Reklama:

Mistrovství světa v RAW silovém trojboji 2017 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Rok se s rokem sešel a máme tu opět světový šampionát v klasickém (RAW) silovém trojboji. Tentokrát bude probíhat ve dnech 15. - 25. června v běloruském hlavním městě Minsku. S rostoucí oblibou RAW powerliftingu roste i počet závodníků a v nominačních listinách, které si můžete prohlédnout níže, tak letos naleznete 866 jmen.

Na mistrovství světa pochopitelně nebudou chybět naši závodníci, kterých se do Běloruska vypravilo dvanáct. Jejich přehled si můžete rovněž prohlédnout níže, stejně jako podrobný harmonogram soutěže. Všem našim reprezentantům přejeme hodně štěstí!

V tomto článku Vám budeme přinášet aktuálně dostupné výsledky. Pokud chcete sledovat dění přímo na soutěži, můžete využít následující odkaz.


Výsledky jsou průběžně doplňovány!

26. 06. 09:00 - doplněny kompletní výsledky
25. 06. 12:30 - doplněny sobotní výsledky - Jakub Sedláček bronzový!
24. 06. 12:00 - doplněny páteční výsledky
23. 06. 09:00 - doplněny čtvrteční výsledky
22. 06. 08:15 - doplněny středeční výsledky
21. 06. 12:00 - doplněny úterní výsledky
20. 06. 10:45 - doplněny pondělní výsledky
19. 06. 10:00 - doplněny nedělní výsledky
18. 06. 14:30 - doplněny sobotní výsledky
17. 06. 12:00 - doplněny páteční výsledky
16. 06. 15:00 - doplněny čtvrteční výsledky


Naši reprezentanti

Denisa Turková dorostenky do 52 kg 7. místo výkon 200,0 kg
Veronika Opočenská dorostenky do 57 kg 9. místo výkon 260,0 kg
Zuzana Bitterová ženy nad 84 kg 7. místo výkon 415,0 kg
Karel Rada ml. dorostenci do 83 kg 5. místo výkon 575,0 kg
Radomil Vašík junioři do 83 kg 7. místo výkon 680,0 kg
Jakub Sedláček muži do 93 kg 3. místo výkon 820,0 kg
Pavol Demčák muži do 120 kg 8. místo výkon 795,0 kg
Josef Lipka muži masters I do 93 kg 7. místo výkon 630,0 kg
Tomáš Tauer muži masters I do 93 kg 11. místo výkon 580,0 kg
Karel Rada muži masters I do 105 kg 4. místo výkon 740,0 kg
Petr Lahoda muži masters I do 120 kg 6. místo výkon 705,0 kg
Jiří Psota muži masters II do 120 kg 4. místo výkon 617,5 kg


Zprávy z místa dění

O výsledcích našich závodníků nás průběžně informuje Petr Slanička:

Neděle 25. června:

Dnes na MS závodil dlouholetý reprezentant Pavol Demčák v kategorii open do 120 kg, kdy celkovým výkonem 795 kg obsadil velmi slušné 8. místo (dřep 292,5 kg - nový český rekord, bench-press - 217,5 kg, mrtvý tah 285 kg).

ČSST gratuluje všem našim reprezentantům k dosaženým výkonům a děkuje za vzornou reprezentaci svazu a České republiky.

Sobota 24. června:

Dnes závodil na MS v silovém trojboji v Minsku náš závodník v kategorii do 93 kg Jakub Sedláček, kde super výkonem 820 kg obsadil krásné celkové 3. místo (dřep 310 kg - zlatá medaile a nový česky rekord, bench-press 225 kg - stříbrná medaile a nový český rekord, mrtvý tah 285 kg).

Blahopřejeme Kubovi Sedláčkovi k tomuto úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci, držíme palce našim dalším závodníkům.

Dnes závodila na MS také naše závodnice v kategorii nad 84 kg Zuzana Bitterová, kdy výkonem 415 kg vytvořila nový český rekord (dřep 165 kg - nový český rekord, bench-press 90 kg, mrtvý tah 160 kg). Celkově obsadila krásné 7. místo.


Časový harmonogram

datum začátek kategorie
čtvrtek 15. 06. 09:00 ženy M2 - M4 do 47 kg až do 52 kg
muži M3 do 59 kg až do 74 kg
12:30 ženy M2 - M4 do 57 kg až do 63 kg
muži M2 - M4 do 72 kg až nad 84 kg
17:00 muži M3 do 83 kg až nad 120 kg
muži M4 do 59 kg až nad 120 kg
pátek 16. 06. 10:00 muži M2 do 93 kg až nad 120 kg
muži M2 do 59 kg až do 83 kg
16:00 muži M1 do 74 kg až do 83 kg
muži M1 do 59 kg až do 66 kg
sobota 17. 06. 09:00 ženy M1 do 72 kg až nad 84 kg
ženy M1 do 47 kg až do 63 kg
14:00 muži M1 do 93 kg až do 105 kg
muži M1 do 120 kg až nad 120 kg
neděle 18. 06. 10:00 junioři do 53 kg až do 59 kg
dorostenci do 53 kg až do 59 kg
14:00 juniorky do 43 kg až do 52 kg
dorostenky do 43 kg až do 52 kg
18:00 junioři do 66 kg až do 74 kg
dorostenci do 66 kg až do 74 kg
pondělí 19. 06. 10:00 juniorky do 57 kg až do 63 kg
dorostenky do 57 kg až do 63 kg
14:00 junioři do 83 kg
dorostenci do 83 kg až do 93 kg
18:00 junioři do 93 kg
dorostenci a junioři do 105 kg
úterý 20. 06. 10:00 juniorky do 72 kg až nad 84 kg
dorostenky do 72 kg až nad 84 kg
14:00 dorostenci a junioři do 120 kg
dorostenci a junioři nad 120 kg
středa 21. 06. 12:00 ženy do 47 kg
15:00 ženy do 52 kg
18:00 muži do 59 kg
čtvrtek 22. 06. 12:00 ženy do 57 kg
15:00 muži do 66 kg
18:00 ženy do 63 kg
pátek 23. 06. 08:00 muži do 74 kg
12:00 ženy do 72 kg
18:00 muži do 83 kg
sobota 24. 06. 11:00 muži do 93 kg
15:00 ženy do 84 kg a nad 84 kg
18:00 muži do 105 kg
neděle 25. 06. 11:00 muži do 120 kg
14:00 muži nad 120 kg


Dorostenky do 43 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rassamahina Alina 2001 Rusko 42,68 95,0 52,5 115,5 263,0 377,77
2. Volynskaia Olga 1999 Rusko 42,28 92,5 60,0 110,0 262,5 379,29
3. Popova Kristina 2001 Kazachstán 42,92 85,0 60,5 107,5 253,0 362,09
4. Morrison Brianna 2001 USA 40,50 97,5 52,5 102,5 252,5 374,46
5. Zakharchenko Anastasiya 1999 Ukrajina 42,65 82,5 45,0 115,0 242,5 348,47
- Hamada Kasumi 2000 Japonsko 40,52 90,0 40,0 - - -

Dorostenky do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ageeva Ekaterina 2000 Rusko 46,99 100,0 52,5 120,0 272,5 366,54
2. Kyosti Olivia 1999 Finsko 47,00 102,5 55,0 110,0 267,5 359,76
3. Poszwa Klaudia 2000 Polsko 46,60 97,5 42,5 120,0 260,0 351,83
4. Kishkimbayeva Aliya 2000 Kazachstán 47,00 90,0 62,5 97,5 250,0 336,23
5. Klymova Yana 1999 Ukrajina 46,44 77,5 47,5 107,5 232,5 315,39

Dorostenky do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tsiode Febrose 1999 Nauru 51,26 127,5 110,5 135,0 373,0 470,17
2. Lamminen Fanny 2002 Finsko 51,63 130,0 72,5 130,0 332,5 416,79
3. Malysheva Anastasiia 2000 Rusko 50,46 117,5 55,0 135,0 307,5 392,28
4. Hamilton Brynn 1999 Kanada 51,18 117,5 57,5 132,5 307,5 388,06
5. Tkhoryk Nastassia 1999 Bělorusko 50,39 95,0 45,0 110,0 250,0 319,27
6. Tsereshko Nadezhda 2001 Bělorusko 50,96 80,0 47,5 112,5 240,0 303,89
7. Turková Denisa 2003 Česká republika 48,74 75,0 37,5 87,5 200,0 261,90

Dorostenky do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Sarycheva Alina 1999 Rusko 54,63 ¨122,5 102,5 137,5 362,5 434,89
2. Onishi Shoko 1999 Japonsko 54,53 142,5 60,0 145,0 347,5 417,49
3. Tkachuk Kateryna 2000 Ukrajina 57,00 120,0 72,5 137,5 330,0 382,93
4. Skaletska Olha 1999 Ukrajina 56,59 120,0 65,0 132,5 317,5 370,52
5. Lipponen Heini 2000 Finsko 55,61 120,0 72,5 115,0 307,5 363,80
6. Exner Machaela 2001 USA 56,14 115,0 62,5 125,0 302,5 355,23
7. Robinson Lucy 2002 Velká Británie 56,70 107,5 52,5 140,0 300,0 349,56
8. Iaganashvili Tekle 1998 Gruzie 54,63 105,0 50,0 120,0 275,0 329,92
9. Opočenská Veronika 1999 Česká republika 54,36 90,0 57,5 112,5 260,0 313,12
10. Kamiya Mizuki 2000 Japonsko 56,44 70,0 25,0 90,0 185,0 216,34

Dorostenky do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lis Ida 2000 Polsko 62,24 135,0 75,0 155,0 365,0 395,62
2. Ruskoanenko Daria 2001 Ukrajina 61,55 140,0 77,5 145,0 362,5 396,29
3. Nomura Yu 2000 Japonsko 61,86 125,0 75,0 152,5 352,5 383,87
4. Zhurbina Anastassiya 1999 Kazachstán 61,13 117,5 96,0 137,5 351,0 385,71
5. Ramanauskaite Dolora 2000 Litva 61,56 122,5 65,0 145,0 332,5 363,42
6. Soltyszewska Sandra 1999 Polsko 62,67 127,5 65,0 120,0 312,5 336,94
7. Gudbrandsdottir Ragna Kr. 2000 Island 62,07 120,0 62,5 120,0 302,5 328,58
8. Marquez Elena 2001 USA 61,59 115,0 55,0 125,0 295,0 322,32
9. Ikeda Misaki 1999 Japonsko 62,25 105,0 60,0 130,0 295,0 319,72
10. Poxon Caitlin 2000 Jihoafrická republika 61,54 110,0 55,0 125,0 290,0 317,06
11. Maycock Amelia 2000 Velká Británie 59,76 90,0 50,0 147,5 287,5 321,54

Dorostenky do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Doublin Kloie 1999 USA 71,19 168,5 107,5 200,5 476,5 468,64
2. Augustiniok Sandra 1999 Německo 68,37 135,0 87,5 162,5 385,0 389,39
3. Oskarsdottir Matthildur 1999 Island 69,31 130,0 87,5 147,5 365,0 365,62
4. Ferreira Nicole 2001 Jihoafrická republika 68,89 112,5 60,0 125,0 297,5 299,29
5. Duelger Selina 1999 Rakousko 70,66 105,0 62,5 112,5 280,0 276,78

Dorostenky do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Parker Bethany 1999 Austrálie 82,48 180,0 110,0 190,0 480,0 432,05
2. Kaasalainen Henna 1999 Finsko 83,29 167,5 85,0 185,0 437,5 391,82
3. Richardson Natalie 1999 USA 74,20 152,5 87,5 165,0 405,0 387,63
4. Minkova Diana 2001 Bělorusko 74,19 162,5 67,5 160,0 390,0 373,31
5. Rautenbach Jelhandri 2001 Jihoafrická republika 74,14 140,0 72,5 152,5 365,0 349,52
6. Kopylova Irina 1999 Rusko 77,92 117,5 60,0 130,0 307,5 285,64
- Onu Hana 2000 Japonsko 79,94 120,0 - 155,0 - -

Dorostenky nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Efimtseva Daria 2000 Rusko 116,79 195,0 112,5 175,0 482,5 387,74
2. De Jonge Brea 2001 Austrálie 96,50 167,5 85,0 172,5 425,0 357,81
3. Meier Regina 1999 Kazachstán 92,14 160,0 97,5 152,5 410,0 350,96
4. Rogers Megan 1999 Jihoafrická republika 103,47 115,0 60,0 130,0 305,0 251,56


Juniorky do 43 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Yermalitskaya Volha 1997 Bělorusko 41,86 92,5 57,5 117,5 267,5 388,94
2. Gorbacheva Natalia 1997 Rusko 42,60 87,5 50,0 115,0 252,5 363,12
3. Brazhnyk Dariia 1997 Ukrajina 42,60 87,5 52,5 102,5 242,5 348,74
4. Tran Sandra 1995 USA 37,29 82,5 45,0 105,0 232,5 347,26
5. Zamula Liubov 1997 Ukrajina 42,16 80,0 37,5 105,0 222,5 322,07

Juniorky do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Chebotar Violeta 1994 Ukrajina 46,14 120,0 82,0 130,0 332,0 452,45
2. Durand Andrea 1994 Francie 46,74 117,5 75,0 130,0 322,5 435,47
3. Mirasol Alyssa 1994 USA 46,85 102,5 62,5 147,5 312,5 421,25
4. Damashyna Tatsiana 1998 Bělorusko 46,62 115,0 60,0 127,5 302,5 409,22
5. Zhilkina Alisa 1995 Rusko 46,42 102,5 70,0 122,5 295,0 400,29
6. Shah Sabrina 1996 Velká Británie 45,68 102,5 62,5 120,0 285,0 391,13
7. Barsoee Clara 1994 Dánsko 46,08 92,5 62,5 122,5 277,5 378,51
8. Dieni Alexandra 1998 Austrálie 46,10 95,0 67,5 115,0 277,5 378,40

Juniorky do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hronovych Oksana 1994 Ukrajina 51,45 120,0 77,5 160,0 357,5 449,34
2. Paviglianiti Nicola 1994 Kanada 51,70 132,5 70,0 155,0 357,5 447,66
3. Tsudna Mariia 1994 Ukrajina 51,77 125,0 70,0 145,0 340,0 425,31
4. Lee Jenny 1994 USA 51,74 132,5 75,0 120,0 327,5 409,87
5. Stenberg Pernille 1994 Norsko 50,78 107,5 80,0 125,0 312,5 396,75
6. Shlykovich Krystsina 1998 Bělorusko 51,48 102,5 55,0 120,0 277,5 348,62
7. Nikolenkaite Viktorija 1997 Litva 51,71 82,5 52,5 120,0 255,0 319,26

Juniorky do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jones Rachel 1995 Austrálie 55,90 153,5 72,5 167,5 393,5 463,66
2. Pylvas Satu 1994 Finsko 56,60 130,0 82,5 176,5 389,0 453,88
3. Mamani Gabrielle 1994 USA 55,68 137,5 75,0 170,0 382,5 452,08
4. Chan Hannah 1994 Velká Británie 56,74 137,5 77,5 150,0 365,0 425,08
5. Stodalka Alexandra 1995 Kanada 55,82 130,0 87,5 140,0 357,5 421,71
6. Maatta Krista 1995 Finsko 56,63 122,5 77,5 157,5 357,5 416,95
7. Smith Catherine 1995 Velká Británie 55,84 125,0 62,5 167,5 355,0 418,62
8. Schneider Anna 1994 Kanada 56,14 132,5 77,5 145,0 355,0 416,88
9. Flores Kirsty 1994 USA 56,07 125,0 67,5 150,0 342,5 402,61
10. Leighton Megan 1996 Jihoafrická republika 56,40 117,5 65,0 135,0 317,5 371,51
11. Elizarova Anna 1995 Rusko 56,56 132,5 87,5 - 295,0 344,41

Juniorky do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Makarevich Viktoryia 1994 Bělorusko 62,29 145,0 90,0 177,5 412,5 446,82
2. Kam Alison 1994 Kanada 60,62 157,5 80,0 170,0 407,5 450,74
3. Grebenkova Daria 1994 Rusko 62,46 150,0 95,0 162,5 407,5 440,51
4. Rud Sofiia 1997 Ukrajina 61,36 142,5 82,5 175,0 400,0 438,32
5. Dreesen Jolien 1994 Nizozemsko 61,20 152,5 75,0 167,5 395,0 433,71
6. Elodie Morin 1995 Kanada 60,75 135,0 87,5 157,5 380,0 419,60
7. Safarova Zoia 1995 Rusko 62,41 147,5 77,5 152,5 377,5 408,34
8. Tsutsumi Ayaka 1995 Japonsko 61,87 135,0 77,5 155,0 367,5 400,13
9. Laakso Essi 1995 Finsko 61,48 130,0 87,5 142,5 360,0 393,88
10. Limbrick Amie 1995 Nový Zéland 62,68 127,5 70,0 155,0 352,5 380,03
11. Cronin Abi 1994 Irsko 61,86 122,5 77,5 150,0 350,0 381,15
12. McLeod Elspeth 1995 Velká Británie 57,01 125,0 67,5 150,0 342,5 397,37
13. O'Sullivan Aoife 1995 Irsko 62,05 120,0 60,0 162,5 342,5 372,09
14. Baksyte Simona 1995 Litva 59,79 100,0 55,0 150,0 305,0 340,96

Juniorky do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Madoba Kazusa 1996 Japonsko 67,90 157,5 82,5 177,5 417,5 424,31
2. Sukhval Iryna 1996 Bělorusko 69,45 147,5 100,0 167,5 415,0 415,13
3. Chu Catherine 1994 Kanada 70,64 160,0 75,0 177,5 412,5 407,84
4. Hernandez-Avalos Diana 1994 USA 70,45 157,5 85,0 167,5 410,0 406,11
5. Thomson Kyra 1994 Kanada 71,48 147,5 70,0 185,0 402,5 394,77
6. Erokhina Mariia 1995 Rusko 71,18 147,5 90,0 150,0 387,5 381,14
7. De Vries Maaike 1994 Nizozemsko 70,79 142,5 82,5 142,5 367,5 362,80
8. Schepis Mia 1995 Austrálie 70,81 135,0 65,0 155,0 355,0 350,38
9. Heinonen Melisa 1995 Finsko 69,48 122,5 75,0 155,0 352,5 352,50
10. Gray Suzanne 1995 Irsko 70,23 125,0 72,5 152,5 350,0 347,41
11. Carmichael Carrie 1995 Irsko 67,37 130,0 55,0 160,0 345,0 352,59
12. Power Dina 1994 Jihoafrická republika 68,49 117,5 60,0 155,0 332,5 335,86
- Bardouskaya Viktoryia 1995 Bělorusko 67,63 - 82,5 160,0 - -

Juniorky do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Melo Daniella 1998 USA 83,03 206,5 117,5 207,5 531,5 476,76
2. Williams Chrystal 1995 Velká Británie 82,88 172,5 100,0 205,0 477,5 428,70
3. Jordaan Lezaan 1995 Jihoafrická republika 82,42 150,0 77,5 190,0 417,5 375,92
4. Tranter Natasha 1994 Velká Británie 80,56 155,0 85,0 175,0 415,0 378,27
5. Davletshina Alina 1996 Rusko 83,77 150,0 95,0 157,5 402,5 359,43
6. Kousathana Alexandra 1994 Kanada 78,62 125,0 87,5 147,5 360,0 332,68

Juniorky nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Okatenko Xeniya 1994 Kazachstán 106,10 202,5 135,5 190,0 528,0 432,80
2. Wetheridge Leigh 1994 Velká Británie 104,89 192,5 112,5 212,5 517,5 425,33
3. Varosi-Garavaglia Lauren 1996 USA 136,08 195,0 90,0 182,5 467,5 365,44
4. Chester Charlie 1996 Velká Británie 103,17 180,0 97,5 182,5 460,0 379,68
5. Gracheva Iuliia 1996 Rusko 90,72 165,0 82,5 170,0 417,5 359,55


Ženy do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Conner Heather 1991 USA 45,97 137,5 65,0 170,0 372,5 508,95
2. Akemalm Stina 1989 Švédsko 46,04 130,0 77,5 165,0 372,5 508,43
3. Almroth Kristine 1988 Švédsko 46,30 135,0 80,0 150,0 365,0 496,18
4. Rantala Hanna 1982 Finsko 46,87 120,0 95,5 135,0 350,5 472,33
5. Evangelista Leslie 1981 Filipíny 46,67 122,5 67,5 150,0 340,0 459,58
6. Kani Rie 1979 Japonsko 46,43 115,0 75,0 142,5 332,5 451,10
7. Allabert Noemie 1990 Francie 46,72 107,5 60,0 145,0 312,5 422,09
8. Mioduszewska Ewa 1989 Polsko 46,23 107,5 50,0 150,0 307,5 418,48
9. Heath Rebecca 1977 Velká Británie 46,55 107,5 70,0 127,5 305,0 413,03
10. Lopatnikova Marina 1983 Rusko 46,99 102,5 62,5 122,5 287,5 386,72
11. Sirman Coline 1990 Švýcarsko 46,80 90,0 62,5 120,0 272,5 367,60
12. Casey Mariska 1978 Jihoafrická republika 46,41 90,0 60,0 120,0 270,0 366,42
13. Ihnatsenka Volha 1978 Bělorusko 45,18 67,5 42,5 100,0 210,0 290,43

Ženy do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Inda Marisa 1976 USA 50,90 142,5 95,0 182,5 420,0 532,27
2. Craven Elizabeth 1975 Austrálie 51,69 156,0 85,0 172,5 413,5 517,87
3. Nnamani Joy 1992 Velká Británie 51,06 147,5 82,5 182,5 412,5 521,52
4. Golubeva Olga 1970 Rusko 51,54 147,5 100,0 165,0 412,5 517,77
5. Hartwig-Gary Suzanne 1968 USA 51,55 156,5 77,5 160,0 394,0 494,47
6. Hu Hazel 1984 Irsko 50,91 135,0 77,5 155,0 367,5 465,66
7. Waldemarson Sophia 1988 Švédsko 51,08 120,0 97,5 147,5 365,0 461,32
8. Goodwin Emma 1987 Velká Británie 51,54 117,5 70,0 162,5 350,0 439,32
9. Hourihane Anna 1993 Irsko 50,84 125,0 75,0 145,0 345,0 437,60
10. Hinchley Megan 1981 Austrálie 51,46 122,5 67,5 147,5 337,5 424,14
11. Sandvik Marcela 1974 Finsko 51,52 117,5 82,5 135,0 335,0 420,63
12. de Gouveia Gabriella 1990 Jihoafrická republika 51,84 112,5 52,5 135,0 300,0 374,88
13. Almeida Ana Paula 1981 Brazílie 50,44 102,5 62,5 122,5 292,5 373,26
- Seppa Hanna 1993 Finsko 51,70 110,0 62,5 - - -

Ženy do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Millican Jennifer 1983 USA 56,14 174,5 100,0 187,5 462,0 542,53
2. Htee Maria 1988 Kanada 55,76 172,5 100,0 180,0 452,5 534,22
3. Monserrate Kenia 1991 Ekvádor 55,43 160,0 95,0 177,5 432,5 512,99
4. Wu Hui-Chun 1986 Tchaj-wan 56,79 140,0 107,5 175,0 422,5 491,71
5. Jeppsson Victoria 1993 Švédsko 54,80 140,0 82,5 172,5 395,0 472,70
6. Sune Caroline 1985 Francie 56,65 150,0 77,5 167,5 395,0 460,57
7. Vavilova Yulia 1979 Rusko 56,90 142,5 85,0 167,5 395,0 458,99
8. Alvares Vanessa 1978 Brazílie 55,76 150,0 77,5 160,0 387,5 457,48
9. Larsen Cornelia 1980 Dánsko 54,30 125,0 100,0 147,5 372,5 449,01
10. Sigurdardottir Ragnheidur 1981 Island 56,25 122,5 77,5 152,5 352,5 413,31
11. Coetzee Toni 1984 Jihoafrická republika 56,42 117,5 57,5 135,0 310,0 362,61
12. Tanzer Magdalena 1979 Rakousko 56,16 102,5 65,0 132,5 300,0 352,20
- Marukhno Nataliya 1986 Ukrajina 55,33 125,0 - 160,0 - -
- Filimonova Inna 1976 Rusko 56,17 170,0 - 182,5 - -

Ženy do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Horná Ivana 1990 Slovensko 62,63 165,0 92,5 200,0 457,5 493,55
2. Dubenskaya Maria 1988 Rusko 62,19 160,0 112,5 170,0 442,5 479,94
3. Stenholdt Olsen Tanja 1990 Dánsko 61,85 157,5 82,5 192,5 432,5 471,04
4. Thomsen Tamara 1982 Německo 62,83 162,5 90,0 180,0 432,5 465,46
5. Dillen Carolina 1983 Nový Zéland 62,41 152,5 85,0 182,5 420,0 454,31
6. Castro Christine 1992 Kanada 62,31 160,0 80,0 175,0 415,0 449,44
7. Graham Abi 1978 Velká Británie 62,18 140,0 87,5 177,5 405,0 439,30
8. Aguinaga Johanna 1993 Ekvádor 62,90 142,5 107,5 145,0 395,0 424,74
9. Ervine Gabrielle 1989 Irsko 62,45 137,5 87,5 165,0 390,0 421,63
10. Kouri Safia 1974 Alžírsko 62,20 150,0 62,5 160,0 372,5 403,94
11. Stevenson Kim 1982 Austrálie 62,54 127,5 107,5 137,5 372,5 402,26
12. Hall Abigail 1994 Kanada 61,38 132,5 85,0 147,5 365,0 399,86
13. Sobiech Emilia 1988 Polsko 62,53 137,5 72,5 150,0 360,0 388,84
14. Newman Laura 1983 Jihoafrická republika 62,63 127,5 60,0 147,5 335,0 361,40

Ženy do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Walford Kimberly 1978 USA 71,13 185,0 110,0 237,5 532,5 523,98
2. Castellain Ana 1985 Brazílie 69,62 196,0 130,0 205,0 531,0 530,26
3. von Weissenberg Isabella 1989 Švédsko 71,59 193,0 97,5 210,0 500,5 490,39
4. Savit Chelsea 1991 USA 71,70 180,0 122,5 197,5 500,0 489,40
5. Zelander Annika 1988 Švédsko 71,71 180,0 117,5 197,5 495,0 484,46
6. Smith Alyssa 1992 Kanada 70,96 180,0 95,0 202,5 477,5 470,62
7. Larsen Loeberg Annemari 1992 Norsko 71,14 162,5 75,0 212,5 450,0 442,75
8. Kankus Johanna 1984 Finsko 71,07 167,5 107,5 170,0 445,0 438,15
9. Miles Sheri 1986 Velká Británie 70,37 150,0 85,0 200,0 435,0 431,17
10. Wierzbicka Marzena 1989 Polsko 71,54 165,0 95,0 175,0 435,0 426,39
11. Millar Louise 1986 Irsko 70,28 165,0 92,5 175,0 432,5 429,08
12. Mostert Gwen 1985 Nizozemsko 70,11 137,5 87,5 185,0 410,0 407,46
13. Saywell Jessica 1990 Austrálie 71,32 137,5 92,5 180,0 410,0 402,74
14. Volkova Maria 1972 Rusko 70,91 150,0 105,0 152,5 407,5 401,84
15. Bull Tanya 1983 Velká Británie 70,97 150,0 77,5 172,5 400,0 394,20
16. Arnadottir Arnhildur Anna 1992 Island 70,99 152,5 80,0 165,0 397,5 391,66
17. Kenna Louise 1982 Irsko 71,58 142,5 85,0 167,5 395,0 387,06
18. Gabriel Marlena 1989 Austrálie 71,63 135,0 80,0 175,0 390,0 381,97
19. Du Toit Chantelle 1985 Jihoafrická republika 71,82 120,0 82,5 145,0 347,5 339,75
- Becker Birgit Ros 1989 Island 69,99 165,0 80,0 - - -
- Kholyavko Olga 1989 Kazachstán 70,24 170,0 95,0 - - -

Ženy do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Strik Ielja 1973 Nizozemsko 83,24 202,5 135,0 197,5 535,0 479,25
2. Cowan Sara 1995 Kanada 83,36 195,0 110,0 215,0 520,0 465,50
3. Zubko Sniazhana 1991 Bělorusko 80,35 200,0 100,0 215,0 515,0 470,09
4. Zhao Yan-Fei 1995 Austrálie 83,90 195,0 105,0 207,5 507,5 452,84
5. Szarvas Silvia 1984 Německo 82,73 162,5 125,0 185,0 472,5 424,64
6. Philibert Danielle 1992 Kanada 81,22 175,0 95,0 187,5 457,5 415,18
7. Karlsen Anne 1992 Dánsko 77,86 152,5 82,5 202,5 437,5 406,57
8. Hoare Leslie 1984 Irsko 82,56 145,0 90,0 182,5 417,5 375,58
9. Doughty Einasleigh 1991 Austrálie 81,77 162,5 80,0 165,0 407,5 368,46

Ženy nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lough Bonica 1988 USA 130,70 250,0 145,0 220,0 615,0 484,37
2. Pettersson Emelie 1980 Švédsko 116,58 222,5 130,0 210,0 562,5 452,19
3. Kostynuik Hailey 1992 Kanada 129,58 232,5 115,0 205,0 552,5 435,81
4. Gavrilova Anna 1988 Rusko 115,65 207,5 125,0 202,5 535,0 430,68
5. Su Fang-Yun 1992 Tchaj-wan 120,10 237,5 112,5 185,0 535,0 427,73
6. Holland Camille 1988 Velká Británie 118,85 222,5 112,5 190,0 525,0 420,52
7. Bitterová Zuzana 1984 Česká republika 111,11 165,0 90,0 160,0 415,0 336,73
- Kendouci Touria 1978 Alžírsko 116,42 - 72,5 160,0 - -


Ženy masters I do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Isak Liudmila 1976 Bělorusko 46,70 102,5 60,0 127,5 290,0 391,82
2. Barry Elisabeth 1973 Jihoafrická republika 46,37 85,0 40,0 122,5 247,5 336,11
3. Stamp June 1969 Velká Británie 46,29 77,5 40,0 92,5 210,0 285,52
- Tskhay Natalya 1975 Kazachstán 46,14 - 57,5 95,0 - -

Ženy masters I do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ivankova Nataliia 1974 Ukrajina 50,93 120,0 82,5 140,0 342,5 433,85
2. Van Luen Mune 1976 USA 50,70 135,0 67,5 137,5 340,0 432,17
3. Marjusaari Tiina 1977 Finsko 51,44 107,5 75,0 150,0 332,5 417,99
4. Bouvard Marianne 1976 Francie 51,38 107,5 70,0 120,0 300,0 377,46
5. Rufus Sofia 1976 Velká Británie 51,37 112,5 55,0 120,0 287,5 361,79
6. Wallenten Anna 1972 Švédsko 51,00 95,0 65,0 125,0 285,0 360,64
7. Dilling Ingebjorg Helen 1971 Norsko 51,31 105,0 60,0 115,0 280,0 352,66

Ženy masters I do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Belova Oksana 1975 Rusko 55,43 120,0 87,5 167,5 375,0 444,79
2. Pugh Brigot 1975 Austrálie 55,89 127,5 65,0 177,5 370,0 436,01
3. Hedberg Carina 1976 Švédsko 55,59 127,5 82,5 145,0 362,5 428,98
4. Caron Jennifer 1977 Kanada 55,44 120,0 70,0 165,0 360,0 426,92
5. Ayles Heather 1971 Kanada 56,55 120,0 75,0 140,0 342,5 399,90
6. Girdlestone Jane 1975 Velká Británie 52,86 120,0 70,0 140,0 335,0 412,35
7. Treimer Jasmin 1976 Německo 55,55 100,0 55,0 152,5 307,5 364,11

Ženy masters I do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Pickard Cass 1974 Austrálie 62,03 145,0 75,0 190,0 410,0 445,55
2. Rasmussen Monica 1972 Norsko 61,06 147,5 72,5 150,0 370,0 406,96
3. Vahasantanen Marjaana 1976 Finsko 62,49 140,0 77,5 142,5 360,0 389,02
4. Anett Dr. Kiss 1976 Maďarsko 62,77 130,0 65,0 157,5 352,5 379,61
5. Rodger Beverley 1972 Velká Británie 62,96 117,5 85,0 147,5 350,0 376,07
6. Falck Daniela 1975 Německo 62,27 125,0 67,5 155,0 347,5 376,52
7. Lasante Holly 1971 Kanada 61,25 117,5 70,0 155,0 342,5 375,82
8. Ristolainen Minna 1972 Finsko 62,14 115,0 65,0 160,0 340,0 368,97
9. Ramsay Carla 1976 Kanada 62,58 127,5 60,0 150,0 337,5 364,3
10. Botha Vicki 1973 Jihoafrická republika 60,57 120,0 67,5 145,0 332,5 368,01
11. Johansen Irene 1968 Norsko 61,00 112,5 57,5 155,0 325,0 357,73
12. Wilson Ilona 1977 Jihoafrická republika 60,85 115,0 50,0 140,0 305,0 336,35
13. Donevska Lin 1969 Austrálie 62,31 90,0 75,0 117,5 282,5 305,95

Ženy masters I do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Richardson Louise 1977 Velká Británie 70,38 165,0 82,5 177,5 425,0 421,22
2. De Wet Laura 1974 Jihoafrická republika 71,23 140,0 75,0 182,5 397,5 390,78
3. Lutz Leah 1975 USA 69,50 145,0 80,0 162,5 395,0 394,92
4. Esbjorn Charlotte 1968 Dánsko 70,56 137,5 82,5 175,0 395,0 390,81
5. Evans Meredith 1977 Kanada 70,32 140,0 72,5 180,0 392,5 389,24
6. Palosaari Pirjo 1970 Finsko 71,09 125,0 70,0 142,5 337,5 332,24
7. McAlpine Debbie 1976 Jihoafrická republika 69,56 130,0 57,5 130,0 317,5 317,25

Ženy masters I do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Webb Alicia 1971 USA 83,68 195,0 112,5 192,5 500,0 446,70
2. Dretvik Hilde 1974 Norsko 82,16 147,5 82,5 170,0 400,0 360,76
3. Ruus Katarina 1977 Švédsko 80,15 135,0 90,0 172,5 397,5 363,36
4. Valkonen Pia 1973 Finsko 81,62 145,0 80,0 165,0 390,0 352,99
5. Agnarsdottir Laufey 1973 Island 83,29 135,0 92,5 157,5 385,0 344,81
6. Sherwood Jenni 1973 Velká Británie 81,42 135,0 70,0 177,5 382,5 346,66
7. Bostrom-Vesola Heidi 1972 Finsko 82,47 145,0 72,5 155,0 372,5 335,29
8. Rohr Pernilla 1972 Švédsko 80,99 127,5 75,0 145,0 347,5 315,81
9. Fenton Deborah 1974 Jihoafrická republika 83,76 117,5 57,5 150,0 325,0 290,23

Ženy masters I nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Copeland Melissa 1977 USA 97,74 190,0 105,0 205,0 500,0 419,20
2. Nokua Katariina 1973 Finsko 107,04 180,0 102,5 170,0 452,5 370,14
3. Snead Allison 1975 USA 89,75 170,0 87,5 187,5 445,0 384,97
4. Birgisdottir Rosa 1974 Island 135,44 167,5 97,5 180,0 445,0 348,17
5. Phasey Kelly 1976 Velká Británie 117,94 167,5 97,5 145,0 410,0 328,86
6. Auclair Veronique 1968 Francie 95,84 110,0 70,0 120,0 300,0 253,14

Ženy masters II do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tsuji Noriko 1964 Japonsko 46,08 100,0 57,5 120,0 277,5 378,51
2. Geitner Ana 1967 Německo 42,39 90,0 37,5 140,0 267,5 385,90
3. Murphy Shyami 1966 USA 46,43 102,5 45,0 110,0 257,5 349,35
4. Parreira Maria 1965 Francie 46,07 67,5 35,0 100,0 202,5 276,25

Ženy masters II do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Egan Jayne 1963 Kanada 51,27 105,0 60,0 135,0 300,0 378,09
2. Forbis Melissa 1966 USA 50,98 107,5 57,5 120,0 285,0 360,75
3. Feraud Nathalie 1967 Francie 49,10 100,0 62,5 120,0 282,5 367,90
4. Henriksen Bubandt Hege 1961 Norsko 50,33 95,0 50,0 132,5 277,5 354,70
5. Hunter Jennifer 1958 Velká Británie 51,67 77,5 67,5 132,5 277,5 347,65
6. Resch Catrin 1965 Německo 47,91 90,0 65,0 112,5 267,5 354,76
7. Rattunde Annette 1966 USA 50,68 92,5 52,5 25,0 170,0 216,16

Ženy masters II do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jokitalo-Luomakoski L. 1961 Finsko 55,89 110,0 57,5 150,0 317,5 374,14
2. Cabos Marie France 1967 Francie 56,64 102,5 70,0 142,5 315,0 367,35
3. Allen Helen 1961 Austrálie 56,40 92,5 60,0 150,0 302,5 353,95
4. Franklin Michelle 1966 Velká Británie 55,89 92,5 57,5 137,5 287,5 338,79
5. Ciraudo Cristina 1961 Austrálie 56,21 95,0 60,0 132,5 287,5 337,30
6. Anthony Carol 1966 Jihoafrická republika 54,62 75,0 40,0 117,5 232,5 278,95

Ženy masters II do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lutsenko Elena 1963 Rusko 62,07 125,0 90,0 142,5 357,5 388,32
2. Kyriacou Khrys 1967 Velká Británie 62,65 135,0 75,0 130,0 350,0 377,48
3. Couto Ana 1966 Brazílie 61,64 107,5 72,5 147,5 327,5 357,63
4. Mele Cathleen 1966 USA 61,42 105,0 57,5 157,5 320,0 350,40
5. Banks Lynda 1965 Velká Británie 62,26 112,5 60,0 147,5 320,0 346,75
6. Craig Joanne 1961 USA 62,29 122,5 60,0 130,0 312,5 338,50
7. Ivanova Larysa 1963 Ukrajina 62,55 112,5 70,0 120,0 302,5 326,64

Ženy masters II do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. LaForge Suzanne 1959 USA 65,65 145,0 72,5 195,0 412,5 429,58
2. Barry Karen 1966 Irsko 70,31 145,0 85,0 160,0 390,0 386,80
3. Twomey Helen 1967 Irsko 70,37 127,5 72,5 172,5 372,5 369,22
4. Stavheim Gro-Berit 1964 Norsko 71,48 117,5 75,0 145,0 337,5 331,02
5. Romain Livy Laure 1967 Francie 69,83 125,0 60,0 135,0 320,0 318,88
6. Sundling Stina 1964 Švédsko 70,73 105,0 65,0 130,0 300,0 296,34
7. Firmani Candice 1967 Jihoafrická republika 63,93 102,5 57,5 115,0 275,0 292,11

Ženy masters II do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Blasbery Jacqueline 1963 Velká Británie 83,16 130,0 85,0 162,5 377,5 338,35
2. Henderson Julie 1966 Austrálie 80,59 135,0 65,0 147,5 347,5 316,68
3. Junnila Satu 1967 Finsko 72,94 120,0 60,0 152,5 332,5 321,76
4. Wheeler Janine 1960 Kanada 82,01 117,5 67,5 137,5 322,5 291,15
5. Hellem Anne 1961 Norsko 82,75 95,0 55,0 142,5 292,5 262,84

Ženy masters II nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Fayant Michelle 1964 USA 97,30 160,0 115,5 177,5 453,0 380,34
2. Rempel Bonney 1967 Kanada 107,66 167,5 110,0 175,0 452,5 369,65
3. Gray Betty 1962 Velká Británie 107,59 145,0 65,0 197,5 407,5 332,93
4. Arnardottir Sigthrudur Erla 1965 Island 114,45 157,5 85,0 165,0 407,5 328,69
5. Skovborg Nielsen Pia 1963 Dánsko 162,40 155,0 92,5 160,0 407,5 313,57
6. Jordebo Ann 1960 Švédsko 97,00 117,5 62,5 135,0 315,0 264,76

Ženy masters III do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Cornwall Marina 1954 Velká Británie 44,53 77,5 45,0 115,0 237,5 331,74
2. Kemppainen Pirjo 1951 Finsko 46,86 50,0 27,5 85,0 162,5 219,02

Ženy masters III do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Viitasaari Vuokko 1954 Finsko 51,37 115,0 57,5 150,0 322,5 405,83
2. Kaminski Linda 1956 Velká Británie 49,38 105,0 42,5 130,0 277,5 359,86

Ženy masters III do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Guennec Edith 1956 Francie 56,06 100,0 57,5 155,5 313,0 367,96
2. Agnarsdottir Sigridur Dag 1952 Island 55,20 90,0 45,0 120,0 255,0 303,45
3. Parfait Martine 1957 Francie 54,76 75,0 47,5 125,0 247,5 296,36
4. Butcher Sarah 1955 Velká Británie 55,77 85,0 45,0 112,5 242,5 286,25
5. Vaulakorpi Irmeli 1954 Finsko 56,13 77,5 60,0 97,5 235,0 276,01
6. Crumpton Kim 1955 Kanada 53,74 57,5 52,5 120,0 230,0 279,50
7. Whitmarsh Ann 1953 USA 55,62 75,0 35,0 100,0 210,0 248,41

Ženy masters III do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Calves Francoise 1956 Francie 59,80 100,0 47,5 115,0 262,5 293,42
2. Farrell Susan 1951 Jihoafrická republika 60,92 85,0 45,0 120,0 250,0 275,48
3. Thomas Denise 1950 USA 61,38 85,0 42,5 115,0 242,5 265,66
4. Madsen Lise 1953 Dánsko 62,06 70,0 45,0 125,0 240,0 260,71
5. Hohenthal Sirkka-Liisa 1948 Finsko 59,45 80,0 40,0 100,0 220,0 247,04
6. Simmons Sandra 1948 USA 61,22 70,0 40,0 107,5 217,5 238,75

Ženy masters III do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kimura Alma 1954 USA 69,14 107,5 52,5 143,0 303,0 304,03
2. Liege Marie Christine 1955 Francie 67,32 97,5 67,5 110,0 275,0 281,21
3. Lynch Linda 1953 Austrálie 66,65 90,0 50,0 117,5 257,5 265,23
4. Freeman Jane 1954 USA 68,19 82,5 45,0 105,0 232,5 235,57
5. Billard Regine 1955 Francie 66,21 72,5 40,0 112,5 225,0 232,88

Ženy masters III do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Francis Janice 1955 USA 81,99 107,5 67,5 130,0 305,0 275,38

Ženy masters III nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Pettersen Marit 1954 Norsko 89,64 117,5 62,5 150,0 330,0 285,62
2. Nase Sandra 1957 Kanada 101,71 112,5 57,5 157,5 327,5 271,37

Ženy masters IV do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Elwyn Susan 1947 USA 45,84 77,5 35,0 110,5 223,0 305,31
2. Kumpuniemi Eila 1942 Finsko 46,77 65,0 45,0 105,0 215,0 290,19

Ženy masters IV do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Azazzi Joyce 1946 USA 47,61 67,5 52,5 93,5 213,5 284,47
2. Johnson Denise 1947 USA 51,65 47,5 37,5 82,5 167,5 209,89

Ženy masters IV do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Burns Bebe 1942 USA 52,15 62,5 40,0 77,5 180,0 223,90

Ženy masters IV do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Fomina Tatyana 1946 Rusko 60,69 95,0 47,5 122,5 265,0 292,85

Ženy masters IV do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Clausen Anne Mari 1942 Norsko 79,65 77,5 50,0 95,0 222,5 204,10

Ženy masters IV nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Pettersen Marit 1954 Norsko 101,86 57,5 42,5 97,5 197,5 163,57


Dorostenci do 53 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Poddubniak Andrei 1999 Rusko 52,14 162,5 102,5 175,0 440,0 430,54
2. Marichev Ilya 2001 Rusko 52,18 147,5 95,0 180,0 422,5 413,08
3. Matsuzaki Ryo 1999 Japonsko 52,71 150,0 85,0 175,0 410,0 396,68
4. Antonenka Aliaksandr 1999 Bělorusko 52,68 140,0 85,0 160,0 385,0 372,72
5. Yamada Masaya 2001 Japonsko 52,04 120,0 95,0 155,0 370,0 362,79
6. Trusevich Uladzislau 2001 Bělorusko 52,19 115,0 85,0 130,0 330,0 322,57
7. Diers Gruzierge 2000 USA 52,77 112,5 55,0 140,0 307,5 297,17

Dorostenci do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Metts Kole 1999 USA 58,50 193,0 115,0 215,5 523,5 457,07
2. Ryabchikov Denis 1999 Rusko 58,55 180,0 90,0 225,0 495,0 431,84
3. Titov Mikhail 1999 Rusko 57,71 157,5 128,0 190,0 475,5 420,49
4. Hutnyk Vadym 1999 Ukrajina 58,87 147,5 107,5 190,0 445,0 386,26
5. Warszczuk Bartosz 2001 Polsko 58,89 162,5 87,5 190,0 440,0 381,79
6. Potter Dylan 1999 Irsko 58,50 152,5 110,0 175,0 437,5 381,98
7. Melvin Jacob 1999 Velká Británie 57,86 137,5 87,5 172,5 397,5 350,68
8. Yatskevich Aliaksandr 2000 Bělorusko 58,70 132,5 75,0 172,5 380,0 330,71
9. Loy Kenji 1999 Singapur 58,63 115,0 65,0 195,0 375,0 326,74
10. Yamazaki Yusei 2000 Japonsko 57,96 107,5 85,0 140,0 332,5 292,83

Dorostenci do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Chebanov Dmitriy 1999 Kazachstán 63,23 207,5 145,0 230,0 582,5 474,21
2. Yap Matthew 1999 Singapur 65,42 208,0 130,0 212,5 550,5 435,39
3. Pereezchikov Vyacheslav 2000 Rusko 65,31 190,0 132,5 220,0 542,5 429,66
4. Rossanese Jake 1999 Kanada 64,30 185,0 105,0 235,0 525,0 421,31
5. Bobokhidze Giorgi 2000 Gruzie 63,39 180,0 115,0 220,0 515,0 418,33
6. Diers Henry 1999 USA 65,04 192,5 110,0 200,0 502,5 399,39
7. Makarevych Vladyslav 2000 Ukrajina 65,51 170,0 112,5 217,5 500,0 395,00
8. Muto Hayato 2000 Japonsko 63,59 180,0 90,0 200,0 470,0 380,75
9. Krautsou Dzianis 1999 Bělorusko 65,31 172,5 107,5 190,0 470,0 372,24
10. Kirkouski Dzmitry 2000 Bělorusko 65,62 175,0 105,0 180,0 460,0 362,89
11. Colman Liam 1999 Jihoafrická republika 62,91 140,0 90,0 165,0 395,0 322,99
12. Uchino Rikito 1999 Japonsko 64,19 127,5 85,0 155,0 367,5 295,32

Dorostenci do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Veilleux William 1999 Kanada 72,96 217,5 130,0 258,0 605,5 439,96
2. English James 1999 USA 72,10 210,0 142,5 252,5 605,0 443,46
3. Kassenov Timur 2000 Kazachstán 72,99 202,5 125,0 237,5 565,0 410,42
4. Karaliunas Ignas 1999 Litva 73,61 200,0 120,0 217,5 537,5 388,07
5. Kasyanchuk Yevhenii 1999 Ukrajina 73,13 177,5 145,0 200,0 522,5 379,02
6. Pahunets Nikita 2000 Bělorusko 73,55 205,0 107,5 202,5 515,0 372,04
7. Katakura Wataru 1999 Japonsko 71,14 160,0 105,0 185,0 450,0 333,13
8. Tsybulski Siarhei 2000 Bělorusko 71,27 160,0 107,5 175,0 442,5 327,14
9. Kudo Eiji 1999 Japonsko 72,52 160,0 97,5 170,0 427,5 311,99
10. Wall Harrison 2000 Velká Británie 71,45 152,5 90,0 160,0 402,5 297,00

Dorostenci do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jones Matthew 1999 USA 80,16 250,5 156,0 267,5 674,0 459,53
2. Le Andrew 1999 USA 82,35 227,5 165,5 257,5 650,5 436,23
3. De Jenga Joaquim 1999 Jihoafrická republika 79,86 215,0 147,5 267,5 630,0 430,61
4. Lasante Noah 1999 Kanada 81,15 235,0 140,0 220,0 595,0 402,64
5. Rada Karel ml. 2001 Česká republika 82,01 220,0 125,0 230,0 575,0 386,57
6. Fukuoka Teppei 1999 Japonsko 81,06 190,0 120,0 230,0 540,0 365,63
7. Kiely Michael 1999 Irsko 81,88 185,0 122,5 222,5 530,0 356,69
8. Packer Marshall 2001 Velká Británie 81,05 182,5 110,0 200,0 492,5 333,52

Dorostenci do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hamdan Ali 1999 Norsko 92,58 264,0 162,5 272,5 699,0 440,02
2. Wilson Iv Blaine 1999 USA 85,23 263,5 178,0 255,0 696,5 457,81
3. Riabov Viacheslav 1999 Rusko 89,83 250,0 155,0 280,0 685,0 437,71
4. Kiggen Joshua 1999 Jihoafrická republika 91,55 240,0 150,0 260,0 650,0 411,45
5. Biruk Anton 2000 Ukrajina 91,20 242,5 137,5 265,0 645,0 409,06
6. Putnis Antons 2000 Lotyšsko 92,27 240,0 157,5 245,0 642,5 405,16
7. Siauciunas Kestutis 1999 Litva 92,01 212,5 147,5 247,5 607,5 383,58
8. Przybojewski Pawel 1999 Polsko 88,44 225,0 145,0 230,0 600,0 386,52
9. Reinikainen Juuso 2000 Finsko 92,27 220,0 130,0 235,0 585,0 368,90
10. Kihu Mark 2000 Estonsko 87,04 185,0 102,5 215,0 502,5 326,47
11. Yamagishi Hiroya 1999 Japonsko 90,74 145,0 92,5 180,0 417,5 265,45

Dorostenci do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Papelski Uladzislau 1999 Bělorusko 100,95 230,0 184,0 272,5 686,5 416,23
2. Dánskoysiuk Vladyslav 1999 Ukrajina 104,04 237,5 165,0 275,0 677,5 406,16
3. Karoglanyan Yuri 1999 Arménie 103,18 240,0 183,5 250,0 673,5 404,98
4. Grupinski Wojciech 1999 Polsko 102,92 245,0 147,5 260,0 652,5 392,74
5. Lord Edwin 1999 Velká Británie 101,40 220,0 145,0 275,0 640,0 387,39
6. Dagvajamts Shijirbaatar 1999 Mongolsko 104,63 190,0 132,5 220,0 542,5 324,58
7. Ruut Mihkel 1999 Estonsko 99,82 200,0 117,5 215,0 532,5 324,29

Dorostenci do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Burgess-Eisch Jaden 1999 USA 118,79 265,0 182,5 275,0 722,5 416,38
2. Nesterov Ruskolan 1999 Rusko 108,88 230,0 160,0 220,0 610,0 360,14

Dorostenci nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. May Brazíliedley 1999 Velká Británie 125,88 285,0 155,0 280,0 720,0 409,68
2. Sassin Vadim 2000 Kazachstán 123,71 255,0 147,5 200,0 602,5 344,09
3. Nazareno Rodrigo 1999 Brazílie 149,16 217,5 112,5 232,5 562,5 311,46
4. Orobets Ihor 2000 Ukrajina 120,56 180,0 135,0 217,5 532,5 305,81
5. Krasinski Ihar 1999 Bělorusko 120,28 180,0 132,5 215,0 527,5 303,10


Junioři do 53 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Valciukas Egidijus 1998 Litva 52,97 200,0 125,0 145,0 470,0 452,42
2. Pavlov Dánskois 1998 Rusko 52,46 142,5 105,0 170,0 417,5 405,94
3. Matsui Taiki 1996 Japonsko 52,62 110,0 65,0 150,0 325,0 314,99
4. Ayala Joeshua 1998 USA 52,07 100,0 82,5 132,5 315,0 308,67

Junioři do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Komissarov Boris 1998 Rusko 57,54 190,0 140,0 200,0 530,0 470,00
2. Luo Jason 1995 Kanada 58,79 192,5 115,0 222,5 530,0 460,62
3. Yermishyn Vladyslav 1994 Ukrajina 58,48 172,5 135,0 220,0 527,5 460,72
4. Savelyeu Artsiom 1998 Bělorusko 58,98 210,0 115,0 197,5 522,5 452,69
5. Chizhikov Sergey 1997 Rusko 58,50 210,0 105,0 205,0 520,0 454,01
6. Khaylyamov Yernur 1994 Kazachstán 58,15 172,5 135,0 182,5 490,0 430,22

Junioři do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Pho Clifton 1995 Kanada 64,73 217,5 135,0 285,0 637,5 508,73
2. Berglund Eddie 1995 Švédsko 65,27 222,5 182,5 232,5 637,5 505,22
3. Yandell Sawyer 1994 USA 65,14 249,0 122,5 247,5 619,0 491,36
4. Tom Jordan 1994 Austrálie 64,60 222,5 142,5 230,0 595,0 475,58
5. Jones Lenard 1995 USA 64,81 207,5 150,0 222,5 580,0 462,38
6. Mannequin Frederic 1994 Francie 65,72 210,0 135,0 220,0 565,0 445,22
7. Riahi Hakim 1998 Alžírsko 65,50 207,5 100,0 255,0 562,5 444,43
8. Chang Tom 1994 Velká Británie 65,68 180,0 132,5 245,0 557,5 439,48
9. Natorski Dawid 1995 Polsko 65,67 190,0 127,5 230,0 547,5 431,65
10. Wiesendanger Shaw Nath 1994 Velká Británie 65,16 197,5 115,0 232,5 545,0 432,51

Junioři do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Cabney Mason 1998 USA 72,97 247,5 140,0 280,5 668,0 485,37
2. Agarkov Pavel 1995 Rusko 73,11 235,0 140,0 280,0 655,0 475,27
3. Poyet Bastien 1995 Francie 72,77 210,0 190,0 252,5 652,5 475,02
4. Christensen Matti 1995 Dánsko 73,47 245,0 192,5 215,0 652,5 471,76
5. Nilsson Andreas 1998 Švédsko 73,81 225,0 157,5 257,5 640,0 461,18
6. Dang Christopher 1996 Kanada 73,07 207,5 142,5 265,0 615,0 446,43
7. Pupinis Paulius 1994 Litva 73,25 207,5 145,0 225,0 577,5 418,46
8. Mckenzie Kane 1994 Nový Zéland 72,55 205,0 132,5 235,0 572,5 417,70
9. Egawa Kota 1996 Japonsko 73,10 220,0 110,0 220,0 550,0 399,08
10. Motiecius Albertas 1994 Litva 71,75 187,5 160,0 190,0 537,5 395,38
11. Parn Kermo 1998 Estonsko 69,47 170,0 100,0 200,0 470,0 354,29
- Ilczyszyn Daniel 1994 Polsko 73,82 230,0 152,5 - - -

Junioři do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Gruden Jon 1994 USA 80,35 272,5 190,0 290,0 752,5 512,30
2. Noriega Sean 1996 USA 82,02 272,5 182,5 295,0 750,0 504,23
3. Aminov Marat 1995 Rusko 82,02 242,5 177,5 292,5 712,5 479,01
4. Zdrobylko Stanislav 1995 Ukrajina 81,38 260,0 180,0 257,5 697,5 471,16
5. Gaibura Evgenii 1995 Rusko 82,78 265,0 172,5 250,0 687,5 459,66
6. Leclerc Brandon 1995 Kanada 81,59 252,5 155,0 275,0 682,5 460,28
7. Vašík Radomil 1994 Česká republika 81,05 252,5 140,0 287,5 680,0 460,50
8. Lam Willy 1994 Kanada 82,32 250,0 137,5 287,5 675,0 452,79
9. Hallfors Teemu 1995 Finsko 81,65 240,0 175,0 252,5 667,5 449,96
10. Samoilov Maksym 1994 Ukrajina 82,09 260,0 157,5 250,0 667,5 448,49
11. Larsson Robin 1995 Švédsko 82,12 255,0 157,5 255,0 667,5 448,43
12. Mata Eric 1996 Velká Británie 82,12 250,0 150,0 265,0 665,0 446,75
13. Clarke William 1994 Irsko 80,85 242,5 162,5 240,0 645,0 437,44
14. Nnoli Chido 1997 Norsko 80,57 225,0 140,0 260,0 625,0 424,81
15. Filipovic Filip 1994 Rakousko 82,51 225,0 162,5 225,0 612,5 410,31

Junioři do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hedlund Gustav 1995 Švédsko 90,51 287,5 195,0 315,0 797,5 507,69
2. van den Boogaard Bob 1995 Nizozemsko 92,32 295,0 177,5 302,5 775,0 488,56
3. Kulcsar David 1996 Maďarsko 92,27 272,5 190,0 302,5 765,0 482,41
4. Ly Newton 1995 Kanada 92,10 295,0 177,5 275,0 747,5 471,75
5. Haraldsen Knut Martin 1994 Norsko 91,83 270,0 195,0 270,0 735,0 464,52
6. Joergensen Joakim 1994 Dánsko 92,41 250,0 167,5 290,0 707,5 445,80
7. Schutan Maxim 1994 Německo 92,56 260,0 182,5 252,5 702,5 442,29
8. Furukawa Jun 1996 Japonsko 92,47 275,0 145,0 280,0 700,0 440,93
9. Wallner Mathias 1994 Rakousko 91,71 242,5 175,0 270,0 687,5 434,77
10. Wayner Saxon 1995 Austrálie 89,97 240,0 160,0 280,0 680,0 434,18
11. Cerniauskas Rokas 1994 Litva 91,89 235,0 175,0 260,0 670,0 423,31
12. Nwaezeigwe Kenneth 1994 Irsko 91,31 250,0 145,0 265,0 660,0 418,31
13. Eustace Colin 1997 Irsko 84,73 235,0 135,0 282,5 652,5 430,32
14. Williams Ryan Brett 1995 Velká Británie 90,15 202,5 155,0 267,5 625,0 398,69
15. Lynch Rory 1994 Nový Zéland 91,66 212,5 150,0 257,5 620,0 392,21
16. Scheepers Eugene 1995 Jihoafrická republika 91,92 227,5 145,0 242,5 615,0 388,50
17. Hammond Spencer 1998 Jihoafrická republika 87,43 205,0 142,5 257,5 605,0 392,16
18. Salarinezhad Seyedmohse 1994 Írán 87,72 202,5 137,5 222,5 562,5 363,94

Junioři do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Fountain Mitchell 1996 USA 102,95 315,0 190,0 327,5 832,5 501,00
2. Mouffok Zakaria 1996 Alžírsko 103,00 310,0 180,0 327,5 817,5 491,89
3. Muratkhnuly Burkit 1995 Kazachstán 104,48 292,5 197,5 310,0 800,0 478,88
4. Aksennikov Vladislav 1997 Rusko 103,03 270,0 187,5 325,0 782,5 470,75
5. Tremblay Luke 1996 Kanada 103,63 280,0 190,0 305,0 775,0 465,31
6. Greenfield Joshua 1994 Velká Británie 104,41 307,5 172,5 285,0 765,0 458,01
7. Vermetten Alexander 1994 Nizozemsko 102,21 250,0 167,5 325,0 742,5 448,02
8. Stasiulis Jokubas 1995 Litva 104,64 262,5 200,0 275,0 737,5 441,25
9. Huegerich Lucas 1994 Německo 103,10 275,0 172,5 270,0 717,5 431,58
10. Swierczynski Adrian 1996 Polsko 102,80 230,0 197,5 280,0 707,5 425,99
11. Kane Barry 1994 Irsko 100,97 250,0 175,0 277,5 702,5 425,93
12. Gunji Kazutaka 1994 Japonsko 102,07 240,0 150,0 260,0 650,0 392,47
13. Sakamoto Hiroaki 1996 Japonsko 102,53 240,0 170,0 235,0 645,0 388,74

Junioři do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. MacQueen Mark 1994 Velká Británie 119,48 327,5 192,5 327,5 847,5 487,74
2. Spencer Jackson 1995 Kanada 118,31 327,5 192,5 320,0 840,0 484,60
3. Nazelrod Tristan 1996 USA 118,54 315,0 205,0 307,5 827,5 477,14
4. Vovk Dmytro 1996 Ukrajina 118,56 305,0 230,0 292,5 827,5 477,14
5. Vlasov Mikhail 1995 Rusko 114,22 282,5 200,0 295,0 777,5 452,58
6. Vik Larsen Bjarte 1994 Norsko 119,30 280,0 210,0 287,5 777,5 447,61

Junioři nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Nakonechnyy Pavlo 1997 Ukrajina 157,62 320,0 205,0 355,5 880,5 483,75
2. Richardson Luke 1997 Velká Británie 129,82 337,5 190,0 337,5 865,0 489,33
3. Kaya Mehmet 1996 Švédsko 120,19 325,0 180,0 320,0 825,0 474,13
4. Roen Erik 1996 Norsko 133,71 297,5 187,5 322,5 807,5 454,54
5. D'erchia Joshua 1994 Kanada 130,54 257,5 187,5 285,0 730,0 412,60
6. Pennington Fraser 1996 Velká Británie 126,41 290,0 170,0 262,5 722,5 410,81
7. Saito Sota 1995 Japonsko 128,03 250,0 182,5 255,0 687,5 389,95


Muži do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Fedosienko Sergey 1982 Rusko 58,43 227,5 167,5 265,0 660,0 576,91
2. Leon Franklin 1983 Ekvádor 59,00 220,0 145,0 227,5 592,5 513,22
3. Wszola Dariusz 1978 Polsko 58,91 217,5 150,0 205,0 572,5 496,59
4. Tenerelli William 1985 USA 58,49 200,0 115,0 245,0 560,0 488,99
5. Lakehal Mohamed 1982 Alžírsko 59,00 222,5 105,0 230,0 557,5 482,91
6. Lin Yi-Chun 1994 Tchaj-wan 58,37 212,5 120,0 220,0 552,5 483,38
7. Tsiareshchanka Ryhor 1989 Bělorusko 58,45 190,0 115,0 240,0 545,0 476,22
8. Ebihara Takaharu 1980 Japonsko 58,38 190,0 130,0 200,0 520,0 454,90
9. Vykhodtsev Dmitriy 1989 Kazachstán 57,59 197,5 127,5 190,0 515,0 456,34
10. Hlushenkov Oleksii 1992 Ukrajina 58,85 170,0 127,5 210,0 507,5 440,61
- Zafari Mehrdad 1989 Írán 58,55 185,0 - 210,0 - -

Muži do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Gladkikh Sergey 1989 Rusko 65,71 250,0 160,0 270,0 680,0 535,91
2. Cascioli Stephen 1991 Kanada 64,79 142,5 145,0 255,0 642,5 512,33
3. Kolbin Alexander 1987 Rusko 65,41 232,5 147,5 260,0 640,0 506,24
4. Savolainen Antti 1978 Finsko 65,43 215,0 155,0 260,0 630,0 498,20
5. Grotkowski Mariusz 1989 Polsko 65,44 210,0 150,0 240,0 600,0 474,42
6. Ochoa Alex 1990 Ekvádor 65,86 220,0 132,5 240,0 592,5 466,06
7. Ikegami Hiroki 1991 Japonsko 65,44 202,5 132,5 242,5 577,5 456,63
8. Fedchenko Volodymyr 1993 Ukrajina 65,76 195,0 135,0 240,0 570,0 448,93
9. Liepins Ivo 1993 Lotyšsko 65,18 177,5 100,0 247,5 525,0 416,54
10. Lazarides Nicholas 1992 Jihoafrická republika 65,75 170,0 115,0 222,5 507,5 399,76
11. Margvelashvili Givi 1989 Gruzie 65,32 160,0 135,0 205,0 500,0 395,95
- Koshimizu Hayaru 1993 Japonsko 65,47 - 120,0 225,0 - -

Muži do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Bakkelund Kjell Egil 1988 Norsko 73,63 247,5 187,5 322,0 757,0 546,48
2. Atwood Taylor 1988 USA 73,83 265,5 185,0 282,5 733,0 528,13
3. Ionin Yakov 1986 Kazachstán 73,56 257,5 172,5 285,0 715,0 516,52
4. Higa Yoshihiro 1991 Japonsko 73,61 270,0 150,0 275,0 695,0 501,79
5. Goriachok Anatolii 1979 Rusko 73,41 240,0 160,0 292,5 692,5 500,95
6. Hubbard Owen 1992 Velká Británie 73,64 232,5 190,0 262,5 685,0 494,43
7. El Fekair Rabah 1987 Alžírsko 73,76 252,5 150,0 275,0 677,5 488,48
8. Varabyou Aliaksandr 1990 Bělorusko 73,92 235,0 175,0 265,0 675,0 485,93
9. Nieminen Sami 1975 Finsko 73,63 230,0 150,0 290,0 670,0 483,67
10. Sipilainen Pasi 1978 Finsko 73,93 215,0 160,0 285,0 660,0 475,07
11. Di Falco Karl 1990 Austrálie 73,14 242,5 142,5 267,5 652,5 473,32
12. Makhov Oleksandr 1990 Ukrajina 72,64 240,0 140,0 270,0 650,0 473,85
13. Zinghini Joey 1988 Austrálie 73,70 235,0 145,0 270,0 650,0 468,91
14. Thomson Bryce 1992 Kanada 73,19 245,0 122,5 272,5 645,0 467,63
15. Wu Wei-chun 1990 Tchaj-wan 72,14 225,0 160,0 255,0 640,0 468,93
16. Mur Urban 1993 Slovinsko 73,66 232,5 152,5 242,5 627,5 452,87
17. Assadollahzadehrezaabadi 1990 Írán 71,58 225,0 137,5 257,5 620,0 456,88
18. Feng Ching-Hong 1978 Tchaj-wan 72,81 195,0 172,5 250,0 617,5 449,36
19. Duff James 1992 Velká Británie 73,62 230,0 135,0 250,0 615,0 444,03
20. Sigrist Sven 1988 Švýcarsko 73,41 207,5 132,5 260,0 600,0 434,04
21. Asaturov Sergey 1984 Arménie 73,64 210,0 160,0 230,0 600,0 433,08
22. Lins Pedro 1993 Brazílie 72,16 220,0 125,0 230,0 592,5 434,01
23. Chkhetiani Zurab 1984 Gruzie 73,93 205,0 150,0 220,0 585,0 421,08
24. Stolzenberg Jason 1993 Jihoafrická republika 73,60 205,0 127,5 242,4 575,0 415,21
- Kesic Tomislav 1992 Chorvatsko 73,09 200,0 120,0 - - -

Muži do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Anuar Ulan 1993 Kazachstán 82,40 277,5 192,5 325,0 795,0 532,97
2. Gibbs Brett 1991 Nový Zéland 82,89 290,0 208,5 295,0 793,5 530,06
3. Kuzmin Alexey 1982 Rusko 82,58 277,5 187,5 322,5 787,5 527,23
4. Spychala Jacek 1978 Polsko 82,79 265,0 177,5 312,5 755,0 504,72
5. Rusko Jure 1991 Slovinsko 82,16 277,5 165,0 310,0 752,5 505,38
6. Baguga Deamo 1986 Nauru 82,88 270,0 152,5 315,0 737,5 492,72
7. Dyashkin Konstantin 1984 Rusko 82,13 260,0 175,0 300,0 735,0 493,70
8. Lee Clinton 1993 Singapur 81,44 272,5 167,5 290,0 730,0 492,90
9. Karachentsev Anton 1983 Ukrajina 81,55 257,5 175,0 290,0 722,5 487,40
10. Worsley Daniel 1993 Velká Británie 82,19 260,0 167,5 290,0 717,5 481,73
11. Kapyshev Aman 1987 Kazachstán 82,61 270,0 175,0 250,0 695,0 465,23
12. Jevdokimov Denis 1981 Litva 82,88 245,0 190,0 260,0 695,0 464,33
13. Ronkainen Mikko 1987 Finsko 82,76 240,0 160,0 290,0 690,0 461,33
14. Skarabot Jakob 1991 Slovinsko 81,00 252,5 135,0 292,5 680,0 460,63
15. Prizeman Eddie 1986 Švýcarsko 82,25 235,0 170,0 270,0 675,0 452,99
16. Ryan Sean 1987 Irsko 82,34 237,5 155,0 282,5 675,0 452,72
17. Ma Joey 1993 Nizozemsko 82,70 252,5 125,0 290,0 667,5 446,49
18. Sharifisedeh Saeid 1988 Írán 82,10 240,0 167,5 255,0 662,5 445,13
19. Jones Adam 1987 Austrálie 82,40 247,5 127,5 287,5 662,5 444,14
20. Baptista Jonathan 1988 Jihoafrická republika 81,83 240,0 160,0 252,5 652,5 439,26
21. Lapadat Ryan 1979 Kanada 82,10 235,0 142,5 272,5 650,0 436,74
22. Yokota Masatoshi 1989 Japonsko 82,28 250,0 157,5 262,5 650,0 436,15
23. Keane Adam 1993 Irsko 82,70 230,0 130,0 270,0 650,0 434,79
24. Gerritzen Fabian 1987 Německo 81,74 250,0 127,5 290,0 647,5 436,22
25. Smit Gian 1990 Jihoafrická republika 82,71 230,0 145,0 255,0 627,5 419,74
26. Simic Goran 1984 Chorvatsko 82,74 227,5 167,5 245,0 612,5 409,58
- Ahmed Obaid Faisal 1978 Spojené arabské emiráty 81,56 200,0 187,5 - - -
- Nyandoro Isheanesu 1990 Austrálie 82,48 - 150,0 267,5 - -
- Wierzbicki Krzysztof 1990 Polsko - - - - - -
- Inin Andrey 1990 Rusko - - - - - -

Muži do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. McClain Ls 1978 USA 92,78 285,0 227,5 315,0 827,5 520,41
2. Smagulov Yerlan 1994 Kazachstán 92,54 310,0 197,5 315,0 822,5 517,93
3. Sedláček Jakub 1988 Česká republika 91,59 310,0 225,0 285,0 820,0 518,90
4. Novopismennyi Anatolii 1996 Ukrajina 92,29 305,0 195,0 320,0 820,0 517,01
5. Adov Borislav 1987 Bulharsko 92,49 290,0 205,0 320,0 815,0 513,29
6. Ricks David 1959 USA 92,37 292,5 205,0 305,0 802,5 505,74
7. Tahmasebi Mehdi 1991 Írán 91,91 295,0 190,0 315,0 800,0 505,44
8. Shillingford Pierre 1988 Velká Británie 92,00 260,0 180,0 307,5 747,5 472,05
9. Rowston Cale 1991 Austrálie 92,04 255,0 175,0 317,5 747,5 471,90
10. Kirketeig Alexander 1979 Norsko 92,83 270,0 185,0 290,0 745,0 468,38
11. Lynch Arthur 1992 Irsko 91,51 250,0 177,5 302,5 735,0 465,33
12. de Pender Tanno 1992 Nizozemsko 92,43 252,5 185,0 290,0 727,5 458,32
13. Tekin Dogan 1984 Nizozemsko 92,13 265,0 155,0 302,5 722,5 455,90
14. Ochiai Hiroki 1989 Japonsko 92,24 245,0 180,0 262,5 705,0 444,64
15. Sammalkivi Siim 1987 Estonsko 92,54 247,5 165,0 275,0 687,5 432,92
16. Tsend-Ayush Otgondalai 1981 Mongolsko 92,63 200,0 210,0 200,0 610,0 383,93
- Kanane Amar 1987 Alžírsko 92,30 - - - - -
- Bazanov Nikolay 1981 Rusko 92,43 285,0 195,0 - - -

Muži do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Wierzbicki Krzysztof 1990 Polsko 99,35 307,5 197,5 380,0 885,0 540,03
2. Lewis Bryce 1987 USA 103,87 312,5 215,0 342,5 870,0 521,91
3. Blevins Garrett 1988 USA 103,43 322,5 217,5 322,5 862,5 518,19
4. Manuel Stephen 1988 Velká Británie 104,44 317,5 212,5 322,5 852,5 510,39
5. Golen Marcin 1983 Polsko 104,76 300,0 200,0 347,5 847,5 506,81
6. Ben Hadj Ali Ali 1989 Francie 103,23 307,5 190,0 330,0 827,5 497,49
7. Yang Sen 1994 Tchaj-wan 104,03 307,5 210,0 300,0 817,5 490,09
8. Roberts Nick 1984 Kanada 101,97 290,0 185,0 317,5 792,5 478,67
9. Sahad Mohamed 1987 Alžírsko 103,26 292,5 190,0 300,0 782,5 470,36
10. Takeda Yusuke 1985 Japonsko 103,71 272,5 205,0 305,0 782,5 469,66
11. Khuder Enkhbold 1985 Mongolsko 104,64 310,0 195,0 270,0 775,0 463,68
12. Mostafa Yazdani Kachouei 1988 Írán 102,01 280,0 155,0 330,0 765,0 461,98
13. Konertz Tim-Daniel 1989 Německo 103,52 270,0 170,0 320,0 760,0 456,46
14. Vieira Rudi 1983 Brazílie 96,69 252,5 202,5 265,0 720,0 444,38
15. Krzisnik Jaka 1992 Slovinsko 103,62 245,0 167,5 287,5 700,0 420,28
16. Kodikara Dhanushka 1992 Srí Lanka 98,18 245,0 130,0 235,0 610,0 374,05
17. Mihaylov Kiril 1979 Bulharsko 100,14 125,0 210,0 125,0 460,0 279,77
- Kuvambayev Zalim 1986 Kazachstán 104,16 300,0 - 280,0 - -
- Inin Andrey 1990 Rusko 104,57 - 207,5 240,0 - -

Muži do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Cornelius Dennis 1980 USA 119,50 386,0 247,5 335,0 968,5 557,37
2. PaulAustráliekas Amandas 1987 Litva 118,38 322,5 260,0 335,0 917,5 529,21
3. Bouafia Mohammed 1976 Alžírsko 119,67 360,0 202,5 352,5 915,0 526,40
4. Cliffe Tony 1984 Velká Británie 119,18 325,0 227,5 347,5 900,0 518,22
5. Sadowski Piotr 1993 Polsko 119,90 335,0 215,0 320,0 870,0 500,25
6. Marynenko Viktor 1987 Ukrajina 118,47 312,5 202,5 337,5 852,5 491,64
7. Cloutier Mickael 1991 Kanada 118,23 312,5 220,0 312,5 845,0 487,56
8. Demčák Pavol 1977 Česká republika 119,20 292,5 217,5 285,0 795,0 457,76
9. Jayathilake Ransilu 1986 Srí Lanka 118,09 280,0 130,0 315,0 725,0 418,40
- Sirazov Ruslan 1987 Tádžikistán 119,39 282,5 202,5 - - -

Muži nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Williams Ray 1986 USA 181,22 470,0 242,5 377,5 1090,0 585,98
2. Uepa Jezza 1980 Nauru 184,81 460,0 270,0 305,0 1035,0 554,76
3. Branton Kelly 1986 Kanada 164,00 420,0 265,0 305,0 990,0 540,74
4. Kruze Martins 1988 Lotyšsko 162,38 380,0 227,5 340,0 947,5 518,28
5. Boughalem Ilyas 1987 Alžírsko 156,33 355,0 277,5 307,5 940,0 517,09
6. Rast Siim 1988 Estonsko 185,93 345,0 240,0 355,0 940,0 503,37
7. Rebreyend Christophe 1988 Nizozemsko 162,50 340,0 205,0 355,0 900,0 492,21
8. Mafigholami Mehdi 1982 Írán 146,87 370,0 215,0 312,5 897,5 498,02
9. Senituli Tyron 1993 Austrálie 149,12 325,0 232,5 332,5 890,0 492,88
10. Ringoot Steve 1989 Belgie 150,59 337,5 225,0 327,5 890,0 492,17
11. Reinmuth Tony 1989 Austrálie 154,36 355,0 212,5 320,0 887,5 489,10
12. Saario Jari 1985 Finsko 136,84 330,0 200,0 352,5 882,5 494,91
13. McLaughlin Jordan 1993 Velká Británie 142,10 342,5 222,5 312,5 877,5 489,29
14. Tommila Antti 1989 Finsko 144,55 305,0 225,0 310,0 840,0 467,21
15. Bentley Garrett 1988 Kanada 124,23 297,5 197,5 277,5 772,5 440,79


Muži masters I do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Sledz Slawomir 1976 Polsko 58,16 177,5 140,0 200,0 517,5 454,31
2. Wulffeld Thomas 1969 Švédsko 58,70 170,0 90,0 212,5 472,5 411,22
3. Toh Zack 1973 Singapur 58,23 140,0 105,0 180,0 425,0 372,68
4. Angin Benoit 1974 Francie 58,31 140,0 90,0 140,0 370,0 324,01

Muži masters I do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Noppers Lewis 1970 Kanada 65,43 195,0 130,0 265,0 590,0 466,57
2. Cagliola Michael 1970 USA 65,64 175,0 130,0 210,0 515,0 406,18
3. Murray Greig 1971 Velká Británie 64,48 155,0 122,5 225,0 502,5 402,30
4. Bernard Mickael 1970 Francie 65,07 160,0 147,5 195,0 502,5 399,24
5. Hamilton-Smith Roger 1975 Velká Británie 65,35 167,5 107,5 222,5 497,5 393,82
6. Mclaren Paul 1974 Irsko 64,60 155,0 85,0 215,0 455,0 363,68

Muži masters I do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Langset Joran 1977 Norsko 72,56 220,0 132,5 260,0 612,5 446,88
2. Harris Neville 1977 Austrálie 73,84 215,0 135,0 245,0 595,0 428,64
3. Muir Sean 1970 Austrálie 72,91 207,5 135,0 252,5 590,0 428,93
4. Heiskanen Timo 1970 Finsko 73,20 195,0 115,0 260,0 570,0 413,19
5. Sanduijav Enkhbat 1974 Mongolsko 72,99 200,0 130,0 235,0 565,0 410,42
6. Vreugd Denzil 1976 Nizozemsko 73,44 210,0 137,5 217,5 565,0 408,61
7. Jackson Jason 1974 USA 72,50 195,0 130,0 235,0 560,0 408,80
8. Paprocki Rafal 1974 Polsko 73,25 182,5 115,0 255,0 552,5 400,34
9. Filimonenko Vadim 1974 Kazachstán 71,92 200,0 130,0 200,0 530,0 389,18
10. Kawahata Katsunori 1972 Japonsko 73,14 160,0 160,0 200,0 520,0 377,21
11. Wenka Christian 1977 Rakousko 72,84 180,0 112,5 222,5 515,0 374,66

Muži masters I do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Mihaylov Robert 1977 Bulharsko 82,19 225,0 145,0 325,0 695,0 466,62
2. Geffry Andre 1976 Francie 82,59 237,5 150,0 270,0 657,5 440,20
3. Damdinsuren Altankhuyag 1974 Mongolsko 78,91 207,5 152,5 212,5 572,5 394,28
4. O'Brien David 1971 Velká Británie 82,58 210,0 135,0 220,0 565,0 378,27
5. Marie Mohamed 1977 Egypt 80,93 190,0 140,0 230,0 560,0 379,57
6. Reichman Craig 1970 Jihoafrická republika 82,72 170,0 112,5 205,0 487,5 326,04

Muži masters I do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Summers Brandon 1977 Kanada 91,08 270,0 185,0 272,5 727,5 461,67
2. Fekete Miklos 1973 Maďarsko 91,15 262,5 175,0 260,0 697,5 442,42
3. Bjorkhaug Ronny 1972 Švédsko 91,6 240,0 170,0 285,0 695,0 439,80
4. Klotz Christian 1977 Rakousko 91,44 232,5 192,5 260,0 685,0 433,81
5. Houbre Fabrice 1975 Francie 90,96 225,0 162,5 252,5 640,0 406,40
6. Johnson Dean 1975 USA 90,86 250,0 145,0 237,5 632,5 401,83
7. Lipka Josef 1976 Česká republika 91,00 210,0 150,0 270,0 630,0 399,99
8. Rollin Jeff 1975 Kanada 88,09 220,0 145,0 255,0 620,0 400,27
9. Zalans Jurgis 1975 Lotyšsko 90,87 225,0 120,0 250,0 595,0 378,00
10. Pires Daniel 1971 Francie 91,42 215,0 150,0 215,0 580,0 367,37
11. Tauer Tomáš 1972 Česká republika 92,37 200,0 160,0 220,0 580,0 365,52
12. Yura Sukh-Ochir 1970 Mongolsko 92,54 205,0 60,0 262,5 527,5 332,17

Muži masters I do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Makovetskyi Igor 1972 Ukrajina 103,38 320,0 185,0 305,0 810,0 486,73
2. Mahon Andy 1976 Nový Zéland 102,44 315,0 167,5 312,5 795,5 479,61
3. Stills Ryan 1976 USA 104,18 260,0 190,0 310,0 760,0 455,39
4. Rada Karel 1973 Česká republika 104,11 280,0 170,0 290,0 740,0 443,56
5. Hedqvist Patrik 1975 Švédsko 103,88 250,0 185,0 275,0 710,0 425,86
6. Mikhailov Dmitriy 1973 Kazachstán 104,78 255,0 177,5 250,0 682,5 408,13

Muži masters I do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. SÍránanni Dominic 1977 USA 119,54 292,5 210,0 290,0 792,5 456,00
2. Panisz Laszlo 1972 Maďarsko 117,95 295,0 167,5 310,0 772,5 445,96
3. Pullar Collin 1972 Kanada 118,69 270,0 207,5 292,5 770,0 443,83
4. Vihola Antti 1975 Finsko 118,84 260,0 200,0 300,0 760,0 437,91
5. Zakharov Yuriy 1972 Kazachstán 119,64 285,0 162,5 280,0 727,5 418,53
6. Lahoda Petr 1970 Česká republika 118,50 260,0 190,0 255,0 705,0 406,50
7. Talkhabi Hadi 1977 Írán 119,00 270,0 162,5 265,0 697,5 401,83
8. Duval Charles 1972 Francie 119,32 235,0 200,0 230,0 665,0 382,84
9. Nakamura Toshio 1970 Japonsko 112,30 230,0 170,0 230,0 630,0 368,49
- Koeik Hassan 1972 Libanon 118,04 - 192,5 315,0 - -
- Tserendamba Bayarkhuu 1971 Mongolsko 119,77 - - 240,0 - -

Muži masters I nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Mike Jaisyn 1977 USA 138,62 272,5 255,0 340,0 867,5 485,45
2. Higa Grant 1970 USA 133,92 310,0 202,5 322,5 835,0 469,86
3. Gecas Tadas 1977 Litva 130,10 290,0 197,5 330,0 817,5 462,30
4. Bonin Eric 1972 Francie 132,10 262,5 205,0 277,5 745,0 420,18
5. Mario Sayeur 1976 Kanada 141,46 280,0 152,5 300,0 732,5 408,66
6. Alajmi Hamad 1977 Spojené arabské emiráty 128,21 260,0 175,0 240,0 675,0 382,73
7. Brincat-Smith James 1975 Velká Británie 189,88 260,0 137,5 260,0 657,5 351,11
8. Shioya Haruhisa 1974 Japonsko 141,30 190,0 130,0 220,0 540,0 301,32

Muži masters II do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hiltula Paavo 1961 Finsko 57,96 130,0 80,0 190,0 400,0 352,28
2. Shiiki Tomoyoshi 1964 Japonsko 58,76 130,0 100,0 150,0 385,0 334,76
3. Sasaki Toshinori 1967 Japonsko 58,58 90,0 120,0 110,0 320,0 279,04

Muži masters II do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Gray David 1964 Velká Británie 63,60 172,5 127,5 242,5 542,5 439,43
2. Phillips Jeffrey 1965 USA 64,53 182,5 112,5 227,5 522,5 418,05
3. Thompson James 1964 USA 63,90 180,0 115,0 215,0 510,0 411,42
4. Poidras Pascal 1967 Francie 65,51 175,0 130,0 185,0 490,0 387,10
5. Sugimoto Motoaki 1966 Japonsko 64,69 140,0 100,0 185,0 425,0 339,32
6. Wimmer Michael 1961 Německo 64,72 140,0 100,0 175,0 415,0 331,21
7. Chernyshov Oleksandr 1966 Ukrajina 65,88 85,0 150,5 85,0 320,5 252,04
- Chay Henry 1961 Velká Británie 63,43 150,0 - 205,0 - -

Muži masters II do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ito Takayuki 1964 Japonsko 72,85 200,0 127,5 240,0 567,5 412,80
2. Rakhimov Alimbek 1966 Kyrgyzstán 73,81 182,5 147,5 225,0 565,0 407,14
3. Harris Irving 1964 Nauru 73,91 212,5 120,0 200,0 532,5 383,35
4. Melnik Vladimir 1960 Rusko 72,76 175,0 135,0 200,0 510,0 371,33
5. Chaytor Glen 1965 Kanada 73,72 192,5 105,0 197,5 495,0 357,04
6. Ottolangui Allen 1960 Velká Británie 73,40 175,0 95,0 185,0 455,0 329,19
7. Deleplace Eric 1966 Francie 73,16 150,0 110,0 180,0 440,0 319,09
8. Jafari Reza 1960 Írán 73,71 172,5 87,5 177,5 437,5 315,57

Muži masters II do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Becker Jeff 1963 Kanada 82,18 230,0 145,0 265,0 640,0 429,76
2. Shkirman Vladimir 1964 Kazachstán 80,04 215,0 110,0 262,5 587,5 400,97
3. Pasquier Philippe 1967 Francie 81,81 222,5 125,0 240,0 587,5 395,56
4. Clifford David 1965 Velká Británie 81,53 205,0 130,0 230,0 565,0 381,21
5. Bertin Fabrice 1967 Francie 83,00 207,5 155,0 200,0 562,5 375,47
6. Rasmussen Erik 1962 Dánsko 81,90 190,0 135,0 180,0 505,0 339,81
7. Maack Hans Erik 1966 Norsko 81,04 137,5 117,5 180,0 435,0 294,58

Muži masters II do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rodney Robert 1964 Velká Británie 90,52 242,5 160,0 300,5 703,0 447,46
2. Dumas Eric 1964 Austrálie 90,90 250,0 140,0 267,5 657,5 417,64
3. Melnik Gennadiy 1967 Kazachstán 89,34 235,0 145,0 272,5 652,5 418,12
4. Bougamdouz Gemel 1963 Francie 92,62 217,5 165,0 245,0 630,0 396,52
5. Haensicke Peer 1961 Německo 92,59 220,0 165,0 220,0 605,0 380,85
6. Smirnov Gennadii 1960 Rusko 91,86 240,0 152,5 210,0 602,5 380,72
7. Hagfors Harri 1961 Finsko 92,49 207,5 137,5 235,0 580,0 365,28

Muži masters II do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Childs Andy 1967 Kanada 103,79 252,5 152,5 270,0 675,0 405,00
2. Sicoli Adalgiso 1960 Francie 104,50 260,0 135,0 272,5 667,5 399,57
3. Ilin Aleksander 1964 Rusko 100,45 235,0 157,5 272,5 665,0 403,99
4. Titus Calvin 1966 USA 96,84 220,0 177,5 242,5 640,0 394,75
5. Sharov Oleksandr 1964 Německo 102,21 210,0 165,0 232,5 607,5 366,57
6. Niskanen Jari 1963 Finsko 104,13 205,0 140,0 260,0 605,0 362,58
7. Lebedev Andrey 1962 Rusko 103,75 175,0 100,0 220,0 495,0 297,05

Muži masters II do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Wright Colin 1967 Velká Británie 116,26 280,0 170,0 300,0 750,0 434,55
2. Dabrowski Jaroslaw 1965 Polsko 105,15 235,0 165,0 277,5 677,5 404,67
3. Penzo Dario 1965 Švédsko 118,58 220,0 167,5 270,0 657,5 379,05
4. Psota Jiří 1962 Česká republika 107,30 205,0 165,0 247,5 617,5 366,30
5. Pinat Jean Claude 1963 Francie 106,16 220,0 150,0 245,0 615,0 366,11
6. Andersen Ronny 1964 Norsko 117,48 205,0 157,5 237,5 600,0 346,74
7. Nikeshin Sergey 1958 Rusko 117,99 200,0 150,0 245,0 595,0 343,43

Muži masters II nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Morozevich Vitaliy 1966 Rusko 201,00 278,0 215,0 310,0 803,0 426,80
2. Rodney Andrew 1965 Velká Británie 123,00 275,0 172,5 275,0 722,5 413,13
3. Werda Carl 1966 USA 144,87 267,5 167,5 245,0 680,0 378,08
4. Kerschbaumer Bernd 1965 Rakousko 131,67 220,0 170,0 260,0 650,0 366,80
5. Thielking Udo 1961 Německo 129,84 200,0 165,0 220,0 585,0 330,94
6. Rantala Timo 1963 Finsko 124,87 185,0 155,0 215,0 555,0 316,35

Muži masters III do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rashedipour Akbar 1955 Írán 58,90 140,0 70,0 160,0 370,0 320,98
2. Moiseev Alexander 1954 Bělorusko 58,55 125,0 80,0 145,0 350,0 305,34
3. Kawakami Kyoji 1950 Japonsko 57,50 90,0 92,5 142,5 325,0 288,40
4. Horibata Taiichi 1954 Japonsko 57,90 105,0 85,0 130,0 320,0 282,11

Muži masters III do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hachisu Mitsugu 1950 Japonsko 65,12 150,0 120,0 180,0 450,0 357,30
2. Cuvelier Alain 1953 Francie 64,75 140,0 90,0 190,0 420,0 335,08
3. Auberval Georges 1956 Francie 64,47 155,0 65,0 180,0 400,0 320,28
4. Kemppainen Markku 1949 Finsko 65,14 112,5 100,0 155,0 367,5 291,72
5. Taylor William 1957 Velká Británie 64,87 115,0 87,5 140,0 342,5 272,80

Muži masters III do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Voisin Christian 1956 Francie 72,63 206,0 130,0 210,0 549,0 400,22
2. Motovilnik Vasilii 1957 Rusko 73,96 175,0 132,5 190,0 497,5 358,00
3. Gusmanov Serik 1956 Kazachstán 73,77 160,0 112,5 190,0 462,5 333,42
4. Vinot Jean Francois 1951 Francie 72,54 152,5 85,0 212,5 450,0 328,37
5. Bertrand Michel 1957 Bělorusko 72,46 162,5 95,0 172,5 430,0 314,03

Muži masters III do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Marentette Jerry 1956 Kanada 82,24 196,5 125,0 237,5 559,0 375,20
2. LaFlamme John 1950 USA 82,34 190,0 105,0 220,0 515,0 345,41
3. Gautier Regis 1956 Francie 82,43 160,0 112,5 210,0 482,5 323,37
4. Oliere Didier 1952 Francie 81,42 135,0 112,5 185,0 432,5 292,07
5. Kozasa Haruyoshi 1951 Japonsko 79,34 196,0 60,0 170,0 426,0 292,36
6. Lopez Raul 1952 USA 82,85 125,0 80,0 185,0 390,0 260,60

Muži masters III do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Aarhus Jens 1954 Švédsko 91,22 220,5 130,0 227,5 578,0 366,51
2. Delpieu Christian 1951 Francie 90,63 205,0 115,0 230,0 550,0 349,86
3. Volkov Nikolay 1951 Rusko 84,09 175,0 142,5 172,5 490,0 324,58
4. Weiss Josef 1954 Německo 88,43 137,5 77,5 182,5 397,5 256,07

Muži masters III do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rasanen Veijo 1957 Finsko 101,00 192,5 155,0 262,5 610,0 369,78
2. Hogberg Thomas 1957 Švédsko 104,61 220,0 137,5 230,0 587,5 351,50
3. Young Colin 1957 Jihoafrická republika 103,76 155,0 160,0 205,0 520,0 312,05
4. Belmas Jean Paul 1949 Francie 97,59 187,5 107,5 205,0 500,0 307,35

Muži masters III do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Mekh Mykola 1950 Ukrajina 109,27 175,0 140,0 220,0 535,0 315,49
2. Bettina Richard 1957 USA 116,43 200,0 122,5 212,5 535,0 309,87
3. Ludik Andrew 1957 Jihoafrická republika 113,20 155,0 130,0 200,0 485,0 283,05
4. May Karl-Heinz 1953 Německo 113,64 120,0 147,5 180,0 447,5 260,85

Muži masters III nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Aitken Kelvin 1957 Austrálie 120,15 205,0 145,0 285,0 635,0 365,00
2. Paul Harald 1954 Německo 126,80 220,5 165,0 220,0 605,5 344,05
3. O'Dwyer John 1955 Irsko 130,24 212,5 167,5 217,5 597,5 337,83
4. Wainwright Curtis 1954 USA 120,74 227,5 125,0 240,0 592,5 340,15
5. Maguire John 1954 Irsko 123,07 200,0 140,0 242,5 582,5 333,01

Muži masters IV do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kawanaka Akiyoshi 1942 Japonsko 58,25 95,0 80,0 110,0 285,0 249,83

Muži masters IV do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Galant Alexander 1947 USA 62,58 107,5 45,0 130,0 282,5 232,05

Muži masters IV do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Sautiev Magomed 1946 Rusko 70,70 120,0 65,0 140,0 325,0 241,70
2. Sirotka Siarhei 1935 Bělorusko 72,45 100,0 25,0 140,0 265,0 193,56

Muži masters IV do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Parkes Ernie 1942 Velká Británie 80,55 165,0 92,5 217,5 475,0 322,90
2. Zhuravlev Mikhail 1943 Rusko 79,31 155,0 100,0 195,0 450,0 308,93
3. Izgaryn Kadyrzhan 1946 Kazachstán 80,74 150,0 100,0 175,0 425,0 288,49
4. Misukka Kari 1946 Finsko 82,10 120,0 95,0 180,0 395,0 265,40
5. Mattila Kari 1945 Švédsko 82,10 130,0 85,0 175,0 390,0 262,04
6. Karniakou Anatoly 1941 Bělorusko 78,30 95,0 90,0 105,0 290,0 200,74

Muži masters IV do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Forys Kaziemierz 1945 Německo 91,27 175,0 137,0 210,0 522,0 330,90
2. Puhakka Tapani 1944 Finsko 90,22 87,5 90,0 180,0 357,5 227,94
3. Lingard Clive 1945 Velká Británie 91,44 90,0 92,5 140,0 322,5 204,24

Muži masters IV do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Buchs Christian 1947 Francie 96,97 212,5 115,0 227,5 555,0 342,10
2. Kahari Tapio 1946 Finsko 94,35 172,5 105,0 170,0 447,5 279,24
3. Laurits Mihkel 1944 Estonsko 99,00 145,0 107,5 195,0 447,5 273,47
4. Lopes Claudir 1940 Brazílie 96,20 150,0 130,0 165,0 445,0 275,28

Muži masters IV do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Seikkula Mikko 1946 Finsko 117,70 150,0 185,0 160,0 495,0 285,91



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

28.06.19:21Manek49 - Kubovi rekordy v bench pressu a dřepu jsou nejen české, al..
28.06.19:20Manek49 - Šel na něj jako první...
28.06.14:59Tradewind - Takový neskutečný borec jako Jakub Sedláček tady dlouho ne..
27.06.08:59LaFontaine - Díky za postřeh, už je to opraveno.
27.06.08:24imtheman - Muži do 83kg, na 3 a 4 místě jsou nějací borci co benchli ..
24.06.15:27Manek49 - Kuba Sedláček třetí!+1
14.06.15:22LaFontaine - Díky za upozornění, hned to dám do pořádku.
14.06.15:18venca216 - A co Lahoda Petr M1 -120
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra