Reklama:

Šumavský strongman 2017 již tuto sobotu v Sušici!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Po závodech v Čáslavi, Šternberku a Žďáru nad Sázavou se strongmani utkají v několika náročných disciplínách v Sušici. Tam se totiž 1. července odehraje čtvrté kolo České profesionální strongman ligy, kterou pořádá úřadující nejsilnější Čech Jiří Vytiska pod Českou národní federací strongman.

Diváci se můžou těšit na obrovskou show, kterou si sušičtí pořadatelé přichystali. Letošní ročník Šumavského strongmana bude na rozdíl od loňského obsazen jak českými strongmany, tak zahraničními. Na závod do Sušice přijede i jeden z nejlepších litevských strongmanů Vidas Blekaitis! Závodníci se utkají v pěti disciplínách, které se skládají ze zdvihu obří železné klády, mrtvého tahu s autem, tahání kamiónu, přetláčení těžkého kovového sloupu a přetáčení pneumatiky. Vybavení na závod poskytne již tradičně sušická posilovna Mordor Gym.

Po loňském vítězství Jana Šleise bude chtít trofej opět vybojovat Jiří Vytiska. Podaří se mu to v nabité konkurenci? To se dozvíme už tuto sobotu. Soutěž se uskuteční na náměstí v Sušici od 13 hodin (mapa zde).Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra