Reklama:

Evropský pohár strongmanů
(Žilina) 2012 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Už počtvrté se mezi sebou utká špička slovanských borců, během Středověkých dní totiž patří silácké výkony mezi hlavní atrakce a stejně jako organizátoři, tak i samotní siláci se do tohoto města rádi vracejí. Celou akci má pod taktovkou bývalý trenér úspěšného cyklisty Petra Sagana, pan Zánický, který se každým rokem stará o to, aby silákům nic nechybělo.

Nejinak je tomu i tento rok a podmínky, které jsou v tomto městě vytvořené zásluhou pana Zánického a pana primátora, jsou na velmi vysoké úrovni.

Diváci se tak mohou těšit na skutečně kvalitní soutěž, kde se utkají siláci ze zemí, jako je Bulharsko, Srbsko, Slovinsko, Ukrajina, Polsko, Česká republika a Slovensko. Tato akce je jediná svého druhu na světě. Samozřejmě jde i v tomto případě o další kolo Evropského poháru.

V pátek od 14 hodin předvedou na náměstí A. Hlinky svoji aktuální formu borci z Evropy. Budou soutěžit v disciplínách, jako je např. zvedání aut, držení halapartny na výdrž, převracení pneumatiky, nošení ohrady, tažení kamionu, zvedání betonových koulí, také je čeká Conanovo koleso.

Uvidíme, zda si vítězství připíše Konstantin Iliyn, který vyhrál minulé kolo Evropského poháru. Nebo jej zastaví kvalitně připravený (a tuto sezónu ve skvělé formě) Peter Puszér či Braňo Golier? Můžeme se těšit na další vydařený výkon Lukáše Svobody? Na tyto otázky dostanete odpověď již v pátek od 14 hodin na náměstí A. Hlinky.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 120 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra