Reklama:

České vzpěračky nafotily nový
sexy kalendář pro rok 2017!

Ronnie.cz > Powerlifting > Vzpírání

České vzpěračky prostřednictvím svých kalendářů již v předchozích letech dokázaly, že i silové sportovkyně mohou být nádherné a velmi svůdné ženy, ovšem v kalendáři pro rok 2017 tuto skutečnost demonstrují ještě výrazněji než kdy dříve. Fotografie, které vzešly z tvůrčí dílny přerovské fotografky Heleny Kadlíčkové, jsou přímo oslavou ženskosti a nepostrádají ani onen jemný a velmi decentní dotek smyslnosti, který dokáže tak příjemně zaměstnat mužskou mysl.

Na stránkách kalendáře pro rok 2017 se představí celkem dvanáct vzpěraček - pokud si kalendář zakoupíte, bude na Vás každý měsíc shlížet z jeho stránek jedna půvabná a zároveň silná žena. Modelkami se tentokrát staly tři plzeňské vzpěračky - Mirka, Markéta a Veronika, další tři dívky - Eliška, Adéla a Julie reprezentují Prahu, krásky Iva a Lenka jsou doma v Novém Hrozenkově, dívky Klára, Tereza a Nina dorazily na focení z Brna a také Třinec tu měl svoji zástupkyni, a to slečnu Ivu.

Chcete ještě o kus krásnější rok 2017? Chcete, aby Vás během něj provázely půvaby českých vzpěraček? Pak nezapomeňte včas zavítat na stránky vzperacky.cz.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra