Reklama:

Mistrovství světa v bench-pressu 2017 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Mistrovství světa v bench-pressu se letos koná ve dnech 22. - 27. května ve městě Kaunas, které je druhým největším městem Litvy. Na mistrovství, kam se nominovalo více než 450 závodníků, se představí také naši reprezentanti, kterých je rovná desítka. Jejich seznam, stejně jako harmonogram soutěže a kompletní soupis nominovaných najdete níže.

V tomto článku budeme postupně doplňovat dostupné výsledky. Přímý přenos ze soutěže můžete sledovat zde.


Výsledky jsou průběžně doplňovány!

28. 05. 00:00 - doplněny kompletní výsledky
26. 05. 08:30 - doplněny čtvrteční výsledky
25. 05. 09:00 - doplněny středeční výsledky - Zbyněk Krejča stříbrný
24. 05. 09:30 - doplněny pondělní a úterní výsledky - Hana Takáčová zlatá, Martin Turek bronzový!


Naši reprezentanti

Michaela Drabálková ženy do 72 kg 9. místo výkon 122,5 kg
Hana Takáčová ženy masters III do 84 kg 1. místo výkon 127,5 kg
Zdeněk Tuháček muži do 93 kg 9. místo výkon 220,0 kg
Milan Selinger muži do 105 kg 6. místo výkon 275,0 kg
Milan Špingl muži nad 120 kg - -
Martin Turek muži masters I do 83 kg 3. místo výkon 210,0 kg
Vladimír Nebola muži masters I do 83 kg 5. místo výkon 202,5 kg
Zbyněk Krejča muži masters I do 120 kg 2. místo výkon 300,0 kg
Jan Pinc muži masters I nad 120 kg - -
Karel Olič muži masters IV do 93 kg


Zprávy z místa dění

O výsledcích našich závodníků nás průběžně informuje Petr Slanička:

Středa 24. května:

Dnes na MS v bench-pressu závodili dva naši zástupci. Jako první se předvedl dlouholetý zkušený závodník Zbyněk Krejča v kategorii masters I do 120 kg, kde spolehlivým výkonem rovných 300 kg vybojoval neskutečné 2. místo, získal tedy titul vicemistra světa v této kategorii. Našemu druhému závodníkovi Janu Pincovi se v kategorii masters I nad 120 kg již bohužel tolik nevedlo, nepodařilo se mu zapsat do soutěže základním pokusem.

Tímto závodníkům za ČSST děkujeme a držíme palce i našim dalším reprezentantům na tomto šampionátu.

Úterý 23. května:

Včera na MS v bench-pressu závodili naši závodníci v kategorii masters I do 83 kg Mirek Nebola a Martin Turek, kdy Míra Nebola výkonem 202,5 kg obsadil krásné 5. místo a Martin Turek výkonem 210 kg vybojoval překvapivé 3. místo. Dnes závodila naše dlouholetá opora Hana Takáčová v kategorii masters III do 84 kg, kdy vybojovala 1. místo výkonem 127,5 kg. Zároveň celkově zvítězila na přepočet na Wilksovy body v celé ženské kategorii masters III.

Děkujeme a zároveň blahopřejeme našim závodníkům.


Časový harmonogram šampionátu

datum začátek kategorie
pondělí 22. 05. 2017 10:00 muži M1 - M4 do 59 kg a do 66 kg
12:30 ženy M1 - M4 do 47 kg a do 52 kg
15:00 muži M1 - M4 do 74 kg
17:00 muži M1 - M4 do 83 kg
úterý 23. 05. 2017 10:00 ženy M1 - M4 do 57kg, 63 kg a 72 kg
13:00 muži M1 - M4 do 93 kg
16:00 ženy M1 - M4 do 84 kg a nad 84 kg
středa 24. 05. 2017 10:00 muži M1 - M4 do 105 kg
13:00 muži M1 - M4 do 120 kg
16:00 muži M1 - M4 nad 120 kg
čtvrtek 25. 05. 2017 10:00 dorostenci do 53 kg až do 74 kg
12:00 dorostenky - všechny kategorie
15:00 dorostenci do 83 kg až nad 120 kg
17:00 juniorky do 43 kg až do 57 kg
19:00 junioři do 53 kg až do 83 kg
pátek 26. 05. 2017 10:00 juniorky do 63 kg až nad 84 kg
12:00 junioři do 93 kg až nad 120 kg
15:00 ženy do 47 kg až nad 63 kg
17:00 muži do 59 kg až do 66 kg
19:00 ženy do 72 kg až nad 84 kg
sobota 27. 05. 2017 09:00 muži do 74 kg až do 83 kg
11:00 muži do 93 kg až do 105 kg
13:00 muži do 120 kg až nad 120 kg


Ženy open

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sitdikova Aigul 1989 Rusko 46,85 115,0 120,0 122,5 122,5 165,13
2. Kozdryk Justyna 1980 Polsko 44,50 105,0 112,5 120,0 120,0 167,69
3. Murzina Maryna 1995 Ukrajina 46,90 90,0 92,5 100,0 92,5 124,60
4. Kolyadenko Mariana 1991 Ukrajina 46,55 80,0 90,0 92,5 80,0 108,34

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Rantala Hanna 1982 Finsko 51,45 122,5 127,5 132,5 132,5 166,54
2. Zadorina Yana 1982 Rusko 49,55 120,0 125,0 130,0 130,0 168,14
3. Sandvik Marcela 1974 Finsko 51,50 120,0 125,0 130,0 125,0 157,00
4. Najera Juanita 1981 USA 51,50 95,0 100,0 102,5 102,5 128,74
5. Shuttleworth Maura 1976 USA 51,90 100,0 102,5 127,5 102,5 127,97

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kotkova Larisa 1974 Rusko 56,75 152,5 157,5 162,5 162,5 189,22
2. Petrova Anastasia 1985 Rusko 55,70 145,0 152,5 160,0 152,5 180,19
3. Steel Ellie 1991 Velká Británie 56,60 125,0 132,5 140,0 140,0 163,35
4. Sroczyk Monika 1992 Polsko 56,40 110,0 122,5 125,0 110,0 128,71

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Von Bachhaus G. F. 1981 Německo 62,70 162,5 167,5 185,0 167,5 180,55
2. Hauksdottir Fanney 1992 Island 62,10 152,5 152,5 157,5 157,5 171,01
3. Arvidson Karolina 1985 Švédsko 60,15 117,5 120,0 127,5 127,5 141,87
4. Jordan Faye 1982 Velká Británie 61,05 90,0 97,5 102,5 90,0 99,01
5. Zapior Magda 1980 Polsko 60,35 65,0 70,0 75,0 70,0 77,69
- Okutani Yuka 1984 Japonsko 62,10 115,0 115,0 115,0 - -

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Melnyk Tetyana 1985 Ukrajina 72,00 160,0 167,5 175,0 175,0 170,80
2. Chistiakova Yulia 1989 Rusko 69,50 157,5 165,0 172,5 172,5 172,47
3. Hammarstrom Andrea 1977 Švédsko 70,85 160,0 160,0 167,5 160,0 157,87
4. Hoas Katrine 1992 Norsko 72,00 142,5 150,0 155,0 155,0 151,28
5. Kabiyeva Zhadyra 1992 Kazachstán 69,70 140,0 140,0 150,0 150,0 149,67
6. Krokeide Ruth Kari 1989 Norsko 70,40 140,0 145,0 150,0 150,0 148,65
7. Silberzahn Cathrin 1988 Německo 69,50 132,5 137,5 145,0 137,5 137,47
8. Scholz Ina 1978 Německo 67,25 120,0 125,0 130,0 130,0 133,03
9. Drabálková Michaela 1989 Česká rep. 71,35 122,5 127,5 130,0 122,5 120,30
10. Cowell Kimberley 1988 Velká Británie 71,50 105,0 112,5 115,0 112,5 110,32
- Marchenko Antonina 1989 Ukrajina 69,85 150,0 150,0 150,0 - -
- Mizoguchi Kumi 1988 Japonsko 70,80 170,0 170,0 170,0 - -

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Josefsson Sofie 1992 Švédsko 79,45 170,0 175,0 180,0 180,0 165,35
2. Protchenko Lyudmila 1986 Rusko 84,00 175,0 175,0 180,0 180,0 160,51
3. Strik Ielja 1973 Nizozemsko 83,25 175,0 177,5 177,5 175,0 156,76
4. Baranova Ekaterina 1992 Rusko 83,70 165,0 172,5 177,5 165,0 147,40
5. Roeder Vivien 1988 Německo 75,00 137,5 145,0 150,0 150,0 142,59
6. Wik Frida 1991 Švédsko 78,15 150,0 155,0 175,0 150,0 139,09
7. Broxtermann Katja 1986 Německo 73,20 107,5 112,5 115,0 112,5 108,62
8. Mahon Orla 1984 Velká Británie 82,10 92,5 100,0 107,5 107,5 97,00

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Szabo Agnes 1988 Maďarsko 115,40 190,0 195,0 202,5 202,5 163,09
2. Lonn Sandra 1974 Švédsko 119,10 180,0 192,5 202,5 202,5 162,14
3. Rehoff Christensen A. 1965 Dánsko 123,95 185,0 195,0 205,0 195,0 155,04
4. Berry Laura 1982 Velká Británie 95,05 142,5 152,5 155,0 152,5 129,05


Dorostenky

Kategorie do 43 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Volodko Ekaterina 2001 Rusko 42,70 67,5 70,0 72,5 72,5 104,10
2. Popova Kristina 2001 Kazachstán 42,90 67,5 72,5 75,0 67,5 96,63

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Dmitrieva Rada 1999 Rusko 44,90 60,0 62,5 65,0 65,0 90,28
2. Mularczyk Sylwia 2000 Polsko 46,30 55,0 60,0 62,5 62,5 84,96
3. Romanova Yana 2002 Kazachstán 46,10 52,5 55,0 60,0 60,0 81,82

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Omarkhanova Saniya 1999 Kazachstán 51,80 80,0 87,5 92,5 87,5 109,41
2. Kasprzyk Maria 1999 Polsko 50,80 45,0 47,5 50,0 50,0 63,46

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kolesnik Daniela 1999 Rusko 56,70 130,0 135,0 140,5 140,5 163,71
2. Dyachenko Taissiya 2000 Kazachstán 56,40 120,0 130,0 130,0 120,0 140,41

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Vakhrameeva Daria 2000 Rusko 60,90 115,0 125,0 133,0 133,0 146,58
2. Graham Madalyn 1999 USA 59,75 95,0 105,0 110,0 110,0 123,03
3. Turakeviciute Egle 1999 Litva 61,85 95,0 100,0 107,5 107,5 117,08
4. Trojnar Aleksandra 1999 Polsko 62,20 75,0 80,0 85,0 80,0 86,75

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Zhurbina Anastassiya 1999 Kazachstán 63,40 117,5 122,5 130,0 122,5 130,93
2. Mikryukova Anna 1999 Rusko 63,05 110,0 112,5 115,0 115,0 123,43
3. Ochs Camryn 1999 USA 69,90 90,0 95,0 102,5 95,0 94,60
4. Firek Zuzanna 2000 Polsko 63,20 90,0 95,0 97,5 90,0 96,43
5. Rautiainen Elli 1999 Finsko 65,25 85,0 90,0 97,5 90,0 94,15
6. Kozar Viktoriya 2001 Ukrajina 64,70 80,0 85,0 85,0 80,0 84,22

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nesterenko Olesia 2001 Rusko 72,85 105,0 110,0 115,0 115,0 111,38
2. Stafslien-Dumale Abigail 2000 USA 83,45 110,0 112,5 117,5 112,5 100,65
3. Chetvernina Daria 2000 Rusko 81,20 90,0 97,5 102,5 97,5 88,49
- Szabo Lili 2000 Maďarsko 75,00 92,5 92,5 97,5 - -

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Meier Regina 1999 Kazachstán 92,30 120,0 127,5 135,0 135,0 115,48
2. Botková Michaela 2000 Slovensko 93,25 120,0 130,0 137,5 130,0 110,77


Juniorky

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Shlopko Tetyana 1996 Ukrajina 46,25 87,5 92,5 100,0 100,0 136,05
2. Gerasimova Olga 1995 Rusko 46,55 85,0 90,0 90,0 90,0 121,88
3. Burova Mariia 1995 Rusko 46,80 85,0 90,0 90,0 90,0 121,41
4. Warren Sabra 1996 USA 44,05 80,0 85,0 85,0 80,0 112,56
5. Petra Cserna 1996 Maďarsko 46,35 50,0 50,0 60,0 60,0 81,50
6. Szymczykowska A. 1998 Polsko 46,85 60,0 62,5 62,5 60,0 80,88

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sroczyk Marta 1995 Polsko 51,30 110,0 115,0 117,5 115,0 144,87
2. Shkaraputa Iryna 1994 Ukrajina 49,80 90,0 95,0 100,0 95,0 122,41
3. Petukhova Alesia 1997 Rusko 51,80 82,5 87,5 97,5 87,5 109,41
4. Kettlewell Krystie 1996 USA 51,80 70,0 70,0 90,0 70,0 87,53

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Tolegenova Aliya 1996 Kazachstán 56,20 112,5 115,0 117,5 117,5 137,86
2. Patino Jodel 1997 USA 56,90 100,0 100,0 115,0 115,0 133,63
3. Odnokozova Kristina 1996 Rusko 55,19 90,0 90,0 92,5 90,0 107,11
4. Sakura Yuki 1995 Japonsko 56,60 85,0 92,5 100,0 85,0 99,18
- Rikhelgof Tatiana 1997 Rusko 55,90 102,5 102,5 102,5 - -

