V sobotu 23. září 2017 se na dvou místech v ČR odehraje 1. ročník Mistrovství Moravy a Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů. To moravské se koná v jihomoravském Zbýšově. Sjede se zde 71 závodníků a závodnic, kteří se utkají o tituly mistrů Moravy a o postupy na Českomoravský pohár, který je zároveň nominací na ME.
Prezentace započne v 8 hodin a v 10 hodin bude zahájena vlastní soutěž, která se jako tradičně odehraje v Hornickém domě na Masarykově ulici (mapa zde).
Pokud chcete strávit sobotu ve společnosti silově nadané mládeže a fandit svým oblíbeným sportovcům, budete ve Zbýšově srdečně vítáni.
Startovní listina
Dorostenky do 52 kg
Turková Denisa - TJ Viktorie Bohumín
Dorostenky do 63 kg
Holánková Gabriela - SK Zbýšov
Mařánová Petra - Powerlifting Jihlava
Dorostenky do 72 kg
Daňková Lucie - TJ Olympia Zlín
Herrmannová Tereza - TJ Viktoria Bohumín
Dorostenky do 84 kg
Rumanová Deborah - Colbert Club SSK Vítkovice
Juniorky do 52 kg
Jirovská Natálie - TJ Olympia Zlín
Juniorky do 63 kg
Hovorková Lenka - TJ Sokol Havlíčkův Brod
Zmeškalová Klára - TJ Olympia Zlín
Horáková Adéla - SK Zbýšov
Juniorky do 72 kg
Šípková Kateřina - Oddíl těžké atletiky Železná koule
Kutálková Šárka - TJ Viktoria Bohumín
Dedková Lenka - TJ Viktoria Bohumín
Obršlíková Kristýna - TJ Sokol Rosice
Štosková Kristýna - TJ Svitavy
Juniorky do 84 kg
Provazníková Denisa - Powerlifting Brno
Dorostenci do 66 kg
Lacina David - TJ Sokol Pohořelice
Haker Vojtěch - TJ Sokol Pohořelice
Vorel Tomáš - Powerlifting Brno
Dorostenci do 74 kg
Horváth Dominik - Powerlifting Brno
Vondráček David - Oddíl těžké atletiky Železná koule
Midani Adam - TJ Sokol Vranovice
Zsibrita Denis - Colbert Club SSK Vítkovice
Křenovský Jiří - Powerlifting Brno
Lidmila Aleš - Kulturistika a bikini fitness Lanškroun
Dorostenci do 83 kg
Vogel Arnošt - TJ Olympia Zlín
Penkala Daniel - TJ Viktoria Bohumín
Krejčiřík Vojtěch - SK Fitness Gym Olomouc
Vačkař Ondřej - TJ Viktoria Bohumín
Dorostenci do 93 kg
Hlaváč Jakub - TJ Sokol Rosice
Veselý Jakub - TJ Svitavy
Tóth Nicolas - TJ Viktoria Bohumín
Kulhánek Petr - Iron Warriors
Dorostenci do 105kg
Kurečka Denis - Colbert club SSK Vítkovice
Porteš Filip - TJ Olympia Zlín
Šesták Jaroslav - Iron Warriors
Kozler Adrián - Colbert club SSK Vítkovice
Šigut Jakub - Iron Warriors
Steinoch Patrik - SK Zbýšov
Dorostenci do 120 kg
Rutar Adam - SK Zbýšov
Junioři do 66 kg
Hošek Filip - Performance Powerlifting Ostrava
Matis Martin - TJ Viktoria Bohumín
Batkhuyag Batnyam - TJ Sokol Rosice
Junioři do 74 kg
Románek Vlastimil - TJ Olympia Zlín
Konewka Simon - Powerlifting Brno
Junioři do 83 kg
Šteiner Vojtěch - SK Fitness Gym Olomouc
Hroš Pavel - TJ Olympia Zlín
Sanitrik Martin - TJ Olympia Zlín
Havelka Ondřej - Powerlifting Jihlava
Konečný Dominik - TJ Svitavy
Cvrkal Richard - TJ Svitavy
Staroštík Jan - SK Fitness Gym Olomouc
Houfek Tomáš - SK Zbýšov
Vítek Tomáš - Powerlifting Brno
Němec Tomáš - Colbert club SSK Vítkovice
Junioři do 93 kg
Půček Vojtěch - Powerlifting Brno
Fránek Hynek - Powerlifting Brno
Dvorský Daniel - TJ Viktoria Bohumín
Červený Lukáš - Arena Pavly Kladivové
Goliáš Pavel - TJ Sokol Vranovice
Hruška Dominik - Colbert Club SSK Vítkovice
Kakiš Erik - TJ Svitavy
Junioři do 105 kg
Měchura Marek - TJ Viktorie Bohumín
Rutar Zdeněk - SK Zbýšov
Tomandl Martin - Powerlifting Brno
Adámek Richard - Iron Warriors
Telička Jakub - Colbert club SSK Vítkovice
Vysloužil Josef - TJ Olympia Zlín
Štěpánek Roman - TJ Svitavy
Musil Radek -TJ Sokol Rosice
Junioři do 120 kg
Veselý Jakub - SK Fitness Gym Olomouc