Reklama:
Proteinová svačinka Protein Break v akci 1+1!
Dokonalé kompletní jídlo s výjimečným složením. Více zde.

Víkendové soutěže strongmanů
na Slovensku - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Slovenská asociace silných mužů má před sebou jeden z nejtěžších víkendů. Tři soutěže následující tři dny po sobě - to je skutečně silný šálek kávy. O jaké akce půjde, to se dozvíte v následujícím textu.

Slovenský pohár silných mužů (Partizánske)

Pátek bude patřit Slovenskému poháru silných mužů. Po Nemšové, která byla velice dobře zorganizovaná, se diváci a závodníci mohou těšit na další zastávku, tentokrát v Partizánskem. V tomto městě se potkávají siláci už nějaký ten rok. Pod záštitou primátora se tato akce uskuteční od 14 hodin. Závodníci se mohou těšit na disciplíny, jako je nošení kufrů o hmotnosti 120 kg, převracení 400kg pneumatiky, nošení 150kg meče, zvedání nápravy, přenášení erbu města o hmotnosti 160 kg. Můžeme se tak těšit na napínavé souboje o body, které budou rozhodovat při konečném hodnocení. Marek Kmoško bude chtít potvrdit formu i v Partizánskem, ale v cestě mu budou stát David Ďatelinka či Jaroslav Daňo.

Světový pohár silných mužů (Košice)

Po pátečním Slovenském poháru následuje v sobotu největší souboj letošního roku. Světový pohár silných mužů, který se i tento rok uskuteční v Košicích.

Před obchodním centrem Atrium Optima se střetne špička borců, v čele s domácím Braněm Golierem, dále zde budou jména jako František Piroš, Lukáš Svoboda, Jiří Žaloudek, Alen Radoševic, Radojica Marinkovic, Saulius Brusokas, Tamás Hajnal, minulý vítěz Konstantin Ilyn, Bartoloměj Bak, József Tomaszewski a jiní. Skutečně se máme na co těšit, když startovní listinu tvoří zvučná jména tohoto siláckého sportu. O vítězné místo se utkají v náročných disciplínách. Úvodní disciplínou bude zvedání 135kg klády, dále pak přenášení Super Yoke, nošení ohrady, kufrů a přitahování automobilu, mrtvé tahy s autem, Conanovo kolo, zvedání 130, 150, 170 a 190kg koulí, zakončovat akci bude tažení tahače.

Uvidíme, zda se podaří některému z domácích závodníků překonat historický úspěch Braňa Goliera, který minulý rok obsadil druhé místo. Doposud se to žádnému ze slovenských závodníků nepodařilo.

Přijďte i Vy povzbudit domácí siláky, podpořit závodníky, podívat se na odvážné výkony a skvělé souboje v testování síly. Akce se uskuteční již v sobotu od 13 hodin před obchodním centrem Atrium Optima v Košicích.

Kysucký silák (Krásno nad Kysucou)

Po světovém poháru se organizační tým přesune do města nad Žilinou - do Krásna nad Kysucou. Nejmladší město na Slovensku oslavuje své 11. výročí a siláci budou při tom. Představí se zde amatéři z České republiky a ze Slovenska a divákům předvedou výkony, jaké ještě neviděli. Nošení pivních sudů, nošení meče, převracení pneumatiky, tahání kamionu a jiné zajímavé disciplíny, které vyrážejí všem přítomným dech. Připravené jsou i divácké disciplíny, pokus o překonání slovenského juniorského rekordu v otáčení 100kg koule okolo krku. Čekají Vás hosté jako Pavol Jablonický, Ľubomír Jagnešák a množství nejrůznějších atrakcí.

Přijďte v neděli do města Krásno nad nad Kysucou na "Kysuckého siláka" a podpořte svého favorita. Těšíme se na Vás.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYbazar Fitness pomůcky
Nabízím k prodeji používané, ale v dobrém stavu fitness pomůcky: 1 kg činky - k dispozici 28 kus...
bazar Posilovací stroje - výprodej
Prodám stroje ve výborném stavu: Stroj na břicho-poloha leh 14.900,- Stroj na záda 4.900,- Sto...
bazar Časopisy M&F + Svět kulturistiky
Nabízím časopisy M&F + Svět kulturistiky. (Bez plakátů) Cena dohodou. Brno. Svět kulturistiky 2000 - 3 2001 - 1, 3, 4, 5, 6 2003 - 10 M&F 2000 - 11 2001 - 3, 7, 8, 9, 10, 12 2002 - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 2003 - 1, 3, 4, 5, 8, 11 2004 - 2, 7, 10, 11
bazar ROGUE echo bike
Prodávám ROGUE ECHO BIKE - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu doložit doklad o...
bazar Concept2 D PM5/černý
Prodávám Concept2 D PM5/černý - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu předat dokla...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra