Reklama:

Street Hard Workout Battle 2017 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Ostatní sporty

[Text: Rostislav Vošický] Street Hard Workout Battle 2017 se odehraje 12. srpna 2017 na Kamencovém jezeře v Chomutově. Vstup pro soutěžící bude zdarma a stejně tak i registrace. Nenechte si tuto skvělou podívanou ujít ani jako diváci!

Porota

Vladimir Sadkov - několikanásobný vítěz mistrovství Ruska, mistr světa ve street workoutu 2013, ve stejném roce vyhrál i světový pohár
Viktor Kamenov - několikanásobný mistr Bulharska, letos druhý na mistrovství světa a v minulém roce bronzový účastník mistrovství světa ve street workoutu
Kallos Boterdael - mistr Evropy roku 2014 a dále několikanásobný vítěz mistrovství Belgie
Šimon Forrai - třetí na mistrovství Slovenska v roce 2016
Jaroslav Rutkovský - několikanásobný vítěz battlu v ČR a na Slovensku


Pro absolutního vítěze soubojů věnovala firma Work4out finanční odměnu 10 000 Kč.

Záštitu nad celou akcí převzal hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Ústecký kraj na soutěž věnoval 50 000 Kč, statutární město Chomutov přispělo částkou 25 000 Kč, Amix Nutrition přispěl suplementy a sportovním vybavením v hodnotě 50 000 Kč, firma Lalavoom věnovala do soutěže oblečení v hodnotě 10 000 Kč, Kultura a Sport Chomutov, s. r. o., věnovala drobné sportovní vybavení pro vodní sporty.

Registrace sportovců začne v 11:00 hodin a ve 12:00 hodin začne samotný freestyle battle. Závodníci budou rozděleni dle váhy na muže do 75 kg, muže 75 - 85 kg, muže nad 85 kg a ženy. V kvalifikačním, tedy základním kole bude mít každý soutěžící 2 minuty na své představení.

Na představení některého cviku může sportovec využít i rekvizitu nebo kolegu, ale nesmí mu v cviku silově pomáhat. Např. při CTI je povoleno, aby Vám kolega podržel nohy pomocí gumy/provazu atd.

Porota bude hodnotit:


1. silové provedení prvků (délka držení prvků ve statických pozicích, a to minimálně 2 - 3 sekundy, délka celého setu bez přerušení, počet silových prvků v setu)
2. styl (čistota provedení cviků a navázání na sebe)
3. estetiku (bardance, originalita setu, samostatné skoky na hrazdě)
4. dynamiku

Tyto položky budou hodnoceny 1 - 10 body. Celkem tedy soutěžící může při hodnocení od pěti porotců získat v součtu 200 bodů (40 bodů od jednoho porotce). Při rovnosti bodů dvou soutěžících přihlédne porota k vyššímu ohodnocení u silového provedení cviků.


Porota rozhodne o postupu maximálně 8 soutěžících z každé kategorie do vyřazovacích bojů, které se odehrají pavoukovým systémem. Ve vyřazovacích bojích dostane každý soutěžící 1,5 minuty (30 s hrazda, 30 s bradla, 30 s zem). Soutěžící tedy bude čekat čtvrfinále, semifinále a finále.

Ve finále dostane soutěžící 45 s na hrazdě, 45 s na bradlech a 45 s na zemi. Pokud soutěžící spadne více než dvakrát, bude ze soutěže vyřazen.

Do superfinále postupují vítězové jednotlivých kategorií, kteří dostanou znovu 45 s na hrazdě, 45 s na bradlech a 45 s na zemi, a absolutní vítěz tohoto klání obdrží od firmy Work4out peněžní výhru 10 000 Kč.

Na naši soutěž se již přihlásili mimo Slováků i Němci a Poláci.

Z hlediska doprovodného programu bude po základním kole vystoupení místní skupiny trénující AcroYogu a dále po čtvrfinále bude vystoupení parkouristů a freerunnerů z našeho pořádajícího týmu Street Hard Workers.

Tým Street Hard Workers trénuje jak street workout, tak parkour, tak i breakdance a vychovává si další nastupující generace v těchto pouličních sportech.

Celým battlem bude hudebně provázet místní hudební skupina Ara Company.

V rámci battlu jsme si pro Vás připravili i další program, který se odehraje již v pátek a následně v neděli v Praze. V pátek bude možné na street workout hřišti v Praze absolvovat workshop s Kallosem Boterdaelem, který Vám vysvětlí všechny důležité cviky ze street workoutu a jejich postupný trénink. V neděli bude možný workshop i s dalšími porotci našeho battlu, a to s Vladimirem Sadkovem, Viktorem Kamenovem a Šimonem Forraiem. Součástí workshopu je i překladatel, který bude překládat jak z ruštiny, tak i z angličtiny. Workshop jak v pátek, tak v neděli bude vhodný pro všechny dovednostní kategorie. Workshop bude trvat 3 hodiny. Každý z porotců s Vámi probere teoreticky a prakticky konkrétní téma. Pokud bude deštivé počasí, tak se workshop odehraje v gymu Switch v ulici Bubenská 1536/43, Praha (mapa zde).

V pátek i v neděli bude workshop od 14:00 do 17:00. Cena za něj je stanovena na 500 Kč (i v případě workshopu v gymu). Registrace probíhá přes e-mail praetorians2013@gmail.com. Na e-mail zašlete své jméno, příjmení, adresu, číslo účtu, z kterého provedete platbu, a zda se chcete zúčastnit workshopu v pátek, nebo v neděli. Po zaslání našeho potvrzení o přijetí rezervace zašlete peníze za workshop na transparentní účet 2400951357/2010.


Videopozvánka na Street Hard Workout Battle 2017Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínKevin Levrone trénuje před Arnoldem v...
70mMyW!53 (10:43) • V té Mikine mě objemem přijde skoro jak v 90.letech. ale prej měl říct něco o tom že AC...
magazínKdo kandiduje do vedení SKFČR?
Ronnie (22:05) • To už je léta jinak, VH se svolává oznámením na webu svazu.Ale jinak platí, co jsem psa...
magazínKdo kandiduje do vedení SKFČR?
Čestmír Rypka (20:42) • Nechápu, jak může být VH zítra 24.2.,když oddíly nebyly vyzvány (delegačním lístkem) k...
magazínKdo kandiduje do vedení SKFČR?
Ronnie (18:26) • Zítřejší VH se nesejde na 101 % (podle zákona/stanov bude málo delegátů), skončí dvě mi...
magazínKdo kandiduje do vedení SKFČR?
DrobecekVlada (18:04) • A ještě otázka: Platí že ty volby nejsou zítra ale až na konci března?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra