Reklama:

Světový pohár silných mužů (Michalovce) 2013 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Už tuto neděli, 18. srpna, se ve městě Michalovce uskuteční Světový pohár silných mužů, který organizuje Slovenská asociace silných mužů. Akce je pojmenována podle generálního partnera - OC Zemplín World Strongman Cup 2013.

Jak už naznačuje samotný název, soutěž se bude odehrávat na parkovišti před obchodním domem OC Zemplín, který se nachází v Michalovcích. Díky patří především generálnímu partnerovi OC Zemplín a také řediteli soutěže Miroslavu Vatahovi a Ľubomíru Semanovi. Ti se zasloužili o to, že si to borci z celého světa "rozdají" právě v Michalovcích.

A na co se tedy mohou diváci těšit? Především na špičku borců, kteří předvedou své silácké umění přímo před jejich zraky. Na startovní listině jsou jména jako Gerald Gschiel (účastník letošního SCL China spolu s Peterem Puszérem), Nemanja Tasič, Lukáš Svoboda, Jirka Žaloudek, Salius Brusokas, Tarmo Mitt, Mateusz Baron, Ivan Hryhorovskyy, Sergei Oleolenko, ale nebudou chybět ani domácí borci. Slovenský nejlepší a nejúspěšnější strongman Branislav Golier, účastník SCL China 2013 Peter Puzsér a Igor Petrík, který získal třetí místo na Meči Matúša Čáka. Skutečně silní borci budou soupeřit v netradičních disciplínách.

Ptáte se v jakých? Soutěžní kola jsou skutečně pestrá. Například úvodní zvedání klády, nošení kufrů, držení automobilů, běh a mrtvé tahy s autem, zvedání betonových koulí nebo tažení kamionu. Uvidíme, komu se podaří získat největší možný počet bodů a odnese si tak pohár vítěze OC Zemplín World Cup 2013.

Všichni se na Vás těšíme už v neděli 18. srpna před OC Zemplín v Michalovcích od třetí hodiny odpolední. Připravený je i pestrý doprovodný program a divácké disciplíny.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 3 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra