Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v sobotu 3. února 2018 se ve Frýdlantu konal 26. ročník Otevřeného mistrovství České republiky v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters.
Na soutěži se objevilo 65 závodníků. Dopoledne soutěžili ostřílení matadoři z řad masters, odpoledne patřilo nadané mládeži. V soutěži byly povoleny podpůrné dresy.
Níže Vám nabízíme kompletní výsledky. V nejbližších dnech můžete očekávat reportáž a fotogalerii z místa dění.
Mistrovství České republiky v silovém trojboji juniorů, dorostu a masters 2018 - výsledky
Dorostenky do 52 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Turková Denisa |
TJ Viktorie Bohumín |
2003 |
48,0 |
90,0 |
45,0 |
92,5 |
227,5 |
301,30 |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kunclová Kateřina |
SK Zlobr Sedlčany |
1998 |
61,8 |
132,5 |
70,0 |
127,5 |
330,0 |
359,63 |
2. |
Šupíková Kristýna |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
58,6 |
115,0 |
57,5 |
145,0 |
317,5 |
360,52 |
Juniorky do 84 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Obršlíková Kristýna |
TJ Sokol Rosice |
1998 |
65,4 |
155,0 |
87,5 |
135,0 |
377,5 |
394,26 |
2. |
Skudříková Kateřina |
TJ Viktorie Bohumín |
1997 |
77,5 |
162,5 |
95,0 |
152,5 |
410,0 |
382,04 |
3. |
Nováková Johana |
SK Zlobr Sedlčany |
1995 |
71,3 |
80,0 |
62,5 |
100,0 |
242,0 |
238,23 |
Ženy M1 do 84 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Krčmářová Alena |
TJ Sokol Nymburk |
1975 |
74,2 |
120,0 |
80,0 |
130,0 |
330,0 |
315,84 |
Ženy M3 do 84 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Takáčová Hana |
TJ Spartak Chodov |
1954 |
87,9 |
150,0 |
130,0 |
150,0 |
430,0 |
375,35 |
Dorostenci do 66 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kohout Dominik |
Powerlifting TJJM Chodov |
2003 |
63,9 |
120,0 |
80,0 |
160,0 |
360,0 |
290,41 |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rybár Filip |
TJ Přeštice |
2001 |
73,3 |
170,0 |
135,0 |
205,0 |
510,0 |
369,34 |
2. |
Haker Vojtěch |
TJ Sokol Pohořelice |
2000 |
72,8 |
180,0 |
92,5 |
180,0 |
452,0 |
329,33 |
3. |
Hájek Tomáš |
SKST Litvínov |
2001 |
71,5 |
135,0 |
90,0 |
140,0 |
365,0 |
269,19 |
4. |
Vondráček David |
Oddíl těžké atletiky Žel. k. |
2000 |
72,2 |
145,0 |
82,5 |
130,0 |
357,5 |
261,76 |
Dorostenci do 93 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jurka Matěj |
Iron Warriors |
2001 |
90,5 |
205,0 |
255,0 |
262,5 |
810,0 |
452,47 |
2. |
Vačkář Ondřej |
TJ Viktorie Bohumín |
2000 |
85,8 |
200,0 |
200,0 |
270,0 |
780,0 |
437,58 |
Dorostenci do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Porteš Filip |
TJ Olympia Zlín |
2000 |
104,0 |
270,0 |
150,0 |
281,0 |
701,0 |
420,32 |
2. |
Hlaváč Jakub |
TJ Sokol Rosice |
2000 |
94,7 |
260,0 |
140,0 |
260,0 |
660,0 |
411,11 |
3. |
Pimek David |
TJ Olympia Zlín |
2000 |
99,9 |
230,0 |
150,0 |
210,0 |
590,0 |
359,19 |
- |
Vlk Václav |
Fitness Jiskra Bílina |
2000 |
97,1 |
270,0 |
- |
250,0 |
- |
- |
- |
Lakomý Vojtěch |
TJ Autobrzdy Jabl. n. N. |
2001 |
97,9 |
- |
130,0 |
270,0 |
- |
- |
Junioři do 74 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Klíma Josef |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
72,8 |
225,0 |
120,0 |
212,5 |
557,5 |
405,75 |
2. |
Pilský Josef |
TJ Spartak Pelhřimov |
1997 |
65,9 |
170,0 |
117,5 |
200,0 |
487,5 |
383,27 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Švaňhal Lubomír |
TJ Lokomotiva Krnov |
1996 |
81,6 |
210,0 |
120,0 |
240,0 |
570,0 |
384,41 |
2. |
Hilgert Ondřej |
TJ Lokomotiva Krnov |
1998 |
79,4 |
180,0 |
130,0 |
210,0 |
520,0 |
356,72 |
3. |
Maršík Martin |
TJ Spartak Pelhřimov |
1998 |
82,7 |
170,0 |
115,0 |
220,0 |
505,0 |
337,79 |
4. |
Vostracký David |
Fitness Staňkov |
1997 |
79,8 |
180,0 |
110,0 |
195,0 |
485,0 |
331,64 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sičevskyj Evžen |
Doplnejch powerlifting |
1997 |
92,2 |
270,0 |
167,5 |
235,0 |
672,5 |
424,21 |
2. |
Zedník Tomáš |
TJ Autobrzdy Jabl. n. N. |
1997 |
90,5 |
240,0 |
140,0 |
260,0 |
640,0 |
407,42 |
3. |
Krejča Pavel |
TJ Spartak Chodov |
1995 |
92,5 |
265,0 |
140,0 |
200,0 |
605,0 |
381,03 |
4. |
Penkala Daniel |
TJ Viktorie Bohumín |
1999 |
88,4 |
210,0 |
140,0 |
220,0 |
570,0 |
367,31 |
5. |
Krubner Josef |
SK Zlobr Sedlčany |
1998 |
91,8 |
200,0 |
115,0 |
200,0 |
515,0 |
325,53 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Musil Radek |
TJ Sokol Rosice |
1997 |
99,7 |
260,0 |
180,0 |
255,0 |
695,0 |
423,46 |
2. |
Štěpánek Roman |
TJ Svitavy |
1998 |
102,3 |
235,0 |
112,5 |
227,5 |
575,0 |
346,84 |
- |
Němec Jaroslav |
SK Zlobr Sedlčany |
1998 |
98,2 |
- |
- |
- |
- |
- |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Prokop Martin |
Powerlifting School |
1999 |
108,7 |
290,0 |
195,0 |
250,0 |
735,0 |
434,16 |
2. |
Roubík Lukáš |
SK Zlobr Sedlčany |
1995 |
111,6 |
200,0 |
140,0 |
250,0 |
590,0 |
345,74 |
3. |
Zuna Zbyněks |
Fitness Jiskra Bílina |
1998 |
117,6 |
205,0 |
130,0 |
220,0 |
555,0 |
320,62 |
Muži M1 do 66 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Čech Martin |
TJ Zekon Bystřice p. H. |
1974 |
65,1 |
200,0 |
125,0 |
225,0 |
550,0 |
436,81 |
Muži M1 do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Turek Martin |
TJ Viktorie Bohumín |
1972 |
82,6 |
240,0 |
190,0 |
220,0 |
650,0 |
435,11 |
2. |
Švarcbach Dušan |
SK Totzi Klášterec n. O. |
1975 |
81,4 |
242,5 |
137,5 |
247,5 |
627,5 |
423,81 |
Muži M1 do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sršeň Jaromír |
TJ Sokol Nymburk |
1974 |
92,5 |
285,0 |
195,0 |
270,0 |
750,0 |
472,35 |
2. |
Patočka Václav |
TJ Sokol Rosice |
1977 |
92,8 |
285,0 |
195,0 |
260,0 |
740,0 |
465,31 |
3. |
Kopal Radim |
SKST Litvínov |
1974 |
92,4 |
245,0 |
200,0 |
210,0 |
655,0 |
412,72 |
4. |
Čmerda Julius |
SKST Litvínov |
1973 |
91,0 |
180,0 |
125,0 |
212,5 |
517,5 |
328,56 |
Muži M1 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ponocný Zdeněk |
TJ Sokol Bílina |
1974 |
103,0 |
270,0 |
200,0 |
250,0 |
720,0 |
433,22 |
2. |
Banas Marek |
TJ Viktorie Bohumín |
1973 |
98,8 |
260,0 |
155,0 |
250,0 |
665,0 |
406,71 |
3. |
Stříska František |
TJ Sokol Nymburk |
1971 |
99,6 |
250,0 |
165,0 |
235,0 |
650,0 |
396,24 |
Muži M1 do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Břinčil Tomáš |
TJ Sokol Nmburk |
1977 |
116,4 |
280,0 |
215,0 |
302,5 |
797,5 |
461,91 |
Muži M1 nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Šoukal Jaroslav |
TJ Sokol Vejprnice |
1972 |
168,1 |
350,0 |
307,5 |
280,0 |
937,5 |
510,09 |
2. |
Janák František |
Fitness Jiskra Bílina |
1975 |
128,7 |
335,0 |
250,0 |
270,0 |
855,0 |
484,44 |
3. |
Vítek Jan |
Powerlifting School |
1971 |
149,8 |
255,0 |
230,0 |
222,5 |
707,5 |
391,54 |
4. |
Syrový Pavel |
TJ Sokol Bílina |
1974 |
136,9 |
242,5 |
197,5 |
262,5 |
702,5 |
393,89 |
Muži M2 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Greguš Milan |
KST Sporting Apis |
1968 |
101,8 |
280,0 |
217,5 |
260,0 |
260,0 |
757,50 |
2. |
Cejnek Rostislav |
Powerlifting Jihlava |
1962 |
102,5 |
220,0 |
200,0 |
220,0 |
220,0 |
640,00 |
3. |
Sekot Michal |
TJ Dobřany |
1961 |
95,1 |
200,0 |
195,0 |
210,0 |
210,0 |
600,00 |
Muži M2 nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kadlec Jiří |
TJ Sokol Bílina |
1966 |
134,7 |
315,0 |
225,0 |
260,0 |
800,0 |
449,76 |
2. |
Verbič Jan |
TJ Sokol Vejprnice |
1962 |
124,2 |
290,0 |
140,0 |
270,0 |
700,0 |
399,42 |
Muži M3 do 93 kg - sloučená kategorie
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hodík Jaroslav |
TJ Spartak Chodov |
1958 |
81,7 |
180,0 |
130,0 |
210,0 |
520,0 |
350,43 |
2. |
Ptáček Josef |
TJ Spartak Pelhřimov |
1953 |
89,2 |
192,5 |
155,0 |
182,5 |
530,0 |
339,89 |
Muži M3 do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Zamazal Petr |
SKST Litvínov |
1956 |
106,6 |
185,0 |
147,5 |
225,0 |
557,5 |
331,43 |
2. |
Mašek Josef |
TJ Aš Marvel Gym Ml. Bol. |
1956 |
106,5 |
130,0 |
110,0 |
180,0 |
420,0 |
249,73 |
- |
Duna Jozef |
TJ Sokol Vejprnice |
1950 |
112,7 |
202,5 |
- |
- |
- |
- |
Muži M3 nad 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Klepáč Pavel Von |
TJ Sokol Rosice |
1955 |
129,8 |
200,0 |
132,5 |
207,5 |
540,0 |
305,53 |
Muži M4 do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Primus Václav |
TJ Sokol Pelhřimov |
1948 |
103,5 |
130,0 |
102,5 |
190,0 |
422,5 |
253,75 |
2. |
Hromas František |
TJ Sokol Pelhřimov |
1947 |
103,0 |
120,0 |
95,0 |
150,0 |
355,0 |
213,60 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|