Reklama:

Českomoravský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů 2017 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 21. října 2017 se v Nymburce odehrál Českomoravský pohár dorostu a juniorů v klasickém silovém trojboji. Soutěže se zúčastnilo 78 soutěžících, z nichž bylo 39 dorostenců a dorostenek a 39 juniorů a juniorek. Byly zde k vidění pěkné výkony a mnozí závodníci vytvořili nové národní rekordy.

Nejúspěšnější dorostenkou se stala Veronika Opočenská z SK Zlobr Sedlčany s 336,28 body. Nejlepší dorostenec Karel Rada přijel ze Staňkova a vybojoval 407,70 bodů Wilkse. Mezi juniorkami kralovala Štěpánka Židová z Powerliftingu TJJM Chodov s 402,71 body a nejsilnějším soutěžícím celého klání se stal junior Jaroslav Němec z SK Zlobr Sedlčany, který za svůj výkon získal 455,56 bodů.

Nyní Vám přinášíme výsledky, podrobnější reportáž a rozhovor přineseme v následujících dnech.


Českomoravský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů 2017
- výsledky

Dorostenky do 52 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Chrenková Veronika SK Zlobr Sedlčany 1999 49,2 85,0 42,5 97,5 225,0 292,59
2. Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 2003 49,7 80,0 37,5 90,0 207,5 267,78

Dorostenky do 57 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Opočenská Veronika SK Zlobr Sedlčany 1999 56,3 100,5 61,0 125,5 287,0 336,28

Dorostenky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jelenová Aneta SKP Sport Děčín 1999 61,5 100,0 57,5 130,0 287,5 314,50
2. Šupíková Kateřina Arena Pavly Kladivové 1999 59,3 90,0 55,0 140,0 285,0 320,65
3. Žďárská Lucie TJ Lanškroun 2001 62,4 97,5 45,0 115,0 257,5 278,56
4. Rábová Tereza TJ Lanškroun 1999 60,2 92,5 52,5 107,5 252,5 280,78
5. Holánková Gabriela SK Zbýšov 1999 58,9 85,0 40,0 122,5 247,5 279,92

Dorostenky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kanátová Michaela TJ Olympia Zlín 2002 71,8 130,0 63,0 140,0 333,0 325,64
2. Herrmannová Tereza TJ Viktorie Bohumín 1999 68,1 122,5 60,0 125,0 307,5 311,87
3. Charytonová Angelína TJ Kralupy 2002 69,0 128,0 57,5 105,0 290,5 291,89
4. Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 2000 68,8 100,0 57,5 125,0 282,5 284,45

Dorostenky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rumanová Deborah Colbert club SSK Vítkovice 1999 77,2 135,0 67,5 145,0 347,5 324,56
2. Nehybová Kristýna TJ Lanškroun 2000 80,0 102,5 62,5 135,0 300,0 274,50

Juniorky do 57 kg - sloučená kategorie

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Sluková Tereza TJ Aš Marvel Gym Ml. Bol. 1994 52,0 102,5 65,0 132,5 300,0 373,98
2. Antošová Ekaterina SK Zlobr Sedlčany 1995 54,1 95,0 73,5 105,0 273,5 330,61

Juniorky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Židová Štěpánka Powerlifting TJJM Chodov 1994 61,9 137,5 75,0 157,5 370,0 402,71
2. Zmeškalová Klára TJ Olympia Zlín 1997 61,8 130,0 57,5 142,5 330,0 359,63
3. Wolfová Lenka Powerlifting School, z. s. 1995 62,9 115,0 55,0 130,0 300,0 322,59
4. Kunclová Kateřina SK Zlobr Sedlčany 1998 61,3 105,0 55,0 125,0 285,0 312,53
5. Horáková Adéla SK Zbýšov 1994 61,1 87,5 50,0 135,0 272,5 299,59

Juniorky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Moravcová Jolana TJ Svitavy 1994 71,5 135,0 63,0 170,0 368,0 360,86
2. Průšová Kateřina KST FC Příbram 1994 69,9 115,0 60,0 140,0 315,0 313,68
3. Štosková Kristýna TJ Svitavy 1997 71,7 117,5 52,5 125,0 295,0 288,75
4. Šípková Kateřina Oddíl těžké atletiky Žel. koule 1996 70,9 100,0 55,0 130,0 285,0 281,07
5. Mašková Michaela PWL Vision Nutrition 1994 68,2 105,0 55,0 122,5 282,5 286,20

Juniorky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Provazníková Denisa Powerlifting Brno 1995 78,2 140,0 60,0 147,5 347,5 322,10
2. Skudříková Kateřina TJ Viktorie Bohumín 1997 79,3 80,0 70,5 100,0 250,5 230,33

Dorostenci do 59 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Majerský Jan TJ Sokol Bílina 2001 58,5 155,0 100,0 180,0 435,0 379,80
2. Kováč Viliam TJ Autobrzdy Jablonec n. N 2000 57,8 120,0 85,0 160,0 365,0 322,30

Dorostenci do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vorel Tomáš Powerlifting Brno 2000 63,7 160,0 113,0 200,0 473,0 382,61
2. Kolář Pavel TJ Kralupy 2000 66,0 140,0 95,0 172,5 407,5 319,97

Dorostenci do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Zsibrita Denis Colbert club SSK Vítkovice 2000 71,3 185,0 120,0 220,0 525,0 386,77
2. Prokop Martin SK Zlobr Sedlčany 1999 69,3 190,0 107,5 215,0 512,5 387,04
3. Klíma Josef SK Zlobr Sedlčany 1999 73,8 190,0 90,0 205,0 485,0 349,54
4. Prokop Pavel SK Zlobr Sedlčany 2001 74,0 165,0 95,0 210,0 470,0 338,07
5. Vávra Marek KST Sporting Apis 2001 71,0 175,0 100,0 192,5 467,5 346,60
6. Rybár Filip TJ Přeštice 2001 73,1 152,5 120,0 195,0 467,5 339,22
7. Fiala Filip TJ Sokol Bílina 2001 73,6 165,0 112,5 190,0 467,5 337,58
8. Křenovský Jiří Powerlifting Brno 1999 73,8 130,0 90,0 180,0 400,0 288,28

Dorostenci do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rada Karel Fitness Staňkov 2001 80,6 225,0 132,5 242,5 600,0 407,70
2. Vogel Arnošt TJ Olympia Zlín 2000 82,4 187,5 105,0 230,0 522,5 350,28
3. Krejčiřík Vojtěch SK Fitness Gym Olomouc 1999 79,9 165,0 110,0 210,0 485,0 331,35
4. Bula Vojtěch KST Sporting Apis 2000 81,1 167,5 105,0 192,5 465,0 314,76
5. Vačkař Ondřej TJ Viktorie Bohumín 2000 82,4 170,0 102,5 190,0 462,5 310,06
6. Knápek Robin TJ Lanškroun 2000 79,7 140,0 100,0 180,0 420,0 287,41

Dorostenci do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hlaváč Jakub TJ Sokol Rosice 2000 91,1 220,0 120,0 250,0 590,0 374,36
2. Veselý Jakub TJ Svitavy 1999 84,9 170,0 117,5 220,0 507,5 334,34

Dorostenci do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vlk Václav Fitness Jiskra Bílina 2000 97,4 213,0 142,5 240,0 595,5 366,35
2. Kozler Adrian Colbert club SSK Vítkovice 1999 101,2 180,0 125,0 267,5 572,5 346,76
3. Steinoch Patrik SK Zbýšov 2000 102,1 160,0 152,0 220,0 532,0 321,17
4. Kurečka Denis Colbert club SSK Vítkovice 1999 103,0 175,0 120,0 230,0 525,0 315,89
5. Lakomý Vojtěch TJ Autobrzdy Jablonec n. N 2001 97,2 190,0 102,5 210,0 502,5 309,44

Junioři do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Matis Martin TJ Viktorie Bohumín 1994 65,4 157,5 125,0 185,0 467,5 369,84
2. Pilský Josef TJ Spartak Pelhřimov 1997 65,5 150,0 112,5 192,5 455,0 359,50
3. Batkhuyag Batnyam TJ Sokol Rosice 1994 65,1 155,0 97,5 155,0 407,5 323,64
4. Hošek Filip Perf. Powerlifting Ostrava 1997 65,7 140,0 82,5 170,0 392,5 309,33

Junioři do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Horváth Dominik Powerlifting Brno 1998 72,1 205,0 122,5 220,0 547,5 401,32
2. Hladík Martin Arena Pavly Kladivové 1994 71,1 177,5 120,0 200,0 497,5 366,16
3. Vostracký Václav Fitness Staňkov 1997 73,5 182,5 100,0 200,0 482,5 348,75
4. Kmecko Matěj KST Sporting Apis 1996 73,1 175,0 102,5 202,5 480,0 348,29
5. Románek Vlastimil TJ Olympia Zlín 1994 72,5 175,0 107,5 185,0 467,5 341,28
- Šmrha Daniel TJ Spartak Chodov 1994 72,0 165,0 - 205,0 - -

Junioři do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Němec Tomáš Colbert club SSK Vítkovice 1996 80,4 185,0 140,0 210,0 535,0 364,12
2. Štainer Vojtěch SK Fitness Gym Olomouc 1997 80,3 195,0 120,0 212,5 527,5 359,28
3. Hroš Pavel TJ Olympia Zlín 1998 80,6 180,0 112,5 235,0 527,5 358,44
4. Šuchman Dominik KST FC Příbram 1995 81,0 172,5 117,5 232,5 522,5 353,94
5. Cvrkal Richard TJ Svitavy 1994 82,3 175,0 107,5 212,5 495,0 332,10
6. Maršík Martin TJ Spartak Pelhřimov 1998 81,8 155,0 110,0 212,5 477,5 321,55

Junioři do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Váchal Jiří SK Zlobr Sedlčany 1994 91,9 251,5 147,5 265,0 664,0 419,52
2. Hruška Dominik Colbert club SSK Vítkovice 1995 91,0 210,0 157,5 242,5 610,0 387,29
3. Sičevskij Evžen Powerlifting Jihlava 1997 90,9 235,0 135,0 230,0 600,0 381,12
4. Krejča Pavel TJ Spartak Chodov 1995 92,7 235,0 152,5 195,0 582,5 366,51
5. Vysloužil Josef TJ Olympia Zlín 1994 92,5 170,0 155,0 215,0 540,0 340,09

Junioři do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Němec Jaroslav SK Zlobr Sedlčany 1998 101,0 280,5 191,0 280,0 751,5 455,56
2. Ryšavý Dominik TJ Lanškroun 1998 93,8 225,0 135,0 237,5 597,5 373,86

Junioři do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Veselský Jakub SK Fitness Gym Olomouc 1998 114,0 227,5 152,5 262,5 642,5 374,19
2. Zuna Zbyněk Fitness Jiskra Bílina 1998 117,9 195,0 122,5 225,0 542,5 313,24


Foto:
Miroslav Vacek


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 92 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
ZdenekRazic (21:56) • sakra proc ten Dalibor nezapracuje na lepsi prezentaci? jak pozovani, tak hlavne vystup...
magazínTrénink shybů - vše, co potřebujete v...
Ming (18:04) • můžete mi prosím vysvětlit značení tempa cvičení? Děkuji
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
Hockey1000 (12:53) • Z těhlech záběrů z tohodle úhlu nelze nic relevantně posoudit. Daliborovi jsem přál umí...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
utan (10:41) • Ty vole, co to je? Jak mohli toho 75 kilového skřítka dát před Dalibora? To je fakt fra...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra