Reklama:

Jiří Vytiska 2 týdny před mistrovstvím světa v Log Liftu!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Jiří Vytiska odletěl na Arnold Amateur Strongman World Championships!
ohlédnutí za Arnold Amateur Strongman World Championships 2017
Jiří Marek, Jiří Tkadlčík a Jiří Vytiska na společném tréninku!

Do dalšího kola prestižní Strongman Champions League zbývá jen pár dní. V případě, že jste to nepostřehli na Facebooku České národní federace strongman, profesionální strongman Jiří Vytiska dostal šanci startovat na mistrovství světa v Log Liftu (zdvihu klády) na maximální váhu a v overhead disciplínách, které se koná 20. května v litevském městě Kaunas.

To znamená, že kromě klády bude také zvedat 140kg Viking Press na počet opakování. Tuto disciplínu jste mohli vidět na loňském ročníku Šumavského strongmana. Dále ho čeká 155kg Axle Lift na opakování, který předváděl na tréninku před Arnold Amateur Strongman World Championships 2017. Poslední disciplínou bude zvedání bloků nad hlavu (80 kg, 100 kg, 120 kg, 140 kg).

Od soutěže v Rábu, kde se Jirka poprvé zúčastnil Strongman Champions League, uplynuly tři roky. Kromě toho se český strongman opravdu hodně posunul ve svých výkonech a troufám si říct, že se na mistrovství světa rozhodně neztratí!

Na dnešním tréninku si s ním zacvičili zkušený amatérský strongman Michal Slivoň, který si po tříleté pauze řekl, že ještě pár borců na závodech prožene, a začínající strongman Josef Korál, jemuž se na Amateur Strongman Cup Praha 2017 podařilo vybojovat třetí místo. Všichni společně odjeli těžký tlakový trénink za doprovodu pořádné disco hudby! Užijte si video a klidně Jirku v komentářích pod videem podpořte!

V případě, že byste chtěli Jiřího Vytisku sledovat prostřednictvím sociálních sítí, můžete tak učinit na jeho Instagramu.


Jiří Vytiska, Michal Slivoň a Josef Korál
- trénink ramen a tricepsů v Mordor GymuSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
ZdenekRazic (21:56) • sakra proc ten Dalibor nezapracuje na lepsi prezentaci? jak pozovani, tak hlavne vystup...
magazínTrénink shybů - vše, co potřebujete v...
Ming (18:04) • můžete mi prosím vysvětlit značení tempa cvičení? Děkuji
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
Hockey1000 (12:53) • Z těhlech záběrů z tohodle úhlu nelze nic relevantně posoudit. Daliborovi jsem přál umí...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
utan (10:41) • Ty vole, co to je? Jak mohli toho 75 kilového skřítka dát před Dalibora? To je fakt fra...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra