Reklama:

Meč Matúša Čáka 2012 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Již tento pátek se obyvatelé Trenčína mohou těšit na akci, která je už téměř každému dobře známa. Silácké zápolení pod názvem Meč Matúša Čáka se už po 16 let organizuje pod hradem tohoto slavného považského panovníka.

Organizátorem je Slovenská asociace silných mužů, která se každoročně snaží připravit co nejlepší soutěž, která by se stala nezapomenutelným zážitkem. A jinak tomu nebude ani tento rok. Diváci a fanoušci strongmanů se mohou těšit na jedinečnou dvoudenní akci. V pátek 28. září je na programu semifinále a v sobotu 29. září finále, kam postoupí jen ti nejlepší. A aby toho nebylo ještě málo, jsou pro diváky připravené různé doprovodné akce jako nafukovací hrady, stánky s lidovými řemesly a množství jiných zajímavých aktivit pro páteční a sobotní strávení času v areálu Ostrova.

Právě na Ostrově, který je od centra vzdálený jen několik minut, se tato výjimečná akce odehrává. V areálu Sporthotelu Ostrov se setká špička evropských borců. Pozvání přijala taková jména jako vítěz minulého roku Konstantin Ilyn, Slovinci Matjaž Belšak a Gregor Stegnar, rakouští strongmani, pro něž to bude první účast na soutěži na Slovensku, Gerald Gshiel a Ne Mo, Maďari Tamás Hajnal a Sándor Bíro, polské barvy budou reprezentovat Bartoloměj Bak a Józef Tomaszewski.

Ze Slovenska účast přislíbil držitel pěti titulů nejsilnějšího Slováka a úspěšný organizátor "Bánovského siláka" Branislav Golier, současný mistr Slovenska Peter Puzsér, nejsilnější česko-slovenský strongman Igor Petrík, Pavol Jambor, Maroš Kostelanský, Gabriel Tóth a novopečený profesionál Marek Kmoško.

Diváci se mohou připravit na pestré disciplíny, jako je například zvedání nápravy, mrtvé tahy s automobilem, převracení 600kg pneumatiky, nošení meče o váze 150 kg, schody síly, tažení kamionu, zvedání koulí nebo Conanovo kolo. Disciplíny budou rozdělené tak, aby byl pro diváky připraven nezapomenutelný dvoudenní zážitek.

Srdečně Vás tedy zveme na akci Meč Matúša Čáka Trenčanského 2012, která se uskuteční už tento pátek a sobotu, 28. 9. - 29. 9. 2012. Program bude pro všechny a Kinder silák začíná v 10:30. Silácké zápolení strongmanů pak odstartuje v 15 hodin po oba dva dny. Autobus od městské plovárny k hotelu bude zajištěn pro všechny.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

27.09.18:01haino - Škoda že nevzali Kobylarze,byl by favorit.
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra