Reklama:

Mistrovství ČR v bench-pressu
juniorů a masters 2013 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 16. 2. 2013 se ve Zbýšově u Brna odehraje skvěle obsazená soutěž v bench-pressu. V místním Hornickém domě (mapa zde) se koná 9. ročník Mistrovství České republiky juniorů, dorostenců a masters. Propozice si můžete prohlédnout ve formátu pro Word zde: mistrovství ČR.

Prezentace přihlášených závodníků započne v 9:00 a vlastní soutěž bude zahájena v 11:00. Předpokládaný konec klání by měl být kolem 18. hodiny. O tituly mistrů ČR se zde utká téměř stovka borců (96 přihlášených závodníků).

Zveme do Zbýšova všechny příznivce silových sportů. Čeká je zde jistě skvělá podívaná a příjemný sportovní zážitek ve společnosti těch nejlepších mladých i masters závodníků v benči.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra