Reklama:

Strongman trénink Michala Tichého, Josefa Pešky a Vladislava Tuláčka

Ronnie.cz > Powerlifting > Strongman

V polovině března jsme se sešli v Mostě ve sportovní hale Albrechtická, která poskytuje mosteckým strongmanům opravdu skvělé prostory pro trénování mnoha disciplín. Poslední hromadný trénink jsme pro Vás natáčeli v sušickém Mordor Gymu, kde si spolu zacvičili tři Jirkové. Rádi dáváme prostor českým strongmanům, společný trénink a natáčení přijali tentokrát trojbojař a strongman Josef Peška, profesionální strongman Michal Tichý a silový atlet a bývalý amatérský strongman Vladislav Tuláček, který závodil naposledy v roce 2014 na Chodském strongmanovi. Zkušené závodníky ještě doplnili dva začínající strongmani Daniel Havlín a Patrik Pikeš. Na všechny dohlížel bývalý elitní strongman Martin Štefl, kterého jsem vyzpovídal, a můžete se s ním těšit na rozhovor.

Ve videu uvidíte trénink Log Liftu, Axle Liftu, těžké jednoručky, přetáčení pneumatiky, Super Yoku a Farmer's Walku. Profesionální strongman Michal Tichý svou přípravu směřuje na první závod Středoevropského poháru silných mužů Stongmen's Games Aš, který je bezpochyby jedním z nejtěžších strongman závodů v Evropě. Uskuteční se již 6. května v Aši.


Josef Peška, Michal Tichý, Vladislav Tuláček
- společný strongman trénink v Mostě


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

04.04.12:15Mravenec1 - ty krávo dost dobrý video, po takovym zranění jede takový ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra