Reklama:

Slovenský pohár silných mužů #3 (Varín) 2017 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Po dvou absolvovaných kolech Slovenského poháru silných mužů, který letos nese podle partnera název Allnutrition Cup, se nám blíží třetí zastávka. Ta bude již tuto sobotu 27. května nedaleko Žiliny ve Varíně.

Odtud pochází naše silná žena Majka Kubičková. Spolu s někdejším účastníkem Slovenského poháru Robem Kreanem už v loňském roce připravili soutěž pro siláky i pro nováčky ve spolupráci se Slovenskou asociací silných mužů. Letos se rozhodli zařadit závod do kalendáře Slovenského poháru, a tak budou moci diváci zhlédnout boj o body do konečné tabulky.

A nač se můžeme ve Varíně těšit? Naši siláci budou zvedat těžkou 115kg nápravu, budou tahat autobus, převracet 300kg pneumatiku na vzdálenost, přenášet 300kg Super Yoke či přehazovat 100kg kouli. Uvidíme, kdo si připíše prvenství po Štefaňákovi (Prešov) a Pirosovi (Kajal).

Kromě Slovenského poháru se ve Varíně představí i silné ženy a nováčci mezi muži i ženami. Mezi hlavní partnery Varínského siláka patří Jana Water, automyčka Rondel, DALU masér Vladimír Brtko, Jungle Park Mojš a Květinky od Tinky. O věcné ceny do Slovenského poháru se postará společnost Allnutrition, která bude na místě nabízet i ochutnávku svých produktů. Diváci se mohou těšit na různá exhibiční vystoupení, cirkus a mnoho dalšího v rámci doprovodného programu.

Přijďte i Vy v sobotu 27. května do Varína. Skvělý program začíná již od 8:00 a Slovenský pohár má naplánovaný start ve 14:00. Těšíme se na Vás!


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 25 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Classic Europe 2017: výsledky...
dzordn2 (16:57) • Však o tom v článku píšeme, že je to on. :-) Mimochodem, na letošním Arnoldu závodil je...
magazínArnold Classic Europe 2017: výsledky...
Deny01 (16:27) • To sou ale pořádný kladiva...*88* Bicepsy jak Brno.
magazínArnold Classic Europe 2017: výsledky...
Zodiak411 (15:32) • Je to on. Nikdy jsem neslyšel, že by se někdo vrátil z PRO divize do amatérů. A ani jse...
magazínArnold Classic Europe 2017: výsledky...
Diegito (11:06) • Byl na Olympii 2015 na děleném 16. místě. Tak nevím. Myslel jsem, že jen shoda jmen, al...
magazínAsia Grand Prix Pro 2017 - výsledky a...
amoresPE (11:06) • Asi sa zavadza nove pravidlo. Byt o triedu lepsi, asi nebude stacit. Treba byt uz o dve...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra