Reklama:

Nejsilnější žena Slovenska Vašková zvítězila v Birminghamu!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Naše aktuální, již dvojnásobná (2016 a 2017) nejsilnější žena Slovenska Jana Vašková se v Anglii zúčastnila prestižního zápolení žen ve váhové kategorii do 83 kilogramů. Na tento závod ji i ostatní slovenské siláky nominovala Slovenská asociace silných mužů.

Ve městě Birmingham se konal tradiční sportovní festival BodyPower Expo, během kterého jsou lákadlem pro návštěvníky i závody silných žen či mužů. Slovensko mělo zastoupení v amatérech. V mužích mezi čtyřiceti účastníky vybojoval 23. místo Miroslav Pohlodek. Mezi ženami jsme měli dvě želízka v ohni. Majka Kubičková v kategorii open brala čtvrté místo, tedy nepopulární bramborovou medaili.

Největší naděje jsme vkládali do nejsilnější ženy Slovenska. A vyplatilo se! Janka vyhrála čtyři z pěti disciplín, v páté si dělila body s jednou ze soupeřek. Na soutěži dokonce zdvihala osobní automobil! Úspěch je o to cennější, že na soutěž byly nominovány nejsilnější ženy Evropy (Island, Anglie, Švédsko a Norsko).

Janka Vašková tak dokázala, že není nejsilnější ženou jen na Slovensku, ale nezalekne se ani tvrdé zahraniční konkurence! Dalším cílem bude boj na soutěži o nejsilnější ženu světa, která se uskuteční ke konci tohoto roku.Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínKevin Levrone trénuje před Arnoldem v...
70mMyW!53 (10:43) • V té Mikine mě objemem přijde skoro jak v 90.letech. ale prej měl říct něco o tom že AC...
magazínKdo kandiduje do vedení SKFČR?
Ronnie (22:05) • To už je léta jinak, VH se svolává oznámením na webu svazu.Ale jinak platí, co jsem psa...
magazínKdo kandiduje do vedení SKFČR?
Čestmír Rypka (20:42) • Nechápu, jak může být VH zítra 24.2.,když oddíly nebyly vyzvány (delegačním lístkem) k...
magazínKdo kandiduje do vedení SKFČR?
Ronnie (18:26) • Zítřejší VH se nesejde na 101 % (podle zákona/stanov bude málo delegátů), skončí dvě mi...
magazínKdo kandiduje do vedení SKFČR?
DrobecekVlada (18:04) • A ještě otázka: Platí že ty volby nejsou zítra ale až na konci března?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra