Reklama:

Strongman Champions League
Košice 2013 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Už počtvrté na Slovensko zavítá prestižní akce pod názvem Strongman Champions League (SCL). Jak už vyplývá z názvu, bude to liga mistrů - nejsilnějších mužů světa. V sobotu se přijďte tedy podívat na parkoviště před OC Atrium Optima v Košicích a uvidíte ty nejlepší z nejlepších a nejsilnější silné muže.

Od dvou hodin se tak nominovaní borci střetnou a rozdají si to v zajímavých disciplínách, jako jsou zvedání ocelové klády, nošení kufrů, přenášení Super Yoku, zvedání betonových koulí, zvedání aut nebo tažení kamionu. Diváci se tak mají skutečně na co těšit.

A koho v Košicích letos uvidíme? Prezident a zakladatel Strongman Champions League Marcel Mostert přizval zvučná jména siláckého sportu. Jsou to mistři svých zemí jako například fenomenální polský strongman Krzysztof Radzikowski, který zvítězil například u našich sousedů v Plzni. Srb Ervin Katona, Lotyš Dainis Zageris, estonský závodník Lauri Nami, Maďar Ákos Nagy, Rakušan Martin Wildauer, norský strongman Bjorn Solvang, Litevec Vidas Blekaitis (vítěz Meče Matúša Čáka 2005) nebo Slovinec Gregor Stegnar. Ti všichni se zde potkají.

Slovensko jako domácí zemi bude reprezentovat Peter Puzsér, který v sousedním Maďarsku obsadil v silné konkurenci šesté místo. Absolvoval také SCL v Číně, kde jen o pár bodů zůstal za velkolepým finále. Jak se říká, Slovensko tam bude mít želízko v ohni. Věří, že Peter se doma ukáže a předvede výsledek, který potěší.

V sobotu od dvou hodin na parkovišti před OC Atrium Optima Košice - nejsilnější muži světa na akci Strongman Champions League. Všichni jsou srdečně vítáni!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra