Reklama:

Národní liga v silovém trojboji družstev (Morava) 2013 - reportáž

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 5. října 2013 se ve Vranovicích konala Národní liga družstev v silovém trojboji pro oblast Moravy. Výsledky jsme Vám přinesli hned následující den v tomto článku. Pořadatelství soutěže se jako tradičně ujal pan Ivan Karpíšek se svým týmem. Na pozice rozhodčích usedli Tomáš Šárik, Jaroslav Doleček a Alexandr Kolář. Delegátem se stal již zmiňovaný Ivan Karpíšek.

Klání se účastnilo 15 družstev, což bylo nejvíce za několik uplynulých let. Dalším překvapením byla rekordní účast žen na soutěži družstev. Za své týmy jich zde bojovalo šest. Nejúspěšnější z nich podle Wilkse byla juniorka Martina Koutňáková ze Sokola Pohořelice.

Kromě skvělých výkonů všech účastníků padaly ve Vranovicích i nové rekordy. O první z nich se zasloužila Martina Koutňáková, která zlepšila svůj rekord v dřepu na nynější hodnotu 200 kg. Další dva rekordy překonal junior ve váhové kategorii do 66 kg Tomáš Juříček z TJ Lokomotivy Krnov. Jeden v tlaku, kdy pokořil činku s hmotností 152,5 kg. Druhý rekord tento závodník vytvořil celkovým výkonem v trojboji s hodnotou 582,5 kg. Třetím soutěžícím, který si na svůj účet připsal nový rekord, se stal Milan Selinger z KKST Jihlava, který v tlaku zvedl činku s hmotností 255 kg.

Po tuhém boji si zaslouženě odvezli první místo borci z Colbert club SSK Vítkovice A - Tomáš Poles, Ondřej Havránek, Antonín Pavlovec a David Kiesswetter, kteří vybojovali 1797,33 bodů a které podporoval velký fanklub Vítkovických v čele s roztleskávačkami, což bylo nevídané, ale příjemné zpestření této soutěže. Druhou příčku obsadil tým z KKST Jihlava ve složení Milan Selinger, Patrik Přibyl, Miroslav Brabenec a Rostislav Cejnek s výkonem 1683,32 bodů a bronz za 1633,18 bodů získali závodníci ze Sokola Pohořelice Martina Koutňáková, Libor Vizent, Jiří Schoř a Zdeněk Kučera.

Kromě třech nejlepších týmů byli vyhlášeni i ti nejlepší v jednotlivých disciplínách. Pohár za nejlepší dřep celé soutěže získala juniorka Martina Koutňáková. Měl hodnotu již zmiňovaných 200 kg a Martina za něj získala 190,28 bodů Wilkse. Nejlepším v tlaku se stal závodník z týmu SK Zlobr Sedlčany A, Petr Toman. Vytlačil 280 kg a dosáhl tím na 158,42 bodů Wilkse. Rekordmanem v tahu byl juniorský soutěžící Tomáš Juříček, který úspěšně reprezentuje TJ Lokomotivu Krnov. Překonal činku s hmotností 230 kg a obdržel 182,16 bodů Wilkse. Nejúspěšnějším trojbojařem se stal Tomáš Poles z týmu Colbert club SSK Vítkovice. Za výkon 765 kg vybojoval 483,55 bodů Wilkse.

I přes velký počet soutěžících, a tím pádem i delší soutěž, vše proběhlo bez větších problémů, v přátelské atmosféře a v klidu. Nakladači zvládli svůj úkol také bezchybně a několikrát svým včasným zásahem zabránili úrazu závodníka. Žádná ze soutěží nemůže být kvalitní a dobře připravená, pokud chybí sponzoři. Na té ve Vranovicích se podíleli tito: Český svaz silového trojboje, TJ Sokol Vranovice, Richter Company, s. r. o. - převoz spec. silniční nákladní dopravy, Smíšené zboží p. Toncr, Vision Nutrition, Filosport výživa. Všem patří velké poděkování.


Národní liga v silovém trojboji družstev (Morava) 2013 - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce recepční(obsluha)do fitness-brig...
Olympia Fitness Praha(Opatov,Hostivař) hledá brigádníky do svého týmu - STUDENTKU/STUDENTA na poz...
bazar Sběratel koupí větší sbírku pošt...
Vášnivý sběratel koupí větší sbírku poštovních známek. Solidní jednání a okamžitá platba. 777097...
práce Hledáme instruktory/ky
Nový prémiový fitness klub v nově vznikající čtvrti DOCk na Palmovce hledá spolehlivé instruktory...
seznamka Asiat hledá svalovce na společné posi...
Štíhlý asiat, nepříliš zkušený v posilování, hledá svalovce na společné posilování, který by mi p...
bazar Chodící pás - Walking program
Prodám 11 kusů chodících / běžeckých pásů s 0,5 kg činkami pro Walking program. Vhodné jak pro tr...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra