Reklama:

Mistrovství ČR v bench-pressu juniorů a masters 2014 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 15. 2. 2014 se do Zbýšova opět sjedou silní muži i ženy. Tentokrát se jedná o 10. mistrovství ČR v bench-pressu masters, juniorů a dorostenců. Soutěž pořádá OST Zbýšov, pod mým vedením, a jako tradičně se odehraje v Hornickém domě na Masarykově ulici (mapa zde).

Níže naleznete kompletní startovní listiny a propozice si ve formátu pro Word můžete stáhnout zde.

Zveme všechny příznivce tohoto sportu, protože počet soutěžících, kterých bude celkem 83, zaručuje skvělý sportovní zážitek.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Startovní listiny - masters

Masters 1

Muži do 74 kg

Martin Dolejš - TJ Sokol Vejprnice

Muži do 83 kg

Radek Lukš - TJ Sokol Jemnice
Vladimír Nebola - TJ Spartak Letohrad
Martin Turek - TJ Viktorie Bohumín
Aleš Košťál - SK Olymp Fitness Nový Bor

Muži do 93 kg

Jiří Lukš - Sokol Jemnice
Radek Pustaj - TJ Spartak Rokytnice
Radim Kopal - SKST Litvínov
Tomáš Tauer - Fitness Club Staňkov o.s.
Roman Tůma - SportingApis Praha
Jiří Kati - Colbert SSK Vítkovice
Milan Greguš - TJ Lokomotiva Krnov

Muži do 105 kg

Jaromír Sršeň - TJ Sokol Nymburk
Ivo Jurman - Sokol Rosice
Ghazal Khaled - TJ Sokol Pohořelice
Oskar Janiak - TJ Sokol Vítkovice
Zdeněk Vašíček - Fitness Velké Opatovice
Jiří Michálek - TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou
Zdeněk Cipriján - FC Bílina
Jiří Doležal - Sokol Klatovy
Aleš Spiewok - TJ Viktoria Bohumín
Michal Mihály - KST Kuřim
Daniel Bachan - TJ Sokol Vršovice

Muži do 120 kg

Roman Svoboda - Spartak Pelhřimov

Muži nad 120 kg

Jaroslav Šoukal - TJ Sokol Vejprnice
Radek Limon - TJ Sokol Vršovice
Petr Lahoda - TJ Sokol Rosice

Ženy do 57 kg

Pavlína Šoukalová - TJ Sokol Vejprnice
Radka Andersová - SK Olymp Fitness Nový Bor

Ženy do 72 kg

Jitka Mašková - TJ Sokol Lanžhot

Masters 2

Muži do 74 kg

Pavel Plesar - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
Josef Moštěk - Oddíl ST, TJ Sokol Přibyslav

Muži do 83 kg

Jaroslav Tomi - TJ Sokol Vítkovice
Vladimír Medek - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
Rémy Krayzel - TJ Lokomotiva Krnov

Muži do 93 kg

Ladislav Thun - Kulturistika a bodyfitness Lanškroun
Jaroslav Hodík - TJ Spartak Chodov
Miroslav Paukert - Powerlifting Klatovy

Muži do 105 kg

Petr Zamazal - SKST Litvínov
Rostislav Cejnek - KKST Jihlava
Jiří Psota - SportingApis Praha

Muži do 120 kg

Jiří Krčmář - TJ Sokol Nymburk

Muži nad 120 kg

Milan Mrázek - TJ Sokol Lanžhot

Ženy do 52 kg

Václava Zodererová - TJ Sokol Žižkov

Ženy do 57 kg

Marie Gregušová - TJ Lokomotiva Krnov

Masters 3

Muži do 74 kg

Rudolf Bohm - TJ Sokol Vejprnice

Muži do 83 kg

Luboš Urbánek - TJ Sokol Jemnice
František Michalzcyk - Colbert SSK Vítkovice
Jaroslav Fajtus - Colbert SSK Vítkovice

Muži do 93 kg

Josef Ptáček - TJ Spartak Pelhřimov
Jiří Krištofík - Colbert SSK Vítkovice

Muži do 105 kg

Milan Ďuriš - TJ Sokol Modřice
Václav Primus - Spartak Pelhřimov
František Hromas - Spartak Pelhřimov
Václav Vůjka - SportingApis Praha
Luboš Marek - SK Zlobr Sedlčany

Muži do 120 kg

Antonín Šota - Sokol Klatovy
Ivan Veselý - TJ Kralupy
František Koukolík - FC Bílina
Josef Duna - Vejprnice

Ženy

Hana Takáčová - TJ Sokol Nymburk

Masters 4

Alexandr Kolář - TJ Sokol Vítkovice


Startovní listiny - junioři a dorost

Junioři do 66 kg

Tomáš Juříček - TJ Lokomotiva Krnov

Junioři o 74 kg

Petr Kovářík - TJ Spartak Chodov

Junioři do 83 kg

Ladislav Přibilík - KST Kuřim
Jindřich Škubal - TJ Sokol Vejprnice

Junioři do 93 kg

Marcel Murárik - SKST Litvínov

Junioři do 105 kg

Tomáš Mojžíš - TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou
Jan Paukner - SK Zlobr Sedlčany

Junioři do 120 kg

Pavel Türk - TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou
Filip Sobotka - KKST Jihlava
Patrik Přibyl - KKST Jihlava

Junioři nad 120 kg

Petr Sadovský - TJ Sokol Lanžhot
David Lupač - KKST Jihlava

Juniorky do 57 kg

Nikola Štaiglovou - TJ Lanškroun

Juniorky do 72 kg

Petra Švadlenková - SK Zlobr Sedlčany

Dorostenci do 53 kg

Martin Nebola - TJ Spartak Letohrad

Dorostenci do 66 kg

Jan Pavlíček - TJ Lokomotiva Krnov

Dorostenci do 74 kg

Libor Mikš - Colbert SSK Vítkovice
Jan Kotous - Powerlifting Klatovy
Jakub Žák - TJ Lokomotiva Krnov

Dorostenky do 52 kg

Nicol Barkociová - TJ Sokol Lanžhot

Dorostenky do 63 kg

Kristýna Obršlíková - TJ Sokol Rosice



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Patrick (12:31) • Ja som len preletel vysledky diky Miro
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
dzordn2 (06:54) • Je to v článku napsané. :-) `Celkem na pódiu pózovalo devět těžkotonážníků, mezi nim...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra