Reklama:

Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů 2017 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 23. září 2017 se ve Zbýšově konal 1. ročník Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů. Klání se účastnilo 62 soutěžících, z nichž bylo 15 dívek. Na soutěži byla k vidění spousta pěkných výkonů a bylo vytvořeno několik národních rekordů. Mezi dorostenkami zvítězila Deborah Rumanová z Colbert Clubu SSK Vítkovice a nejúspěšnější juniorkou se stala Klára Zmeškalová z TJ Olympia Zlín. Nejsilnější dorostenec Denis Zsibrita přijel také z Vítkovic a nejlepším mezi juniory se stal Dominik Horváth z Powerliftingu Brno.

Reportáž, fotogalerii a rozhovory přineseme v následujících dnech.


Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů 2017
- výsledky

Dorostenky do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Turková Denisa TJ Viktorie Bohumín 2003 49,1 75,0 32,5 90,0 197,5 257,20

Dorostenky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Holánková Gabriela SK Zbýšov 1999 59,0 85,0 45,0 120,0 250,0 282,38
2. Mařánová Petra Powerlifting Jihlava 2001 60,8 80,0 40,0 100,0 220,0 242,77

Dorostenky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Herrmannová Tereza TJ Viktorie Bohumín 1999 67,6 117,5 52,5 117,5 287,5 293,11
2. Daňková Lucie TJ Olympia Zlín 2000 67,6 97,5 60,0 130,0 287,5 293,11

Dorostenky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rumanová Deborah Colbert club SSK Vítkovice 1999 77,4 125,0 65,5 135,0 325,5 303,57

Juniorky do 52 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jirovská Natálie TJ Olympia Zlín 1997 51,7 92,5 45,0 97,5 235,0 294,27

Juniorky do 63 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Zmeškalová Klára TJ Olympia Zlín 1997 62,9 127,5 52,5 150,0 330,0 354,85
2. Horáková Adéla SK Zbýšov 1994 60,6 85,0 47,5 132,5 265,0 293,17
3. Hovorková Lenka TJ Sokol Havlíčkův Brod 1996 62,3 75,0 45,0 115,0 235,0 254,53

Juniorky do 72 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Šípková Kateřina Oddíl těžké atletiky Žel. koule 1996 70,8 100,0 55,0 127,5 282,5 278,86
2. Štosková Kristýna TJ Svitavy 1997 71,8 105,0 52,5 110,0 267,5 261,59
3. Kutálková Šárka TJ Viktorie Bohumín 1998 65,6 80,0 50,0 95,0 225,0 234,45
4. Dedková Lenka TJ Viktorie Bohumín 1997 67,9 85,0 45,0 95,0 225,0 228,67

Juniorky do 84 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Provazníková Denisa Powerlifting Brno 1995 79,2 125,0 65,0 140,0 330,0 303,66

Dorostenci do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vorel Tomáš Powerlifting Brno 2000 64,0 150,0 110,0 192,5 452,5 364,59
2. Haker Vojtěch TJ Sokol Pohořelice 2000 65,4 127,5 75,0 142,5 345,0 272,93
3. Lacina David TJ Sokol Pohořelice 2003 62,6 110,0 70,0 140,0 320,0 262,78

Dorostenci do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Zsibrita Denis Colbert club SSK Vítkovice 2000 73,3 175,0 115,0 230,0 520,0 376,59
2. Křenovský Jiří Powerlifting Brno 1999 73,2 125,0 95,0 170,0 390,0 282,71
3. Lidmila Aleš Kulturistika a bikiny fitness 1999 74,0 105,0 90,0 155,0 350,0 251,76
4. Vondráček David Oddíl těžké atletiky Žel. koule 2000 71,9 120,0 82,5 145,0 347,5 255,24

Dorostenci do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Vogel Arnošt TJ Olympia Zlín 2000 82,5 180,0 100,0 220,0 500,0 334,95
2. Krejčiřík Vojtěch SK Fitness Gym Olomouc 1999 80,9 155,0 110,0 200,0 465,0 315,22
3. Vačkař Ondřej TJ Viktorie Bohumín 2000 81,6 170,0 102,5 180,0 452,5 305,17
4. Penkala Daniel TJ Viktorie Bohumín 1999 81,4 140,0 110,0 175,0 425,0 287,05

Dorostenci do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hlaváč Jakub TJ Sokol Rosice 2000 90,3 205,0 110,0 230,0 545 347,33
2. Veselý Jakub TJ Svitavy 1999 83,4 172,5 115,0 220,0 507,5 337,79
3. Tóth Nicolas TJ Viktorie Bohumín 2001 91,9 160,0 140,0 200,0 500,0 315,90

Dorostenci do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kozler Adrian Colbert club SSK Vítkovice 1999 100,6 190,0 122,5 260,0 572,5 347,57
2. Steinoch Patrik SK Zbýšov 2000 100,5 140,0 151,0 210,0 501,0 304,31
3. Kurečka Denis Colbert club SSK Vítkovice 1999 102,4 165,0 115,0 215,0 495,0 298,48
4. Šesták Jaroslav Iron Warriors 2000 93,1 150,0 100,0 192,5 442,5 277,84
- Šigut Jakub Iron Warriors 1999 101,9 197,5 115,0 - - -

Dorostenci do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
- Rutar Adam SK Zbýšov 2002 114,1 110,0 - 165,0 - -

Junioři do 66 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Matis Martin TJ Viktorie Bohumín 1994 65,9 142,5 125,0 172,5 440,0 345,93
2. Hošek Filip Performance Pwl. Ostrava 1997 65,7 137,5 87,5 175,0 400,0 315,24
3. Batkhuyag Batnyam TJ Sokol Rosice 1994 64,9 145,0 97,5 155,0 397,5 316,49

Junioři do 74 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Horváth Dominik Powerlifting Brno 1998 71,7 200,0 122,5 210,0 532,5 391,92
2. Románek Vlastimil TJ Olympia Zlín 1994 71,2 170,0 105,0 195,0 470,0 347,71
3. Konewka Simon Powerlifting Brno 1995 73,9 150,0 107,5 182,5 440,0 316,80

Junioři do 83 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Němec Tomáš Colbert club SSK Vítkovice 1996 80,1 180,0 140,0 210,0 530,0 361,57
2. Hroš Pavel TJ Olympia Zlín 1998 81,0 170,0 110,0 230,0 510,0 345,47
3. Štainer Vojtěch SK Fitness Gym Olomouc 1997 80,1 185,0 115,0 207,5 507,5 346,22
4. Sanitrik Martin TJ Olympia Zlín 1997 81,7 165,0 115,0 205,0 485,0 326,84
5. Cvrkal Richard TJ Svitavy 1994 82,5 172,5 95,0 212,5 480,0 321,55
6. Konečný Dominik TJ Svitavy 1994 76,1 155,0 117,5 190,0 462,5 326,29
7. Staroštík Jan SK Fitness Gym Olomouc 1998 76,8 150,0 95,0 205,0 450,0 315,49
8. Havelka Ondřej Powerlifting Jihlava 1995 79,8 140,0 100,0 180,0 420,0 287,19

Junioři do 93 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hruška Dominik Colbert club SSK Vítkovice 1995 90,1 202,5 147,5 232,5 582,5 371,64
2. Půček Vojtěch Powerlifting Brno 1994 87,7 185,0 135,0 247,5 567,5 367,23
3. Červený Lukáš ARENA Pavly Kladivové 1998 87,3 190,0 120,0 220,0 530,0 343,80
4. Dvorský Daniel TJ Viktorie Bohumín 1998 91,1 140,0 122,5 230,0 492,5 312,50
5. Goliáš Pavel Sokol Vranovice 1998 83,1 155,0 100,0 197,5 452,5 301,81

Junioři do 105 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Měchura Marek TJ Viktorie Bohumín 1998 97,8 240,0 135,0 247,5 622,5 382,34
2. Telička Jakub Colbert club SSK Vítkovice 1998 104,7 232,5 130,0 250,0 612,5 366,40
3. Tomandl Martin Powerlifting Brno 1994 99,3 220,0 135,0 245,0 600,0 366,18
4. Adámek Richard Iron Warriors 1998 102,0 190,0 150,0 232,5 572,5 345,73
5. Vysloužil Josef TJ Olympia Zlín 1994 100,2 180,0 160,0 230,0 570,0 346,62
6. Rutar Zdeněk SK Zbýšov 1995 101,2 180,0 120,0 240,0 540,0 327,08
7. Štěpánek Roman TJ Svitavy 1998 102,9 177,5 102,5 200,0 480,0 288,91

Junioři do 120 kg

p. jméno oddíl nar. váha dřep tlak tah trojboj body
1. Veselský Jakub SK Fitness Gym Olomouc 1998 107,7 220,0 147,5 247,5 615,0 364,33



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra