Reklama:

Mistrovství světa v silovém trojboji dorostenců a juniorů 2016 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

Světový šampionát v silovém trojboji dorostenců a juniorů se letos koná v polském městě Szczyrk, které leží ve Slezských Beskydech. Soutěž zde probíhá od 29. srpna do 3. září. Našich závodníků a závodnic se v Polsku představí hned dvanáct, což je dokonce ještě více, než když se šampionát vloni konal v Praze. Jejich seznam, stejně jako časový harmonogram mistrovství, naleznete níže.

V tomto článku Vám budeme přinášet dosavadní výsledky, které budeme průběžně doplňovat. Aktuální dění můžete online sledovat zde.


Výsledky jsou průběžně doplňovány!

04. 09. 11:00 - doplněny kompletní výsledky
03. 09. 10:30 - doplněny páteční výsledky
02. 09. 08:00 - doplněny čtvrteční výsledky
01. 09. 09:15 - doplněny středeční výsledky
31. 08. 09:30 - doplněny úterní výsledky
30. 08. 15:00 - doplněny pondělní výsledky


Naši reprezentanti

Dorostenky
Kristýna Obršlíková kat. do 63 kg 9. místo výkon 372,5 kg
Deborah Rumanová kat. do 84 kg 4. místo výkon 355,0 kg
Juniorky
Michaela Radová kat. do 63 kg - -
Dorostenci
Patrik Janků kat. do 83 kg 10. místo výkon 557,5 kg
Jaroslav Němec kat. do 93 kg 4. místo výkon 700,0 kg
Tomáš Novák kat. do 105 kg 8. místo výkon 565,0 kg
Filip Porteš kat. do 105 kg 7. místo výkon 567,5 kg
Roman Štěpánek kat. do 120 kg

6. místo

výkon 537,5 kg
Junioři
Jan More kat. do 66 kg 5. místo výkon 575,0 kg
Ladislav Přibilík kat. do 74 kg 7. místo výkon 662,5 kg
Matěj Roller kat. do 120 kg 8. místo výkon 625,0 kg


Časový harmonogram

datum začátek kategorie
pondělí 29. 8. 2016 10:00 dorostenky a juniorky do 43 a do 47 kg
14:00 dorostenci a junioři do 53 kg a dorostenky a juniorky do 52 kg
úterý 30. 8. 2016 9:00 dorostenci a junioři do 59 kg
12:30 dorostenky a juniorky do 57 kg
16:00 dorostenci a junioři do 66 kg
středa 31. 8. 2016 9:00 dorostenky a juniorky do 63 kg
13:00 dorostenci a junioři do 74 kg
18:30 dorostenci do 83 kg
čtvrtek 1. 9. 2016 9:00 dorostenky a juniorky do 72 kg
13:00 junioři do 83 kg
17:00 dorostenci a junioři do 93 kg
pátek 2. 9. 2016 10:00 dorostenky a juniorky do 84 a nad 84 kg
14:30 dorostenci a junioři do 105 kg
sobota 3. 9. 2016 9:00 dorostenci do 120 a nad 120 kg
12:00 junioři do 120 a nad 120 kg


Dorostenky

Kategorie do 43 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Becerril Janet 1999 USA 41,8 132,5 65,0 127,5 325,5 472,94
2. Masangkay Joan 1998 Filipíny 41,5 115,0 55,0 112,5 282,5 412,93
3. Hamada Kasumi 2000 Japonsko 38,9 95,0 52,5 95,0 242,5 362,20

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Cherviakova Anastasiia 1999 Rusko 46,7 155,0 72,5 122,5 350,0 482,88
2. Kikuchi Miyabi 1998 Japonsko 46,5 132,5 80,0 125,0 337,5 457,41
3. Lavoy Stephanie 1999 USA 46,6 132,5 65,0 137,5 335,0 453,32
4. Abrea Andrea Rowella 1999 Filipíny 46,6 110,0 67,5 117,5 305,0 412,73
5. Kyiakh Anhelina 2002 Ukrajina 46,3 107,5 52,5 75,0 235,0 319,46

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. LaChapelle Taylor 1999 USA 51,5 177,5 92,5 147,5 417,5 524,38
2. Karimova Dilyra 1998 Kazachstán 51,8 150,0 95,0 142,5 395,0 493,91
3. Sawayama Aoi 1998 Japonsko 50,7 152,5 85,0 135,0 372,5 473,49
4. Shlykovich Krystsina 1998 Bělorusko 51,5 120,0 62,5 125,0 307,5 386,22

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kolesnik Daniela 1999 Rusko 56,51 175,0 127,5 170,0 472,5 552,02
2. Lazebna Daria 1998 Ukrajina 56,00 167,5 110,0 150,0 427,5 503,00
3. Montes Alana 1998 USA 56,20 145,0 85,0 160,0 390,0 457,59
4. Kurusu Aya 1998 Japonsko 54,90 130,0 70,0 130,0 330,0 394,35
5. Lis Ida 2000 Polsko 56,70 115,0 57,5 135,0 307,5 358,30
6. Reich Cheyenne 1998 Rakousko 55,40 100,0 62,5 110,0 272,5 323,35

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Krueger Sonja-Stefanie 1999 Německo 62,2 215,0 128,0 160,0 503,0 545,45
2. Panton Jordanne 1999 USA 61,3 182,5 92,5 193,5 468,5 513,76
3. Harhunovska Nataliia 1998 Ukrajina 60,4 190,0 102,5 155,0 447,5 496,37
4. Vakhrameeva Daria 2000 Rusko 59,8 167,5 115,5 145,0 428,0 478,42
5. Malcherek Magdalena 1998 Polsko 62,5 160,0 92,5 145,0 397,5 429,50
6. Rusanenko Daria 2001 Ukrajin 58,9 180,0 82,5 132,5 395,0 446,75
7. Reich Dakota 1998 Rakousko 59,7 140,0 77,5 170,0 387,5 433,69
8. Derevianko Anastasiia 1998 Rusko 62,2 145,0 90,0 147,5 382,5 414,78
9. Obršlíková Kristýna 1998 Česká republika 61,5 152,5 85,0 135,0 372,5 407,48

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Atamanova Irina 1998 Rusko 65,2 185,0 112,5 162,5 460,0 481,48
2. Kierstyn Amber 1998 USA 70,9 175,0 92,5 177,5 445,0 438,86
3. Krasnova Ruslana 2000 Ukrajina 65,7 175,0 107,5 160,0 442,5 460,55
4. Soltyszewska Sandra 1999 Polsko 64,2 117,5 55,0 127,5 300,0 317,64

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Minaeva Anastasiia 1998 Rusko 83,0 202,5 117,5 160,0 480,0 430,66
2. Nesterenko Olesia 2001 Rusko 72,1 170,0 105,0 145,0 420,0 409,54
3. Butaute Gabriele 1998 Litva 73,5 155,0 85,0 162,5 402,5 387,57
4. Rumanová Deborah 1999 Česká republika 75,2 155,0 75,0 125,0 355,0 336,93
- Pinionzh Kateryna 1998 Ukrajina 74,6 152,5 - 125,0 - -

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hewitt LeeAnn 1999 USA 150,1 248,5 125,0 230,0 603,5 464,39
2. Poisso Lily 1998 USA 129,7 195,0 122,5 202,5 520,0 410,12
3. Efimtseva Daria 2000 Rusko 108,9 210,0 142,5 165,0 517,5 421,66

Juniorky

Kategorie do 43 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rattunde Stephanie 1997 USA 42,8 122,5 70,0 130,0 322,5 462,40
2. Kirillova Polina 1997 Rusko 42,3 105,0 60,0 120,0 285,0 411,68

Kategorie do 47 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hudson Allegra 1994 USA 46,6 152,5 80,0 160,0 392,5 531,13
2. Huang Hui-Chuan 1996 Tchaj-wan 46,2 140,0 85,0 155,0 380,0 517,37
3. Shlopko Tetyana 1996 Ukrajina 46,9 147,5 85,0 140,0 372,5 501,76
4. Martin Jasmine 1993 Filipíny 46,2 140,0 60,0 145,0 345,0 469,72
5. Gerber Aleksandra 1995 Rusko 46,9 135,0 80,0 120,0 335,0 451,25
6. Uemura Mayu 1997 Japonsko 46,8 95,0 50,0 100,0 245,0 330,50

Kategorie do 52 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Hesthammer Karen 1994 Norsko 51,7 177,5 105,0 167,5 450,0 563,49
2. Minami Ayasa 1993 Japonsko 50,7 140,0 95,0 117,5 352,5 448,06
3. Ito Sakiko 1996 Japonsko 51,2 115,0 62,5 127,5 305,0 384,79
4. Engrenius Maria 1997 Švédsko 51,0 140,0 - 140,0 - -

Kategorie do 57 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Johnson Kimberly 1994 USA 55,80 185,0 120,0 177,5 482,5 569,30
2. Lent Lauren 1997 USA 55,90 192,5 97,5 180,0 470,0 553,80
3. Gonchar Ganna 1993 Ukrajina 56,90 180,0 132,5 150,0 462,5 537,42
4. Borisova Elena 1994 Rusko 56,50 185,0 102,5 172,5 460,0 537,46
5. Sjoel Lena 1997 Norsko 56,70 175,0 102,5 170,0 447,5 521,43
6. Iskibaeva Galina 1993 Rusko 55,90 167,5 102,5 165,0 435,0 512,56
7. Bruvere Milda 1994 Litva 56,00 167,5 82,5 152,5 402,5 473,58
8. Kobayashi Nobuyo 1997 Japonsko 56,40 155,0 82,5 130,0 372,5 435,86

Kategorie do 63 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Engmark Erle 1993 Norsko 62,9 187,5 130,0 200,0 517,5 556,47
2. Grebenkova Daria 1994 Rusko 62,5 192,5 120,0 182,5 495,0 534,85
3. Vilmar Matilda 1996 Švédsko 62,2 190,0 117,5 165,0 472,5 512,38
4. Terahara Maruru 1993 Japonsko 62,2 192,5 110,0 155,0 457,5 496,11
5. Tsutsumi Ayaka 1995 Japonsko 60,2 175,0 70,0 147,5 392,5 436,46
- Radová Michaela 1994 Česká republika 60,2 - 95,0 140,0 - -
- Hansen Ingvild 1994 Norsko 62,5 175,0 - 160,0 - -

Kategorie do 72 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kapstad Silvia 1996 Norsko 71,9 222,5 125,0 202,5 550,0 537,29
2. Lowe Jessika 1996 Švédsko 71,2 190,0 122,5 197,5 510,0 501,53
3. Young Dakota 1996 USA 71,7 207,5 107,5 195,0 510,0 499,19
4. Erokhina Mariia 1995 Rusko 70,8 195,0 115,0 187,5 497,5 491,08
5. Miller Carley 1996 USA 70,4 195,0 105,0 190,0 490,0 485,59
6. Hansen Majken 1996 Dánsko 71,0 197,5 95,0 170,0 462,5 455,65
7. Madoba Kazusa 1996 Japonsko 64,8 185,0 105,0 160,0 450,0 473,18

Kategorie do 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kielsen Birgitte 1996 Norsko 82,0 240,0 160,0 192,5 592,5 534,91
2. Elovikova Angelina 1993 Rusko 74,4 225,0 132,5 195,0 552,5 527,91
3. Davis Sarah 1995 USA 82,5 202,5 142,5 202,5 547,5 492,75
4. McKenzie Claire 1994 USA 81,3 217,5 120,0 192,5 530,0 480,71
5. Shashkova Darya 1997 Ukrajina 78,4 192,5 127,5 160,0 480,0 444,29

Kategorie nad 84 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Okatenko Xeniya 1994 Kazachstán 88,7 217,5 145,0 200,0 562,5 489,04
2. Lovas Monika 1994 Maďarsko 103,0 227,5 155,0 180,0 562,5 464,51
3. Pavlova Anna 1996 Rusko 112,5 207,5 155,0 170,0 527,5 426,91


Dorostenci

Kategorie do 53 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Tamura Yo 1999 Japonsko 52,8 190,0 160,5 175,0 525,5 507,53
2. Chatman Trai 1998 USA 52,6 185,0 157,5 172,5 515 499,34
3. Stankevich Albert 2002 Bělorusko 52,5 140,0 70,0 125,0 335 325,45
- Valciukas Egidijus 1998 Litva 52,9 - 152,5 140,0 - -

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Garcia Marc 2000 USA 57,4 230,0 127,5 210,0 567,5 504,45
2. Nizamadinov Zhandarbek 1998 Kazachstán 58,6 222,5 127,5 195,0 545,0 475,08
3. Cypas Nojus 2000 Litva 58,6 145,0 87,5 205,0 437,5 381,37
4. Kavaliauskas Faustas 1998 Litva 58,7 150,0 110,0 155,0 415,0 361,18
- Farooqi Aziz 1998 Japonsko 57,9 200,0 115,0 - - -

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Ruzimuradov Ruslan 1998 Ukrajina 65,7 240,0 185,0 217,5 642,5 506,35
2. Gibbs Jakob 1999 USA 65,6 200,0 147,5 235,0 582,5 459,65
3. Binder Markus 1998 Rakousko 65,0 200,0 127,5 192,5 520,0 413,50
4. Parn Kermo 1998 Estonsko 65,6 182,5 117,5 215,0 515,0 406,39
5. Kacinskas Lukas 2000 Litva 65,0 180,0 97,5 212,5 490,0 389,65
6. Urakawa Kazuma 1998 Japonsko 64,8 185,0 110,0 172,5 467,5 372,74
7. Sherwood Joe 1998 Velká Británie 64,4 165,0 87,5 185,0 437,5 350,61

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Sherman Daniel 1998 Velká Británie 72,9 252,5 142,5 245,0 640,0 465,34
2. Awlad Thani Al Khattab 1998 Omán 72,2 237,5 145,0 247,5 630,0 461,29
3. Manastyrskyi Andrii 1998 Ukrajina 73,3 232,5 170,0 225,0 627,5 454,44
4. Murakami Shota 1998 Japonsko 73,2 210,0 167,5 225,0 602,5 436,75
5. El Mourad Rakan 1998 Libanon 72,3 202,5 155,0 220,0 577,5 422,44
6. Konczak Hubert 1998 Polsko 72,8 227,5 132,5 210,0 570,0 414,85
7. Paczuk Adam 1998 Maďarsko 71,9 210,0 150,0 205,0 565,0 414,99
8. Karaliunas Ignas 1999 Litva 73,3 205,0 130,0 190,0 525,0 380,20
9. Mitsuhashi Gai 2000 Japonsko 70,8 180,0 125,0 210,0 515,0 382,64

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kotenyov Ilya 1998 Kazachstán 82,5 267,5 175,0 280,0 722,5 484,00
2. Bilyk Andriy 1998 Ukrajina 81,9 285,0 190,0 245,0 720,0 484,49
3. Hladkyi Viktor 1998 Ukrajina 82,1 255,0 182,5 262,5 700,0 470,33
4. Haase Hannes 1998 Německo 81,5 285,0 175,0 235,0 695,0 469,06
5. Akimoto Ryo 1998 Japonsko 81,9 245,0 190,0 245,0 680,0 457,57
6. Sutkus Tautvydas 1998 Litva 82,6 252,5 170,0 240,0 662,5 443,48
7. Saito Ryu 1998 Japonsko 82,2 240,0 155,0 225,0 620,0 416,27
8. Zareba Jakub 1998 Velká Británie 81,5 240,0 140,0 205,0 585,0 394,82
9. Kihu Mark 2000 Estonsko 82,0 215,0 120,0 235,0 570,0 383,27
10. Janků Patrik 1998 Česká republika 82,2 222,5 145,0 190,0 557,5 374,31

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Kostov Bohdan 1998 Ukrajina 90,2 270,0 177,5 290,0 737,5 470,30
2. Rogers Logan 1998 USA 91,8 265,0 177,5 280,0 722,5 456,69
3. Grupinski Wojciech 1999 Polsko 92,8 265,0 172,5 265,0 702,5 441,73
4. Němec Jaroslav 1998 Česká republika 91,1 260,0 180,0 260,0 700,0 444,15
5. Awlad Thani Nabras 1998 Omán 89,2 245,0 155,0 265,0 665,0 426,46
6. Przybojewski Pawel 1999 Polsko 86,8 240,0 160,0 240,0 640,0 416,45
7. Da Silva Hideki 1999 Japonsko 84,9 225,0 140,0 245,0 610,0 401,87
8. Sakakibara Ren 1998 Japonsko 90,0 212,5 125,0 222,5 560,0 357,50

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Peardot Joshua 1998 USA 103,4 335,5 200,0 295,0 830,5 499,05
2. Rushing Jonathan 1998 USA 101,4 315,0 162,5 275,0 752,5 455,49
3. Lang Marco 1998 Rakousko 103,5 255,0 157,5 247,5 660,0 396,40
4. Tworkowski Mariusz 1998 Polsko 98,1 280,0 162,5 215,0 657,5 403,31
5. Collins Farris 1998 Velká Británie 95,2 265,0 170,0 210,0 645,0 400,80
6. Cleja Andreas 1998 Rumunsko 102,7 242,5 182,5 195,0 620,0 373,49
7. Porteš Filip 2000 Česká republika 101,0 232,5 120,0 215,0 567,5 344,02
8. Novák Tomas 1999 Česká republika 99,7 250,0 135,0 180,0 565,0 344,25

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Cook Dylon 1998 USA 118,4 365,5 210,0 285,0 860,5 496,34
2. Johnson Jack 1998 Velká Británie 118,1 300,0 245,0 300,0 845,0 487,65
3. Goliney Viktor 2000 Ukrajina 119,2 300,0 205,0 255,0 760,0 437,61
4. Lulinski Tomasz 1998 Polsko 116,2 212,5 160,0 250,0 622,5 360,74
5. Ruut Mihkel 1999 Estonsko 106,9 245,0 145,0 220,0 610,0 362,28
6. Štěpánek Roman 1998 Česká republika 106,6 205,0 117,5 215,0 537,5 319,54

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Dilley Declan 1998 USA 121,2 315,0 235,0 275,0 825,0 473,22
2. Sanchez Carlos 1998 USA 130,7 315,0 202,5 295,0 812,5 459,14
3. Sipos Erik 1998 Slovensko 145,6 255,0 172,5 232,5 660,0 366,70
4. Wozniak Andrzej 1998 Polsko 121,0 252,5 142,5 230,0 640,0 367,23
5. Orobets Ihor 2000 Ukrajina 120,4 190,0 150,0 177,5 525,0 301,61

Junioři

Kategorie do 53 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Arai Kazuma 1995 Japonsko 52,6 185,0 125,0 195,0 505 489,65
2. Moriwaki Hiroto 1995 Japonsko 52,1 185,0 125,0 180,0 490 479,86

Kategorie do 59 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lin Yi-Chun 1994 Tchaj-wan 58,20 252,5 155,0 250,0 657,5 576,83
2. Satake Yusuke 1996 Japonsko 58,50 242,5 155,0 222,5 620,0 541,32
3. Ramirez Regie 1993 Filipíny 57,40 220, 140,0 240,0 600,0 533,34
4. Leon Josue 1993 USA 58,50 217,5 130,0 250,0 597,5 521,68
5. Grimm Logan 1997 USA 58,40 242,5 127,5 220,0 590,0 515,96

Kategorie do 66 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Okpoko Charles 1995 USA 65,30 292,5 190,0 252,5 735,0 582,27
2. Kiuchi Yosuke 1996 Japonsko 65,70 270,0 167,5 265,0 702,5 553,64
3. Kairzhan Ispandiyar 1997 Kazachstán 63,30 240,0 165,0 235,0 640,0 520,51
4. Perháč Adrián 1993 Slovensko 65,30 242,5 140,0 237,5 620,0 491,16
5. More Jan 1993 Česká republika 64,30 205,0 145,0 225,0 575,0 461,44
6. Somodi Vince 1995 Maďarsko 63,80 222,5 105,0 225,0 552,5 446,31
7. Moise Gheorghe 1995 Rumunsko 63,90 227,5 132,5 190,0 550,0 443,69

Kategorie do 74 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lehew Stephen 1995 USA 73,4 295,0 225,0 295,0 815,0 589,65
2. Maher Alexis 1995 USA 73,2 282,5 165,0 302,5 750,0 543,67
3. Milla Marius 1993 Německo 73,3 272,5 172,5 295,0 740,0 535,91
4. Sukhorutchenko Mykyta 1995 Ukrajina 73,5 300,0 190,0 250,0 740,0 534,87
5. Chornyi Vladislav 1997 Ukrajina 72,8 280,0 157,5 245,0 682,5 496,72
6. Cingi Eray 1993 Nizozemsko 73,5 255,0 155,0 255,0 665,0 480,66
7. Přibilík Ladislav 1993 Česká republika 74 255,0 172,5 235,0 662,5 476,54
8. De Lacey Harry 1993 Nový Zéland 72,8 245,0 140,0 275,0 660,0 480,35
9. Maegawa Tomoki 1994 Japonsko 73,1 237,5 182,5 210,0 630,0 457,13
- Gliebe Nikolas 1997 Rakousko 73,1 - 162,5 232,5 - -
- Avram Laurentiu 1995 Rumunsko 73,2 - 172,5 210,0 - -
- Eriksson Alexander 1994 Švédsko 73,3 307,5 - 275,0 - -

Kategorie do 83 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Lebediev Oleksandr 1994 Ukrajina 82,4 340,0 250,0 297,5 887,5 594,98
2. Musiienko Kostiantyn 1997 Ukrajina 82,5 302,5 250,0 262,5 815,0 545,97
3. Taylor Raynard 1997 USA 81,0 305,0 185,0 292,5 782,5 530,07
4. Suzuki Yoshiki 1993 Japonsko 82,8 295,0 205,0 282,5 782,5 523,10
5. Schnurr Julian 1994 Německo 82,9 290,0 190,0 287,5 767,5 512,69
6. Beilmann Viktor 1997 Německo 82,3 300,0 185,0 260,0 745,0 499,82
7. Pupinis Paulius 1994 Litva 78,7 270,0 192,5 260,0 722,5 498,45
8. Strang Ryan 1994 Velká Británie 82,4 260,0 192,5 242,5 695,0 466,93
9. Olsen Nickolaj 1994 Dánsko 80,5 267,5 140,0 262,5 670,0 455,60
10. Dahl Mickel 1996 Dánsko 82,9 257,5 150,0 262,5 670,0 447,56
11. Bhogal Mehar 1996 Kanada 82,0 225,0 160,0 227,5 612,5 411,85
12. Karner Margus 1993 Estonsko 81,3 215,0 147,5 207,5 570,0 385,26

Kategorie do 93 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Horiguchi Yosuke 1993 Japonsko 92,5 305,0 280,5 255,0 840,5 529,35
2. Dahlkvist Oliver 1995 Švédsko 91,4 307,5 212,5 275,0 795,0 503,63
3. Slettnes Nikolai 1994 Norsko 86,1 310,0 217,5 265,0 792,5 517,98
4. Afzal Benjamin 1994 Norsko 87,5 312,5 215,0 260,0 787,5 510,22
5. Graaf Franz 1996 Německo 92,7 297,5 215,0 250,0 762,5 479,76
6. Schutan Maxim 1994 Německo 92,8 290,0 217,5 237,5 745,0 468,46
7. Malevskis Klaudijus 1996 Litva 84,8 272,5 217,5 250,0 740,0 487,81
8. Ducký Markus 1997 Slovensko 86,5 285,0 172,5 230,0 687,5 448,18
9. Swierczynski Adrian 1996 Polsko 91,8 235,0 170,0 277,5 682,5 431,41
10. Hinteregger Martin 1996 Rakousko 92,7 267,5 170,0 245,0 682,5 429,43
11. Cazacu Alexandru 1997 Rumunsko 91,9 240,0 172,5 220,0 632,5 399,61
12. Campbell Travis 1993 Kanada 90,3 225,0 145,0 245,0 615,0 391,94
- Ito Soshi 1995 Japonsko 92,7 260,0 - 230,0 - -

Kategorie do 105 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Rubets Oleksandr 1996 Ukrajina 98,3 416,0 257,5 317,5 991,0 607,38
2. Yang Sen 1994 Tchaj-wan 103,7 395,0 260,0 297,5 952,5 571,69
3. Kovalov Danylo 1996 Ukrajina 103,8 370,0 260,0 317,5 947,5 568,50
4. Fountain Mitchell 1996 USA 100,7 350,0 235,0 337,5 922,5 559,87
5. Riekstins Marks 1993 Lotyšsko 102,8 337,5 280,0 285,0 902,5 543,39
6. Leitow Tim 1994 Německo 99,7 327,5 230,0 315,0 872,5 531,61
7. Powell Tery 1993 USA 102,9 322,5 220,0 315,0 867,5 522,15
8. Durani Abdul Tawab 1993 Německo 103,8 325,0 242,5 292,5 869,0 516,00
9. Peeters Alan 1994 Belgie 103,4 345,0 217,5 295,0 857,5 515,27
10. Barber Steven 1993 Velká Británie 102,0 267,5 152,5 275,0 695,0 419,71
- Sypka Kamil 1994 Polsko 104,1 305,0 - - - -

Kategorie do 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Jaeger Kevin 1995 Německo 120,0 377,5 356,0 292,5 1026,0 589,85
2. Burttschell Jesse 1993 USA 119,3 367,5 292,5 327,5 987,5 568,50
3. Samuelsson Viktor 1993 Island 119,7 360,0 302,5 317,5 980,0 563,79
4. Arseniuk Mykola 1993 Ukrajina 115,2 372,5 260,0 305,0 937,5 544,50
5. Sano Seiken 1995 Japonsko 111,4 295,0 210,0 275,0 780,0 457,31
6. Harvey Sam 1993 Německo 118,8 265,0 195,0 260,0 720,0 414,94
7. Turus Dan 1996 Rumunsko 116,3 267,5 185,0 200,0 652,5 377,99
8. Roller Matěj 1995 Česká republika 107,9 250,0 145,0 230,0 625,0 370,06
- Tytarenko Oleksandr 1995 Ukrajina 115,8 - 240,0 285,0 - -
- White Sebastian 1993 Norsko 118,5 340,0 - 290,0 - -

Kategorie nad 120 kg

p. jméno nar. stát váha dřep tlak tah trojboj body
1. Johannsson Julian J.K. 1993 Island 160,6 400,0 310,0 370,0 1080,0 591,73
2. Shevchenko Andrii 1995 Ukrajina 126,1 382,5 262,5 290,0 935,0 531,83
3. Gudmundsson Thorbergur 1993 Island 148,4 325,0 262,5 300,0 887,5 491,76
4. Schnegg Martin 1994 Rakousko 125,5 312,5 215,0 265,0 792,5 451,25
5. Ordean Daniel 1995 Rumunsko 127,8 325,0 210,0 257,5 792,5 449,67
6. Lieberknecht Nick 1994 Německo 120,1 302,5 200,0 240,0 742,5 426,79
7. Kulik Damian 1995 Polsko 124,0 260,0 175,0 230,0 665,0 379,58



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra