Mistrovství Evropy v RAW silovém trojboji se letos koná ve dnech 12. - 19. března v třináctitisícovém městě Thisted v severním Dánsku. Evropského šampionátu se zúčastní celkem 377 závodníků, z nichž 14 bude pocházet z České republiky. Seznam našich reprezentantů si můžete prohlédnout níže. Všem přejeme hodně štěstí a výkony zcela podle jejich představ!
V tomto článku Vám budeme přinášet postupně doplňované výsledky. Můžete si prohlédnout kompletní startovní listiny a také časový harmonogram celého mistrovství.
Aktuální dění na šampionátu můžete sledovat zde.
Výsledky jsou průběžně doplňovány!
20. 03. 08:30 - doplněny kompletní výsledky
19. 03. 12:00 - doplněny sobotní výsledky - Jakub Sedláček má zlato!
18. 03. 12:00 - doplněny páteční výsledky
17. 03. 09:45 - doplněny čtvrteční výsledky
16. 03. 09:00 - doplněny středeční výsledky
15. 03. 08:15 - doplněny úterní výsledky - Karel Rada má zlato!
14. 03. 08:00 - doplněny pondělní výsledky
13. 03. 13:00 - doplněny nedělní výsledky
Naši reprezentanti a reprezentantky:
Jolana Moravcová | juniorky do 72 kg |
10. místo | výkon 335,0 kg |
Lenka Strolená | ženy do 63 kg | 10. místo |
výkon 330,0 kg |
Zuzana Bitterová | ženy nad 84 kg | 7. místo |
výkon 400,0 kg |
Josef Klíma | dorostenci do 66 kg | 7. místo |
výkon 392,5 kg |
Karel Rada | dorostenci do 83 kg | 1. místo |
výkon 575,0 kg |
Radomil Vašík | junioři do 83 kg | 4. místo |
výkon 655,0 kg |
Jiří Váchal | junioři do 93 kg | 10. místo |
výkon 652,5 kg |
Jaroslav Němec | junioři do 105 kg | 10.
místo |
výkon 705,0 kg |
Tomáš Král | junioři nad 120 kg | 4. místo |
výkon 690,0 kg |
Tomáš Juříček | muži do 74 kg | 10. místo |
výkon 637,5 kg |
Jakub Sedláček | muži do 93 kg | 1. místo |
výkon 808,5 kg |
Karel Rada | muži do 105 kg | 11. místo |
výkon 720,0 kg |
Pavol Demčák | muži do 120 kg | 5. místo |
výkon 800,0 kg |
Martin Šafář | muži do 120 kg | 10. místo |
výkon 760,0 kg |
Zprávy z místa dění
O výsledcích našich závodníků nás informuje Petr Slanička:
Neděle 19. března:
Dnes závodili na ME v RAW silovém trojboji v kategorii do 120 kg dva naši závodníci - Martin Šafář a Pavol Demčák. Martin Šafář vybojoval celkové 10. místo výkonem 760 kg (dřep 287,5 kg, bench-press 192,5 kg, mrtvý tah 280 kg), přičemž si zlepšil svoje osobní maximum v trojboji o 20 kg. Pavol Demčák vybojoval velice krásné 5. místo výkonem rovných 800 kg (dřep 290 kg - nový český rekord, bench-press 220 kg - malá stříbrná medaile, mrtvý tah 290 kg).
ČSST děkuje všem závodníkům za vzornou reprezentaci naší republiky a blahopřeje jim k dosaženým výkonům.
Několik fotografií z Dánska nám zaslal také vedoucí výpravy mládeže Jiří Prášek.
Sobota 18. března:
"Na ME v RAW silovém trojboji v Dánsku dnes vybojoval náš závodník Jakub Sedláček první místo v kategorii do 93 kg celkovým výkonem 808,5 kg se dřepem 305,5 kg (nový evropský rekord), bench-pressem 220,5 kg (nový evropský rekord) a mrtvým tahem 282,5 kg. Dnes také závodila závodnice Zuzana Bitterová, která obsadila 7. místo výkonem rovných 400 kg (nový český rekord), z toho dřep 160 kg (nový český rekord), bench-press 82,5 kg a mrtvý tah 157,5 kg."
Časový harmonogram
datum |
začátek |
kategorie |
neděle |
12. 03. 2017 |
10:00 |
dorostenky do 43 kg - do 84 kg |
|
|
16:00 |
dorostenci do do 53 kg - do 74 kg |
pondělí |
13. 03. 2017 |
10:00 |
juniorky do 43 kg - do 57 kg |
|
|
15:00 |
juniorky do 63 kg |
|
|
18:30 |
juniorky do 72 kg - nad 84 kg |
úterý |
14. 03. 2017 |
12:00 |
dorostenci do 83 kg - nad 120 kg |
|
|
16:00 |
junioři do 53 kg - do 74 kg |
středa |
15. 03. 2017 |
09:00 |
junioři do 83 kg a do 93 kg |
|
|
15:00 |
junioři do 105 kg - nad 120 kg |
čtvrtek |
16. 03. 2017 |
11:00 |
ženy do 47 kg - ženy do 57 kg |
|
|
16:30 |
muži do 59 kg - do 74 kg |
pátek |
17. 03. 2017 |
12:00 |
ženy do 63 kg - do 72 kg |
|
|
16:00 |
muži do 83 kg |
sobota |
18. 03. 2017 |
10:00 |
ženy do 84 kg - nad 84 kg |
|
|
13:30 |
muži do 93 kg |
|
|
17:00 |
muži do 105 kg |
neděle |
19. 03. 2017 |
10:00 |
muži do 120 kg - nad 120 kg |
Mistrovství Evropy v RAW silovém trojboji 2017 - výsledky
Dorostenky do 43 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rassamahina Alina |
2001 |
Rusko |
42,52 |
90,0 |
50,0 |
111,0 |
251,0 |
361,39 |
2. |
Wojtyla Paulina |
2001 |
Polsko |
42,30 |
67,5 |
42,5 |
85,0 |
195,0 |
281,68 |
3. |
Ivanyuk Ivanna |
1999 |
Ukrajina |
39,18 |
57,5 |
37,5 |
70,0 |
165,0 |
246,44 |
Dorostenky do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kyosti Olivia |
1999 |
Finsko |
46,66 |
95,0 |
55,0 |
110,0 |
260,0 |
351,49 |
2. |
Poszwa Klaudia |
2000 |
Polsko |
46,88 |
95,0 |
40,0 |
105,0 |
240,0 |
323,38 |
Dorostenky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lamminen Fanny |
2002 |
Finsko |
51,60 |
126,0 |
70,0 |
130,0 |
326,0 |
408,84 |
2. |
Wylie Bethany |
1999 |
Velká Británie |
49,20 |
90,0 |
42,5 |
122,5 |
255,0 |
331,60 |
3. |
Kamberg Mira |
2000 |
Finsko |
50,36 |
80,0 |
62,5 |
102,5 |
245,0 |
313,04 |
4. |
Katharina Nielsen Victoria |
2002 |
Dánsko |
49,56 |
72,5 |
37,5 |
95,0 |
205,0 |
265,11 |
Dorostenky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Tkachuk Kateryna |
2000 |
Ukrajina |
56,74 |
115,0 |
77,5 |
137,5 |
330,0 |
384,32 |
2. |
Lipponen Heini |
2000 |
Finsko |
56,42 |
131,0 |
75,0 |
122,5 |
328,5 |
384,25 |
3. |
Robinson Lucy |
2002 |
Velká Británie |
56,40 |
110,0 |
50,0 |
132,5 |
292,5 |
342,25 |
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rusanenko Daria |
2001 |
Ukrajina |
60,40 |
138,0 |
75,0 |
142,5 |
355,5 |
394,32 |
2. |
Soltyszewska Sandra |
1999 |
Polsko |
62,96 |
130,0 |
65,0 |
137,5 |
332,5 |
357,27 |
3. |
Churagulova Razalia |
1999 |
Rusko |
61,42 |
110,0 |
80,0 |
127,5 |
317,5 |
347,66 |
4. |
Ramanauskaite Dolora |
2000 |
Litva |
59,96 |
120,0 |
92,5 |
132,5 |
315,0 |
351,38 |
5. |
Maycock Amelia |
2000 |
Velká Británie |
58,66 |
85,0 |
45,0 |
140,0 |
270,0 |
306,34 |
Dorostenky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hedstrom Smilla |
1999 |
Švédsko |
71,30 |
155,0 |
92,5 |
175,0 |
422,5 |
415,06 |
2. |
Zeleznik Nusa |
2000 |
Slovinsko |
69,98 |
155,5 |
70,0 |
162,5 |
388,0 |
386,06 |
3. |
Augustiniok Sandra |
1999 |
Německo |
68,66 |
137,5 |
85,0 |
160,0 |
382,5 |
385,68 |
4. |
Koskinen Siiri |
1999 |
Finsko |
71,42 |
122,5 |
55,0 |
145,0 |
322,5 |
316,47 |
Dorostenky do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kaasalainen Henna |
1999 |
Finsko |
83,26 |
160,5 |
80,0 |
180,5 |
421,0 |
377,09 |
2. |
Dawkins Deanna |
1999 |
Velká Británie |
78,26 |
125,0 |
62,5 |
160,0 |
347,5 |
321,96 |
3. |
Spica Nikola |
2001 |
Polsko |
75,12 |
117,5 |
60,0 |
145,0 |
322,5 |
306,28 |
Juniorky do 43 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gorbacheva Natalia |
1997 |
Rusko |
42,48 |
87,5 |
45,0 |
115,0 |
247,5 |
356,57 |
2. |
Brazhnyk Dariia |
1997 |
Ukrajina |
41,78 |
85,0 |
47,5 |
102,5 |
235,0 |
342,09 |
3. |
Zhiltcova Ekaterina |
1996 |
Rusko |
42,40 |
70,0 |
57,5 |
107,5 |
235,0 |
338,96 |
Juniorky do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Durand Andrea |
1994 |
Francie |
46,64 |
115,0 |
72,5 |
122,5 |
310,0 |
419,24 |
2. |
Damashyna Tatsiana |
1998 |
Bělorusko |
46,96 |
115,0 |
60,0 |
127,5 |
302,5 |
407,07 |
3. |
Shah Sabrina |
1996 |
Velká Británie |
46,10 |
105,0 |
60,0 |
117,5 |
282,5 |
385,22 |
4. |
Barsoee Clara |
1994 |
Dánsko |
46,14 |
97,5 |
60,0 |
117,5 |
275,0 |
374,77 |
Juniorky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hronovych Oksana |
1994 |
Ukrajina |
51,02 |
110,0 |
72,5 |
157,5 |
340,0 |
430,10 |
2. |
Karlsson Rebecka |
1997 |
Švédsko |
51,24 |
112,5 |
52,5 |
150,0 |
315,0 |
397,18 |
3. |
van der Geugten Dewi |
1994 |
Nizozemsko |
50,30 |
105,0 |
65,0 |
127,5 |
297,5 |
380,44 |
4. |
Pollastri Victoria |
1994 |
Francie |
52,00 |
110,0 |
65,0 |
120,0 |
295,0 |
367,75 |
5. |
Fisker Julie |
1995 |
Dánsko |
51,94 |
95,0 |
56,0 |
130,0 |
290,0 |
361,83 |
- |
Tsudna Mariia |
1994 |
Ukrajina |
51,56 |
110,0 |
57,5 |
- |
- |
- |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Pylvas Satu |
1994 |
Finsko |
56,48 |
135,0 |
82,5 |
175,5 |
393,0 |
459,34 |
2. |
Elizarova Anna |
1995 |
Rusko |
56,72 |
140,0 |
90,0 |
162,5 |
392,5 |
457,22 |
3. |
Chan Hannah |
1994 |
Velká Británie |
56,68 |
125,0 |
67,5 |
150,0 |
342,5 |
399,18 |
4. |
McLeod Elspeth |
1995 |
Velká Británie |
55,92 |
120,0 |
65,0 |
150,0 |
335,0 |
394,60 |
5. |
Alves Agnes |
1996 |
Francie |
54,80 |
117,5 |
72,5 |
140,0 |
330,0 |
394,91 |
6. |
Vestergaard Havsteen Ca |
1994 |
Dánsko |
55,70 |
120,0 |
70,0 |
135,0 |
325,0 |
384,02 |
7. |
Boetker Ida |
1997 |
Dánsko |
56,28 |
117,5 |
52,5 |
145,0 |
315,0 |
369,18 |
8. |
Donoghue Amy |
1997 |
Irsko |
56,10 |
107,5 |
52,5 |
142,5 |
302,5 |
355,44 |
9. |
Mazilu Emily |
1997 |
Irsko |
54,36 |
112,5 |
52,5 |
127,5 |
292,5 |
352,26 |
- |
Martinsson Adrianne |
1997 |
Švédsko |
55,16 |
107,5 |
- |
137,5 |
- |
- |
- |
Talpe Astrid |
1994 |
Francie |
55,94 |
110,0 |
- |
135,0 |
- |
- |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Garra Carola |
1994 |
Itálie |
62,7 |
161,0 |
125,0 |
160,0 |
446,0 |
480,74 |
2. |
Dreesen Jolien |
1994 |
Nizozemsko |
61,18 |
140,0 |
70,0 |
180,0 |
390,0 |
428,34 |
3. |
Jokela Heli |
1994 |
Finsko |
62,18 |
140,0 |
90,0 |
160,0 |
390,0 |
423,03 |
4. |
Sundal Haune Katrine |
1995 |
Norsko |
61,64 |
137,5 |
85,0 |
142,5 |
365,0 |
398,58 |
5. |
Lollo Julianna |
1995 |
Finsko |
62,34 |
120,0 |
90,0 |
140,0 |
350,0 |
378,91 |
6. |
Reich Dakota |
1998 |
Rakousko |
60,48 |
115,0 |
70,0 |
160,0 |
345,0 |
382,26 |
7. |
O'Sullivan Aoife |
1995 |
Irsko |
62,36 |
122,5 |
60,0 |
157,5 |
340,0 |
367,98 |
8. |
Van Baalen Katinka |
1996 |
Nizozemsko |
62,30 |
105,0 |
77,5 |
147,5 |
330,0 |
357,42 |
9. |
Heiberg Olgeirsson Tinna |
1995 |
Dánsko |
60,54 |
127,5 |
65,0 |
132,5 |
325,0 |
359,84 |
10. |
Hviid Channe |
1994 |
Dánsko |
61,04 |
112,5 |
65,0 |
127,5 |
305,0 |
335,56 |
- |
Kunzner Julia |
1994 |
Německo |
61,90 |
- |
65,0 |
155,0 |
- |
- |
Juniorky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rud Sofiia |
1997 |
Ukrajina |
65,88 |
140,0 |
85,0 |
165,0 |
390,0 |
405,13 |
2. |
Erohina Mariia |
1995 |
Rusko |
71,42 |
142,5 |
87,5 |
160,0 |
390,0 |
382,71 |
3. |
Olsson Petra |
1994 |
Švédsko |
65,36 |
140,0 |
80,0 |
155,0 |
375,0 |
391,80 |
4. |
Laakso Essi |
1995 |
Finsko |
67,12 |
135,0 |
87,5 |
145,0 |
367,5 |
376,61 |
5. |
Gromowska Magdalena |
1996 |
Polsko |
71,94 |
140,0 |
82,5 |
145,0 |
367,5 |
358,90 |
6. |
Haube Silje |
1994 |
Norsko |
69,24 |
117,5 |
92,5 |
150,0 |
360,0 |
360,86 |
7. |
Lohivuo Tuulia |
1997 |
Finsko |
67,96 |
135,0 |
82,5 |
140,0 |
357,5 |
363,11 |
8. |
De Vries Maaike |
1994 |
Nizozemsko |
70,48 |
140,0 |
82,5 |
132,5 |
355,0 |
351,52 |
9. |
Gray Suzanne |
1995 |
Irsko |
69,46 |
122,5 |
70,0 |
145,0 |
337,5 |
337,57 |
10. |
Moravcová Jolana |
1994 |
Česká republika |
69,26 |
125,0 |
57,5 |
152,5 |
335,0 |
335,74 |
11. |
Lutsch Alexandra |
1994 |
Rakousko |
71,12 |
120,0 |
65,0 |
150,0 |
335,0 |
329,67 |
12. |
Holm Dahl Kathrine |
1995 |
Dánsko |
69,94 |
117,5 |
65,0 |
135,0 |
317,5 |
316,04 |
Juniorky do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Williams Chrystal |
1995 |
Velká Británie |
81,32 |
167,5 |
95,0 |
197,5 |
460,0 |
417,17 |
2. |
Davletshina Alina |
1996 |
Rusko |
83,00 |
157,5 |
95,0 |
160,0 |
412,5 |
370,10 |
3. |
Tranter Natasha |
1994 |
Velká Británie |
80,64 |
157,5 |
75,0 |
170,0 |
402,5 |
366,68 |
4. |
Lechowicz Paulina |
1996 |
Polsko |
80,78 |
142,5 |
97,5 |
157,5 |
397,5 |
361,76 |
5. |
Toonen Romy |
1995 |
Nizozemsko |
83,56 |
145,0 |
67,5 |
172,5 |
385,0 |
344,23 |
6. |
Valo Mirka |
1997 |
Finsko |
83,20 |
120,0 |
75,0 |
180,0 |
375,0 |
336,04 |
7. |
van Deursen Dominique |
1995 |
Nizozemsko |
80,46 |
137,5 |
67,5 |
165,0 |
370,0 |
337,48 |
Juniorky nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Wetheridge Leigh |
1994 |
Velká Británie |
103,06 |
170,0 |
107,5 |
210,0 |
487,5 |
402,48 |
2. |
Chester Charlie |
1996 |
Velká Británie |
101,94 |
180,0 |
95,0 |
177,5 |
452,5 |
374,71 |
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Almroth Kristine |
1988 |
Švédsko |
46,52 |
135,0 |
80,0 |
155,0 |
370,0 |
501,28 |
2. |
Forsstrom Johanna |
1988 |
Finsko |
46,90 |
105,0 |
75,0 |
145,0 |
325,0 |
437,77 |
3. |
Allabert Noemie |
1990 |
Francie |
46,04 |
107,5 |
57,5 |
145,0 |
310,0 |
423,12 |
4. |
Yakimuk Natallia |
1990 |
Bělorusko |
46,24 |
115,0 |
60,0 |
135,0 |
310,0 |
421,82 |
5. |
Legard Stephanie |
1981 |
Francie |
46,38 |
115,0 |
65,0 |
127,5 |
307,5 |
417,52 |
6. |
Heath Rebecca |
1977 |
Velká Británie |
46,32 |
110,0 |
67,5 |
125,0 |
302,5 |
411,10 |
7. |
Sirman Coline |
1990 |
Švýcarsko |
46,62 |
82,5 |
60,0 |
115,0 |
257,5 |
348,35 |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Golubeva Olga |
1970 |
Rusko |
51,44 |
145,0 |
102,5 |
177,5 |
425,0 |
534,27 |
2. |
Rantala Hanna |
1982 |
Finsko |
51,60 |
125,0 |
97,5 |
147,5 |
370,0 |
464,02 |
3. |
Waldemarson Sophia |
1988 |
Švédsko |
50,86 |
117,5 |
92,5 |
150,0 |
360,0 |
456,52 |
4. |
Goodwin Emma |
1987 |
Velká Británie |
51,36 |
110,0 |
67,5 |
160,0 |
337,5 |
424,78 |
5. |
Babic Katja |
1993 |
Slovinsko |
52,00 |
127,5 |
65,0 |
142,5 |
335,0 |
417,61 |
6. |
Ushakova Maria |
1986 |
Rusko |
51,58 |
107,5 |
80,0 |
145,0 |
332,5 |
417,12 |
7. |
Prosperi Silvia |
1992 |
Itálie |
51,26 |
110,0 |
67,5 |
140,0 |
317,5 |
400,21 |
8. |
Walsh Laura |
1984 |
Irsko |
50,06 |
115,0 |
67,5 |
130,0 |
312,5 |
401,09 |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nnamani Joy |
1992 |
Velká Británie |
53,70 |
147,5 |
82,5 |
182,5 |
412,5 |
501,56 |
2. |
Sune Caroline |
1985 |
Francie |
56,28 |
152,5 |
82,5 |
172,5 |
407,5 |
477,59 |
3. |
Jeppsson Victoria |
1993 |
Švédsko |
54,72 |
137,5 |
80,0 |
175,0 |
392,5 |
470,25 |
4. |
Steel Ellie |
1991 |
Velká Británie |
56,56 |
137,5 |
85,0 |
162,5 |
385,0 |
449,49 |
5. |
Shcherbakova Elena |
1985 |
Rusko |
56,78 |
140,0 |
92,5 |
152,5 |
385,0 |
448,10 |
6. |
Anthouard Melodie |
1988 |
Francie |
56,46 |
135,0 |
103,0 |
145,0 |
383,0 |
447,76 |
7. |
Larsen Cornelia |
1980 |
Dánsko |
54,86 |
120,0 |
100,0 |
142,5 |
370,0 |
442,41 |
8. |
Seppa Hanna |
1993 |
Finsko |
56,46 |
125,0 |
72,5 |
162,5 |
360,0 |
420,88 |
9. |
Vahasantanen Marjaana |
1976 |
Finsko |
56,82 |
132,5 |
72,5 |
145,0 |
350,0 |
407,15 |
- |
Martyniuk Sylwia |
1980 |
Polsko |
56,12 |
- |
75,0 |
145,0 |
- |
- |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Horná Ivana |
1990 |
Slovensko |
62,32 |
167,5 |
95,0 |
215,0 |
477,5 |
517,04 |
2. |
Stenholdt Olsen Tanja |
1990 |
Dánsko |
61,74 |
155,0 |
80,0 |
192,5 |
427,5 |
466,23 |
3. |
Lindell Stina |
1988 |
Finsko |
62,08 |
160,0 |
80,0 |
187,5 |
427,5 |
464,26 |
4. |
Thomsen Tamara |
1982 |
Německo |
62,62 |
160,0 |
85,0 |
175,0 |
420,0 |
453,14 |
5. |
Moore Sabrina |
1989 |
Velká Británie |
62,66 |
140,0 |
85,0 |
192,5 |
417,5 |
450,23 |
6. |
McPeake Bronagh |
1992 |
Irsko |
62,10 |
157,5 |
77,5 |
180,0 |
415,0 |
450,61 |
7. |
Mc Glynn Claire |
1987 |
Irsko |
62,76 |
137,5 |
67,5 |
160,0 |
370,0 |
398,53 |
8. |
Daineffe Anne |
1982 |
Belgie |
61,88 |
127,5 |
77,5 |
152,5 |
357,5 |
389,21 |
9. |
Orlando Eugenia |
1989 |
Itálie |
62,08 |
115,0 |
80,0 |
147,5 |
347,5 |
377,38 |
10. |
Strolená Lenka |
1984 |
Česká republika |
62,04 |
120,0 |
70,0 |
140,0 |
330,0 |
358,58 |
Ženy do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
von Weissenberg Isabella |
1989 |
Švédsko |
71,54 |
192,5 |
95,0 |
207,5 |
495,0 |
485,20 |
2. |
Zelander Annika |
1988 |
Švédsko |
71,62 |
177,5 |
115,0 |
195,0 |
487,5 |
477,51 |
3. |
Timmers Ankie |
1986 |
Nizozemsko |
70,96 |
155,0 |
97,5 |
202,5 |
455,0 |
448,45 |
4. |
Larsen Loeberg Annemari |
1992 |
Norsko |
71,50 |
160,0 |
70,0 |
202,5 |
432,5 |
424,11 |
5. |
Mostert Gwen |
1985 |
Nizozemsko |
68,46 |
135,0 |
87,5 |
177,5 |
400,0 |
404,16 |
6. |
Pollock Shannon |
1987 |
Irsko |
71,06 |
155,0 |
75,0 |
170,0 |
400,0 |
393,88 |
7. |
Barry Karen |
1966 |
Irsko |
69,74 |
150,0 |
82,5 |
157,5 |
390,0 |
388,99 |
8. |
Torrisi Luisa |
1982 |
Itálie |
71,22 |
145,0 |
75,0 |
130,0 |
350,0 |
344,12 |
9. |
Becker Birgit Ros |
1989 |
Island |
71,32 |
165,0 |
77,5 |
75,0 |
317,5 |
311,88 |
10. |
Letnes Maria |
1991 |
Norsko |
71,62 |
100,0 |
112,5 |
65,0 |
277,5 |
271,81 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Strik Ielja |
1973 |
Nizozemsko |
83,74 |
205,0 |
132,5 |
200,0 |
537,5 |
480,04 |
2. |
Zubko Sniazhana |
1991 |
Bělorusko |
81,34 |
187,5 |
97,5 |
217,5 |
502,5 |
455,62 |
3. |
Friden Clara |
1992 |
Švédsko |
81,70 |
160,0 |
112,5 |
197,5 |
470,0 |
425,16 |
4. |
Szarvas Silvia |
1984 |
Německo |
82,58 |
155,0 |
127,5 |
182,5 |
470,0 |
422,76 |
5. |
Frederiksen Lise |
1982 |
Dánsko |
81,38 |
155,0 |
87,5 |
182,5 |
430,0 |
389,80 |
6. |
Shotton-Gale Charlotte |
1983 |
Velká Británie |
84,00 |
155,0 |
95,0 |
180,0 |
430,0 |
383,43 |
7. |
Karlsen Anne |
1992 |
Dánsko |
77,48 |
140,0 |
77,5 |
190,0 |
412,5 |
384,45 |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Pettersson Emelie |
1980 |
Švédsko |
114,76 |
210,0 |
125,0 |
212,5 |
547,5 |
441,39 |
2. |
Laitinen Johanna |
1986 |
Finsko |
102,38 |
177,5 |
112,5 |
210,0 |
500,0 |
413,55 |
3. |
Holland Camille |
1988 |
Velká Británie |
115,54 |
210,0 |
102,5 |
180,0 |
492,5 |
396,56 |
4. |
Birgisdottir Rosa |
1974 |
Island |
135,04 |
160,0 |
90,0 |
1700 |
420,0 |
328,78 |
5. |
Stougaard Caroline |
1991 |
Dánsko |
93,58 |
155,0 |
87,5 |
175,0 |
417,5 |
355,29 |
6. |
Skovborg Nielsen Pia |
1963 |
Dánsko |
163,66 |
160,0 |
85,0 |
165,0 |
410,0 |
315,50 |
7. |
Bitterová Zuzana |
1984 |
Česká republika |
112,44 |
160,0 |
85,0 |
157,5 |
400,0 |
323,76 |
8. |
Rooney Lauren |
1990 |
Irsko |
116,10 |
147,5 |
82,5 |
160,0 |
390,0 |
313,75 |
Dorostenci do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Marichev Ilya |
2001 |
Rusko |
51,98 |
137,5 |
92,5 |
178,0 |
408,0 |
400,53 |
2. |
Stankevich Albert |
2002 |
Bělorusko |
52,92 |
115,0 |
62,5 |
65,0 |
242,5 |
233,67 |
Dorostenci do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hutnyk Vadym |
1999 |
Ukrajina |
58,92 |
152,5 |
105,5 |
182,5 |
440,5 |
382,05 |
2. |
Potter Dylan |
1999 |
Irsko |
57,36 |
147,5 |
100,0 |
175,0 |
422,5 |
375,81 |
3. |
Warszczuk Bartosz |
2001 |
Polsko |
58,72 |
150,0 |
82,5 |
180,0 |
412,5 |
358,88 |
4. |
Kirkanen Jere |
2000 |
Finsko |
58,96 |
142,5 |
87,5 |
162,5 |
392,5 |
340,18 |
5. |
Melvin Jacob |
1999 |
Velká Británie |
57,10 |
132,5 |
80,0 |
160,0 |
372,5 |
332,79 |
Dorostenci do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Makarevych Vladyslav |
2000 |
Ukrajina |
65,58 |
165,0 |
117,5 |
230,5 |
513,0 |
404,91 |
2. |
Petar Malev |
2000 |
Bulharsko |
65,28 |
165,0 |
137,5 |
210,0 |
512,5 |
406,11 |
3. |
Pereezchikov Vyacheslav |
2000 |
Rusko |
65,60 |
170,0 |
125,0 |
210,0 |
505,0 |
398,50 |
4. |
Berndt Julien |
2001 |
Francie |
64,08 |
160,0 |
105,0 |
195,0 |
460,0 |
370,21 |
5. |
Marshall Chris |
1999 |
Velká Británie |
60,54 |
140,0 |
97,5 |
182,5 |
420,0 |
355,32 |
6. |
Gwiazdon Grzegorz |
2000 |
Polsko |
65,30 |
140,0 |
80,0 |
185,0 |
405,0 |
320,84 |
7. |
Klíma Josef |
1999 |
Česká republika |
63,46 |
145,0 |
80,0 |
167,5 |
392,5 |
318,51 |
8. |
Munk Pedersen Jesper |
2000 |
Dánsko |
63,50 |
102,5 |
75,0 |
125,0 |
302,5 |
245,36 |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Konovaltsev Vitalii |
1999 |
Rusko |
72,32 |
205,0 |
115,0 |
256,0 |
576,0 |
421,23 |
2. |
Wilkens Martin |
1999 |
Dánsko |
73,14 |
210,0 |
110,0 |
252,5 |
572,5 |
415,29 |
3. |
Karaliunas Ignas |
1999 |
Litva |
73,50 |
192,5 |
120,0 |
225,0 |
537,5 |
388,50 |
4. |
Lenart Jakub |
2001 |
Polsko |
73,18 |
190,0 |
137,5 |
207,5 |
535,0 |
387,93 |
5. |
Kasyanchuk Yevhenii |
1999 |
Ukrajina |
70,00 |
175,0 |
130,0 |
200,0 |
505,0 |
378,45 |
6. |
Kuti Sam |
1999 |
Velká Británie |
73,30 |
160,0 |
105,0 |
227,5 |
492,5 |
356,67 |
7. |
Bohinc Rene Rado |
2000 |
Slovinsko |
71,20 |
130,0 |
105,0 |
180,0 |
415,0 |
307,02 |
8. |
Wall Harrison |
2000 |
Velká Británie |
70,30 |
137,5 |
90,0 |
165,0 |
392,5 |
293,16 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rada Karel |
2001 |
Česká republika |
81,72 |
220,0 |
120,0 |
235,0 |
575,0 |
387,44 |
2. |
Van Geeteruyen Sverre |
2000 |
Belgie |
81,14 |
200,0 |
145,0 |
217,5 |
562,5 |
380,64 |
3. |
Garov Stivan |
1999 |
Bulharsko |
80,54 |
195,0 |
130,0 |
235,0 |
560,0 |
380,69 |
4. |
Packer Marshall |
2001 |
Velká Británie |
82,04 |
192,5 |
102,5 |
192,5 |
500,0 |
336,10 |
5. |
Grasmeder Nicholas |
1999 |
Velká Británie |
79,22 |
162,5 |
97,5 |
175,0 |
435,0 |
298,85 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hamdan Ali |
1999 |
Norsko |
92,96 |
263,0 |
160,0 |
257,5 |
680,5 |
427,56 |
2. |
Putnis Antons |
2000 |
Lotyšsko |
92,50 |
225,0 |
157,5 |
247,5 |
630,0 |
396,77 |
3. |
Steenstrup Vogelius J. |
2000 |
Dánsko |
91,98 |
235,0 |
150,0 |
240,0 |
625,0 |
394,69 |
4. |
Przybojewski Pawel |
1999 |
Polsko |
88,92 |
227,5 |
137,5 |
247,5 |
612,5 |
393,47 |
5. |
Biruk Anton |
2000 |
Ukrajina |
89,10 |
230,0 |
130,0 |
250,0 |
610,0 |
391,44 |
6. |
Kruse Marcus |
1999 |
Dánsko |
91,88 |
200,0 |
142,5 |
242,5 |
585,0 |
369,66 |
7. |
Daukste Kalvis |
1999 |
Lotyšsko |
92,20 |
200,0 |
132,5 |
230,0 |
562,5 |
354,82 |
8. |
Szimcsina Mihaly |
1999 |
Maďarsko |
91,96 |
200,0 |
110,0 |
245,0 |
555,0 |
350,54 |
Dorostenci do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Papelski Uladzislau |
1999 |
Bělorusko |
101,68 |
227,5 |
183,0 |
265,0 |
675,5 |
408,41 |
2. |
Denysiuk Vladyslav |
1999 |
Ukrajina |
103,82 |
230,0 |
157,5 |
280,0 |
667,5 |
400,50 |
3. |
Lord Edwin |
1999 |
Velká Británie |
99,32 |
197,5 |
140,0 |
260,0 |
597,5 |
364,65 |
4. |
Dietz Alex |
1999 |
Dánsko |
101,08 |
192,5 |
130,0 |
195,0 |
517,5 |
313,61 |
5. |
Bowring Ray |
2002 |
Velká Británie |
103,70 |
160,0 |
85,0 |
165,0 |
410,0 |
246,08 |
6. |
Andersen Fillip |
2000 |
Dánsko |
100,74 |
147,5 |
87,5 |
165,0 |
400,0 |
242,72 |
Dorostenci do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Boesen Marcus |
1999 |
Dánsko |
118,84 |
276,0 |
175,0 |
282,5 |
733,5 |
422,64 |
2. |
May Bradley |
1999 |
Velká Británie |
118,08 |
240,0 |
145,0 |
252,5 |
637,5 |
367,90 |
3. |
Siebtsen Frederik |
1999 |
Dánsko |
116,58 |
222,5 |
127,5 |
250,0 |
600,0 |
347,40 |
Dorostenci nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Orobets Ihor |
2000 |
Ukrajina |
120,94 |
170,0 |
130,0 |
210,0 |
510,0 |
292,69 |
Junioři do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Valciukas Egidijus |
1998 |
Litva |
52,62 |
191,0 |
115,0 |
135,0 |
441,0 |
427,42 |
Junioři do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Yermishyn Vladyslav |
1994 |
Ukrajina |
58,66 |
172,5 |
127,5 |
212,5 |
512,5 |
446,29 |
2. |
Komissarov Boris |
1998 |
Rusko |
56,62 |
180,0 |
127,5 |
192,5 |
500,0 |
450,35 |
3. |
Ivars Amor Alejandro |
1994 |
Španělsko |
58,02 |
150,0 |
100,0 |
222,5 |
472,5 |
415,75 |
4. |
Anuszek Michal |
1998 |
Polsko |
58,78 |
175,0 |
100,0 |
192,5 |
467,5 |
406,35 |
5. |
Ame Nicolas |
1998 |
France |
58,38 |
162,5 |
110,0 |
180,0 |
452,5 |
395,85 |
Junioři do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Berglund Eddie |
1995 |
Švédsko |
65,74 |
217,5 |
182,5 |
217,5 |
617,5 |
486,47 |
2. |
Mannequin Frederic |
1994 |
Francie |
65,38 |
205,0 |
135,0 |
232,5 |
572,5 |
453,02 |
3. |
Preine Sebastian |
1995 |
Německo |
65,74 |
195,0 |
112,5 |
230,0 |
537,5 |
423,44 |
4. |
Chang Tom |
1994 |
Velká Británie |
65,32 |
167,5 |
127,5 |
230,0 |
525,0 |
415,75 |
5. |
Moesgaard Lukas |
1994 |
Dánsko |
65,16 |
185,0 |
132,5 |
205,0 |
522,5 |
414,66 |
6. |
Nativel Florian |
1998 |
Francie |
65,44 |
187,5 |
140,0 |
190,0 |
517,5 |
409,19 |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Christensen Matti |
1995 |
Dánsko |
73,94 |
240,0 |
190,0 |
227,5 |
657,5 |
473,20 |
2. |
Ilczyszyn Daniel |
1994 |
Polsko |
73,84 |
222,5 |
157,5 |
260,0 |
640,0 |
461,06 |
3. |
Kapturov Alexander |
1995 |
Rusko |
73,78 |
240,0 |
130,0 |
255,0 |
625,0 |
450,50 |
4. |
Suljevic Jack |
1996 |
Velká Británie |
73,98 |
225,0 |
125,0 |
250,0 |
600,0 |
431,70 |
5. |
Racz David |
1996 |
Maďarsko |
73,46 |
197,5 |
155,0 |
230,0 |
582,5 |
421,21 |
6. |
Letellier Cedric |
1995 |
Francie |
72,40 |
217,5 |
142,5 |
220,0 |
580,0 |
423,81 |
7. |
Greviskis Eligijus |
1995 |
Litva |
73,46 |
210,0 |
140,0 |
215,0 |
565,0 |
408,55 |
8. |
Motiecius Albertas |
1994 |
Litva |
72,30 |
190,0 |
155,0 |
210,0 |
555,0 |
405,98 |
9. |
Lehnart Corneilius-Bruno |
1994 |
Německo |
72,94 |
190,0 |
120,0 |
225,0 |
535,0 |
388,84 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Zdrobylko Stanislav |
1995 |
Ukrajina |
82,48 |
252,5 |
177,5 |
245,0 |
675,0 |
452,25 |
2. |
Khan Salman |
1995 |
Velká Británie |
81,08 |
222,5 |
150,0 |
282,5 |
660,0 |
446,82 |
3. |
Engquist Martin |
1996 |
Švédsko |
82,74 |
230,0 |
135,0 |
290,5 |
655,5 |
438,33 |
4. |
Vašík Radomil |
1994 |
Česká republika |
81,78 |
242,5 |
137,5 |
275,0 |
655,0 |
441,14 |
5. |
Mata Eric |
1996 |
Velká Británie |
82,60 |
235,0 |
150,0 |
260,0 |
645,0 |
431,76 |
6. |
Kulmala Matias |
1994 |
Finsko |
82,70 |
225,0 |
185,0 |
235,0 |
645,0 |
431,44 |
7. |
Nnoli Chido |
1997 |
Norsko |
81,82 |
225,0 |
132,5 |
285,0 |
642,5 |
432,60 |
8. |
Kobek Jan |
1995 |
Německo |
81,34 |
230,0 |
135,0 |
260,0 |
625,0 |
422,31 |
9. |
Pupinis Paulius |
1994 |
Litva |
77,98 |
222,5 |
150,0 |
250,0 |
622,5 |
432,01 |
10. |
Hallfors Teemu |
1995 |
Finsko |
80,24 |
220,0 |
172,5 |
230,0 |
622,5 |
424,17 |
11. |
Bolek Patryk |
1994 |
Dánsko |
82,30 |
215,0 |
135,0 |
260,0 |
610,0 |
409,25 |
12. |
Everard Lorcan |
1997 |
Irsko |
79,72 |
222,5 |
127,5 |
250,0 |
600,0 |
410,52 |
13. |
Maslinski Damian |
1995 |
Polsko |
80,78 |
230,0 |
130,0 |
230,0 |
590,0 |
400,37 |
14. |
Konczak Jordan |
1998 |
Irsko |
81,96 |
207,5 |
130,0 |
220,0 |
557,5 |
374,98 |
15. |
Smrtnik Matjaz |
1996 |
Rakousko |
81,02 |
200,0 |
125,0 |
207,5 |
532,5 |
360,66 |
16. |
Jacobsen Jesper |
1995 |
Dánsko |
81,84 |
230,0 |
140,0 |
150,0 |
520,0 |
350,06 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hedlund Gustav |
1995 |
Švédsko |
89,38 |
282,5 |
187,5 |
315,0 |
785,0 |
502,95 |
2. |
Haraldsen Knut Martin |
1994 |
Norsko |
91,66 |
267,5 |
203,0 |
300,0 |
770,5 |
487,42 |
3. |
Radev Teodor |
1994 |
Bulharsko |
91,24 |
262,5 |
187,5 |
302,5 |
752,5 |
477,08 |
4. |
van den Boogaard Bob |
1995 |
Nizozemsko |
90,98 |
280,0 |
170,0 |
300,0 |
750,0 |
476,18 |
5. |
Grillo Rocco |
1994 |
Itálie |
91,78 |
270,0 |
175,0 |
292,5 |
737,5 |
466,25 |
6. |
Kulcsar David |
1996 |
Maďarsko |
90,44 |
245,0 |
180,0 |
305,0 |
730,0 |
464,86 |
7. |
Joergensen Joakim |
1994 |
Dánsko |
92,18 |
245,0 |
165,0 |
287,5 |
697,5 |
440,05 |
8. |
Petren Yevhen |
1995 |
Ukrajina |
92,92 |
275,0 |
142,5 |
275,0 |
692,5 |
435,17 |
9. |
Wallner Mathias |
1994 |
Rakousko |
92,38 |
240,0 |
175,0 |
267,5 |
682,5 |
430,11 |
10. |
Váchal Jiří |
1994 |
Česká republika |
91,62 |
247,5 |
145,0 |
260,0 |
652,5 |
412,84 |
11. |
Persson Emanuel |
1994 |
Švédsko |
93,00 |
240,0 |
150,0 |
260,0 |
650,0 |
408,33 |
12. |
Nwaezeigwe Kenneth |
1994 |
Irsko |
91,54 |
242,5 |
137,5 |
265,0 |
645,0 |
408,29 |
13. |
Joergensen Rasmus |
1994 |
Dásko |
88,70 |
225,0 |
155,0 |
240,0 |
620,0 |
398,78 |
14. |
Corbett Shane |
1998 |
Irsko |
90,10 |
220,0 |
132,5 |
260,0 |
612,5 |
390,77 |
15. |
Sesel Domen |
1995 |
Slovinsko |
91,88 |
195,0 |
130,0 |
245,0 |
570,0 |
360,18 |
- |
Esselens Rob |
1994 |
Belgie |
91,88 |
- |
182,5 |
262,5 |
- |
- |
- |
Hughes Sion |
1994 |
Velká Británie |
92,18 |
- |
162,5 |
287,5 |
- |
- |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Stasiulis Jokubas |
1995 |
Litva |
103,48 |
270,0 |
200,0 |
295,0 |
765,0 |
459,54 |
2. |
Kovalenko Sergii |
1994 |
Ukrajina |
104,34 |
270,0 |
182,5 |
295,0 |
747,5 |
447,68 |
3. |
Vermetten Alexander |
1994 |
Nizozemsko |
102,18 |
250,0 |
160,0 |
333,0 |
743,0 |
448,40 |
4. |
Opra Gergo |
1994 |
Maďarsko |
102,02 |
265,0 |
182,5 |
295,0 |
742,5 |
448,40 |
5. |
Edwards Josh |
1994 |
Velká Británie |
102,14 |
260,0 |
155,0 |
320,0 |
735,0 |
443,65 |
6. |
Peeters Alan |
1994 |
Belgie |
104,10 |
245,0 |
190,0 |
292,5 |
727,5 |
436,06 |
7. |
Tamulevicius Gilbertas |
1996 |
Litva |
103,76 |
260,0 |
177,5 |
285,0 |
722,5 |
433,57 |
8. |
Greenfield Joshua |
1994 |
Velká Británie |
104,82 |
267,5 |
160,0 |
285,0 |
712,5 |
426,00 |
9. |
Huegerich Lucas |
1994 |
Německo |
102,08 |
272,5 |
167,5 |
267,5 |
707,5 |
427,12 |
10. |
Němec Jaroslav |
1998 |
Česká republika |
99,90 |
257,5 |
182,5 |
265,0 |
705,0 |
429,20 |
11. |
Fridriksson Ingvi Orn |
1994 |
Island |
102,50 |
255,0 |
152,5 |
295,0 |
702,5 |
423,47 |
12. |
Marttila Janne |
1995 |
Finsko |
102,74 |
260,0 |
165,0 |
277,5 |
702,5 |
423,12 |
13. |
Fischer Daniel |
1995 |
Dánsko |
103,92 |
230,0 |
170,0 |
282,5 |
682,5 |
409,36 |
14. |
Hren Matic |
1994 |
Slovinsko |
104,12 |
230,0 |
155,0 |
265,0 |
650,0 |
389,55 |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
MacQueen Mark |
1994 |
Velká Británie |
119,64 |
321,0 |
187,5 |
325,0 |
833,5 |
479,51 |
2. |
Kaya Mehmet |
1996 |
Švédsko |
114,42 |
312,5 |
182,5 |
285,0 |
780,0 |
453,80 |
3. |
Soerbo Borup Ole |
1994 |
Dánsko |
118,74 |
257,5 |
165,0 |
295,0 |
717,5 |
413,57 |
4. |
Faal Benjamin |
1994 |
Nizozemsko |
115,66 |
245,0 |
120,0 |
287,5 |
652,5 |
378,58 |
Junioři nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Richardson Luke |
1997 |
Velká Británie |
126,46 |
322,5 |
180,0 |
332,5 |
835,0 |
474,70 |
2. |
Nakonechnyy Pavlo |
1997 |
Ukrajina |
148,56 |
305,0 |
187,5 |
310,0 |
802,5 |
444,58 |
3. |
Roen Erik |
1996 |
Norsko |
132,10 |
290,0 |
182,5 |
317,5 |
790,0 |
445,56 |
4. |
Král Tomáš |
1996 |
Česká republika |
138,34 |
250,0 |
170,0 |
270,0 |
690,0 |
386,26 |
5. |
Stoevring Nielsen Martin |
1994 |
Dánsko |
136,44 |
232,5 |
170,0 |
267,5 |
670,0 |
375,87 |
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Wszola Dariusz |
1978 |
Polsko |
58,66 |
217,5 |
147,5 |
207,5 |
572,5 |
498,53 |
2. |
Mukhomedianov Evgenii |
1981 |
Rusko |
58,60 |
205,0 |
127,5 |
220,0 |
552,5 |
481,61 |
3. |
Sledz Slawomir |
1976 |
Polsko |
58,60 |
180,0 |
137,5 |
200,0 |
517,5 |
451,11 |
4. |
Hlushenkov Oleksii |
1992 |
Ukrajina |
58,84 |
170,0 |
127,5 |
200,0 |
497,5 |
432,03 |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Savolainen Antti |
1978 |
Finsko |
65,80 |
210,0 |
145,0 |
270,0 |
625,0 |
492,00 |
2. |
Skochek Sergey |
1983 |
Rusko |
65,44 |
185,0 |
167,5 |
230,0 |
582,5 |
460,58 |
3. |
Tolvaisa Sarunas |
1990 |
Litva |
65,52 |
195,0 |
132,5 |
222,5 |
550,0 |
434,44 |
- |
Tsiareshchanka Ryhor |
1989 |
Bělorusko |
65,30 |
217,5 |
127,5 |
- |
- |
- |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hrynkevich-Sudnik A. |
1976 |
Bělorusko |
73,84 |
250,0 |
145,0 |
300,0 |
695,0 |
500,68 |
2. |
Makhov Oleksandr |
1990 |
Ukrajina |
73,24 |
250,0 |
152,5 |
282,5 |
685,0 |
496,35 |
3. |
Bakhirev Alexey |
1981 |
Rusko |
73,84 |
230,0 |
165,0 |
290,0 |
685,0 |
493,47 |
4. |
Nieminen Sami |
1975 |
Finsko |
73,64 |
230,0 |
152,5 |
300,0 |
682,5 |
492,63 |
5. |
Jakimiuk Piotr |
1987 |
Polsko |
73,70 |
245,0 |
162,5 |
262,5 |
670,0 |
483,34 |
6. |
Didon Dimitri |
1991 |
Francie |
73,36 |
240,0 |
130,0 |
285,0 |
655,0 |
474,09 |
7. |
Wong Chris |
1985 |
Velká Británie |
71,88 |
227,5 |
137,5 |
285,0 |
650,0 |
477,49 |
8. |
Perez Cordoba Jorge |
1991 |
Španělsko |
73,24 |
230,0 |
140,0 |
280,0 |
650,0 |
470,99 |
9. |
Sipilainen Pasi |
1978 |
Finsko |
73,42 |
205,0 |
157,5 |
287,5 |
650,0 |
470,21 |
10. |
Juříček Tomáš |
1992 |
Česká republika |
72,46 |
225,0 |
160,0 |
252,5 |
637,5 |
465,57 |
11. |
Mur Urban |
1993 |
Slovinsko |
73,20 |
230,0 |
150,0 |
242,5 |
622,5 |
451,25 |
12. |
Asaturov Sergey |
1984 |
Arménie |
73,50 |
205,0 |
162,5 |
235,0 |
612,5 |
442,71 |
13. |
Hernandez De la Vega C. |
1993 |
Španělsko |
71,36 |
227,5 |
135,0 |
237,5 |
600,0 |
443,16 |
14. |
Sigrist Sven |
1988 |
Švýcarsko |
72,76 |
205,0 |
135,0 |
245,0 |
595,0 |
433,22 |
15. |
Khounani Alexander |
1992 |
Německo |
73,04 |
217,5 |
145,0 |
225,0 |
587,5 |
426,58 |
16. |
Moell Jonas |
1989 |
Dánsko |
73,40 |
200,0 |
112,5 |
255,0 |
567,5 |
410,59 |
17. |
Degen Lukas |
1991 |
Švýcarsko |
73,28 |
200,0 |
122,5 |
222,5 |
545,0 |
394,80 |
18. |
Nasic Ziga |
1982 |
Slovinsko |
73,82 |
190,0 |
122,5 |
195,0 |
507,5 |
365,70 |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rus Jure |
1991 |
Slovinsko |
82,26 |
275,5 |
160,0 |
315,0 |
750,5 |
503,66 |
2. |
Spychala Jacek |
1978 |
Polsko |
82,65 |
260,0 |
177,5 |
312,5 |
750,0 |
501,90 |
3. |
Dyashkin Konstantin |
1984 |
Rusko |
82,66 |
260,0 |
172,5 |
302,5 |
735,0 |
491,79 |
4. |
Karachentsev Anton |
1983 |
Ukrajina |
78,18 |
242,5 |
172,5 |
300,0 |
715,0 |
495,42 |
5. |
Picot-Gueraud Romain |
1987 |
Francie |
82,38 |
250,0 |
167,5 |
285,0 |
702,5 |
471,03 |
6. |
Svedin Simon |
1989 |
Švédsko |
82,62 |
240,0 |
182,5 |
280,0 |
702,5 |
470,18 |
7. |
Worsley Daniel |
1993 |
Velká Británie |
82,52 |
250,0 |
170,0 |
280,0 |
700,0 |
468,86 |
8. |
Quai Joris |
1992 |
Francie |
81,76 |
250,0 |
155,0 |
287,5 |
692,5 |
466,47 |
9. |
Ma Joey |
1993 |
Nizozemsko |
82,46 |
252,5 |
140,0 |
297,5 |
690,0 |
462,37 |
10. |
Matwin Lukasz |
1983 |
Polsko |
82,92 |
235,0 |
145,0 |
305,0 |
685,0 |
457,51 |
11. |
Henriksson Johan |
1984 |
Finsko |
82,40 |
257,5 |
152,5 |
272,5 |
682,5 |
457,55 |
12. |
Skarabot Jakob |
1991 |
Slovinsko |
80,80 |
252,5 |
137,5 |
290,0 |
680,0 |
461,38 |
13. |
Manca Giuseppe |
1990 |
Itálie |
81,60 |
247,5 |
155,0 |
270,0 |
672,5 |
453,53 |
14. |
Princic Carlo |
1981 |
Itálie |
82,50 |
227,5 |
155,0 |
287,5 |
670,0 |
448,83 |
15. |
Gerritzen Fabian |
1987 |
Německo |
81,72 |
230,0 |
127,5 |
305,0 |
662,5 |
446,39 |
16. |
Keane Adam |
1993 |
Irsko |
82,34 |
247,5 |
130,0 |
262,5 |
640,0 |
429,25 |
17. |
Hornyak Peter |
1979 |
Maďarsko |
81,94 |
220,0 |
157,5 |
257,5 |
635,0 |
427,17 |
18. |
Prizeman Eddie |
1986 |
Švýcarsko |
82,04 |
235,0 |
157,5 |
242,5 |
635,0 |
426,85 |
19. |
Comiskey Mark |
1986 |
Irsko |
79,94 |
225,0 |
150,0 |
247,5 |
622,5 |
425,17 |
20. |
Steenberg Larsen Eskild |
1988 |
Dánsko |
82,50 |
210,0 |
142,5 |
260,0 |
612,5 |
410,31 |
- |
Sanchez Mora Oscar |
1992 |
Španělsko |
81,10 |
190,0 |
- |
- |
- |
- |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sedláček Jakub |
1988 |
Česká republika |
90,22 |
305,0 |
220,5 |
282,5 |
808,5 |
515,50 |
2. |
Lupin Sergey |
1991 |
Rusko |
92,00 |
292,5 |
187,5 |
295,0 |
775,0 |
489,41 |
3. |
Johansson Emil |
1986 |
Švédsko |
92,72 |
260,0 |
197,5 |
305,0 |
762,5 |
479,69 |
4. |
Nielsen Nicki Lentz |
1992 |
Dánsko |
91,80 |
290,0 |
172,5 |
282,5 |
745,0 |
470,92 |
5. |
Pigott Barry |
1991 |
Irsko |
92,44 |
262,5 |
200,0 |
282,5 |
745,0 |
469,35 |
6. |
de Pender Tanno |
1992 |
Nizozemsko |
92,06 |
255,0 |
180,0 |
302,5 |
737,5 |
465,58 |
7. |
Shillingford Pierre |
1988 |
Velká Británie |
91,84 |
255,0 |
172,5 |
300,0 |
727,5 |
459,78 |
8. |
Jaeggi Niklas |
1987 |
Švýcarsko |
88,04 |
232,5 |
160,0 |
300,0 |
692,5 |
447,15 |
9. |
Solana Guerrero Adrian |
1993 |
Španělsko |
90,18 |
227,5 |
155,0 |
310,0 |
692,5 |
441,61 |
10. |
Aslanidis Dimitrios |
1992 |
Řecko |
89,12 |
300,0 |
140,0 |
247,5 |
687,5 |
441,10 |
11. |
Ott Jaari Kristian |
1993 |
Německo |
91,78 |
245,0 |
167,5 |
270,0 |
682,5 |
431,48 |
12. |
Christensen Alexander |
1992 |
Dánsko |
92,50 |
232,5 |
180,0 |
270,0 |
682,5 |
429,84 |
13. |
Jelsnik Luka |
1992 |
Slovinsko |
92,90 |
255,0 |
180,0 |
245,0 |
680,0 |
427,38 |
14. |
Perentis Panagiotis-A. |
1993 |
Řecko |
88,68 |
250,0 |
147,5 |
275,0 |
672,5 |
432,62 |
15. |
Taschner Alexander |
1989 |
Rakousko |
92,76 |
220,0 |
150,0 |
270,0 |
640,0 |
402,56 |
16. |
Leider Denis |
1989 |
Lucembursko |
89,94 |
205,0 |
142,5 |
287,5 |
635,0 |
405,51 |
17. |
Gasi Benjamin |
1991 |
Slovinsko |
91,44 |
217,5 |
130,0 |
270,0 |
617,5 |
391,06 |
- |
Haravoi Mikalai |
1990 |
Bělorusko |
92,20 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Adov Borislav |
1987 |
Bulharsko |
92,64 |
- |
- |
- |
- |
- |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Wierzbicki Krzysztof |
1990 |
Polsko |
99,80 |
305,0 |
195,0 |
390,0 |
890,0 |
542,10 |
2. |
Ben Hadj Ali Ali |
1989 |
Francie |
102,92 |
305,0 |
190,0 |
350,0 |
845,0 |
508,61 |
3. |
Gullander Mikael |
1983 |
Švédsko |
103,68 |
282,5 |
192,5 |
320,0 |
795,0 |
477,24 |
4. |
Lindstrom Filip |
1989 |
Švédsko |
103,80 |
290,0 |
190,0 |
315,0 |
795,0 |
477,00 |
5. |
Gross Ernst |
1987 |
Rusko |
104,76 |
300,0 |
190,0 |
305,0 |
795,0 |
475,41 |
6. |
Carole Benoit |
1987 |
Francie |
103,00 |
290,0 |
200,0 |
300,0 |
790,0 |
475,34 |
7. |
Pennington Michael |
1988 |
Velká Británie |
104,60 |
270,0 |
200,0 |
317,5 |
787,5 |
471,24 |
8. |
Grzesik Mateusz |
1989 |
Polsko |
104,58 |
280,0 |
192,5 |
300,0 |
772,5 |
462,26 |
9. |
Konertz Tim-Daniel |
1989 |
Německo |
103,92 |
272,5 |
162,5 |
320,0 |
755,0 |
452,85 |
10. |
Brunner Rene |
1976 |
Rakousko |
104,02 |
280,0 |
180,0 |
260,0 |
720,0 |
431,64 |
11. |
Rada Karel |
1973 |
Česká republika |
104,04 |
260,0 |
170,0 |
290,0 |
720,0 |
431,64 |
12. |
Zamzow Oliver |
1978 |
Německo |
103,66 |
257,5 |
155,0 |
305,0 |
717,5 |
430,71 |
13. |
Hrytsenko Mykhailo |
1991 |
Ukrajina |
97,16 |
252,5 |
175,0 |
280,0 |
707,5 |
435,75 |
14. |
Gulyas Adam |
1988 |
Maďarsko |
104,50 |
240,0 |
160,0 |
305,0 |
705,0 |
422,01 |
15. |
Therkelsen Emil |
1983 |
Dánsko |
104,68 |
255,0 |
185,0 |
262,5 |
702,5 |
420,24 |
16. |
Krzisnik Jaka |
1992 |
Slovinsko |
104,94 |
237,5 |
165,0 |
290,0 |
692,5 |
413,91 |
17. |
Hoenholt Jensen Bo |
1986 |
Dánsko |
104,00 |
237,5 |
172,5 |
275,0 |
685,0 |
410,73 |
- |
Budai Balazs |
1979 |
Maďarsko |
99,28 |
- |
140,0 |
- |
- |
- |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cliffe Tony |
1984 |
Velká Británie |
119,96 |
325,0 |
222,5 |
325,0 |
872,5 |
501,69 |
2. |
Sadowski Piotr |
1993 |
Polsko |
118,94 |
338,0 |
212,5 |
320,0 |
870,5 |
501,50 |
3. |
Marynenko Viktor |
1987 |
Ukrajina |
119,82 |
307,5 |
200,0 |
315,0 |
822,5 |
473,02 |
4. |
Olexa Dominik |
1989 |
Slovensko |
118,14 |
312,5 |
197,5 |
310,0 |
820,0 |
473,22 |
5. |
Demčák Pavol |
1977 |
Česká republika |
117,94 |
290,0 |
220,0 |
290,0 |
800,0 |
461,84 |
6. |
Grigorjevs Aleksandrs |
1985 |
Lotyšsko |
119,40 |
305,0 |
195,0 |
300,0 |
800,0 |
460,48 |
7. |
Schrems Michael |
1984 |
Rakousko |
118,98 |
282,5 |
217,5 |
295,0 |
795,0 |
458,00 |
8. |
Hansen Joergen |
1986 |
Norsko |
119,64 |
290,0 |
210,0 |
295,0 |
795,0 |
457,36 |
9. |
MacConnachie Iain |
1985 |
Velká Británie |
117,50 |
320,0 |
195,0 |
275,0 |
790,0 |
456,46 |
10. |
Šafář Martin |
1981 |
Česká republika |
112,30 |
287,5 |
192,5 |
280,0 |
760,0 |
444,52 |
11. |
Puerzel Alexander |
1983 |
Rakousko |
118,72 |
250,0 |
150,0 |
330,0 |
730,0 |
420,77 |
12. |
Futtrup Casper |
1989 |
Dánsko |
114,82 |
265,0 |
177,5 |
272,5 |
715,0 |
415,63 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kruze Martins |
1988 |
Lotyšsko |
160,68 |
390,0 |
222,5 |
342,5 |
955,0 |
523,25 |
2. |
Rast Siim |
1988 |
Estonsko |
182,88 |
342,5 |
230,0 |
355,0 |
927,5 |
497,88 |
3. |
Rebreyend Christophe |
1988 |
Nizozemsko |
156,42 |
335,0 |
200,0 |
350,0 |
885,0 |
486,75 |
4. |
Rico Martin Ruben |
1984 |
Španělsko |
164,02 |
335,0 |
215,0 |
327,5 |
877,5 |
479,29 |
5. |
Ringoot Steve |
1989 |
Belgie |
150,08 |
327,5 |
220,0 |
322,5 |
870,0 |
481,37 |
6. |
Saario Jari |
1985 |
Finsko |
135,18 |
320,0 |
195,0 |
347,5 |
862,5 |
484,64 |
7. |
Gustafsson Kim |
1986 |
Švédsko |
144,76 |
290,0 |
190,0 |
370,5 |
850,5 |
472,96 |
8. |
McLaughlin Jordan |
1993 |
Velká Británie |
140,58 |
320,0 |
210,0 |
312,5 |
842,5 |
470,54 |
9. |
Haarala Kai |
1982 |
Finsko |
145,56 |
292,5 |
207,5 |
322,5 |
822,5 |
456,98 |
10. |
Gecas Tadas |
1977 |
Litva |
130,28 |
282,5 |
197,5 |
322,5 |
802,5 |
453,73 |
- |
Triantafyllidis Petros |
1987 |
Řecko |
132,36 |
- |
- |
- |
- |
- |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|