Reklama:

Extraliga armwrestlingu 2011/2012: Velká cena Podivína 2012 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní sporty

Nejbližší soutěží v armwrestlingu pro domácí sportovce, a to i pro ty, kteří mají zájem si tento sport zkusit, případně se i nominovat na MČR, je závěrečné (čtvrté) kolo Extraligy armwrestlingu (XII. Velká cena Podivína), které se koná 10. 3. v podivínské sokolovně.

Extraliga armwrestlingu je nejvyšší celoroční soutěží, která je jediným řádným kritériem pro nominaci na mistrovství České republiky. Sportovci se střetnou na jejích čtyřech kolech v různých místech České republiky (jedním z kol je i mezinárodní soutěž Golem´s Hand) a sbírají za svá umístění body. Osm nejúspěšnějších sportovců je poté nominováno na národní šampionát.

V tuto chvíli jsou tři ze čtyř extraligových kol ročníku 2011/2012 za námi a poslední možností posbírat body potřebné pro dubnové mistrovství České republiky je právě Velká cena Podivína. K vidění za stolem bude kromě stálé základny sportovců tohoto odvětví i podstatná část právě vznikající české reprezentace, pro niž je soutěž jedním z možných kritérií nominace.

Pro nováčky je tato soutěž v celém ročníku Extraligy armwrestlingu jednou z nejvhodnějších - každoročně se jich na této soutěži objeví, ve srovnání s ostatními koly soutěže, nejvíce (což letos bude umocněno faktem, že je tato soutěž v extraligovém ročníku poslední a sportovci budou chtít sbírat chybějící body). Je to tak ideální možnost armwrestling vyzkoušet.

Pojďte se tedy podívat, nebo se zapojit do pákařského klání, které začíná v 12:30 v sokolovně TJ Podivín (mapa zde). Více informací na přiloženém letáku, propozice najdete zde.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 1 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra