Reklama:

Slovenský pohár silných mužů #3 (Nitrianske Rudno) 2012 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Pátý ročník Slovenského poháru silných mužů, kde mezi sebou soupeří borci z celého Slovenska, je v plném proudu. Po dvou úspěšných kolech v Prievidzi a Spišské Nové Vsi se tentokrát přesouváme do Nitrianského Rudna!

U vodní přehrady se závodníci z celého Slovenska poperou o největší počet bodů do tabulky, která na konci sezóny rozhodne o novém profesionálovi.

Diváci se mohou těšit na opravdu netradiční disciplíny, jakými je například nošení pivních sudů na vzdálenost, tahání motorového člunu, nošení 100 kg vážícího dřevěného kohouta, nebo na klasické silácké disciplíny - tahání kamionu, zvedání koulí nebo nošení 150kg meče krále Rastislava.

Kdo nakonec zvítězí a stane se silákem Nitrianského Rudna? Vše se dozvíme v neděli 15. července ve 14 hodin u přehrady v Nitrianském Rudně. Všichni jste srdečně zváni!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra