Reklama:
Protein Caffé Latte v akci 1+1!
Zbývá jen 66 ks za exkluzivní cenu! Více zde.

Mistrovství Slovenska
silných mužů 2013 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Už v sobotu se v Prievidzi před obchodním domem Korzo střetne silácká družina nejsilnějších mužů z celého Slovenska, aby se utkali o titul Nejsilnější Slovák pro rok 2013.

Podle startovní listiny to vypadá, že diváci si přijdou na své. Peter Puzsér, který je držitelem prvního místa, jež si vybojoval minulý rok ve Skalici, potrápí jak zkušeného Braňa Goliera, tak i nováčka, skvělého trojbojaře Roberta Valacha.

V letošním roce se naše skupina rozrostla o několik skvělých mužů. Je to například účastník mistrovství světa nebo Evropy v silovém trojboji Robert Valach. Ten by se rád prosadil i mezi strongmany.

Do národního šampionátu se po dvouleté odmlce vrátí také Braňo Golier. Toho v posledních letech trápí zranění, která v tomto sportu za roky nasbíral. Jeho kolena, jak sám poznamenal při tréninku, se mu za to „odvděčila“. Minulý rok utrpěl nešťastné zranění ruky, které mu snad neubere na jeho skvělém silovém úchopu.

Nováček mezi profíky Marek Kmoško otestuje také své síly už začátkem sezóny. Bude pomýšlet jen na nejvyšší cíle. Jeho tvrdá, svědomitá příprava a odhodlání jej poženou vpřed a on sám pevně věří, že v první pětce nebude chybět.

Dýchat na záda mu ale bude Jaroslav Daňo. Ten se také svědomitě připravoval jak ve fitness centru Gabrhel, tak i v tréninkovém centru v Trenčíně. Letos by chtěl kromě dobrého umístění na mistrovství Slovenska vyhrát i slovenský pohár silných mužů, který startuje už 11. května v Trenčíně.

V Prievidzi snad nebudou chybět stará známá jména jako András Márk, Marek Tóth, který se zúčastnil i lednového semináře strongmanů, Peter Supák, Marek Markuš, Peter Rekenei, Peter Ovšonka a jiní známí siláci. Otestují si své síly v disciplínách, jako je zvedání klády a nápravy, nošení kufrů, mrtvé tahy s autem, převracení pneumatiky a tažení kamionu.

Už v sobotu ve 14 hodin vypukne před OC Korzo v Prievidzi boj o nejsilnějšího z nejsilnějších - boj o nejsilnějšího Slováka.Mistrovství Slovenska silných mužů 2013 - upoutávkaLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 8 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra