Reklama:

Mistrovství ČR v bench-pressu dorostu, juniorů a masters 2017 - pozvánka

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

V sobotu 4. března se v Jihlavě koná 13. otevřené Mistrovství České republiky v bench-pressu dorostu, juniorů a masters. K bojům o tituly mistrů České republiky se přihlásilo devadesát soutěžících, kteří se utkají v jedenácti věkových a několika váhových kategoriích.

Soutěž se jako tradičně odehraje v jihlavské sportovní hale, která se nachází v areálu plaveckého bazénu na ulici Evžena Rošického (mapa zde). K prezentaci se mohou závodníci dostavit od 10 hodin, vlastní soutěž bude zahájena ve 12 hodin. Podrobné náležitosti si můžete přečíst v propozicích zde.

Účast velkého počtu soutěžících a organizace pod vedením pana Tomáše Šárika jsou zárukou příjemného sportovního zážitku, který můžete v sobotu prožít. Všichni budete v Jihlavě srdečně vítáni.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Startovní listina

Dorostenky - sloučená

Adamová Karolína - TJ Svitavy
Lytvynyšynová Marija - TJ Sokol Rosice
Skácelová Jana - TJ Sokol Rosice
Waňková Eva - TJ Autobrzdy Jablonec n. Nisou

Juniorky - sloučená

Antošová Ekaterina - SK Zlobr Sedlčany
Kunclová Kateřina - SK Zlobr Sedlčany
Obršlíková Kristýna - TJ Sokol Rosice
Radová Michaela - TJ Spartak Chodov

Ženy M1 - sloučená

Bánovská Eva - TJ Olympia Zlín
Gregorová Marta - TJTZ Prosport Rakovník
Krčmářová Alena - TJ Sokol Nymburk

Ženy M2 do 52 kg

Zodererová Václava - TJ Sokol Žižkov

Ženy M3 do 84 kg

Takáčová Hana - TJ Sokol Nymburk

Dorostenci do 66 kg

Janda Matyáš - TJ Sokol Vejprnice
Kopal Lukáš - SKST Litvínov
Křepelka Daniel - TJ Svitavy

Dorostenci do 83 kg - sloučená

Doležal Lukáš - TJ Svitavy
Nový Jan - Colbert club SSK Vítkovice
Zsibrita Denis - Colbert club SSK Vítkovice

Dorostenci do 93 kg

Hlaváč Jakub - TJ Sokol Rosice
Krušina Aleš - SK Zlobr Sedlčany
Kymla Jiří - SK Zlobr Sedlčany
Lakomý Vojtěch - TJ Autobrzdy Jablonec n. Nisou
Steinoch Patrik - SK Zbýšov
Tóth Nikolas - TJ Viktorie Bohumín

Dorostenci do 105 kg

Kurečka Denis - Colbert club SSK Vítkovice
Novák Tomáš - SK Zlobr Sedlčany
Pimek David - TJ Olympia Zlín
Prokop Martin - Powerlifting TJJM Chodov

Junioři do 74 kg - sloučená

Lazok Tomáš - TJ Spartak Chodov
Nebola Martin - TJ Spartak Letohrad
Němec Tomáš - Colbert club SSK Vítkovice

Junioři do 83 kg

Bóna Erik - TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou
Janků Patrik - TJ Sokol Nymburk
Rajzl Robert - Fitness Jiskra Bílina
Škubal Jindřich - TJ Sokol Vejprnice

Junioři do 93 kg

Petráček Ondřej - TJ Sokol Vejprnice
Student Robin - TJ Kralupy
Zedník Tomáš - TJ Autobrzdy Jablonec n. Nisou

Junioři nad 93 kg - sloučená

Okrouhlý Vít - Sporting Apis Praha
Roller Matěj - Powerlifting TJJM Chodov
Sedláček Martin - TJ Spartak Pelhřimov
Telička Jakub - Colbert club SSK Vítkovice

Muži M1 do 83 kg

Brázda Ivo - TJ Sokol Rosice
Nebola Vladimír - TJ Spartak Letohrad

Muži M1 do 93 kg

Biháry Martin - TJ Sokol Vranovice
Furch Jiří - TJ Sokol Vranovice
Kopal Radim - SKST Litvínov
Mařík Tomáš - TJ Autobrzdy Jablonec n. Nisou
Patočka Václav - TJ Sokol Rosice
Sekerák Michal - FC Bílina
Tůma Roman - Sporting Apis Praha
Turek Martin - TJ Viktorie Bohumín

Muži M1 do 105 kg

Greguš Milan - Sporting Apis Praha
Koželuh Lukáš - TJ Sokol Vršovice
Lukš Jiří - TJ Sokol Jemnice
Ponocný Zdeněk - TJ Sokol Bílina
Stříska František - TJ Sokol Nymburk

Muži M1 do 120 kg

Halfar Oldřich - TJ Sokol Vranovice
Jurman Ivo - TJ Sokol Rosice
Krejča Zbyněk - TJ Sokol Nymburk
Macák Stanislav - SK Fitness Gym Olomouc
Svoboda Roman - TJ Spartak Pelhřimov

Muži M1 nad 120 kg

Pinc Jan - Powerlifting TJJM Chodov
Syrový Pavel - TJ Sokol Bílina

Muži M2 do 83 kg

Hodík Jaroslav - TJ Spartak Chodov
Novák Libor - TJ Svitavy
Tomi Jaroslav - TJ Sokol Vítkovice
Wolf Čestmír - Colbert club SSK Vítkovice

Muži M2 do 120 kg - sloučená

Cejnek Rostislav - Powerlifting Jihlava
Krčmář Jiří - TJ Sokol Nymburk
Psota Jiří - Sporting Apis Praha

Muži M2 nad 120 kg

Kadlec Jiří - TJ Sokol Bílina
Lacika Josef - SK ZLOBR Sedlčany
Mrázek Milan - TJ Sokol Lanžhot

Muži M3 do 93 kg - sloučená

Fajkus Jaroslav - Colbert club SSK Vítkovice
Krayzel Rémy - TJ Lokomotiva Krnov
Michalczyk František - Colbert club SSK Vítkovice
Ptáček Josef - TJ Spartak Pelhřimov
Thun Ladislav - Kulturistika a bikiny fitness

Muži M3 do 105 kg

Čmugr Bohumil - TJ Sokol Nymburk
Ďuriš Milan - TJ Sokol Modřice
Fafejta Jaroslav - KST Příbram
Primus Václav - TJ Spartak Pelhřimov

Muži M3 nad 105 kg - sloučená

Duna Jozef - TJ Sokol Vejprnice
Klepáč Pavel Von - TJ Sokol Rosice
Krištofík Jiří - Colbert club SSK Vítkovice

Muži M4 - sloučená

Kolář Alexandr - TJ Olympia Zlín
Olič Karel - TJ Kralupy
Soušek Antonín - SK Fitness Gym Olomouc




Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Nadpis:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra