Dorostenky do 57 kg - sloučená kategorie Karolína Adamová - TJ Svitavy
Denisa Turková - TJ Viktorie Bohumín
Juniorky do 84 kg - sloučená kategorie Tereza Herrmannová - TJ Viktore Bohumín
Kristýna Obršlíková - TJ Sokol Rosice
Kateřina Skudříková - TJ Viktore Bohumín
Ženy M1 do 84 kg
Alena Krčmářová - TJ Sokol Nymburk
Ženy M2 do 52 kg
Václava Zodererová - TJ Sokol Žižkov
Ženy M3 nad 84 kg
Hana Takáčová - TJ Spartak Chodov
Ženy M4 nad 63 kg
Adina Hyková - TJ Spartak Chodov
Dorostenci do 74 kg - sloučená kategorie Dominik Kohout - Powerlifting TJJM Chodov
Daniel Křepelka - TJ Svitavy
Robert Sporka - TJ Sokol Vejprnice
Dorostenci do 83 kg
Vojtěch Soukup - TJ Sokol Vejprnice
Jaroslav Vychodil - TJ Olympia Zlín
Denis Zsibrita - Colbert Club SSK Vítkovice
Dorostenci do 93 kg
Daniel Cibulka - TJ Sokol Vejprnice
Nikolas Tóth - TJ Viktorie Bohumín
Dorostenci do 105 kg
Jakub Hlaváč - TJ Sokol Rosice
David Pimek - TJ Olympia Zlín
Junioři do 66 kg
David Lazar - SK Zlobr Sedlčany
Martin Nebola - TJ Spartak Letohrad
Junioři do 83 kg
Tomáš Němec - Colbert Club SSK Vítkovice
Jan Nový - Colbert Club SSK Vítkovice
Jindřich Škubal - TJ Sokol Vejprnice
Junioři do 93 kg
Luděk Dvořák - TJ Sokol Jemnice
Dominik Hruška - Colbert Club SSK Vítkovice
Junioři do 105 kg
Denis Kurečka - Colbert Club SSK Vítkovice
Radek Musil - TJ Sokol Rosice
Jakub Telička - Colbert Club SSK Vítkovice
Junioři nad 105 kg - sloučená kategorie Tomáš Král - SK Zlobr Sedlčany
Martin Prokop - Powerlifting School
Muži M1 do 83 kg
Dušan Švarcbach - SK Totzi Klášterec n. O.
Vladimír Nebola - TJ Spartak Letohrad
Muži M1 do 93 kg
Jiří Furch - TJ Sokol Vranovice
Radim Kopal - SKST Litvínov
Václav Patočka - TJ Sokol Rosice
Martin Turek - TJ Viktorie Bohumín
Muži M1 do 105 kg
Ivo Jurman - TJ Sokol Rosice
Lukáš Koželuh - TJ Sokol Vršovice
Jiří Lukš - TJ Sokol Jemnice
Muži M1 do 120 kg
Khaled Ghazal - TJ Sokol Pohořelice
Oldřich Halfar - TJ Sokol Vranovice
Petr Lahoda - TJ Sokol Rosice
Stanislav Macák - Sk Fitness Gym Olomouc
Muži M1 nad 120 kg
Jan Pinc - Powerlifting School
Pavel Syrový - TJ Sokol Bílina
Jan Vítek - Powerlifting School
Muži M2 do 83 kg
Jiří Kati - Colbert Club SSK Vítkovice
Michal Sekot - TJ Dobřany
Muži M2 do 105 kg
Rostislav Cejnek - Powerlifting Jihlava
Jaroslav Doleček - TJ Svitavy
Milan Greguš - KST Sporting Apis
Oskar Janiak - TJ Sokol Vítkovice
Muži M2 nad 105 kg - sloučená kategorie Jiří Kadlec - TJ Sokol Bílina
Jiří Krčmář - TJ Sokol Nymburk
Muži M3 do 83 kg
František Michalczyk - Colbert Club SSk Vítkovice
Ladislav Thun - Kulturistika a bikini fitness
Jaroslav Tomi - TJ Sokol Vítkovice
Muži M3 do 105 kg - sloučená kategorie Marcel Anděl - TJ Sokol Jemnice
Ivo Huser - Colbert Club SSK Vítkovice
Muži M3 do 120 kg
Josef Duna - TJ Sokol Vejprnice
Jiří Kryštofík - Colbert Club SSK Vítkovice
Petr Zamazal - SKST Litvínov
Muži M3 nad 120 kg
Pavel Von Klepáč - TJ Sokol Rosice
Muži M4 do 93 kg - sloučená kategorie Karel Olič - TJ Kralupy
Antonín Soušek - Sk Fitness Gym Olomouc
|