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Vilmar Matilda 1996 Švédsko 62,45 117,5 122,5 130,0 122,5 132,44
2. Grant Gabriella 1994 USA 62,90 107,5 110,0 110,0 110,0 118,28
3. Chykalina Yuliia 1998 Ukrajina 58,55 100,0 105,0 107,5 107,5 122,15
4. Baksyte Simona 1995 Litva 60,10 80,0 85,0 90,0 85,0 94,64
- Nowak Klaudia 1998 Polsko 62,35 100,0 100,0 107,5 - -

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Erokhina Mariia 1995 Rusko 71,20 122,5 127,5 132,5 132,5 130,30
2. Johansson Emma 1996 Švédsko 67,55 125,0 130,0 130,0 130,0 132,61
3. Ross Danielle 1995 USA 70,00 130,0 130,0 130,0 130,0 129,32
4. De Vries Maaike 1994 Nizozemsko 71,20 112,5 120,0 127,5 120,0 118,01

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pokazaneva Iana 1995 Rusko 83,10 137,5 142,5 142,5 142,5 127,77
2. Maalouf Nicole 1994 USA 73,30 130,0 130,0 137,5 137,5 132,63
3. Lowe Jessika 1996 Švédsko 74,80 132,5 137,5 137,5 132,5 126,17
4. Shashkova Darya 1997 Ukrajina 78,00 120,0 127,5 132,5 127,5 118,36

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lovas Monika 1994 Maďarsko 118,80 145,0 155,0 162,5 162,5 130,18
2. Didenko Tatiana 1997 Rusko 85,50 110,0 110,0 115,0 115,0 101,67


Ženy masters I

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Yogo Terumi 1969 Japonsko 45,85 77,5 82,5 87,5 82,5 112,93
2. Ronkainen Katja 1973 Finsko 46,80 40,0 45,0 50,0 45,0 60,70

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ito Yumiko 1976 Japonsko 51,50 60,0 70,0 80,0 70,0 87,92

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Descours Veronique 1971 Francie 56,75 87,5 92,5 92,5 87,5 101,89
2. Tahkanen Tarja 1969 Finsko 55,00 50,0 55,0 60,0 60,0 71,60

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Maniez Christelle 1975 Francie 61,75 115,0 120,0 127,5 120,0 130,86
2. Izindre Annelie 1972 Švédsko 59,20 105,0 115,0 120,0 105,0 118,29
3. Gerute Lina 1976 Litva 60,80 50,0 60,0 60,0 50,0 55,17

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pedersen Annette 1968 Dánsko 69,85 107,5 112,5 117,5 117,5 117,06
2. Holzer Frieda 1968 Německo 71,60 115,0 117,5 120,0 115,0 112,67
3. Kirkland Wendie 1972 Velká Británie 70,20 90,0 97,5 115,0 97,5 96,81

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Bastien Stephanie 1974 Francie 81,75 117,5 122,5 132,5 122,5 110,78
2. Dalia Angelique 1972 Francie 77,20 97,5 102,5 107,5 107,5 100,41
3. Williams Rebecca 1976 Velká Británie 74,85 87,5 92,5 102,5 87,5 83,28
4. Nakari Susanna 1968 Finsko 81,75 70,0 72,5 72,5 70,0 63,30
- Engskar Eva 1973 Norsko 82,95 175,0 175,0 175,0 - -

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lair Rebekah 1976 USA 106,65 147,5 152,5 160,0 160,0 130,99
2. Nokua Katariina 1973 Finsko 109,30 147,5 155,0 162,5 147,5 120,09
3. Whiteley Jo 1970 Velká Británie 109,40 120,0 125,0 135,0 125,0 101,75
4. Skaviciene Zeneta 1976 Litva 115,65 125,0 125,0 137,5 125,0 100,63
5. Komatsu Mami 1969 Japonsko 109,35 105,0 115,0 125,0 115,0 93,62


Ženy masters II

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Feraud Nathalie 1967 Francie 46,70 77,5 82,5 82,5 77,5 104,71
2. Shibata Masami 1965 Japonsko 46,40 60,0 65,0 77,5 65,0 88,22

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Teramura Mika 1962 Japonsko 51,50 85,0 87,5 90,0 90,0 113,04
2. Landon Brigitte 1961 Francie 49,90 70,0 72,5 75,0 72,5 93,28

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sakamaki Tomoko 1965 Japonsko 55,10 95,0 100,0 124,5 100,0 119,16
2. Blessington Karen 1960 USA 55,80 75,0 77,5 80,0 77,5 91,44
3. Pajuharju Eira 1964 Finsko 54,35 70,0 75,0 77,5 70,0 84,31

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Uppala Tarja 1965 Finsko 62,90 100,0 100,0 102,5 102,5 110,22
2. Maciejewski Patricia 1961 Francie 63,00 92,5 97,5 102,5 102,5 110,08
3. Angenot Sophie 1966 Francie 61,20 82,5 85,0 85,0 82,5 90,58
4. Franklin Michelle 1966 Velká Británie 59,25 65,0 70,0 82,5 70,0 78,81

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Haeuser Ursula 1960 Německo 70,90 95,0 102,5 107,5 95,0 93,69
2. Skogman Seija 1965 Finsko 69,85 72,5 75,0 75,0 75,0 74,72
3. Leroy Aline 1962 Francie 70,30 67,5 70,0 75,0 70,0 69,43
- Kudo Chieko 1967 Japonsko 66,60 100,0 100,0 105,0 - -

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Halvarsson Asa 1961 Švédsko 76,95 97,5 102,5 107,5 107,5 100,6
2. Einarsen Lene 1963 Norsko 81,85 92,5 97,5 105,0 105,0 94,89
3. Vidziuniene Giedre 1966 Litva 72,80 75,0 75,0 85,0 85,0 82,36

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Calhoun Paulette 1958 USA 103,70 82,5 105,0 112,5 112,5 92,73


Ženy masters III

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kemppainen Pirjo 1951 Finsko 46,7 30,0 35,0 37,5 35,0 47,29

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Knutars Aira 1954 Finsko 51,45 72,5 80,0 82,0 80,0 100,55

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nagao Yuko 1950 Japonsko 54,80 40,0 85,0 85,0 40,0 47,87

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Komi Yoshiko 1955 Japonsko 62,00 105,0 105,0 105,0 105,0 114,15
2. Herbin Evelyne 1956 Francie 62,65 80,0 85,0 85,0 85,0 91,67

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sawa Chiyomi 1949 Japonsko 70,80 100,0 110,0 128,0 110,0 108,58
2. Liege Marie Christine 1955 Francie 67,00 70,0 75,0 77,5 75,0 76,96

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Takáčová Hana 1954 Česká rep. 82,5 120,0 127,5 127,5 127,5 114,75


Ženy masters IV

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kumpuniemi Eila 1942 Finsko 46,25 40,0 47,5 52,5 52,5 71,43

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Heligon Francoise 1943 Francie 51,10 55,0 57,5 62,5 62,5 78,97
2. Furukawa Yoshiko 1939 Japonsko 51,55 45,0 45,0 64,5 45,0 56,48

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Burns Bebe 1942 USA 52,65 40,0 45,0 47,5 47,5 58,65
2. Johnson Denise 1947 USA 53,50 32,5 35,0 37,5 37,5 45,73

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Greiner Ilona 1946 Německo 64,80 60,0 62,5 65,0 60,0 63,09


Muži open

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Noda Toshihiko 1979 Japonsko 58,70 195,0 202,5 210,5 210,5 183,20
2. Karaman Abdulkarim 1994 Kazachstán 58,70 185,0 190,0 205,0 190,0 165,36
3. Garashchenko Ihor 1988 Ukrajina 59,00 190,0 190,0 - 190,0 164,58
4. Smirnov Oleg 1990 Rusko 57,75 185,0 190,0 190,0 185,0 163,50
5. Khailyamov Yernur 1994 Kazachstán 58,35 185,0 195,0 200,0 185,0 161,91
6. Myrvang Fredrik Eskil 1990 Norsko 56,70 167,5 175,0 180,0 175,0 157,40
7. Wszola Dariusz 1978 Polsko 58,65 172,5 180,0 180,0 172,5 150,25
8. Johnson Jesse 1990 Velká Británie 58,60 110,0 120,0 130,0 120,0 104,60

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Fukuda Masashi 1984 Japonsko 65,65 235,0 241,5 248,0 248,0 195,57
2. Urusov Yan 1989 Rusko 65,55 225,0 235,0 247,5 235,0 185,56
3. Yermakhanov Yeldos 1990 Kazachstán 65,80 212,5 220,0 237,5 220,0 173,18
4. Frasl Andreas 1983 Rakousko 65,50 210,0 210,0 235,0 210,0 165,92

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kodama Daiki 1979 Japonsko 72,55 250,0 265,0 275,0 275,0 200,64
2. Butenko Oleg 1983 Kazachstán 73,20 255,0 255,0 255,0 255,0 184,85
3. Selberg Amit 1976 Švédsko 73,40 245,0 245,0 257,5 245,0 177,26
4. Balawejder Adam 1981 Polsko 73,90 225,0 235,0 235,0 235,0 169,20
5. Dronga Renars 1988 Lotyšsko 73,35 230,0 242,5 245,0 230,0 166,50
6. Sato Yuki 1983 Japonsko 73,55 215,0 225,0 232,5 215,0 155,32
- Batgerel Bayarbaatar 1991 Mongolsko 73,60 240,0 245,0 247,5 - -

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Omuro Goki 1993 Japonsko 82,60 290,0 302,5 310,5 302,5 202,49
2. Kniazev Sergey 1976 Rusko 82,25 300,0 305,0 307,5 300,0 201,33
3. Shokhanov Askar 1983 Kazachstán 82,85 285,0 292,5 302,5 292,5 195,45
4. Fukushima Yuki 1986 Japonsko 81,75 282,5 282,5 302,5 282,5 190,29
5. Beloborodov Maxim 1983 Rusko 82,00 275,0 285,0 292,5 275,0 184,91
6. Friche Mads 1982 Dánsko 81,90 242,5 252,5 260,0 252,5 169,91
7. Beck-Gundersen Kim 1985 Norsko 82,00 245,0 250,0 267,5 250,0 168,10
8. Šotolár Jozef 1980 Slovensko 82,55 235,0 245,0 245,0 245,0 164,08
9. Guenterberg Raik 1989 Německo 82,60 242,5 250,0 255,0 242,5 162,33
10. Batsukh Gansukh 1988 Mongolsko 82,70 230,0 240,0 250,0 240,0 160,54
- Wang Joakim 1983 Švédsko 81,90 245,0 245,0 247,5 - -
- Zalewski Rafal 1983 Polsko 82,65 270,0 270,0 270,0 - -
- Hanifen Luke 1981 USA 82,80 247,5 247,5 247,5 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Tebenkov Eduard 1990 Rusko 92,30 317,5 317,5 330,5 330,5 208,38
2. Mamola Adam 1977 USA 92,55 312,5 320,0 320,5 312,5 196,75
3. Hasegawa Naoki 1992 Japonsko 92,30 307,5 312,5 320,0 307,5 193,88
4. Wegiera Jan 1965 Polsko 92,70 305,0 305,0 310,0 305,0 191,91
5. Krymov Andrii 1985 Ukrajina 92,90 305,0 312,5 315,0 305,0 191,69
6. Navarsete Roger 1990 Norsko 92,40 285,0 292,5 292,5 285,0 179,58
7. Masahito Kitsui 1978 Hongkong 92,25 260,0 275,0 280,0 275,0 173,41
8. Myagmarsuren G. 1988 Mongolsko 92,40 227,5 237,5 240,0 240,0 151,22
9. Tuháček Zdeněk 1986 Česká rep. 92,60 220,0 232,5 232,5 220,0 138,49
- Hintzke Mariusz 1994 Polsko 92,25 305,0 310,0 315,0 - -
- Navarsete Tommy 1978 Norsko 92,60 275,0 275,0 277,5 - -

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Grishaev Vladimir 1981 Rusko 103,75 320,0 327,5 332,5 332,5 199,53
2. Dashzegve Tumenjargal 1987 Mongolsko 103,00 312,5 315,0 330,0 330,0 198,56
3. Bettiar Volodymyr 1984 Ukrajina 104,80 315,0 322,5 330,0 330,0 197,34
4. Suyunshaliyev Arslan 1989 Kazachstán 104,20 317,5 317,5 322,5 322,5 193,24
5. Jamroz Stefan 1980 Švédsko 104,70 322,5 322,5 325,0 322,5 192,92
6. Selinger Milan 1984 Česká rep. 104,70 275,0 282,5 287,5 275,0 164,50
7. Karkula Marcin 1987 Polsko 99,60 260,0 270,0 275,0 270,0 164,59
8. Barthel Frank 1980 Německo 104,05 270,0 270,0 270,0 270,0 161,87
9. Seeger George 1992 Velká Británie 100,95 190,0 200,0 202,5 200,0 121,26
- Grabowski Jakub 1990 Polsko 94,40 285,0 285,0 - - -
- Stroshine Timothy 1978 USA 95,65 282,5 282,5 282,5 - -
- Jaimes Luis 1989 USA 103,85 292,5 292,5 292,5 - -
- Kassai Masahiko 1971 Japonsko 104,20 315,0 315,0 325,0 - -
- Stasevich Aliaksei 1986 Bělorusko 104,30 317,5 317,5 322,5 - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Bujinlkham Altangerel 1976 Mongolsko 119,40 345,0 352,5 352,5 352,5 202,90
2. Bataa Chimedtseren 1981 Mongolsko 118,45 337,5 347,5 352,5 347,5 200,40
3. Stewart Brady 1982 USA 119,55 335,0 340,0 350,0 340,0 195,64
4. Selezen Sergey 1980 Rusko 119,75 330,0 340,0 350,0 340,0 195,57
5. Nilsson Per 1974 Švédsko 118,30 300,0 332,5 347,5 332,5 191,82
6. Leesmann Kaido 1969 Estonsko 119,00 275,0 285,0 290,0 285,0 164,19
7. Sharp Duncan 1983 Velká Británie 116,60 260,0 265,0 280,0 265,0 153,44
8. Skikas Saulius 1988 Litva 117,00 225,0 232,5 237,5 237,5 137,39
- Hole Per Marius 1989 Norsko 118,30 330,0 330,0 340,0 - -

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Lehto Ove 1972 Finsko 155,30 352,5 357,5 385,0 385,0 211,98
2. Leo Jonathan 1977 USA 161,00 385,0 410,5 410,5 385,0 210,87
3. Sandvik Kenneth 1975 Finsko 140,95 347,5 352,5 357,5 352,5 196,77
4. Matejik Fridrich 1983 Slovensko 133,00 305,0 325,0 330,0 330,0 185,92
5. Zawilinski Michael 1980 USA 183,00 325,0 325,0 355,0 325,0 174,46
6. Pettersson Niklas 1991 Švédsko 150,70 322,5 322,5 357,5 322,5 178,31
7. Hrytsan Bohdan 1981 Ukrajina 149,90 292,5 307,5 322,5 307,5 170,14
- McColl Alastair 1981 Norsko 142,10 347,5 352,5 357,5 - -
- Špingl Milan 1980 Česká rep. 143,25 310,0 310,0 310,0 - -


Dorostenci

Kategorie do 53 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Vasilyev Sergei 1999 Rusko 52,60 110,0 120,0 130,0 120,0 116,35
2. Stankevich Albert 2002 Bělorusko 52,70 72,5 77,5 80,0 77,5 75,00

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Balogh Natan 2000 Maďarsko 58,35 140,0 145,0 155,0 155,0 135,66
2. Khabidulla Zhanassyl 1999 Kazachstán 58,30 140,0 140,0 152,5 152,5 133,57
3. Zhazymov Nyrzhan 2000 Kazachstán 57,90 135,0 140,0 150,0 150,0 132,24
4. Longoria Matthew 2000 USA 58,20 127,5 137,5 147,5 147,5 129,40

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Grigoryev Alexander 1999 Rusko 65,40 172,5 182,5 186,0 186,0 147,15
2. Kalinin Vasilii 1999 Rusko 64,80 160,0 165,0 172,5 172,5 137,53
3. Bauyrzhan Aidar 1999 Kazachstán 65,00 162,5 167,5 175,0 162,5 129,22
4. Sukhbaatar Sukhbat 1999 Mongolsko 65,70 150,0 162,5 172,5 162,5 128,07

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Anuarov Adlet 1999 Kazachstán 73,15 185,0 192,5 195,0 195,0 141,43
2. Korolev Pavel 2000 Rusko 72,50 170,0 180,0 192,5 192,5 140,53
3. Shaukatov Daniyar 2000 Kazachstán 72,20 110,0 140,0 140,0 140,0 102,51

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Vykhtar Anton 1999 Rusko 74,30 177,5 187,5 195,0 195,0 139,87
2. Konovnitcin Sergei 1999 Rusko 79,40 160,0 167,5 167,5 167,5 114,91
3. Grobas Mindaugas 1999 Litva 76,85 145,0 145,0 152,5 152,5 106,87
4. Majek Marek 1999 Polsko 80,60 140,0 147,5 150,0 150,0 101,92
5. Karaliunas Ignas 1999 Litva 76,95 140,0 147,5 152,5 147,5 103,28

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Siauciunas Kestutis 1999 Litva 73,15 185,0 192,5 195,0 195,0 141,43
2. Annuk Gregor 1999 Estonsko 72,50 170,0 180,0 192,5 192,5 140,53
3. Israilov Murat 2000 Kazachstán 72,20 110,0 140,0 140,0 140,0 102,51

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Volodin Sergei 1999 Rusko 101,40 180,0 195,0 205,0 205,0 124,09

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Grigoryev Mikhail 1999 Rusko 117,80 170,0 177,5 185,0 185,0 106,84
2. Ruut Mihkel 1999 Estonsko 105,10 162,5 170,0 177,5 170,0 101,56
3. Zajac Bartosz 1999 Polsko 105,85 160,0 160,0 172,5 160,0 95,34
4. Ruta Albert 2002 Polsko 117,35 125,0 130,0 135,0 130,0 75,14

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Fujimoto Ryuki 2000 Japonsko 133,70 310,0 310,0 400,0 310,0 174,50
2. Leskovets Nikita 1999 Rusko 134,65 250,0 260,0 260,0 260,0 146,17
3. Siauciunas Vilius 1999 Litva 122,00 165,0 170,0 180,0 180,0 103,10


Junioři

Kategorie do 53 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Klimenko Georgii 1995 Rusko 52,80 150,0 160,0 167,5 167,5 161,77
2. Valciukas Egidijus 1998 Litva 52,85 152,5 162,5 162,5 152,5 147,15
3. Bexeiit Sultan 1998 Kazachstán 52,85 140,0 150,0 152,5 140,0 135,09

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Murata Motoki 1997 Japonsko 58,55 190,5 200,0 210,5 200,0 174,48
2. Sait Abdulaziz 1995 Kazachstán 57,45 120,0 150,0 165,0 150,0 133,23
3. Zadeikis Tadas 1998 Litva 57,20 85,0 95,0 107,5 107,5 95,88

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Okada Haruya 1996 Japonsko 65,60 210,0 210,0 225,5 210,0 165,71
2. Paszko Andrzej 1994 Polsko 66,00 182,5 197,5 205,0 205,0 160,97
3. Makhmudov Alisher 1995 Kazachstán 64,02 195,0 202,5 210,0 202,5 163,11
4. Tulegenov Kuanyshbay 1998 Kazachstán 65,35 195,0 202,5 207,5 202,5 160,30
5. Ruzimuradov Ruslan 1998 Ukrajina 65,80 182,5 192,5 205,0 192,5 151,54
6. Kajiyama Yuki 1995 Japonsko 61,70 120,0 140,0 140,0 140,0 116,44

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kikuchi Yosuke 1995 Japonsko 72,90 220,0 227,5 246,0 227,5 165,41
2. Eriksson Alexander 1994 Švédsko 73,95 217,5 222,5 222,5 222,5 160,13
3. Shaukatov Zhavlan 1998 Kazachstán 73,50 210,0 220,0 225,0 220,0 159,02
4. Timofejevs Sergejs 1994 Lotyšsko 73,65 215,0 220,0 222,5 215,0 155,17
5. Vorotilin Valery 1995 Rusko 73,05 210,0 220,0 222,5 210,0 152,46
6. Motiecius Albertas 1994 Litva 72,40 172,5 182,5 192,5 182,5 133,35
- Ono Takahiro 1994 Japonsko 72,40 225,0 227,5 227,5 - -

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Murano Tomohisa 1994 Japonsko 81,60 220,0 240,0 267,5 267,5 180,40
2. Musiienko Kostiantyn 1997 Ukrajina 82,15 240,0 245,0 250,0 240,0 161,18
3. Malevskis Klaudijus 1996 Litva 81,95 215,0 222,5 225,0 225,0 151,34
4. Yoshitomo Yuki 1995 Japonsko 79,85 195,0 205,0 222,5 222,5 152,08
5. Bilyk Andriy 1998 Ukrajina 82,15 190,0 197,5 207,5 207,5 139,36

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Zalotov Artur 1998 Ukrajina 92,30 257,5 265,0 272,5 272,5 171,81
2. Schuster Easton 1996 USA 92,60 260,0 260,0 267,5 260,0 163,67
3. Reiss Andrew 1994 USA 91,65 235,0 240,0 265,0 240,0 151,82
4. Flueras Christian 1996 Německo 91,40 205,0 210,0 215,0 215,0 136,20
5. Lange Marcin 1997 Polsko 90,20 190,0 200,0 210,0 190,0 121,16

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Savelyev Egor 1994 Rusko 104,40 292,5 307,5 320,5 320,5 191,91
2. Zhukovskyi Mykyta 1995 Ukrajina 101,00 257,5 267,5 272,5 272,5 165,19
3. Haerter Daniel 1995 Německo 104,10 255,0 262,5 262,5 262,5 157,34
4. Hansson Conrad 1994 Švédsko 100,30 250,0 255,0 255,0 255,0 155,01
5. Kudrautsau Aleh 1998 Lotyšsko 104,75 240,0 260,0 265,0 240,0 143,54
6. Tomiyama Yasuaki 1995 Japonsko 94,10 205,0 210,0 255,0 210,0 131,19

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Simahin Roman 1996 Rusko 105,30 290,0 295,0 300,0 300,0 179,10
2. Škrib Lukáš 1994 Slovensko 112,30 270,0 285,0 285,0 285,0 166,7
3. Male Ralf 1994 Norsko 105,50 282,5 282,5 302,5 282,5 168,54
4. Sauter Dennis 1994 Německo 117,35 255,0 265,0 285,0 265,0 153,17
5. Agadzhanyan Artem 1995 Lotyšsko 119,80 255,0 262,5 272,5 262,5 150,96
6. Cowman Mitchell 1997 USA 107,30 215,0 215,0 227,5 215,0 127,54
- Gustafsson Emil 1994 Švédsko 119,75 265,0 267,5 272,5 - -

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Jaeger Kevin 1995 Německo 127,95 375,0 411,0    - 375,0 212,74
2. Mellor Graham 1994 Velká Británie 165,65 260,0 280,0 310,0 280,0 152,71
3. Nemov Vladislav 1996 Rusko 131,50 225,0 240,0 252,5 252,5 142,51


Muži masters I

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sledz Slawomir 1976 Polsko 58,40 165,0 170,0 175,0 170,0 148,66
2. Ikeda Naoya 1970 Japonsko 59,00 155,0 175,0 175,0 155,0 134,26
3. Tollikko Ari-Pekka 1970 Finsko 58,95 100,0 120,0 130,0 120,0 104,03

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Bernard Mickael 1970 Francie 64,60 197,5 200,0 205,0 197,5 157,86
2. Amakawa Akinori 1977 Japonsko 64,70 155,0 160,0 177,5 160,0 127,73
3. Petrencak Steve 1968 USA 65,10 147,5 152,5 162,5 152,5 121,12
- Holmgren Marcus 1975 Švédsko 65,80 140,0 140,0 155,0 - -

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Matsuoka Kiyoshi 1971 Japonsko 73,30 200,0 205,0 231,5 205,0 148,46
2. Zelazko Bartosz 1973 Polsko 73,30 195,0 200,0 207,5 195,0 141,22
3. Ruelan Miguel 1970 USA 73,90 192,5 192,5 192,5 192,5 138,60
4. Szendera Rafal 1971 Polsko 72,45 190,0 192,5 192,5 190,0 138,78
5. Bastien Renald 1973 Francie 73,40 150,0 160,0 180,0 160,0 115,76

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Suzuki Shigenari 1973 Japonsko 82,00 215,0 222,5 260,5 222,5 149,61
2. Pinguet Cyril 1972 Francie 82,10 217,5 217,5 225,0 217,5 146,14
3. Turek Martin 1972 Česká republika 82,50 210,0 210,0 212,5 210,0 140,68
4. Walczak Eryk 1977 Polsko 82,70 200,0 207,5 212,5 207,5 138,80
5. Nebola Vladimír 1970 Česká republika 82,25 202,5 207,5 210,0 202,5 135,90
6. Cieplak Daniel 1973 Polsko 82,95 195,0 202,5 212,5 195,0 130,20
7. Bochmann Danny 1976 Německo 82,00 150,0 152,5 155,0 155,0 104,22

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nocek Grzegorz 1973 Polsko 90,40 260,0 260,0 290,0 260,0 165,62
2. Miyamoto Takayuki 1973 Japonsko 91,60 255,0 255,0 255,0 255,0 161,36
3. Wetzstein Thomas 1974 Rakousko 92,90 255,0 255,0 262,5 255,0 160,27
4. Grohoski Pete 1970 USA 92,80 245,0 245,0 255,0 245,0 154,06
5. Takemura Akihisa 1973 Japonsko 91,50 200,0 212,5 245,0 212,5 134,53
6. Amosovas Zanas 1975 Litva 92,00 212,5 217,5 217,5 212,5 134,19
7. Dawidowicz Robert 1972 Švédsko 92,70 207,5 215,0 215,0 207,5 130,56
8. Nieland Guido 1970 Německo 92,25 187,5 195,0 202,5 202,5 127,70
9. Ronkainen Petri 1972 Finsko 92,65 180,0 187,5 200,0 187,5 117,99
10. Truchon Robert 1968 Kanada 91,45 95,0 105,0 110,0 110,0 69,66
- Laurikainen Petteri 1969 Finsko 91,20 215,0 232,5 232,5 - -
- Marneur Michel 1968 Francie 92,10 240,0 240,0 245,0 - -

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Yamamori Tomoyuki 1972 Japonsko 104,50 272,5 280,0 292,5 272,5 163,12
2. Beyon Frederic 1975 Francie 103,80 252,5 252,5 255,0 252,5 151,50
3. Rabineau Tony 1973 Francie 104,30 250,0 250,0 255,0 250,0 149,75
4. Green Martin 1974 Velká Británie 104,60 250,0 250,0 255,0 250,0 149,60
5. Gack Kenneth 1970 USA 104,50 220,0 235,0 252,5 235,0 140,67
6. Rukkila Timo 1972 Finsko 104,10 190,0 200,0 200,0 190,0 113,89
7. Lillbacka Timo 1975 Finsko 104,50 145,0 150,0 155,0 150,0 89,79
- Anderson Timothy 1972 USA 103,70 290,0 290,0 290,0 - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Kompelien Olav 1972 Norsko 118,30 302,5 302,5 307,5 302,5 174,51
2. Krejča Zbyněk 1974 Česká rep. 119,65 300,0 305,0 305,0 300,0 172,59
3. Gill Ryan 1976 USA 117,95 265,0 277,5 282,5 282,5 163,09
4. Duval Charles 1972 Francie 119,20 280,0 290,0 300,0 280,0 161,22
5. Zimmermann Wolfgang 1968 Německo 116,15 265,0 270,0 280,0 270,0 156,47
6. Dziudzik Robert 1977 Polsko 119,30 270,0 270,0 287,5 270,0 155,44
7. Cserna Janos 1968 Maďarsko 117,70 250,0 275,0 280,0 250,0 144,40
8. Nakamura Toshio 1970 Japonsko 111,70 205,0 217,5 280,0 217,5 127,41
9. Mattila Kaj 1970 Finsko 114,35 210,0 225,0 230,0 210,0 122,20
10. Ryan Ian 1974 Velká Británie 117,95 185,0 195,0 200,0 200,0 115,46
- Leinonen Lasse 1973 Finsko 119,25 302,5 302,5 305,0 - -

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Guidez Jerome 1974 Francie 150,00 310,0 322,5 322,5 322,5 178,44
2. Purev Boldbaatar 1972 Mongolsko 136,40 300,0 300,0 305,0 305,0 171,10
3. Kretzschmar Robert 1976 Německo 129,50 292,5 302,5 310,0 292,5 165,56
- Pinc Jan 1973 Česká rep. 126,30 300,0 305,0 305,0 - -
- Snyder Jeffrey 1971 USA 136,50 342,5 345,0 345,0 - -


Muži masters II

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Nakata Kazuo 1967 Japonsko 58,80 185,0 185,0 195,0 185,0 160,75
2. Shiiki Tomoyoshi 1964 Japonsko 58,15 127,5 130,0 130,0 130,0 114,14
3. Kolšovský Štefan 1961 Slovensko 58,41 120,0 130,0 135,0 130,0 113,66

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Waymel Olivier 1966 Francie 65,00 175,0 180,0 190,0 180,0 143,14
2. Smith Charles 1960 Nizozemsko 64,90 162,5 167,5 180,0 167,5 133,36
3. Nakamura Hideaki 1960 Japonsko 65,70 105,0 125,0 130,0 130,0 102,45
4. Perasalo Hannu 1962 Finsko 65,50 90,0 95,0 97,5 97,5 77,03

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mishima Tadashi 1962 Japonsko 72,40 200,0 215,0 215,0 200,0 146,14
2. Prater Gary 1963 Velká Británie 73,35 130,0 130,0 137,5 130,0 94,11
3. Piwowarczyk Marian 1961 Polsko 66,30 80,0 100,0 110,0 110,0 86,05

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Neveykov Alexey 1966 Rusko 82,80 225,0 233,0 237,5 237,5 158,77
2. Bertin Fabrice 1967 Francie 82,90 207,5 212,5 227,5 212,5 141,95
3. Thompson Donovan 1966 USA 81,85 207,5 210,0 212,5 210,0 141,35
4. Matsuoka Toshio 1963 Japonsko 79,75 200,0 205,0 210,0 200,0 136,82
5. Ring Tomas 1960 Švédsko 82,80 195,0 202,5 212,5 195,0 130,36
6. Woschny Ingo 1965 Německo 82,15 170,0 180,0 195,0 180,0 120,89
- Milis Benjaminas 1961 Litva 82,30 185,0 185,0 185,0 - -
- Kipp Wesley 1962 USA 82,35 205,0 207,5 215,0 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Schnurr Mario 1966 Německo 92,85 207,5 215,0 222,5 215,0 135,17
2. Jensen Henrik Bo 1967 Dánsko 92,10 207,5 215,0 217,5 207,5 130,95
3. Lemagnen Yves 1966 Francie 92,40 197,5 200,0 200,0 200,0 126,02
- Cencich Thomas 1960 USA 88,40 212,5 212,5 212,5 - -
- Ametani Shigeaki 1967 Japonsko 91,80 195,0 195,0 195,0 - -
- Kerimbekov Bakyt 1961 Kyrgyzstán 92,00 220,0 220,0 220,0 - -
- Farstad Svein Olav 1965 Norsko 92,50 235,0 235,0 235,0 - -

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hadrysiak Mariusz 1961 Polsko 105,00 270,0 280,0 287,5 280,0 167,33
2. Leroy Fabrice 1963 Francie 104,00 230,0 240,0 252,5 240,0 143,90
3. Haensicke Peer 1961 Německo 97,70 235,0 235,0 245,0 235,0 144,38
4. Kovalskis Vladimirs 1958 Lotyšsko 104,10 205,0 212,5 215,0 215,0 128,87
5. Julian Jason 1960 USA 103,60 202,5 210,0 210,0 202,5 121,58
6. Dabeski Mio 1965 Švédsko 99,95 195,0 215,0 215,0 195,0 118,70

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Wada Kohei 1964 Japonsko 113,10 295,5 295,5 295,5 295,5 172,48
2. Doan David 1964 USA 118,60 282,5 292,5 296,0 282,5 162,86
3. Minelle Jean Yves 1966 Francie 118,50 250,0 250,0 260,0 250,0 144,15
4. Faass Rolf 1965 Německo 115,60 185,0 192,5 200,0 200,0 116,06
5. Sullivan Ian 1960 Austrálie 112,65 145,0 155,0 160,0 160,0 93,50
- Blom Robert 1966 Švédsko 119,40 292,5 292,5 292,5 - -

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Furesund Kjell 1966 Norsko 136,20 285,0 285,0 292,5 292,5 164,15
2. Jaldefors Mikael 1966 Švédsko 122,75 270,0 285,0 292,5 285,0 163,02
3. Lefebvre Patrice 1962 Francie 139,60 255,0 262,5 272,5 262,5 146,74
4. Earle Randy 1962 USA 154,60 227,5 227,5 235,0 227,5 125,33
- Fjoren Trond 1966 Norsko 154,50 225,0 - - - -


Muži masters III

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Pavlov Savelii 1957 Rusko 58,00 117,5 117,5 120,0 120,0 105,62
2. Hashimoto Masato 1957 Japonsko 58,00 110,0 112,5 112,5 112,5 99,02
3. Vorobjovs Jevgenijs 1953 Lotyšsko 58,15 107,5 112,5 112,5 112,5 98,78

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Sitruk Claude 1950 Francie 65,00 145,0 152,5 152,5 152,5 121,27
2. Kemppainen Markku 1949 Finsko 65,85 105,0 110,0 115,0 115,0 90,47
3. Flink Seppo 1953 Finsko 64,55 102,5 105,0 110,0 105,0 83,99

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Motovilnik Vasilii 1957 Rusko 72,85 177,5 185,0 185,0 177,5 129,11
2. Hayashi Yasuhiro 1956 Japonsko 72,65 160,0 165,0 178,0 165,0 120,27
3. Sides Daniel 1956 USA 73,50 152,5 155,0 167,5 155,0 112,03
4. Micius Antanas 1951 Litva 71,65 112,5 117,5 120,0 120,0 88,37
5. Macrow Stanley 1949 Velká Británie 68,90 102,5 112,5 117,5 117,5 89,14
- Monoe Takeshi 1952 Japonsko 73,10 150,0 150,0 155,0 - -

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Synstad Bjarne 1951 Norsko 82,50 207,5 215,5 215,5 215,5 144,36
2. Hirner Arthur 1957 Německo 82,80 190,0 195,0 195,0 195,0 130,36
3. Deconinck Erick 1956 Francie 82,20 172,5 185,0 190,0 185,0 124,21
4. Lasmanis Janis 1955 Lotyšsko 77,85 172,5 172,5 175,0 172,5 119,85
5. Kuchnio Krzysztof 1956 Polsko 82,95 170,0 172,5 187,5 170,0 113,51
6. Collard Alain 1952 Francie 82,10 137,5 145,0 145,0 145,0 97,43
- Van Kersbergen Jos 1957 Nizozemsko 82,40 165,0 165,0 165,0 - -

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Ehrt Hans-Jurgen 1956 Německo 91,55 210,0 210,0 210,0 210,0 132,93
2. Sakai Tomotaka 1957 Japonsko 87,50 137,5 147,5 160,0 147,5 95,56

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mentel Stanislaw 1954 Polsko 93,95 230,0 236,5 240,0 240,0 150,05
2. Flett Martin 1956 Velká Británie 96,25 100,0 - - 100,0 61,84
- Grabowski Wojciech 1951 Polsko 102,90 236,0 236,0 237,0 - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Iversen Bjorn 1955 Švédsko 105,50 200,0 212,5 217,5 212,5 126,78
2. Vermeulen Marius 1957 Nizozemsko 105,05 210,0 210,0 215,0 210,0 125,47
3. May Karl-Heinz 1953 Německo 115,20 185,0 195,0 200,0 195,0 113,26
4. Fuglsang Allan 1950 Dánsko 110,20 185,0 192,5 195,0 185,0 108,82
5. Crawford Robert 1951 USA 118,40 155,0 167,5 187,5 167,5 96,61

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Reinholds Dainis 1951 Lotyšsko 141,90 225,0 245,0 247,5 245,0 136,64
2. Schwanke Eberhard 1953 Německo 123,50 235,0 235,0 235,0 235,0 134,26
3. Randmae Raul 1948 Estonsko 145,00 180,0 190,0 195,0 190,0 105,64


Muži masters IV

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Hamayama Hisao 1947 Japonsko 57,80 115,0 120,5 120,5 120,5 106,40
2. Gallart Pierre 1944 Francie 58,40 100,0 110,0 117,5 110,0 96,19
3. Otaki Masami 1942 Japonsko 53,95 80,0 85,0 90,0 85,0 80,31

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Danyasu Tadanobu 1944 Japonsko 64,20 125,0 130,0 130,0 125,0 100,44
2. Tsukuda Tadakazu 1944 Japonsko 64,20 115,0 122,5 127,5 115,0 92,40

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Yamamoto Shigeki 1943 Japonsko 72,50 145,0 152,5 155,0 155,0 113,15
2. Dernoncourt Michel 1946 Francie 73,40 145,0 150,0 155,5 145,0 104,91
3. Maka Boleslaw 1942 Polsko 73,80 145,0 150,0 151,5 145,0 104,50

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Imaizumi Haruki 1947 Japonsko 80,45 157,5 157,5 165,0 157,5 107,15
2. Settles Mike 1944 USA 81,00 140,0 145,0 147,5 145,0 98,22
3. Lorenz Horst 1940 Německo 77,10 127,5 130,0 135,0 135,0 94,41
4. Lee Alexander 1944 Velká Británie 77,75 135,0 140,0 140,0 135,0 93,88

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Agadzhanjans Georgijs 1946 Lotyšsko 89,85 150,0 155,0 157,5 157,5 100,63
2. Komppa Seppo 1945 Finsko 92,00 150,0 155,0 157,5 157,5 99,46
3. Fabrie Adriaan 1946 Nizozemsko 92,00 125,0 130,0 135,0 135,0 85,25
4. Mannisto Veikko 1940 Finsko 91,75 115,0 120,0 130,0 120,0 75,88

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Helmich William 1942 USA 100,45 135,0 137,5 145,0 137,5 83,53
2. Rohrbacher Adolf 1938 Rakousko 93,17 110,0 115,0 115,0 110,0 69,04
3. Laurits Mihkel 1944 Estonsko 99,85 100,0 142,5 145,0 100,0 60,90

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Mracek Franz 1947 Rakousko 113,75 135,0 145,0 150,0 150,0 87,42
2. Nakciunas Edvardas 1944 Litva 108,10 115,0 125,0 145,0 125,0 73,96

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha bench-press pokusy max. body
1. Alksnitis Valdis 1941 Lotyšsko 140,10 190,0 195,0 203,0 203,0 113,42



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínKdo se bude prezentovat na EVLS Pragu...
Petr Prielozny (04:14) • Diky Martine. Jako jediny jsi pochopil muj prislevek. Drzim palce se vsim.
magazínFoto: Slávek Vinogradov na Olympia We...
Arnold Strong (01:19) • Slávek nějaký čas necvicil.,Mel vyhrezlou plotenku
magazínKdo se bude prezentovat na EVLS Pragu...
DiamonD123 (21:55) • Ale akorát potvrzuješ, co jsem tu napsal. Ty lidi jsou potřeba úplně někde jinde než ta...
magazínKdo se bude prezentovat na EVLS Pragu...
Ronnie (21:49) • Pepo jablka a hrušky to zas tak moc nejsou, protože je dost rozdíl, pokud si na akci ja...
magazínKdo se bude prezentovat na EVLS Pragu...
DiamonD123 (21:36) • Jenomže tady srovnáváš jabka s hruškama. To MČR pokud vím končilo někde možná okolo nul...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra