Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Slovenský pohár silných mužů #7 (Bánovce) 2012 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Už v neděli poznáme nového profesionála slovenské asociace silných mužů, který bude reprezentovat nejen SASIM, ale i Slovensko na mezinárodních soutěžích.

Už po několik let se finále organizuje v Bánovcích nad Bebravou pod taktovkou slovenského nejúspěšnějšího strongmana Braňa Goliera. Ten z pověření SASIMu organizuje v neděli 23. září 2012 na parkovišti před nemocnicí finále ligy slovenských nadějí - Slovenský pohár silných mužů.

Kdo se nakonec stane profesionálem a bude moci soutěžit s takovými jmény jako Konstantin Ilyn, Bartoloměj Bak, Jan Šalata nebo vzpomínaný Braňo Golier? Blízko k tomu má dvojice borců - David Ďatelinka, pro kterého to bude domácí prostředí, protože z Bánovce pochází, a Marek Kmoško. Ten zaostával jen o dva body před vedoucím Ďatelinkou.

Aktéři Slovenského poháru budou soupeřit v zajímavých disciplínách, jako je zvedání nápravy, nošení meče, převracení pneumatiky, tažení kamionu nebo nošení ohrady a páru kufrů. Můžeme se tak těšit na skvělé představení těchto borců. Svoji účast potvrdil i Peter Rekenei, Jaroslav Daňo, Peter Supák, Tomáš Piroš či Marek Tóth. Z názvu už je jasné, že půjde o Evropský pohár amatérů, Braňo pozval také české borce, kteří se zde těchto akcí velice rádi účastní.

Po vyhodnocení akce Bánovský silák následuje vyhodnocení celého pátého ročníku Slovenského poháru silných mužů. Závodníci, kteří přijdou na soutěž a kteří se zúčastnili třeba jen jediného kola tohoto poháru, jsou zařazeni do tabulky a odnesou si svoji cenu za umístění.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
LeToucan (21:17) • Jinak to že na to nahlížíš takhle lidsky je právě ten problém. Jde prostě o prachy, pre...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
LeToucan (21:15) • Nevzali, a to je problém. Je to organizace která se nechce pošpinit tím že dala trofej...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
jari (18:46) • Jinak samozřejmě chápu, proč mu ten zákaz dali. Museli prostě jako správní občané utuži...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
jari (18:31) • Já se tomu divím a nesouhlasím s tebou. Je to jen o tom, že tam nefunguje žádná presump...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
LeToucan (17:35) • Ona to sla nahlasit tusim jeste ten den na policii. Takhle pozde doslo az k samotnemu z...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra