Reklama:
Zbývá už jen 67 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Slovenský pohár silných mužů #7 (Bánovce) 2012 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Už v neděli poznáme nového profesionála slovenské asociace silných mužů, který bude reprezentovat nejen SASIM, ale i Slovensko na mezinárodních soutěžích.

Už po několik let se finále organizuje v Bánovcích nad Bebravou pod taktovkou slovenského nejúspěšnějšího strongmana Braňa Goliera. Ten z pověření SASIMu organizuje v neděli 23. září 2012 na parkovišti před nemocnicí finále ligy slovenských nadějí - Slovenský pohár silných mužů.

Kdo se nakonec stane profesionálem a bude moci soutěžit s takovými jmény jako Konstantin Ilyn, Bartoloměj Bak, Jan Šalata nebo vzpomínaný Braňo Golier? Blízko k tomu má dvojice borců - David Ďatelinka, pro kterého to bude domácí prostředí, protože z Bánovce pochází, a Marek Kmoško. Ten zaostával jen o dva body před vedoucím Ďatelinkou.

Aktéři Slovenského poháru budou soupeřit v zajímavých disciplínách, jako je zvedání nápravy, nošení meče, převracení pneumatiky, tažení kamionu nebo nošení ohrady a páru kufrů. Můžeme se tak těšit na skvělé představení těchto borců. Svoji účast potvrdil i Peter Rekenei, Jaroslav Daňo, Peter Supák, Tomáš Piroš či Marek Tóth. Z názvu už je jasné, že půjde o Evropský pohár amatérů, Braňo pozval také české borce, kteří se zde těchto akcí velice rádi účastní.

Po vyhodnocení akce Bánovský silák následuje vyhodnocení celého pátého ročníku Slovenského poháru silných mužů. Závodníci, kteří přijdou na soutěž a kteří se zúčastnili třeba jen jediného kola tohoto poháru, jsou zařazeni do tabulky a odnesou si svoji cenu za umístění.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTipovací soutěž - Japan Pro 2019
LeToucan (12:17) • Ten Igor si teda dává nálož, zvládne vůbec tolik soutěží po sobě? :D
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra