Reklama:

Strongman European League 2013
- pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Slovenská asociace silných mužů a čeští strongmani zahájili v minulém roce projekt soupeření slovenských a českých závodníků. K těmto dvěma zemím se přidalo ještě Polsko a Ukrajina a vznikl tak nový projekt Evropská liga strongmanů, jejíž první kolo se letos odehraje 10. srpna před SP Korzo Bratislava. Akce se koná pod záštitou předsedy Bratislavského kraje.

Právě obchodní domy s názvem Korzo jsou pro siláky známé. Už několik let se borci těžkých váhových kategorií setkávají právě před OC Korzo v Prievidzi. Premiérově se ale představí před SP Korzo v Bratislavě. Za pomoci vynikající marketingové manažerky Kataríny Mišíkové tak uvidí i obyvatelé hlavního města Slovenska vynikající show.

Ze vzpomínaných zemí se na startu objeví čeští borci v čele s Jiřím Jandou. Ukrajinu bude zastupovat Ivan Hryhorovsky, Polsko povede Józef Tomaszewski, slovenské barvy budou hájit Štefan Tumma, Marek Tóth, Marek Kmoško, Jaroslav Daňo a Marek Markuš. A na jaké disciplíny se mohou fanoušci těšit? Bude to například zvedání železné klády, nošení betonových kufrů či převracení obrovské 400 kg vážící pneumatiky.

V sobotu 10. srpna 2013 se přijďte podívat na evropské borce před SP Korzo Bratislava. Od 14. hodiny začne bitka o body v prvním kole evropské ligy. Máte se na co těšit!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra