Reklama:

Slovenský pohár silných mužů začíná 8. května v Prešově!

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

[Text: Pavol Guga] Po úspěšně zvládnutých závodech, jako bylo Mistrovství Slovenska ve zdvihu klády, silných žen, silných mužů do 90 kg a do 105 kg, a hlavně po Mistrovství Slovenska silných mužů v Púchově se nám již 8. května 2017 ve městě Prešov rozběhne v pořadí již jedenáctý ročník Slovenského poháru silných mužů! První ze sedmi kol se tak odehraje na východě Slovenska!

Letos tuto soutěž zastřešila společnost Allnutrition, a proto se tato série jmenuje Allnutrition Cup. Právě doplňky této značky obdrží závodníci ve formě věcných cen. Na východ do Prešova se siláci vracejí po roce a dni (vloni se událost konala 7. května) i za pomoci odborného referenta sportu města Prešov pana Miroslava Vlčeka.

Víme, že se závodu nezúčastní loňský vítěz prvního kola Milan Šuľan, který si v jubilejním desátém ročníku SP vybojoval profi kartu. I navzdory jeho absenci bude účast bohatá na mnoho dalších siláků.

Jména jako Tomáš Piros (vicemistr SR ve zdvihu klády), Mário Fuska (mistr SR ve zdvihu klády), Maroš Štefaňák, Pavol Horňák (mistr SR do 105 kg), Martin Šulej či jiní strongmani předvedou souboj, ve kterém si budou chtít vybojovat první důležité body do tabulky, ze které na konci vzejde nový profesionální strongman Slovenska.

V centru města Prešov od 14 hodin můžou diváci a fanoušci silových sportů vidět nejprve zvedání 115kg klády do jedné minuty, dále nošení 120kg kufrů, mrtvé tahy s automobilem Kia od společnosti HS - Plus s. r. o., nošení 160kg kamene v kombinaci s přitahováním saní a následně budou silní chlapi ve finále přitahovat automobil naložený prešovskými děvčaty! Na regulérnost soutěže bude dohlížet spoluorganizátor soutěže Pavol Guga! Generálním partnerem závodu je společnost Ekoprim Group.

Přijďte se i Vy podívat na úvodní kolo Slovenského poháru silných mužů již v pondělí 8. května ve 14:00 do centra města Prešov. Představí se Vám nejsilnější Slováci v pěti náročných disciplínách! Záštitu nad prvním kolem Slovenského poháru - Allnutrition Cupu převzala primátorka města Andrea Turčanová! Rozhodně se máte na co těšit. Pro aktuální informace nepřestávejte lajkovat, sdílet a sledovat fanpage Slovakstrongman na Facebooku!Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 62 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínEddie Hall a další neskutečný deadlif...
DiamonD123 (17:27) • Pecka, světový rekord na 10cm dotah od kolen . . .
magazínNominace závodníků na mistrovství svě...
md (14:17) • Mistrovství světa mužů....to je samé games, klasická, physique či muscular. Máme vůbec...
magazínJe rozhodnuto. Soutěže Arnold Classic...
Mikuc (21:02) • Jaký v tom bude rozdíl? Na jedněch soutěžích se bude testovat, na druhých ne?!
magazínPartner Cup 2017 - fotogalerie
Tino (19:45) • na jednu fotku z těchhle porovnávacích sérií mám cca 1 sekundu, nemám čas se dívat jak...
magazínPartner Cup 2017 - výsledky
Hockey1000 (21:46) • Pan Semerád je ročník 1953, takže mu je 64 let. Kdybys to nechápal napoprvé, tak znova...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra