Jak jsme Vás informovali v pozvánce, v neděli 24. září 2017 se v Sedlčanech konal 1. ročník Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů. Závodu se účastnilo neuvěřitelných 73 soutěžících. Absolutní vítězkou se v dorostu stala Michaela Kanátová, v dorostencích vyhrál Karel Rada. Juniorskou absolutku žen si odnesla Štěpánka Židová. Juniory zcela s přehledem opanoval místní závodník Jaroslav Němec.
Níže Vám nabízíme kompletní výsledky. Reportáž, fotogalerii a rozhovory Vám přineseme v následujících dnech.
Dorostenky do 57 kg (sloučená kategorie)
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Opočenská Veronika |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
56,5 |
100,0 |
60,0 |
117,5 |
277,5 |
324,23 |
2. |
Filová Michaela |
PWL Vision Nutrition |
1999 |
49,9 |
90,0 |
47,5 |
112,5 |
250,0 |
321,64 |
3. |
Chrenková Veronika |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
49,2 |
90,0 |
42,5 |
100,0 |
232,5 |
302,35 |
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Šupíková Kateřina |
Arena Pavly Kladivové |
1999 |
59,1 |
85,0 |
52,5 |
135,0 |
272,5 |
307,41 |
2. |
Hýblová Klára |
PWL Vision Nutrition |
1999 |
62,3 |
90,0 |
50,0 |
130,5 |
270,5 |
292,98 |
3. |
Jelenová Aneta |
SKP Sport Děčín |
1999 |
60,1 |
95,0 |
55,0 |
120,0 |
270,0 |
300,62 |
4. |
Žďárská Lucie |
TJ Lanškroun |
2001 |
61,9 |
92,5 |
45,0 |
112,5 |
250,0 |
272,10 |
5. |
Rábová Tereza |
TJ Lanškroun |
1999 |
60,4 |
90,0 |
52,5 |
102,5 |
245,0 |
271,75 |
6. |
Waňková Eva |
TJ Autobrzdy Jablonec n. N |
2000 |
61,5 |
87,5 |
37,5 |
110,0 |
235,0 |
257,07 |
Dorostenky do 84 kg (sloučená kategorie)
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kanátová Michaela |
TJ Olympia Zlín |
2002 |
71,2 |
127,5 |
60,0 |
142,5 |
330,0 |
324,51 |
2. |
Truhlářová Lucie |
PWL Vision Nutrition |
1999 |
63,5 |
102,5 |
55,0 |
110,0 |
267,5 |
285,59 |
3. |
Charytonová Angelína |
TJ Kralupy |
2002 |
69,5 |
115,0 |
57,5 |
110,0 |
282,5 |
282,45 |
4. |
Nehybová Kristýna |
TJ Lanškroun |
2000 |
79,5 |
90,0 |
65,0 |
130,0 |
285,0 |
261,69 |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Antošová Ekaterina |
SK Zlobr Sedlčany |
1995 |
54,9 |
95,0 |
73,0 |
102,5 |
270,5 |
323,25 |
2. |
Pilátová Blanka |
Arena Pavly Kladivové |
1996 |
52,8 |
100,0 |
52,5 |
112,5 |
265,0 |
326,48 |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Židová Štěpánka |
Powerlifting TJJM Chodov |
1994 |
62,3 |
130,0 |
77,5 |
155,0 |
362,5 |
392,62 |
2. |
Wolfová Lenka |
Powerlifting School |
1995 |
62,2 |
115,0 |
52,5 |
125,0 |
292,5 |
317,19 |
3. |
Kunclová Kateřina |
SK Zlobr Sedlčany |
1998 |
62,2 |
105,0 |
57,5 |
122,5 |
285,0 |
309,05 |
Juniorky do 72 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Šourková (Průšová) Kateřina |
KST Příbram |
1994 |
70,4 |
125,0 |
55,0 |
145,0 |
325,0 |
322,08 |
2. |
Mašková Michaela |
PWL Vision Nutrition |
1994 |
67,0 |
107,5 |
50,0 |
120,0 |
277,0 |
284,74 |
3. |
Nováková Johana |
Arena Pavly Kladivové |
1995 |
71,1 |
62,5 |
60,0 |
110,0 |
232,5 |
228,85 |
4. |
Lukášová Pavlína |
Fitness Staňkov |
1996 |
71,1 |
75,0 |
35,0 |
105,0 |
215,0 |
211,62 |
5. |
Havlová Tereza |
TJ Kralupy |
1998 |
67,2 |
60,0 |
25,0 |
80,0 |
165,0 |
168,94 |
Dorostenci do 66 kg (sloučená kategorie)
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Majerský Jan |
STTJ Sokol Bílina |
2001 |
59,4 |
145,0 |
100,0 |
182,5 |
427,5 |
368,00 |
2. |
Koláč Viliam |
TJ Autobrzdy Jablonec n. N. |
2000 |
56,5 |
125,0 |
82,5 |
166,0 |
373,5 |
377,09 |
3. |
Serafin Tadeáš |
SKST Litvínov |
2001 |
65,2 |
125,0 |
90,0 |
170,0 |
385,0 |
305,38 |
4. |
Kolář Pavel |
TJ Kralupy |
2000 |
66,0 |
130,0 |
95,0 |
155,0 |
380,0 |
298,38 |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Prokop Martin |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
70,5 |
200,5 |
105,0 |
220,0 |
525,5 |
391,66 |
2. |
Klíma Josef |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
73,1 |
185,0 |
100,0 |
210,0 |
495,0 |
359,18 |
3. |
Rybár Filip |
TJ Přeštice |
2001 |
72,6 |
150,0 |
117,5 |
195,0 |
462,5 |
337,30 |
4. |
Fiala Filip |
STTJ Sokol Bílina |
2001 |
72,3 |
155,0 |
115,0 |
190,0 |
460,0 |
336,48 |
5. |
Vávra Marek |
KST Sporting Apis |
2001 |
71,6 |
172,5 |
97,5 |
185,0 |
455,0 |
335,20 |
6. |
Prokop Pavel |
SK Zlobr Sedlčany |
2001 |
72,9 |
155,0 |
92,5 |
205,0 |
452,5 |
329,02 |
7. |
Krýcha Martin |
PWL Vision Nutrition |
2000 |
70,9 |
150,0 |
102,5 |
180,0 |
432,5 |
321,01 |
8. |
Jankov Filip |
SK TER Praha |
1999 |
73,2 |
150,0 |
85,0 |
185,0 |
420,0 |
304,47 |
9. |
Vala Ondřej |
TJ TZ prosport Rakovník |
2003 |
72,6 |
130,0 |
87,5 |
160,0 |
377,5 |
275,31 |
10. |
Markovets Yuriy |
TJ Sokol Vejprnice |
1999 |
73,6 |
117,5 |
82,5 |
157,5 |
357,5 |
285,15 |
- |
Šperl Ondřej |
TJ TZ Prosport Rakovník |
1999 |
73,9 |
170,0 |
107,5 |
- |
- |
- |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rada Karel |
Fitness Staňkov |
2001 |
80,9 |
215,0 |
127,5 |
236,0 |
578,5 |
392,16 |
2. |
Kováč Jan |
SK Olymp Fitness N. Bor |
2001 |
78,5 |
155,0 |
90,0 |
200,0 |
445,0 |
307,49 |
3. |
Bula Vojtěch |
KST Sporting Apis |
2000 |
79,7 |
150,0 |
102,5 |
185,0 |
437,5 |
299,38 |
4. |
Knápek Robin |
TJ Lanškroun |
2000 |
78,4 |
140,0 |
95,0 |
190,0 |
425,0 |
293,92 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kymla Jiří |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
89,8 |
180,0 |
110,0 |
200,0 |
490,0 |
313,16 |
2. |
Vostrý Matyáš |
TJ TZ Prosport Rakovník |
1999 |
91,4 |
130,0 |
117,0 |
160,0 |
407,5 |
258,16 |
3. |
Rada Zbyněk |
Fitness Staňkov |
1999 |
88,9 |
127,5 |
75,0 |
160,0 |
362,5 |
232,87 |
Dorostenci do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Vlk Václav |
Fitness Jiskra Bílina |
2000 |
97,4 |
207,5 |
137,5 |
240,0 |
585,0 |
359,89 |
2. |
Novák Tomáš |
SK Zlobr Sedlčany |
1999 |
102,3 |
200,0 |
112,5 |
190,0 |
502,5 |
303,11 |
3. |
Lakomý Vojtěch |
TJ Autobrzdy Jablonec n. N. |
2001 |
96,3 |
170,0 |
100,0 |
202,5 |
472,5 |
292,15 |
4. |
Kočandrle Daniel |
Fitness Staňkov |
2000 |
103,7 |
160,0 |
112,5 |
190,0 |
462,5 |
277,59 |
Dorostenci do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Minařík Vilém |
TJ TZ Prosport Rakovník |
2000 |
119,6 |
175,0 |
100,0 |
200,0 |
475,0 |
273,32 |
Junioři do 74 kg (sloučená kategorie)
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hladík Martin |
Arena Pavly Kladivové |
1994 |
71,7 |
177,5 |
122,5 |
205,0 |
505,0 |
371,68 |
2. |
Šmrha Daniel |
TJ Spartak Chodov |
1994 |
72,6 |
175,0 |
112,5 |
205,0 |
492,5 |
359,19 |
3. |
Pilský Josef |
TJ Spartak Pelhřimov |
1997 |
65,8 |
150,0 |
110,0 |
195,0 |
455,0 |
358,17 |
4. |
Vostrácký Václav |
Fitness Staňkov |
1997 |
73,9 |
180,0 |
107,5 |
202,5 |
490,0 |
352,80 |
5. |
Jindra Štěpán |
SK Zlobr Sedlčany |
1997 |
73,1 |
172,5 |
87,5 |
220,0 |
480,0 |
348,29 |
6. |
Kmecko Matěj |
KST Sporting Apis |
1996 |
72,9 |
172,5 |
100,0 |
195,0 |
467,0 |
339,91 |
7. |
Pavlikovský Josef |
TJ Spartak Chodov |
1996 |
69,9 |
145,0 |
105,0 |
175,0 |
425,0 |
318,83 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Šuchman Dominik |
KST Příbram |
1995 |
81,9 |
170,0 |
117,5 |
227,5 |
515,0 |
346,54 |
2. |
Maršík Martin |
TJ Spartak Pelhřimov |
1998 |
82,9 |
150,0 |
102,5 |
210,0 |
462,5 |
308,95 |
3. |
Odstrčilík Tomáš |
TJ Kralupy |
1994 |
80,0 |
135,0 |
95,0 |
192,5 |
422,5 |
288,44 |
4. |
Kulka Pavel |
TJ Kralupy |
1998 |
77,8 |
140,0 |
110,0 |
170,0 |
420,0 |
291,94 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sičevskyj Evžen |
Powerlifting Jihlava |
1997 |
90,0 |
230,0 |
130,0 |
230,0 |
590,0 |
376,65 |
2. |
Krejča Pavel |
TJ Spartak Chodov |
1995 |
91,3 |
230,0 |
155,0 |
205,0 |
590,0 |
373,94 |
3. |
Anderle Vojtěch |
TJ Spartak Pelhřimov |
1996 |
88,0 |
200,0 |
130,0 |
240,0 |
570,0 |
368,17 |
4. |
Dočekal Tomáš |
Arena Pavly Kladivové |
1995 |
91,8 |
192,5 |
125,0 |
230,0 |
547,0 |
346,07 |
5. |
Eminger Pavel |
SK Totzi Klášterec n. O. |
1998 |
86,5 |
180,0 |
105,0 |
200,0 |
485,0 |
316,17 |
6. |
Krubner Josef |
Arena Pavly Kladivové |
1998 |
89,5 |
180,0 |
120,0 |
185,0 |
485,0 |
310,50 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Němec Jaroslav |
SK Zlobr Sedlčany |
1998 |
101,3 |
275,0 |
190,5 |
300,0 |
765,5 |
463,51 |
2. |
Ryšavý Dominik |
TJ Lanškroun |
1998 |
94,0 |
222,5 |
135,0 |
235,0 |
592,5 |
370,32 |
3. |
Svatoš Michal |
TJ Lanškroun |
1997 |
99,0 |
165,0 |
107,5 |
225,0 |
497,5 |
304,02 |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
oddíl |
nar. |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Klich Petr |
TJ Kralupy |
1995 |
113,4 |
252,5 |
165,0 |
165,0 |
717,5 |
418,51 |
2. |
Zuna Zbyněk |
Fitness Jiskra Bílina |
1999 |
117,5 |
202,5 |
125,0 |
125,0 |
547,5 |
316,34 |
- |
Jelínek Ladislav |
TJ Přeštice |
1998 |
108,9 |
200,0 |
- |
- |
- |
- |
Foto: David Štverák
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|