Reklama:

VIDEO: Jiří Vytiska na World Championships Log Lift 2017

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Jiří Vytiska na Strongman Champions League Lithuania 2017
Jiří Vytiska 2 týdny před mistrovstvím světa v Log Liftu!

21. května se v litevském městě Kaunas konalo tradiční mistrovství světa v Log Liftu a overhead disciplínách, které každoročně pořádá legenda strongmanů Zydrunas Savickas. Do Litvy se sjela velmi silná konkurence složená z dvanácti špičkových borců. Mezi nejzvučnější jména rozhodně patřili Vytautas Lalas, Graham Hicks, Vidas Blekaitis, Dennis Kohlruss a Alex Moonen. Rozhodně se ale nedá říct, že by ostatní méně známí závodníci byli nějakými ořezávátky.

Už samotná účast na klasických závodech prestižní Strongman Champions League je velkým úspěchem pro české strongmany, kteří se mohou porovnat s těmi nejlepšími závodníky z Evropy a světa. O poznání větším zážitkem byla účast na tomto jedinečném mistrovství světa v tlakových disciplínách pro úřadujícího nejsilnějšího Čecha Jiřího Vytisku, který právě svými tlakovými schopnostmi vyniká. Jelikož si osobně nikdy účast českých strongmanů na takových akcích nenechám ujít, rozhodl jsem se to kompletně zdokumentovat, podobně jako s Čestmírem v Polsku.

Jako první jste si mohli přečíst obsáhlou reportáž, kterou jsme Vám nabídli začátkem června. Nyní se můžete podívat, jaké měl Jirka pocity před soutěží nebo přímo na ní, kterými doplňky od Extrifitu doplňoval energii, když ve stanu pro závodníky nebylo žádné jídlo, nebo jak mu šly jednotlivé disciplíny. Užijte si video!

Cesta do Litvy by se samozřejmě nekonala bez důležité podpory sponzorů Petra Zámišky a Prášilského ráje, bistra Poolec, Tradičního kloubu, společnosti Extrifit a České národní federace strongman.

V případě, že byste chtěli Jiřího Vytisku sledovat prostřednictvím sociálních sítí, kde sdílí své výkony a fotky, můžete tak učinit na jeho Instagramu.


Jiří Vytiska na World Championships Log Lift 2017Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.06.12:47Matin11 - Pecka*1* +1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
ZdenekRazic (21:56) • sakra proc ten Dalibor nezapracuje na lepsi prezentaci? jak pozovani, tak hlavne vystup...
magazínTrénink shybů - vše, co potřebujete v...
Ming (18:04) • můžete mi prosím vysvětlit značení tempa cvičení? Děkuji
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
Hockey1000 (12:53) • Z těhlech záběrů z tohodle úhlu nelze nic relevantně posoudit. Daliborovi jsem přál umí...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
utan (10:41) • Ty vole, co to je? Jak mohli toho 75 kilového skřítka dát před Dalibora? To je fakt fra...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra