Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
a ten chlap má fakt šílení panděro. By mě zajímalo jaký má výkony např na dřep.%-)
Dík.:-)
muze mi nekdo vysvetlit tuhle vetu ?
přičemž lano měl končilo na čtrnácti závěsech ..
vono kopirovat z novinek se nekdy nevyplaci
tak to bych ani nemusel videt :-8 ovsem tech 528tun, to je husty B-]
