Reklama:

Mistrovství České republiky
v armwrestlingu 2012 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní sporty

Letošní ročník Extraligy armwrestlingu skončil posledním kolem v Podivíně. Pro některé sportovce české pákařské scény sezóna skončila, osm nejlepších každé kategorie vypisované v extralize však čeká soutěž nejdůležitější - Mistrovství České republiky 2012, které se uskuteční 14. dubna v Dolním Bousově, městečku ležícím východně od Mladé Boleslavi.

Letošní národní šampionát bude výjimečný - poprvé od roku 2005 se na něm představí junioři, senioři i sportovci kategorie masters. O republikové tituly budou bojovat v celkem šestadvaceti kategoriích na levou i pravou ruku.

Z Dolního Bousova pochází legenda tohoto sportu u nás, mistr světa z roku 2000, František Živný, který převzal nad touto soutěží záštitu a sám se zúčastní jako jeden z favoritů královské váhové kategorie. Kromě něj budou za stoly k vidění i někteří reprezentanti připravující se na květnový evropský šampionát, a to i přes to, že se letos výjimečně nemusí všichni členové národního výběru republikového mistrovství, právě vzhledem k brzkému termínu mistrovství Evropy, účastnit.

K vidění budou zajímavé zápasy všech talentovaných sportovců, kteří se již v letošním ročníku na jednom z extraligových kol představili a bodovali. Mistrovství České republiky v armwrestlingu je ideální soutěží, kde se potkat s těmi nejlepšími v tomto sportu u nás.

Přijďte se tedy podívat na neprestižnější pákařské klání u nás, které v sokolovně v Dolním Bousově (mapa zde) začíná 14. dubna 2012 v pravé poledne. Více informací na přiloženém letáku, propozice najdete zde.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra