Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Mistrovství Moravy v bench-pressu 2013 - reportáž a fotogalerie

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 9. února 2013 probíhalo v Kašavě 21. Mistrovství Moravy v bench-pressu mužů a žen, o kterém jsme Vás s předstihem informovali. Kompletní výsledkovou listinu jsme Vám pak přinesli na začátku tohoto týdne. Nyní máte možnost zavzpomínat na proběhlé mistrovství Moravy v bench-pressu očima naší redaktorky.


V sobotu 9. 2. 2013 se v Kašavě u Zlína konalo 21. Mistrovství Moravy v bench-pressu mužů a žen. Soutěž tradičně uspořádali členové TJ Olympia Zlín pod vedením Stanislava Krčka. Prezentace byla zahájena v 10:00 a vlastní soutěž začala v přesné poledne. Z důvodu menšího počtu závodníků se již všichni mohli ve 14:30 rozjet domů.

Na pozici postranních rozhodčích se představili Antonín Soušek a Zdeněk Zelinka. Funkce hlavního se ujal Alexandr Kolář. Delegátem se stal Stanislav Krček, hlasatelem Ivan Karpíšek a Petr Nepomucký zajistil bezchybné zpracování výsledků.

Jak již bylo uvedeno ve výsledcích, klání se účastnily dvě ženy, a to Jitka Mašková a Marie Gregušová. V sedmi váhových kategoriích se utkalo 25 mužů. V té nejlehčí se představil Jan Mikš z Vítkovic, který zdolal hmotnost 140,0 kg. Prvenství ve váhové kategorii do 74 kg zůstalo ve Zlíně zásluhou Vítězslava Čelůstky, který zvládl tlak se 170 kg. Pětičlennou kategorii do 83 kg ovládl Vladimír Nebola z Letohradu s výkonem 205,0 kg. Tento závodník byl na třetím místě podle Wilkse se 136,83 body. V následující kategorii zvítězil kuřimský Miloš Hýbl s 240 kg, který se stal se 152,28 body nejlepším závodníkem celého mistrovství. Pokus o nový český rekord s hodnotou 253 kg tomuto borci bohužel nevyšel. V této váhové kategorii se pokoušel o rekord i Jiří Kati, kterému se také nezadařilo. Zlato ve váhové kategorii do 105 kg získal s výkonem 210 kg Milan Greguš z Krnova. Jeho oddílový kolega Jan Malinovský získal kromě zlata ve své kategorii i druhou příčku v celkovém hodnocení za výkony 240 kg a 139,12 bodů Wilkse. Soutěž uzavírala kategorie nejtěžších mužů nad 120 kg, kde zvítězil Tomáš Šeděnka z Příbora s 235 nazvedanými kilogramy.


Jako tradičně jsem požádala absolutního vítěze Miloše Hýbla o krátký rozhovor:

Gratuluji k tvému dnešnímu výkonu. Jak jsi spokojený se soutěží a svým výkonem?

Se soutěží spokojený jsem, se svým výkonem moc ne, protože mým cílem bylo dát 253 kg, což se mi nepodařilo.

Tvé další sportovní plány?

No, určitě republika a těch 253 kg a pak Evropa.

Patří někomu tvé poděkování?

Určitě! Díky si zaslouží hlavně Jirka Skopal za tréninky, které mi píše, a za to, jak skvěle vede náš klub.

Když jsme u těch tréninků, jaký se ti osvědčil?

V mimozávodním období jedu normální kulturistický trénink, včetně nohou. (smích) Před závody zařadím dotlaky. Stravu neřeším vůbec, doplňky žádné neberu, maximálně kreatin.

Díky za rozhovor a přeji ti hodně sportovních úspěchů, co nejlepší výkon na MČR 16. března v Jihlavě a hlavně pokoření stávajícího rekordu!


Organizátoři i nakladači odvedli dobrou práci, soutěž proběhla svižně, bez problémů. Kromě nich si poděkování zaslouží také sponzoři, bez nichž by se podobné soutěže nedaly pořádat: Magistrát města Zlína - komise pro tělovýchovu a mládež, Zlínský kraj a TJ Olympia Zlín.


Mistrovství Moravy v bench-pressu 2013 - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Jan777 (23:04) • Myslím, že oni sami dělají vše pro to, aby se z Olympie-svátku všech kulturistů a fanou...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (23:01) • Už jsem to právě zaznamenal. Údajně má vítězi připadnout jeden milion dolarů. Což je te...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (22:55) • Já nemám problém vést normální diskuzi, ale rád provokuju :) Když udělám chybu, tak ji...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
th.0th (20:35) • Hezkyyy! Takovou sebereflexi jsem nečekal. Palec nahoru!
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (18:12) • Copak Tommy? Sám se mi to bojíš napsat? :) th.0th : Uznávám, že způsob, kterým jse...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra