Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 3. března 2018 se v Ostravě-Hrabůvce konal 14. ročník
Otevřeného mistrovství České republiky v bench-pressu dorostu, juniorů a masters. V dorostenkách získala absolutní vítězství Karolína Adamová. V dorostencích bral zlato v absolutním pořadí Nicolas Tóth, který zároveň vytvořil nový národní rekord, a tím porazil devět soupeřů. Absolutně zvítězila v juniorkách Kateřina Skudříková, jejíž výkon byl rovných 100 kg. Zlatým juniorem absolutně se stal Martin Prokop, jemuž letošní sezóna vychází na jedničku. Na pódiu byli k vidění zástupci pětadvaceti oddílů a nejlepším se podle Wilksových bodů stal Colbert Club SSK Vítkovice, který měl na závodech jedenáct závodníků.
Níže Vám nabízíme kompletní výsledky.
Mistrovství ČR v bench-pressu dorostu, juniorů a masters 2018 - výsledky
Dorostenky do 57 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Adamová Karolína |
TJ Svitavy |
2000 |
53,81 |
65,0 |
70,0 |
70,0 |
65,0 |
78,90 |
2. |
Turková Denisa |
TJ Viktorie Bohumín |
2003 |
50,27 |
40,0 |
- |
- |
40,0 |
51,18 |
Juniorky do 84 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Skudříková Kateřina |
TJ Viktorie Bohumín |
1997 |
79,19 |
95,0 |
100,0 |
107,5 |
100,0 |
92,03 |
2. |
Herrmannová Tereza |
TJ Viktorie Bohumín |
1999 |
66,90 |
50,0 |
60,0 |
65,0 |
60,0 |
61,63 |
Ženy M1 do 84 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Krčmářová Alena |
TJ Sokol Nymburk |
1975 |
76,00 |
70,0 |
77,5 |
77,5 |
70,0 |
66,0 |
Ženy M2 do 52 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Zodererová Václava |
TJ Sokol Žižkov |
1961 |
51,83 |
50,0 |
52,5 |
55,0 |
52,5 |
65,61 |
Ženy M3 do 84 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Takáčová Hana |
TJ Spartak Chodov |
1954 |
87,22 |
85,0 |
95,0 |
100,0 |
100,0 |
87,59 |
Ženy M4 do 63 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Hyková Adina |
TJ Spartak Chodov |
1943 |
61,46 |
70,0 |
72,5 |
77,5 |
72,5 |
79,34 |
Dorostenci do 74 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kohout Dominik |
Powerlifting TJJM Chodov |
2003 |
65,78 |
100,0 |
110,0 |
112,5 |
112,5 |
88,58 |
2. |
Sporka Robert |
TJ Sokol Vejprnice |
2001 |
68,76 |
100,0 |
110,0 |
110,0 |
100,0 |
75,98 |
- |
Křepelka Daniel |
TJ Svitavy |
2001 |
61,81 |
125,0 |
125,0 |
125,0 |
- |
- |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Zsibrita Daniel |
Colbert Club SSK Vítkovice |
2000 |
75,60 |
130,0 |
137,5 |
142,5 |
137,5 |
97,43 |
2. |
Soukup Vojtěch |
TJ Sokol Vejprnice |
2000 |
74,56 |
107,5 |
110,0 |
110,0 |
107,5 |
76,92 |
- |
Vychodil Jaroslav |
TJ Viktorie Bohumín |
2001 |
82,18 |
120,0 |
130,0 |
130,0 |
- |
- |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Tóth Nicolas |
TJ Viktorie Bohumín |
2001 |
91,94 |
150,0 |
190,5 |
- |
190,5 |
120,34 |
2. |
Cibulka Daniel |
TJ Sokol Vejprnice |
2001 |
89,63 |
115,5 |
125,5 |
132,5 |
132,5 |
84,76 |
Dorostenci do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Pimek David |
TJ Olympia Zlín |
2000 |
100,44 |
150,0 |
150,0 |
155,0 |
155,0 |
94,16 |
2. |
Hlaváč Jakub |
TJ Sokol Rosice |
2000 |
94,42 |
130,0 |
140,0 |
150,0 |
150,0 |
93,57 |
Junioři do 66 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Nebola Martin |
TJ Spartak Letohlad |
1997 |
65,21 |
102,5 |
110,0 |
115,0 |
110,0 |
87,24 |
2. |
Lazar David |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
65,90 |
102,5 |
102,5 |
115,0 |
102,5 |
383,27 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Nový Jan |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1999 |
78,07 |
142,5 |
147,5 |
152,5 |
147,5 |
102,29 |
2. |
Němec Tomáš |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1996 |
82,03 |
140,0 |
145,0 |
150,0 |
145,0 |
97,47 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Dvořák Luděk |
TJ Sokol Jemnice |
1996 |
90,51 |
160,0 |
165,0 |
175,0 |
165,0 |
105,04 |
2. |
Hruška Dominik |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1995 |
90,31 |
150,0 |
157,5 |
162,5 |
162,5 |
103,56 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Musil Radek |
TJ Sokol Rosice |
1997 |
97,57 |
165,0 |
165,5 |
175,0 |
175,0 |
107,59 |
2. |
Kurečka Denis |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1999 |
101,18 |
140,0 |
145,0 |
150,0 |
145,0 |
87,84 |
3. |
Telička Jakub |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1998 |
101,99 |
145,0 |
150,0 |
150,0 |
145,0 |
87,57 |
Junioři nad 105 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Prokop Martin |
Powerlifting School |
1999 |
108,19 |
205,0 |
210,0 |
215,0 |
210,0 |
124,24 |
2. |
Král Tomáš |
SK Zlobr Sedlčany |
1996 |
142,88 |
165,0 |
175,0 |
180,0 |
175,0 |
97,49 |
Muži M1 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Nebola Vladimír |
TJ Spartak Letohrad |
1970 |
82,76 |
190,0 |
200,0 |
- |
200,0 |
127,03 |
2. |
Švarcbach Dušan |
SK Totzi Klášterec n. O. |
1975 |
80,89 |
117,5 |
125,0 |
130,0 |
130,0 |
88,14 |
Muži M1 do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Patočka Václav |
TJ Sokol Rosice |
1977 |
92,98 |
210,0 |
215,0 |
215,0 |
210,0 |
131,94 |
2. |
Kopal Radin |
SKST Litvínov |
1974 |
92,37 |
175,0 |
185,0 |
192,5 |
192,5 |
121,31 |
3. |
Turek Martin |
TJ Viktorie Bohumín |
1972 |
83,53 |
190,0 |
210,0 |
210,0 |
190,0 |
126,35 |
4. |
Furch Jiří |
TJ Sokol Vranovice |
1975 |
83,74 |
150,0 |
157,5 |
162,5 |
157,5 |
104,58 |
Muži M1 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Lukš Jiří |
TJ Sokol Jemnice |
1971 |
103,33 |
170,0 |
180,0 |
185,0 |
185,0 |
111,18 |
2. |
Koželuh Lukáš |
TJ Sokol Vršovice |
1974 |
100,63 |
152,5 |
157,5 |
160,0 |
160,0 |
97,14 |
- |
Jurman Ivo |
TJ Sokol Rosice |
1969 |
104,58 |
175,0 |
175,0 |
182,5 |
- |
- |
Muži M1 do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Ghazal Khaled |
TJ Sokol Pohořelice |
1972 |
109,78 |
250,0 |
280,0 |
305,0 |
280,0 |
164,89 |
2. |
Lahoda Petr |
TJ Sokol Rosice |
1970 |
117,74 |
240,0 |
240,0 |
250,0 |
240,0 |
138,60 |
3. |
Macák Stanislav |
Sk Fitness Gym Olomouc |
1977 |
115,13 |
225,0 |
240,0 |
240,0 |
225,0 |
130,70 |
4. |
Halfar Oldřich |
TJ Sokol Vranovice |
1973 |
108,74 |
150,0 |
157,5 |
160,0 |
157,5 |
93,02 |
Muži M1 nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Syrový Pavel |
TJ Sokol Bílina |
1974 |
137,36 |
220,0 |
232,5 |
242,5 |
242,5 |
135,90 |
2. |
Pinc Jan |
Powerlifting School |
1973 |
130,22 |
240,0 |
300,0 |
302,5 |
240,0 |
484,44 |
3. |
Vítek Jan |
Powerlifting School |
1971 |
152,23 |
220,0 |
222,5 |
235,0 |
235,0 |
129,74 |
Muži M2 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Wolf Čestmír |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1959 |
81,97 |
167,5 |
177,5 |
180,0 |
180,0 |
121,05 |
2. |
Novák Libor |
TJ Svitavy |
1966 |
81,26 |
135,0 |
145,0 |
150,0 |
150,0 |
101,42 |
Muži M2 do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kati Jiří |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1965 |
92,39 |
240,0 |
250,0 |
250,0 |
250,0 |
15,55 |
Muži M2 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Greguš Milan |
KST Sporting Apis |
1968 |
97,60 |
205,0 |
215,0 |
220,0 |
220,0 |
135,23 |
2. |
Cejnek Rostislav |
Powerlifting Jihlava |
1962 |
101,37 |
200,0 |
210,0 |
217,5 |
217,5 |
131,65 |
3. |
Doleček Jaroslav |
TJ Svitavy |
1965 |
103,10 |
150,0 |
160,0 |
167,5 |
167,5 |
100,78 |
Muži M2 nad 105 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Krčmář Jiří |
TJ Sokol Nymburk |
1962 |
112,51 |
220,0 |
227,5 |
232,5 |
227,5 |
133,00 |
2. |
Kadlec Jiří |
TJ Sokol Bílina |
1966 |
134,70 |
220,0 |
220,0 |
230,0 |
220,0 |
123,35 |
Muži M3 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Tomi Jaroslav |
TJ Sokol Vítkovice |
1958 |
82,03 |
110,0 |
112,5 |
120,0 |
112,5 |
75,62 |
2. |
Mychalczyk František |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1954 |
78,04 |
105,0 |
110,0 |
115,0 |
110,0 |
76,31 |
Muži M3 do 105 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Huser Ivo |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1950 |
90,03 |
112,5 |
120,0 |
122,5 |
122,5 |
78,19 |
- |
Anděl Marcel |
TJ Sokol Jemnice |
1958 |
97,22 |
155,0 |
155,0 |
155,0 |
- |
- |
Muži M3 do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Zamazal Petr |
SKST Litvínov |
1456 |
107,30 |
140,0 |
145,0 |
150,0 |
150,0 |
88,98 |
2. |
Krištofík Jiří |
Colbert Club SSK Vítkovice |
1951 |
108,27 |
122,5 |
127,5 |
135,5 |
135,0 |
79,84 |
Muži M4 do 93 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Soušek Antonin |
SK Fitness Gym Olomouc |
1946 |
81,43 |
130,0 |
135,0 |
137,5 |
135,0 |
91,15 |
2. |
Olič Karel |
TJ Kralupy |
1947 |
84,09 |
110,0 |
120,0 |
125,0 |
125,0 |
82,80 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|