Reklama:

Mistrovství Slovenska silných mužů 2017 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

Mistrovství Slovenska ve zdvihu klády 2017
- reportáž
Mistrovství Slovenska ve zdvihu klády 2017
- video

[Text: Pavol Guga] Přesně po roce se nejsilnější muži Slovenska utkají ve městě Púchov o titul nejsilnějšího Slováka pro rok 2017. Špičkoví slovenští strongmani přijedou ukázat svou sílu v náročných disciplínách! Za podpory starosty Rastislava Heneka a MŠK Púchov se siláci divákům představí již 30. dubna 2017 v pěší zóně.

V minulém roce zkompletoval hattrick Levičan Igor Petrík. Uvidíme, jestli se mu podaří obhájit prvenství a získat tak svůj čtvrtý titul. Vyzyvatelů bude mít i letos mnoho. Nejvážnějším soupeřem bude František Piros, kterému tento titul uniká již několik let. Několikrát skončil jen s minimálním odstupem na druhém místě. Proto i letos patří mezi nejvážnější soupeře Igora Petríka. Tento rok získal již titul mistra Slovenska ve zdvihání klády.

Dalším, kdo zaboduje o titul, bude nový profesionální strongman Milan Šuľan. Obr, vážící více než 140 kg s výškou přes 190 cm, bude stejně jako vloni aspirovat na první trojku! Přijede i starý harcovník a veterán Maroš Kostelanský, který dozrává jako víno, a čím je starší, tím je nejen silnější, ale i zkušenější. Kromě vzpomínaného kvarteta se představí i další nejsilnější muži Slovenska, proto neváhejte a přijďte se podívat na napínavý souboj o titul!

Silácí změří síly ve zdvihání 130kg klády, v nošení kufrů (po jednom v každé ruce), které váží 150 kg, ve zdvihání osobních automobilů nebo převracení 600kg pneumatiky. A to nejlepší na závěr! Silní muži budou vlastním tělem tahat 7,5 tun vážící tahač, který na soutěž zapůjčila firma Labant.

Pokud chcete i Vy vidět tento náročný boj o prvenství a čest být tím nejsilnějším mužem na Slovensku, přijďte se podívat 30. dubna na pěší zónu do Púchova! Od 14. hodiny se na Vás těší Slovakstrongman tým! Sledujte i naši fanpage na Facebooku.


Nejsilnější Slovák 2016 - video
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Nadpis:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínArnold Classic South America 2017: vý...
R_K (19:44) • Neskutečnej frajer a jednoznačně nejlepší český kultík. Škoda, že s ním není občas ně...
magazínEuropa Charlotte Pro 2017: jaké bylo...
Zodiak411 (17:19) • Jo to máš pravdu. Ale Šádek má zase proti Nicolasovi lepší záda, střed těla a krom rame...
magazínEuropa Charlotte Pro 2017: jaké bylo...
jr.e (16:12) • Říkám pouze svůj názor a ještě jednou opakuji pro ty,co si to nepřečetli ve sloupečku v...
magazínEuropa Charlotte Pro 2017: jaké bylo...
ygg (15:51) • Šádek nic nikde nezapomněl .... Šádek je samozřejmě v 212 významně limitován svojí výšk...
magazínEuropa Charlotte Pro 2017: jaké bylo...
jr.e (15:39) • To Zodiak411: Ramena má Nicolas o level výš.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra