Reklama:

Mezinárodní silový trojboj dětských domovů 2017 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

[Text: Aleš Zwettler] V sobotu 2. 12. 2017 se uskutečnil v posilovně Dětského domova Zašová již 9. ročník mezinárodního silového trojboje dětí z DD. Zúčastnili se ho mladí siláci a silačky ze slovenské Bytče, polského Cieszyna, děti z Kroměříže, Lipníku nad Bečvou, Vizovic a domácí Zašové. Celkem se této velké akce zúčastnilo tedy 6 domovů a na 45 dětí. Soutěžili děvčata a chlapci v kategoriích od 15 - 17 let a v kategorii nad 18 let. Letos jsme zvolili tyto disciplíny: lehy - sedy u dívek a hrazda na úzký úchop u chlapců, společné potom byly disciplíny legpres a bench-press. Kategorie dívek byla nakonec spojena do jedné, a to 17 - 18leté. Na poslední chvíli se pro nemoc omluvili chlapci ze střední školy pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí, které touto cestou zdravíme a věříme, že přijedou příští, desátý ročník.

Jako každý rok bylo dosaženo výtečných výkonů, všichni očekávali, že přijede loňská celková vítězka Katarzyna Cieslar z Polska, ale ta dostala stopku od trenéra mladých polských atletů a do Zašové nepřijela. Byla to škoda, protože loni předváděla skvělé a hodnotné výkony. Jednotlivé výsledky se přepočítávaly podle Wilksova vzorce pro stanovení pořadí závodníků. Nejpočetnější skupina závodníků byli chlapci od 15 - 17 let, kde jich soutěžilo 19.

Výsledky jednotlivých kategorií

Absolutním vítězem obou chlapeckých kategorií se stal s výsledkem 232,652 bodů Tomáš Vlk z Kroměříže a absolutní vítězkou se po přepočtu stala Kristýna Zetková ze Zašové s 306,051 bodů. Miss silového trojboje po hlasování vedoucích jednotlivých výprav se stala Irena Krpelíková ze Zašové. Největším sympaťákem se stal Denis Závěšický z Vizovic, který se nejvíce líbil přítomným ženám.

Po individuálních oceněních byly předány ceny i jednotlivým výpravám, kde se sčítaly body ze všech kategorií a umístění do 3. místa.

Výsledky domovů

1. místo - DD Zašová - 6 bodů
2. místo - DD Cieszyn - 4 body
3. místo - DD Bytča a Kroměříž - 3 body
4. místo - DD Vizovice - 2 body
5. místo - DD Lipník nad Bečvou - 0 bodů

V průběhu akce předali manželé Barošovi z penzionu Blankyt Dětskému domovu Zašová šek na 10.000 Kč. Peníze byly použity na tyto závody a na vybavení domova sportovním a turistickým vybavením. Akci podpořil významně i majitel internetového magazínu Ronnie.cz Ing. Martin Jebas 4 poukázkami na kurz trenéra kulturistiky v hodnotě 40.000 Kč a dalšími velmi hodnotnými cenami.

Poděkování zaslouží všichni zaměstnanci dětského domova, kteří se na přípravě a hladkém průběhu akce podíleli, poděkování samozřejmě patří rozhodčím kulturistiky Mgr. Lubomíru Krhutovi, Mgr. Vladimíru Šeligovi a panu Miroslavu Hladilovi, kteří dohlíželi na hladký průběh těchto závodů. Poděkování patří i jednotlivým závodníkům za předvedené výkony.

Tato mezinárodní akce by se nemohla uskutečnit bez vydatné podpory sponzorů, kteří přispívají financemi, svými výrobky nebo věcnými cenami. Za to jim patří obrovský a vřelý dík. Věřím, že budou mít možnost podpory i při dalších ročnících.


Sponzoři 9. ročníku mezinárodního silového trojboje dětí z dětských domovů:

Mad Max, ROBE LIGHTING, s.r.o., Penzion Blankyt, s.r.o., GS Company, s.r.o., Zlatnictví Karafiát, Mlékárny Valašské Meziříčí, Lahůdky Skalka, Uzeniny Vahala, PM DAREX Valašské Meziříčí, Kompakt Valašské MeziříčíSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra