Reklama:

Mistrovství jižní Moravy
v silovém trojboji 2013 - reportáž

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 26. ledna se v jihomoravském Zbýšově konala první soutěž letošního roku v silovém trojboji. Celkem 28 borců se zde účastnilo 21. Mistrovství jižní Moravy v silovém trojboji mužů a žen.

První soutěžící se začali sjíždět k prezentaci již v 8 hodin. Vlastní klání bylo zahájeno v 10 hodin. Do Zbýšova byli nominováni tito rozhodčí: na pozici hlavního rozhodčího se představil Zdeněk Zvonič, funkcí postranních se ujali Radek Giebl a Jiří Zimula.

Jak již bylo uvedeno ve výsledcích, absolutním vítězem se stal se 785,0 kg v trojboji a 450,51 body Wilkse Pavel Fučík z Pohořelic, kterého jsem pořádala o krátký rozhovor.


Dovolte, abych Vám pogratulovala k dnešnímu krásnému výsledku. Chtěla bych se zeptat, jak se Vám závodilo a jak hodnotíte svůj výkon?

Svoje výkony hodnotím kladně, vše až na dřep mi vyšlo, jak jsem si plánoval. Jsem spokojený. Závodilo se mi dobře, ve Zbýšově jsem soutěžil poprvé. Byl jsem tady vždy jen jako doprovod. Horko bylo jako v dole, tak jak to má být, příjemné prostředí. No a nesmím zapomenout na vynikající kuchyni Hornického domu.

Můžete prozradit svoje plány?

Nyní budu svoji přípravu směřovat k mistrovství Moravy. A hlavně bych se chtěl zúčastnit soutěže bez vybavení - RAW. Těmto soutěžím bych se chtěl věnovat více. Jsem zvědavý na počet závodníků i samotnou soutěž.

Chtěl byste někomu touto formou poděkovat?

To ano. Klukům z oddílu, že mě vždy vyhecují k co nejlepšímu výkonu. No a také bych chtěl touto cestou popřát panu Karpíškovi k narozeninám, ať to s námi ještě dlouho vydrží!

Děkuji za rozhovor a přeji Vám hodně úspěchů na následujících soutěžích.


Soutěž měla pružný průběh, bez zbytečných prostojů. Již kolem 16. hodiny mohli závodníci, doufám, že s příjemným sportovním zážitkem, odjet do svých domovů. Byla to zásluha nejen organizátorů, ale i nakladačů, kteří opět předvedli perfektní výkony, Petra Nepomuckého, kterému vděčíme za rychlé a bezchybné zpracování výsledků. U pana Karpíška bych se zastavila - ve Zbýšově opět plnil funkci hlasatele a delegáta ČSST, a jak se snažil marně zatajit, měl zrovna v den soutěže narozeniny. Jistě se neurazí, když prozradím, že mu v sobotu bylo 71 let. Doufám, že i dodatečně přijme přání všeho nejlepšího.

Opět se budu opakovat, ale jako ředitelce se mi zbýšovské soutěže hodnotí těžko, ale myslím si, že i ta sobotní byla zdařilá, s příjemnou sportovní atmosférou, za což vděčíme i divákům, a se skvělými výkony, na kterých mají zásluhu výborní sportovci.

Velké poděkování patří také těmto sponzorům: p. Fillo - Vision Nutrition, ČSST a město Zbýšov.


Mistrovství jižní Moravy v silovém trojboji 2013 - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVideo: Mamdouh Elssbiay zpět na pódiu...
ironfighter (13:29) • Tak kdyz mu to Allah zaridi :-D.
magazínMilan Obořil: poslední kulturistické...
jari (10:18) • Milane, obrovský klobouk dolů před tebou. Nejenom za to, co jsi vše dokázal, ale zejmén...
magazínMilan Obořil: poslední kulturistické...
Turakam (09:28) • Heh, plánuje zakladať rodinu, ale šetrí na okruhovu motorku, holt, z dažďa pod okvap...
magazínAlternativní medicínou proti bolestem...
Poman (09:25) • Tak to se omlouvám, ale budu těžce nekolegiální, ale tohle tedy ne. A to budu psát jako...
magazínMilan Obořil: poslední kulturistické...
ZdenekRazic (21:40) • Milane, tvuj nejlepsi rozhovor ever.. fandim ti a drzim palce.. at se tvuj zivot vyvij...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra