Reklama:

Pět otázek pro Jirku
Denisku Procházku

Ronnie.cz > Powerlifting > Bojové sporty

V sobotu 7. 12. se v Praze konal 26. galavečer tuzemské organizace Gladiator Cage Fighting (více se dočtete zde). Byly k vidění tři zápasy o titul, přičemž v jednom z nich, v zápase o mistra polotěžké váhy, vybojoval svůj pásek mladý český talent Jiří Deniska Procházka.

Jaké máš jako čerstvý držitel titulu nyní pocity?

Beru to jako splnění mého snu! A už teď se nemůžu dočkat, až doléčím zranění a budu moct pokračovat v přípravě na další těžké zápasy.

Absolvoval jsi první profesionální utkání delší než jedno kolo. Jaké to pro tebe bylo?

Bylo to fyzicky velmi vyčerpávající, ale i přesto jsem se snažil myslet na vítězství a dodržet plán, který mi trenéři naordinovali. Nejtěžší boj se však odehrával ve mně samém, v mém nitru, protože jsem fyzicky nestíhal a musel jsem se s tím vyrovnat. Dost jsem přepálil první kolo a udělal spoustu zbytečných pohybů navíc. Naštěstí jsem zvyklý pracovat pod tlakem s nedostatkem kyslíku, a tak jsem to dotáhl do konce i přesto, že to byl nejtěžší zápas, který jsem kdy absolvoval. Jsem moc šťastný, že se mi to povedlo.

Co budeš dělat následující dva týdny po titulovém zápase?

Musím se učit na zápočty, takže žádná velká sláva ani relax mě nečeká. Ale moc se těším, že si užiju vánoční atmosféru a pohodu a budu mít trochu čas si to vítězství vychutnat.

Česká klec je ti příliš malá. Máš už nějaké nápady, kam bys chtěl dál?

Zatím není v plánu nic konkrétního. Samozřejmě bych rád zápasil v zahraničí a případně se dostal do nějaké prestižní organizace. Ale nijak si to nemaluju, prioritu mám pořád stejnou - kvalitně se připravovat na zápasy a vítězit!

Kdyby tvoje kariéra bojovníka v tento moment skončila, co bys označil za její největší přínos pro svůj život?

O konci zdaleka neuvažuji, ale kdybych měl popsat, co mi bojové sporty a bojová umění daly do života, tak by to byl pořádný seznam! Asi největším přínosem bylo získání disciplíny a respektu k lidem, kteří něco dokázali, pak také přemýšlení nad sebou a sebezlepšování jak v boji, tak v životě. Pak také upevnění priorit a cílů, kterých bych chtěl dosáhnout. Taky mě to naučilo vážit si zdraví, rodiny a přátel - na to by měl v životě dojít každý sám, ale ne vždy se to povede. A vnitřní klid a vyrovnanost - klidně se budu dál bavit s lidmi, kterým bojové sporty nic neříkají, a poslouchat je, co jsme za vymlácené palice. Na závěr bych chtěl poděkovat svým fanouškům.


Zdroj fotografií:
archiv Jiřího ProcházkyLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 34 sekundami?
NOVÉ INZERÁTYpráce recepční(obsluha)do fitness-brig...
Olympia Fitness Praha(Opatov,Hostivař) hledá brigádníky do svého týmu - STUDENTKU/STUDENTA na poz...
bazar Sběratel koupí větší sbírku pošt...
Vášnivý sběratel koupí větší sbírku poštovních známek. Solidní jednání a okamžitá platba. 777097...
práce Hledáme instruktory/ky
Nový prémiový fitness klub v nově vznikající čtvrti DOCk na Palmovce hledá spolehlivé instruktory...
seznamka Asiat hledá svalovce na společné posi...
Štíhlý asiat, nepříliš zkušený v posilování, hledá svalovce na společné posilování, který by mi p...
bazar Chodící pás - Walking program
Prodám 11 kusů chodících / běžeckých pásů s 0,5 kg činkami pro Walking program. Vhodné jak pro tr...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra