Reklama:

Na vlastní kůži: Návštěva jaderné elektrárny Temelín (I.)

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní sporty

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
+8 hlasů Pažout - Tak kulturista by neměl dbát jen o svoje tělo, ale i ducha..
+6 hlasů Hockey1000 - To ´hysterický reakce´ spoustě příspěvků níže krásně sedí*..
+4 hlasy Tom.K. - Rád bych si to přečetl, ale rozhodně ne tady. Neříkám, že ..
+4 hlasy guruhonza - budu otravnej, ale... Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatn..
+3 hlasy Frozz. - Tento článek sem opravdu nepatří, i když bych si ho rád př..

Hodnocení: +1
Narcooo
Vloženo: 21:42:59, 09.09.2012 | profil autora
To je jenom o přístupu k věci . Sou lidi , kteří sem zajdou jednou,dvakrát denně a počtou si tu a tím to pro ně hasne . Pak sou tu ti,kteří tu mají na forkách a pod články tisíce komentů a asi tím tráví víc času (chápu že vtomhle případě vás to může srát). Nikoho sem neurazil tak si nech ty svoje keci o věku a o tom že tomu nerozumím . Někomu je to proste volnější a nevadí mu to . Thats All .

Hodnocení: 0
Tom.K.
Vloženo: 21:03:51, 09.09.2012 | profil autora
Milý Narcooo. Vůbec nechápeš o co tady jde. Výborně to vyjádřil Korny. Ronnie.cz jsem objevil už někdy před deseti lety, tzn. v době kdy Ty sis hrál s ostatními dětmi někde na schovku. Čím dál tím víc se zde objevují články s jinou tematikou, ale pořád se to trochu týkalo sportu. Tohle je úplně mimo a jako pravidelného čtenáře mě tenhle článek opravdu rozčílil. Jsou čtenáři a čtenáři. Čtenáři jako Ty, kterým je očividně buřt na co koukají a čtenáři jako já, kteří mají svůj okruh zájmů a vyhledají si proto weby s tématikou jim blízkou. Několik čtenářů včetně Tebe, a co mě nejvíc zaráží včetně tvůrce tohoto webu Martina Jebase, se strašně diví, co se tady řeší, ale asi pořád nechápete podstatu věci. Stejně tak jako si koupím např. časopis M&F v trafice, chci za své peníze časopis o kulturistice a ne aby v něm byl rozbor jaderné elektrárny. Teď sice můžeš namítnout, že ronnie.cz je sice zdarma, ale nic není tak jak na první pohled vypadá. To mě rozčiluje a proto Tě žádám, abys příště na věci kterým nerozumíš nereagoval.

Hodnocení: +2
Narcooo
Vloženo: 20:37:09, 09.09.2012 | profil autora
Přínos třeba vtom že budeš vědět něco o naší větší jaderné elektrárně . Otázky a vaše starosti bych chtěl mít. Jinak někdo tu už napsal že sportovec by neměl dbát jen o svoje tělo tak co chceš víc slyšet ?

Hodnocení: 0
Tom.K.
Vloženo: 19:32:04, 09.09.2012 | profil autora
Jako kdybys mi četl myšlenky. Navíc nedovedu pochopit, z jakého důvodu mi Ronnie nechce odpovědět na mou jednoduchou otázku, jaký sám vidí přínos tohoto článku na sportovním webu???

Hodnocení: 0
Korny
Vloženo: 19:05:40, 09.09.2012 | profil autora
Já teda nevím o čem se tu pořád mluví...na horní liště prohlížeče se mi zobrazuje: Ronnie.cz > Kulturistika, posilování, fitness, silový trojboj a bojové sporty - největší web o kulturistice v ČR

Vidí tam někdo něco o jaderných elektrárnách? Ne? Pak sem tenhle článek nepatří...výmluvy typu kdo nechce ať nečte jen ukazují to, že si redakce uvědomuje, že to sem nepatří, jen neumí přiznat chybu...a nepíšu to sem proto, že bych si potřeboval rýpnout, ale proto, že když jsem sem začal pár let zpátky chodit, bylo tady nespočet článků a tipů pro trénink, výživu atd. Dřív jsem si s chutí přečetl téměř každej článek co tu byl, protože byl k věci...poslední dobou si přečtu 1 z 10 a to jen z nudy...

Hodnocení: +1
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 16:40:08, 09.09.2012 | profil autora
Tomáši v těch příspěvcích pode mnou bylo několik zevšeobecnění ke všem článkům a webu jako takovému obecně – a k tomu jsem i mířil svojí odpověď. Nemyslím, že by to byla omáčka bez knedlíku, spíš to byl pohled na ta pode mnou nastíněná témata z jiného úhlu. K článku (tomuto jedinému konkrétnímu) se moje reakce nevztahovala.

Můj osobní a čistě soukromý pohled na článek tento vyjádřil hezky dole novakp9, ale jinak mě tady překvapil podobně jako některé z Vás. Kdyby v článku bylo více Jirky Hledíka, u kterého to celé začalo, byl bych za sebe také spokojenější. Na druhou stranu nemyslím, že by článek někomu ublížil a tak se z celé diskuse nejvíc přibližuji k názoru Pažouta o těch (možná až trochu zbytečně) přehnaných (on použil jiné slovo) reakcích.

A ještě dovětek pro p.Burns – přesně to o té návštěvnosti jsem napsal také, číslo počtu zobrazení článku jeho úspěch mezi čtenáři nevystihuje, na to je potřeba pohled do jiných statistik.

Hodnocení: 0
p.Burns
Vloženo: 16:11:55, 09.09.2012 | profil autora
návštevnost článku neznamená ješte že si to lidi přečtou, spíš na to většina klikne ze zvedavosti cože to je tu za blbost o nejaky elekrarne a kdo to sem dal

Hodnocení: +1
Tom.K.
Vloženo: 13:32:49, 09.09.2012 | profil autora
Martine, ve vší úctě, Tvoje rozsáhlá odpověď je jednoduše ,,spousta omáčky, ale žádný knedlík`. V podtitulu loga Ronnie.cz stojí: kulturistika, powerlifting, fitness. Krásně si se rozepsal o tom, jak si ten který čtenář může vybrat co si přečte atd. Tahle odpověď je však čistě politická. Můžeš mi prosím přímo Ty odpovědět jaký vidíš přínos tohoto článku na webu o kulturistice, powerliftingu a fitness?

Hodnocení: 0
Gerallt
Vloženo: 13:31:45, 09.09.2012 | profil autora
hniju v práci,článek jsem si tudíž přečetl a byl dobrej,ale popravdě,na sportovním webu bych to nečekal

co se týká PR,tak mám dojem,že za ty dva roky co ronnie sleduju,tak PR články přibyli..ale je to jen můj pocit,nemám nikde žádnou statistiku,tudíž mi to může kdokoliv vyvrátit

Hodnocení: +6
Hockey1000
Vloženo: 11:38:32, 09.09.2012 | profil autora
To ´hysterický reakce´ spoustě příspěvků níže krásně sedí .

Hodnocení: +8
Pažout
Vloženo: 11:36:49, 09.09.2012 | profil autora
Tak kulturista by neměl dbát jen o svoje tělo, ale i ducha. Pokud se tady objeví jednou za čas článek úplně z jinýho oboru a je zajímavej, tak proč ne. Pokud to někoho nezajímá beru, ale tyhle hysterický reakce nechápu.

Hodnocení: -1
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 11:23:04, 09.09.2012 | profil autora
Názor `...se tu absolutně neberou v potaz názory čtenářů...` je nepravdivý. Může pramenit z neznalosti vnitřních postupů redakce, ale nic to nemění na tom, že na něm není kousek pravdy.

Ono nelze zaměňovat několik jednotlivých diskusních příspěvků pod články (ať už mluvím o článku jakémkoliv) s názorem většinovým. To jsou totiž dost odlišné pojmy, když mají stejné články návštěvnost větších jednotek tisíc nebo menších desetitisíců čtenářů. Myslím, že kolegové z redakce čtenářům naslouchají značně, viz řada výzkumů, dle kterých se články orientují a které jsou prováděny na nepoměrně větším vzorku čtenářů ať už přímo či statisticky. Tato data totiž vypovídají o správnosti či chybnosti nastoleného směru a témat mnohem více než příspěvky v diskusi – ty, při vší úctě, nejsou a nikdy nebudou na prvním (ani druhém, ani třetím) místě pro rozhodování v žádné redakci. Nakonec, to by to Novinky.cz nebo iDnes.cz mohly zabalit ihned.

Každopádně názor z příspěvku níže „Přesto sem rád chodím, pořád si tu najdu to `svoje`“ to vyjadřuje nejlépe. To „svoje“ je totiž pro každého čtenáře jiné a není nic snadnějšího, než na „svůj“ článek kliknout (a tím mu pomoci, aby se podobná tématika možná vyskytovala více i v budoucnu) a naopak článek „co to tady dělá?!?“ ignorovat. Byť ani to není tak jednoduché, protože stejně bude vždy platit, že článek „praskající biceps Grega Valentina“, stvořený v redakci za 5 minut práce, bude mít stonásobně větší návštěvnost než autorský materiál o suplementech podpořený literaturou, tvořený třeba několik dní. Ale to jen tak na dokreslení, proč jsem o pár řádků výše dal to slovo „možná“, dokreslující, že ani ta nejobyčejnější čísla počtu zobrazení článku nemohou být na místě prvním. A že to rozhodování, jaká témata ano a jaké ne, není ani zdaleka pro redakci tak snadné, jak se může někomu zdát.

Trošku mě láká ještě reagovat na část „stránky vyloženě a naprosto komerční,“ ale u toho věřím, že když kouknete na množství autorského materiálu, jaký na webu je (videology, výsledky, fotogalerie a videa ze soutěží napříč dlouhou řadou sportů a sportovních federací atd. atd.), snad diskuse potřeba není. Nemluvě o technickém zázemí, co je k realizace všeho uvedeného i neuvedeného potřeba.

Btw. ale ještě k těm diskusím – nespočetněkrát se stalo, že tu zazněl rozumný názor a v reakci na něj se prakticky bezprostředně z redakce reagovalo, ať už zařazením článku, úpravou systému webu a podobně. To ale zase jen tak na okraj.

Hodnocení: -1
jnerez
Vloženo: 10:51:35, 09.09.2012 | profil autora
Nesmažou a dle nadpisu bude ještě minimálně druhej díl. Tyto stránky mám moc rád, ale ruku na srdce někdy méně je více. Nemusí ty být každej den 10 nových článků, jen aby tu byly nové články. Pak to dopadá takhle. No a to, že se tu absolutně nebrou v potaz názory čtenářů a zdejší redaktoři nemají v sobě žádnou sebereflexi je bohužel holý fakt. Z našeného webu o kulturistice atd. se staly stránky vyloženě a naprosto komerční. Přesto sem rád chodím, pořád si tu najdu to `svoje`. Ale hledat to je stále těžší a těžší, bohužel.

Hodnocení: -5
p.Burns
Vloženo: 08:31:54, 09.09.2012 | profil autora
Příspěvek nasbíral příliš mnoho negativních hodnocení od ostatních čtenářů a jako takový byl systémem automaticky skryt.

Hodnocení: 0
honza94
Vloženo: 20:14:59, 08.09.2012 | profil autora
Jak to vypadá podle článku o Temelínu na sportovním magazínu tak příští článek bude, jak sestrojit bombu

Hodnocení: 0
Korny
Vloženo: 18:38:40, 08.09.2012 | profil autora
já říkal už když jsem cpali `sportovce` Rosenberga, že to jde do čím dál větší pr... :) Poslední dobou jsou tu buď PR články, logy nebo info o soutěžích, ale článků o tréninku nebo výživě už hodně ubývá :)

Hodnocení: 0
whoo
Vloženo: 17:39:02, 08.09.2012 | profil autora
ja som si to precital, aj ked ma tiez zarazilo, ze tu vidim clanok o `atomke`. A v ramci serialu navrhujem ako dalsiu navstivit v Jaslovskych Bohuniciach alebo Mochovce

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 17:10:43, 08.09.2012 | profil autora
S těmi sekcemi je to značně těžké dlouhodobě a nemá to snadné řešení. Tak nějak mlhavě tuším (šéfredaktorka ví lépe, já jsem tu spíš jako čtenář už:), že právě ta sekce, co zmiňuješ, byla pasována na takovou univerzální . Řešení to bude mít až s novou verzí webu - a to je sice už zlehka v plánech, ale nebude to nic snadného a tudíž bohužel ani rychlého.

Hodnocení: +4
guruhonza
Vloženo: 17:08:13, 08.09.2012 | profil autora
budu otravnej, ale...

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní sporty

nešlo by teda aspoň vymyslet offtopic sekci?

Hodnocení: +1
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 17:06:42, 08.09.2012 | profil autora
Koukám, že budu jeden z mála, kdo si článek s chutí přečte:). Nečertěte se, kdo chce, přečte, kdo ne, snadno ho přeskočí.

Hodnocení: -1
novakp9
Vloženo: 16:06:04, 08.09.2012 | profil autora
Cemu se divite..Ronnie je proste CVUTak a tak se v nem cas od casu laska k technice udela svou cesticku a rad se tu s nami o svych zazitcich deli:-)))

Hodnocení: 0
g3rtrud
Vloženo: 15:52:51, 08.09.2012 | profil autora
1. apríl v septembri? alebo ako si máme toto vysvetliť?

Hodnocení: +2
Č174
Vloženo: 14:02:46, 08.09.2012 | profil autora
To s iděláte prdel ne? Pochopim rozhovor s nějaký sportovcem horolezcem, nebo cyklistou, ale tohle? Pověz mi čížečku, ptáčku maličký, pověz mi čížečku jak sejou mák??

Hodnocení: +1
danny1744
Vloženo: 13:20:23, 08.09.2012 | profil autora
Článek o návštěvě jaderné elektrárny Temelín na webu o kulturistice a silových sportech? Velice zvláštní...

Hodnocení: +1
DeathFish
Vloženo: 12:36:58, 08.09.2012 | profil autora
fakt nectu diky

Hodnocení: +1
manko
Vloženo: 11:40:22, 08.09.2012 | profil autora
a ke všemu očividně má mít pokračování :(

Mnohem lepší by byla třeba nějaká video-poradna například s Viktorem Hellem, který je u nás asi největší odborník na kulturistiku.

Ikdyž chápu, že to Ronnie neudělá, protože kdyby se Hell rozmluvil, tak 99% lidí s trenérskou licencí nebude mít na chleba.

a nebo videolog s T.Burešem , atd, tu ještě nebyl :(

Hodnocení: +3
Frozz.
Vloženo: 11:32:42, 08.09.2012 | profil autora
Tento článek sem opravdu nepatří, i když bych si ho rád přečetl.

Hodnocení: +4
Tom.K.
Vloženo: 11:19:38, 08.09.2012 | profil autora
Rád bych si to přečetl, ale rozhodně ne tady. Neříkám, že je článek špatný, ale je to asi stejné jako kdyby na serveru o myslivosti přidali článek o tunningu VW Golf. Prostě totálně mimo. Články s PČR atd. mi nevadily, protože hlavní aktéři musí mít co dočinění se sportem, ale tohle? Ronnie si vždy otevřu rád, abych se dozvěděl co je nového v ,,našich` sportech a ne kvůli Temelínu!

Hodnocení: 0
JoeC
Vloženo: 10:59:26, 08.09.2012 | profil autora
Já to rád čtu, je to zpestření. Ikdyž tohle není pecka jako jiné (ta noc s PČR byla dobrý čtení nebo ty komíny), tak si to přečtu.

Hodnocení: 0
p.Burns
Vloženo: 10:56:52, 08.09.2012 | profil autora
Příspěvek obsahující vulgarismy byl odstraněn.

Hodnocení: 0
bxl.be
Vloženo: 10:49:24, 08.09.2012 | profil autora
Humus clanek o humusnim Temelinu.Kouka ze politicke agitky stale zive.Ta reklama na 10 day Detox se sem hodi.Jinak ronnie stoji ti to za to?

Hodnocení: 0
RANDO
Vloženo: 10:44:19, 08.09.2012 | profil autora
Toto je asi omyl, že ? ... Alebo ? ...

Hodnocení: +2
Tom.K.
Vloženo: 10:42:18, 08.09.2012 | profil autora
Nechápu přínos tohodle článku na sportovním serveru. Co přijde příště? Na vlastní kůži: setí obilí na Hané???Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínKateřina Ottová a Daniel Božek - trén...
Marczus (15:29) • Ježíšmarjá, proč jim zisk profi karty trvá tak dlouho? Nechápu...
magazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie