Reklama:

Přihlaste se na srpnový
Deadlift Challenge vol. 1!

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Zveme Vás na závod, který je určen všem sportovcům z různých silových odvětví. Jedná se o open závod v mrtvém tahu, který uvítá v sobotu 26. srpna každého, kdo chce pokořit svoje maximum!

S Deadlift Challenge vol. 1 pomáhají pořadatelům také patroni závodu, kterými jsou ve světě silových sportů velmi známé osobnosti jako David Lupač, Slávek Vinogradov či Petr Petráš. Ronnie.cz je mediálním partnerem. Tento závod propojuje atlety napříč všemi silovými sporty. Ať už jde o powerlifting, kulturistiku, strongman, vzpírání, CrossFit, funkční silový trénink - mrtvý tah je nejzákladnějším cvikem společným pro všechny.

Je tedy jedno, jaký sport děláte, přijďte ukázat, co ve Vás je!

V čem je tento závod jiný?

Kromě toho, že propojuje zájemce z různých silových sportů, liší se také tím, že v něm nejde tolik o výhru, ale hlavně o ukázání vůle soutěžit nejen na pódiu, ale především sám se sebou! Cílem je pokořit Vaše vlastní maximum. Je to hlavně Váš Deadlift Challenge!

Co klání nabídne?

Můžete se těšit také na bohatý doprovodný program a osobnosti ze světa silových sportů, jejichž účast již teď předurčuje, že se bude jednat o velkolepou událost, kterou by si fanoušci silových sportů neměli jen tak nechat ujít. Na programu jsou workshopy, kde se můžete hostů zeptat na cokoli, získat podpis či se s nimi vyfotit u speciální fotostěny. Těšit se můžete na Petra Petráše, Václava Češku, Vjačeslava Vinogradova, Martina Mestera, Tomáše Bureše, Vojtu Koritenského, Jirku Orsága, Ivanu Hornou či Petra Šidla.

Dále Vás čeká:

  • pokus o český rekord: double deadlift 700 kg
  • exhibiční vystoupení: na pódiu se představí česká powerlifterská špička
  • občerstvení s grilováním: pravé farmářské české steaky a další občerstvení za lidové ceny
  • na stánku Ronnie.cz proběhne soutěž o ceny
  • program i pro nejmenší: soutěže o ceny

Kdy a kde?

Soutěž se koná v sobotu 26. srpna 2017 v prostorách haly Plechárna na Černém Mostě v Praze.

Přihlásit se můžete nejpozději do 15. 8. 2017 na webových stránkách deadlift.cz, kde najdete také veškeré další informace o akci.

Tak neváhejte a přijďte pokořit svoje maximum!


Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra