Reklama:

Sport Festival Slovakia 2017 již 18. listopadu v Trenčíně!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] I v roce 2017 připravuje Slovenská asociace silných mužů ve spolupráci s konfederací sportovních svazů vrcholnou událost konce roku Sport Festival. V pořadí již sedmý ročník atraktivní a největší akce svého druhu na Slovensku se tento rok odehraje již 18. listopadu na výstavišti Expo Center v Trenčíně.

Jsme velmi rádi, že tradiční prosincový termín nahradilo lepší a přijatelnější datum. Věříme, že si cestu na sportoviště najde mnohem více fanoušků, než tomu bylo doposud. Jde o největší sportovní akci svého druhu na Slovensku, na které se před rokem vystřídalo více než 600 sportovců! Jde o skutečný festival neolympijských sportů.

A na co se letos můžeme těšit? Základním kamenem festivalu jsou závody silných mužů a silných žen. Právě na Sport Festivalu se před léty odehrála vůbec první soutěž silných žen na Slovensku. Tento rok nás čeká vyvrcholení a finále euroligy nejsilnějších žen. Kromě silaček si změří síly i strongmani v kategoriích do 90 kg a 105 kg. Vážení závodníků se bude konat v den soutěže v pavilonu číslo 7 od 9:00. Pro zájemce bude připravena váha i den předem, takže kdo chce, může se přijít zvážit i v pátek a nemusí čekat do soboty.

Kromě strongmanů se můžete těšit i na vánoční cenu v silovém trojboji, tlak na lavici a tlak na lavici tělesně postižených sportovců. Mezi nejlákavější hvězdy silového trojboje patří Róbert Valach či Fridrich Matejík, kteří v Trenčíně nemohou chybět.

Součástí této mega akce je i druhé kolo muay thai ligy, jumping na trampolínách, taekwondo, lukostřelba, horolezecká stěna, šipky, florbal, bridž, dětské fitness, biliard a mnoho dalšího. Připravená je také expo zóna, kde budou stánky firem nabízet doplňky výživy či oblečení pro návštěvníky.

Sport Festival otevírá své brány 18. listopadu v 10:00 na výstavišti Expo Center v Trenčíně. Tady rozhodně nemůžeš chybět!


Sport Festival Slovakia 2016 - video
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 88 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMargita Zámolová: druhý trénink pod v...
KOSICE_KE (17:50) • Presne ako som vravel... ide len o intenzitu a genetiku, o nič iné. Žiadne `woodoo` sa...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (12/...
KOSICE_KE (09:03) • Asi je tým myslený symetrický rozvoj svalstva (nikde nič nechýba), nie symetria typu `ú...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (12/...
morycs.63 (00:01) • Super video!! Milanovi moc fandí a těším se co předvede v Open. Myslím, že po jeho před...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (12/...
The.FleX (23:46) • Hezky darek, ale proc ma Milan Sadek na opasku napsano Mr. Symmetry? To se tedy prilis...
magazínNěkolik tipů pro lepší spánek
ygg (17:22) • Nebylo by možné vrátit RANDOvi jeho původní nick, aby bylo na první pohled jasné, KDO t...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra