Uplynulou sobotu se v Liberci uskutečnilo mistrovství ČR v klasickém (RAW) bench-pressu. Závod neměl, tak jako jiné mistrovské soutěže, nominační závody, proto jedinou podmínkou startu bylo pouze členství v Českém svazu silového trojboje a základní pokus na úrovni III. výkonnostní třídy. Závodu se proto zúčastnilo 149 sportovců a sportovkyň. Pořadatelský oddíl PWL Vision Nutrition v čele s Janem Filem mimo velmi příjemně zorganizovaného závodu připravil i několik exhibičních vystoupení, konkrétně legendy kulturistiky Pavola Jablonického a závodnice Diany Wolfové. Účastníci dále mohli navštívit stánek s doplňky výživy od společnosti Vision Nutrition nebo se mohli zapojit do diskuze o silovém trojboji, která se konala po skončení soutěže s reprezentantem Tomášem Šárikem.
Závody proběhly na velmi vysoké úrovni, atmosféra byla výborná, závodníci podávali úctyhodné výkony a překonávali národní rekordy. V Liberci se v sobotu konaly jedny z nejlepších závodů v roce 2016.
Absolutní vítězové
Dorostenky
1. Obršlíková Kristýna - 68,57 bodů
2. Rumanová Deborah - 56,71 bodů
3. Adamová Karolína - 54,32 bodů
Juniorky
1. Antošová Ekaterina - 78,38 bodů
2. Radová Michaela - 71,55 bodů
3. Barkóciová Nikol - 69,28 bodů
Ženy
1. Drabálková Michaela - 85,80 bodů
2. Bobálová Barbora - 80,68 bodů
3. Jurčíková Iveta - 78,25 bodů
Ženy masters 1
1. Mlejnková Petra - 80,02 bodů
2. Krčmářová Alena - 57,81 bodů
Ženy masters 2
1. Zodererová Václava - 66,76 bodů
2. Košářová Simona - 51,86 bodů
Ženy masters 3
1. Takáčová Hana - 83,25 bodů
Ženy masters 4
1. Hyková Adina - 65,23 bodů
Dorostenci
1. Němec Jaroslav - 91,50 bodů
2. Jelínek Ladislav - 85,72 bodů
3. Křepelka Daniel - 80,66 bodů
|
Junioři
1. Šedivý Dušan - 106,72 bodů
2. Rajzl Robert - 101,38 bodů
3. Pecka Milan - 100,77 bodů
Muži
1. Sedláček Jakub - 135, 27 bodů
2. Švec Michal - 125,44 bodů
3. Demčák Pavol - 122,46 bodů
Muži masters 1
1. Šoukal Jaroslav - 119,77 bodů
2. Přibyl Marián - 116,05 bodů
3. Ghazal Khaled - 113,54 bodů
Muži masters 2
1. Psota Jiří - 97,47 bodů
2. Hofbauer Milan - 94,04 bodů
3. Krčmář Jiří - 92,39 bodů
Muži masters 3
1. Krayzel Rémy - 110,14 bodů
2. Maršík Luboš - 90,93 bodů
3. Duna Jozef - 87,90 bodů
Muži masters 4
1. Soušek Antonín - 78,33 bodů
2. Kolář Alexandr - 72,44 bodů
3. Kadaňka Zdeněk - 51,57 bodů
|
Rekordy překonané na soutěži
- Kristýna Obršlíková - kategorie dorostenek do 63 kg - výkon 63 kg
- Deborah Rumanová - kategorie dorostenek do 72 kg - výkon 57,5 kg
- Ekaterina Antošová - kategorie juniorek do 52 kg - výkon 62,5 kg
- Václava Zodereová - kategorie masters 1 do 52 kg - výkon 53 kg
- Jaroslav Němec - kategorie juniorů do 93 kg - výkon 142,5 kg
- Khaled Ghazal - kategorie masters 1 do 105 kg - výkon 190 kg
- Zbyněk Krejča - kategorie masters 1 do 120 kg - výkon 200 kg
- Rémy Krayzel - kategorie masters 3 do 83 kg - výkon 165 kg
- Jozef Duna - kategorie masters 3 do 120 kg - výkon 150 kg
Hodnocení oddílů
- 1. Sokol Nymburk - 57 bodů
- 2. SK ZLOBR Sedlčany - 57 bodů
- 3. TJ Svitavy - 56 bodů
Mistrovství ČR v RAW bench-pressu 2016 - výsledky
Dorostenky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Adamová Karolína |
2000 |
TJ Svitavy |
54,2 |
40,0 |
45,0 |
50,0 |
45,0 |
54,3200 |
2. |
Nygrýnová Kateřina |
1999 |
SK Zlobr Sedlčany |
53,0 |
35,0 |
40,0 |
40,0 |
40,0 |
49,1400 |
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Obršlíková Kristýna |
1998 |
TJ Sokol Rosice |
61,9 |
55,0 |
60,0 |
63,0 |
63,0 |
68,5700 |
2. |
Kudrfalcová Petra |
1998 |
Powerlifting Jihlava |
60,8 |
37,5 |
40,0 |
42,5 |
42,5 |
46,9000 |
Dorostenky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Rumanová Deborah |
1999 |
Colbert club SSK Vítkovice |
70,9 |
55,0 |
57,5 |
60,0 |
57,5 |
56,7100 |
Juniorky do 47 a 52 kg - sloučená
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Antošová Ekaterina |
1995 |
SK Zlobr Sedlčany |
51,6 |
60,0 |
62,5 |
65,0 |
62,5 |
78,3800 |
2. |
Barkóciová Nikol |
1997 |
TJ Sokol Lanžhot |
59,2 |
55,0 |
55,0 |
62,5 |
55,0 |
69,2800 |
3. |
Halasová Sára |
1993 |
SK Fitness Gym Olomouc |
59,2 |
37,5 |
40,0 |
40,0 |
40,0 |
55,0500 |
Juniorky do 57, 63 a 72 kg - sloučená
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Radová Michaela |
1994 |
TJ Spartak Chodov |
61,0 |
65,0 |
68,0 |
68,0 |
65,0 |
71,5500 |
2. |
Sluková Tereza |
1994 |
TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. |
54,9 |
55,0 |
60,0 |
60,0 |
55,0 |
65,7200 |
3. |
Šťastná Barbora |
1993 |
SK Zlobr Sedlčany |
70,3 |
57,5 |
62,5 |
65,0 |
65,0 |
64,4700 |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Bali Šoltézová Lucie |
1988 |
SK Olymp Fit. Nový Bor |
56,6 |
60,0 |
65,0 |
65,5 |
60,0 |
70,0100 |
2. |
Grafová Lucie |
1992 |
Powerlifting TJJM Chodov |
57,0 |
45,0 |
52,5 |
55,0 |
52,5 |
60,9200 |
3. |
Hejhalová Renáta |
1986 |
TJ TZ Prosport Rakovník |
57,0 |
45,0 |
45,0 |
50,0 |
50,0 |
58,0200 |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Bobálová Barbora |
1982 |
Powerlifting TJJM Chodov |
57,5 |
67,5 |
70,0 |
70,0 |
70,0 |
80,6800 |
2. |
Jurčíková Iveta |
1992 |
Powerlifting Jihlava |
59,8 |
65,0 |
70,0 |
72,5 |
70,0 |
78,2500 |
3. |
Gregorová Marta |
1977 |
TJ TZ Prosport Rakovník |
62,8 |
60,0 |
65,0 |
70,0 |
70,0 |
75,3600 |
4. |
Strolená Lenka |
1984 |
TJ Spartak Chodov |
62,1 |
67,5 |
70,0 |
70,0 |
67,5 |
73,2900 |
Ženy do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Drabálková Michaela |
1989 |
Sokol Nymburk |
71,5 |
77,5 |
82,5 |
87,5 |
87,5 |
85,8000 |
2. |
Reifová Gabriela |
1986 |
TJ Spartak Chodov |
70,5 |
70,0 |
75,0 |
80,0 |
75,0 |
74,2500 |
3. |
Steinerová Petra |
1981 |
TJ Baník Meziboří |
71,5 |
75,0 |
80,0 |
80,0 |
75,0 |
73,5400 |
4. |
Korecká Tereza |
1992 |
Powerlifting TJJM Chodov |
66,8 |
65,0 |
70,0 |
72,5 |
70,0 |
71,9800 |
- |
Novotná Markéta |
1991 |
Powerlifting Jihlava |
66,2 |
52,5 |
52,5 |
52,5 |
0,0 |
0,00 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Koutňáková Martina |
1990 |
TJ Sokol Pohořelice |
75,1 |
70,0 |
77,5 |
82,5 |
77,5 |
73,6100 |
2. |
Lifková Miluše |
1984 |
Fitness Jiskra Bílina |
72,8 |
65,0 |
67,5 |
70,0 |
70,0 |
67,8200 |
3. |
Kůrková Miroslava |
1982 |
SK Olymp Fit. Nový Bor |
72,8 |
60,0 |
60,0 |
60,0 |
60,0 |
58,1300 |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Pokorná Petra |
1988 |
Fitness Jiskra Bílina |
104,8 |
70,0 |
72,5 |
80,0 |
80,0 |
65,7700 |
Ženy M1 - sloučená
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Mlejnková Petra |
1967 |
Xxtreme Arena Praha |
58,1 |
65,0 |
67,5 |
70,0 |
70,0 |
80,0200 |
2. |
Krčmářová Alena |
1975 |
Sokol Nymburk |
78,5 |
55,0 |
62,5 |
65,0 |
62,5 |
57,8100 |
Ženy M2 - sloučená
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Zodererová Václava |
1961 |
TJ Sokol Žižkov |
51,3 |
50,0 |
53,0 |
53,5 |
53,0 |
66,7600 |
2. |
Košářová Simona |
1966 |
Colbert club SSK Vítkovice |
76,0 |
52,5 |
55,0 |
57,5 |
55,0 |
51,8600 |
Ženy M3 do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Takáčová Hana |
1954 |
Sokol Nymburk |
74,9 |
80,0 |
87,5 |
92,5 |
87,5 |
83,2500 |
Ženy M4 do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Hyková Adina |
1943 |
TJ Spartak Chodov |
62,0 |
57,5 |
60,0 |
63,0 |
60,0 |
65,2300 |
Dorostenci do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Křepelka Daniel |
2001 |
TJ Svitavy |
60,3 |
90,0 |
95,0 |
97,5 |
95,0 |
80,6600 |
2. |
Kopal Lukáš |
2000 |
SKST Litvínov |
65,1 |
77,5 |
80,0 |
82,5 |
82,5 |
65,5200 |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kulka Pavel |
1998 |
TJ Svitavy |
72,6 |
95,0 |
100,0 |
105,0 |
100,0 |
72,9300 |
2. |
Košťál David |
2000 |
FC Bílina |
69,3 |
85,0 |
90,0 |
100,0 |
90,0 |
67,9700 |
- |
Pikeš Patrik |
2000 |
SKST Litvínov |
72,5 |
85,0 |
85,0 |
85,0 |
0,0 |
0,00 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Janků Patrik |
1998 |
TJ Svitavy |
77,9 |
102,5 |
107,5 |
110,0 |
110,0 |
76,4000 |
2. |
Rada Karel |
2001 |
Fitness Staňkov |
80,5 |
95,0 |
105,0 |
110,0 |
105,0 |
71,4000 |
3. |
Rejholec Lukáš |
1998 |
SK Zlobr Sedlčany |
75,7 |
100,0 |
107,5 |
107,5 |
100,0 |
70,8000 |
4. |
Kymla Jiří |
1999 |
SK Zlobr Sedlčany |
78,2 |
90,0 |
95,0 |
100,0 |
95,0 |
65,8100 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Němec Jaroslav |
1998 |
SK Zlobr Sedlčany |
89,0 |
122,5 |
135,0 |
142,5 |
142,5 |
91,5000 |
2. |
Sahula Josef |
1998 |
Sokol Nymburk |
87,5 |
100,0 |
110,0 |
117,5 |
117,5 |
76,1300 |
3. |
Adámek Richard |
1998 |
Colbert club SSK Vítkovice |
86,1 |
110,0 |
115,0 |
120,0 |
115,0 |
75,1600 |
4. |
Telička Jakub |
1998 |
Colbert club SSK Vítkovice |
88,0 |
100,0 |
105,0 |
105,0 |
100,0 |
64,5900 |
5. |
Kurečka Denis |
1999 |
Colbert club SSK Vítkovice |
91,9 |
95,0 |
97,5 |
97,5 |
97,5 |
61,6000 |
Dorostenci do 105 a 120 kg - sloučená
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Jelínek Ladislav |
1998 |
TJ Přeštice |
108,4 |
140,0 |
145,0 |
155,0 |
145,0 |
85,7200 |
2. |
Řeháček Petr |
1998 |
SK Zlobr Sedlčany |
98,6 |
115,0 |
120,0 |
125,0 |
120,0 |
73,4500 |
3. |
Novák Tomáš |
1999 |
SK Zlobr Sedlčany |
93,6 |
100,0 |
- |
- |
100,0 |
62,6300 |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Šedivý Dušan |
1995 |
Powerlifting TJJM Chodov |
71,7 |
135,0 |
140,0 |
145,0 |
145,0 |
106,7200 |
2. |
More Jan |
1993 |
Fitness Staňkov |
71,4 |
120,0 |
127,5 |
135,0 |
127,5 |
94,1300 |
3. |
Němec Tomáš |
1996 |
Colbert club SSK Vítkovice |
73,1 |
110,0 |
120,0 |
120,0 |
110,0 |
79,8200 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Rajzl Robert |
1994 |
TJ Olympia Zlín |
81,3 |
140,0 |
150,0 |
152,5 |
150,0 |
101,3800 |
2. |
Štěpánik Milan |
1993 |
Sporting Apis Praha |
82,3 |
145,0 |
150,0 |
152,5 |
145,0 |
97,2800 |
3. |
Bóna Erik |
1997 |
TJ Sokol Vejprnice |
82,3 |
110,0 |
112,5 |
120,0 |
112,5 |
75,4800 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Pecka Milan |
1994 |
Sokol Havlíčkův Brod |
92,5 |
160,0 |
165,0 |
165,0 |
160,0 |
100,7700 |
2. |
Špinka Dominik |
1995 |
TJ Sokol Mělník |
89,5 |
130,0 |
140,0 |
145,0 |
145,0 |
92,8300 |
3. |
Okrouhlý Vít |
1994 |
Sporting Apis Praha |
92,3 |
145,0 |
150,0 |
150,0 |
145,0 |
91,4200 |
4. |
Student Robin |
1994 |
TJ Kralupy |
89,9 |
132,5 |
137,5 |
145,0 |
137,5 |
87,8400 |
- |
Gruzska Matěj |
1993 |
TJ Přeštice |
93,0 |
130,0 |
130,0 |
130,0 |
0,0 |
0,00 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Umlauf Vít |
1994 |
Powerlifting TJJM Chodov |
98,4 |
140,0 |
145,0 |
147,5 |
147,5 |
90,3600 |
2. |
Přibyl Patrik |
1993 |
Powerlifting Jihlava |
104,4 |
130,0 |
137,5 |
150,0 |
137,5 |
82,3400 |
- |
Gruzska Jan |
1996 |
TJ Přeštice |
99,9 |
155,0 |
155,0 |
155,0 |
0,0 |
0,00 |
- |
Černota Pavel |
1993 |
Colbert club SSK Vítkovice |
102,8 |
135,0 |
135,0 |
135,0 |
0,0 |
0,00 |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Krajdl Filip |
1997 |
TJ Přeštice |
107,2 |
167,5 |
172,5 |
175,0 |
167,5 |
99,3800 |
2. |
Klich Petr |
1995 |
TJ Kralupy |
113,0 |
145,0 |
155,0 |
155,0 |
145,0 |
84,6400 |
3. |
Chovanec Tomáš |
1997 |
TJ Olympia Zlín |
110,7 |
125,0 |
135,0 |
145,0 |
135,0 |
79,3000 |
Junioři do 66 a nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Král Tomáš |
1996 |
SK Zlobr Sedlčany |
124,3 |
150,0 |
155,0 |
160,0 |
150,0 |
85,5800 |
2. |
Hušek Robin |
1995 |
PWL Vision Nutrition |
64,4 |
95,0 |
100,0 |
100,0 |
100,0 |
80,1400 |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Čelůstka Vítězslav |
1984 |
TJ Olympia Zlín |
70,7 |
150,0 |
155,0 |
161,0 |
155,0 |
115,2700 |
2. |
Michalíček Michal |
1987 |
TJ Spartak Chodov |
73,3 |
150,0 |
155,0 |
161,0 |
155,0 |
112,2500 |
3. |
Lacko Tomáš |
1982 |
TJ Svitavy |
74,0 |
135,0 |
145,0 |
150,0 |
150,0 |
107,9000 |
4. |
Moudr Vratislav |
1977 |
Powerlifting Jihlava |
73,3 |
140,0 |
145,0 |
145,0 |
140,0 |
101,3900 |
5. |
Fíla Ladislav |
1987 |
SK Zlobr Sedlčany |
72,2 |
105,0 |
107,5 |
110,0 |
110,0 |
80,5400 |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Wolf Čestmír |
1959 |
Colbert club SSK Vítkovice |
82,0 |
157,5 |
162,5 |
177,5 |
162,5 |
119,2600 |
2. |
Kružík František |
1992 |
Powerlifting Jihlava |
78,8 |
140,0 |
155,0 |
160,0 |
160,0 |
110,2900 |
3. |
Nový Jiří |
1991 |
TJ Sokol Vršovice |
78,7 |
147,5 |
155,0 |
157,5 |
155,0 |
106,9300 |
4. |
Svačina Petr |
1986 |
Xxtreme Arena Praha |
79,2 |
130,0 |
142,5 |
150,0 |
150,0 |
103,0600 |
5. |
Ferianc Matěj |
1991 |
TJ AŠ Marvel Gym Ml. Bol. |
82,2 |
137,5 |
145,0 |
147,5 |
145,0 |
80,5400 |
6. |
Gažko Petr |
1982 |
TJ TZ Prosport Rakovník |
80,9 |
135,0 |
140,0 |
145,0 |
140,0 |
97,3500 |
7. |
Slovák Zdeněk |
1986 |
SK Olymp Fit. Nový Bor |
80,9 |
130,0 |
135,0 |
140,0 |
140,0 |
94,9100 |
8. |
Vosmík Michal |
1989 |
TJ Kralupy |
76,9 |
125,0 |
135,0 |
155,0 |
135,0 |
94,5700 |
9. |
Chaloupka Jakub |
1987 |
Powerlifting TJJM Chodov |
79,6 |
112,5 |
117,5 |
120,0 |
120,0 |
82,1900 |
10. |
Hrubý Martin |
1979 |
SKST Litvínov |
79,3 |
112,5 |
117,5 |
122,5 |
117,5 |
80,6600 |
11. |
Herynek Josef |
1984 |
Kult. a bodyfit. Lanškroun |
82,7 |
112,5 |
115,0 |
117,5 |
115,0 |
76,9200 |
- |
Rada Luboš |
1979 |
Fitness Staňkov |
81,6 |
112,5 |
112,5 |
112,5 |
0,0 |
0,00 |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Sedláček Jakub |
1988 |
TJ Autobrzdy Jablonec n.N |
92,0 |
205,0 |
215,0 |
221,0 |
215,0 |
135,7700 |
2. |
Job Ladislav |
1987 |
Colbert club SSK Vítkovice |
91,4 |
170,0 |
175,0 |
180,0 |
175,0 |
110,8600 |
3. |
Tuháček Zdeněk |
1986 |
TJ Kralupy |
92,8 |
155,0 |
162,5 |
177,5 |
162,5 |
102,1800 |
- |
Rosenkranz Lukáš |
1989 |
SKST Litvínov |
84,7 |
120,0 |
120,0 |
120,0 |
0,0 |
0,00 |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Grygarčík Martin |
1984 |
Colbert club SSK Vítkovice |
100,0 |
180,0 |
182,5 |
190,0 |
182,5 |
111,0700 |
2. |
Prášek Jiří |
1989 |
SK Zlobr Sedlčany |
100,7 |
165,0 |
182,5 |
185,0 |
182,5 |
110,7600 |
3. |
Podzimek Richard |
1980 |
TJ Autobrzdy Jablonec n.N |
96,1 |
125,0 |
132,5 |
135,0 |
132,5 |
81,9900 |
4. |
Marvan František |
1991 |
Kult. a bodyfit. Lanškroun |
104,0 |
125,0 |
125,0 |
130,0 |
125,0 |
74,9500 |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Demčák Pavol |
1977 |
Sokol Nymburk |
118,8 |
210,0 |
212,5 |
220,0 |
212,5 |
122,4600 |
2. |
Kaliba Miloslav |
1974 |
Sokol Nymburk |
115,1 |
185,0 |
192,5 |
200,0 |
200,0 |
116,1800 |
3. |
Krejča Zbyněk |
1974 |
Sokol Nymburk |
119,1 |
200,0 |
207,5 |
207,5 |
200,0 |
115,1800 |
4. |
Brousek Václav |
1982 |
TJ Sokol Vejprnice |
115,4 |
177,5 |
187,5 |
200,0 |
187,5 |
108,8400 |
5. |
Hamaj Josef |
1981 |
SK Olymp Fit. Nový Bor |
120,0 |
180,0 |
187,5 |
187,5 |
180,0 |
103,4800 |
6. |
Metelec Miroslav |
1990 |
Powerlifting TJJM Chodov |
106,9 |
162,5 |
167,5 |
170,0 |
167,5 |
99,4800 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Švec Michal |
1969 |
PWL Vision Nutrition |
142,2 |
225,0 |
230,0 |
- |
225,0 |
125,4400 |
2. |
Jirout Jaroslav |
1980 |
PWL Vision Nutrition |
126,2 |
135,0 |
145,0 |
150,0 |
150,0 |
85,3200 |
Muži M1 do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Košťál Aleš |
1974 |
SK Olymp Fit. Nový Bor |
79,0 |
145,0 |
150,0 |
155,0 |
155,0 |
106,6700 |
2. |
Mařík Tomáš |
1975 |
TJ Autobrzdy Jablonec n.N |
81,6 |
140,0 |
147,5 |
152,5 |
152,5 |
102,8500 |
3. |
Zajan Jan |
1976 |
Fitness Jiskra Bílina |
79,8 |
140,0 |
150,0 |
155,0 |
150,0 |
102,5700 |
4. |
Mučka Radek |
1974 |
Fitness Staňkov |
82,4 |
130,0 |
137,5 |
140,0 |
137,5 |
92,1800 |
Muži M1 do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Tauer Tomáš |
1972 |
Fitness Staňkov |
92,1 |
152,5 |
160,0 |
165,0 |
160,0 |
100,9800 |
2. |
Sekerák Michal |
1969 |
FC Bílina |
90,2 |
155,0 |
160,0 |
160,0 |
155,0 |
98,8400 |
3. |
Pustaj Radek |
1971 |
TJ Spartak Rokyt. nad Jiz. |
92,4 |
140,0 |
145,0 |
150,0 |
150,0 |
94,5200 |
4. |
Kopal Radim |
1974 |
SKST Litvínov |
92,1 |
130,0 |
140,0 |
147,5 |
147,5 |
93,0900 |
5. |
Klabal Jaroslav |
1973 |
TJ Olympia Zlín |
91,9 |
125,0 |
130,0 |
135,0 |
130,0 |
82,1300 |
6. |
Čmerda Julius |
1973 |
SKST Litvínov |
91,4 |
117,5 |
125,0 |
127,5 |
127,5 |
80,7700 |
Muži M1 do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Ghazal Khaled |
1972 |
TJ Sokol Pohořelice |
105,0 |
175,0 |
185,0 |
190,0 |
190,0 |
113,5400 |
2. |
Cipriján Zdeněk |
1974 |
FC Bílina |
99,8 |
180,0 |
185,0 |
187,5 |
180,0 |
109,6400 |
3. |
Rada Karel |
1973 |
Fitness Staňkov |
104,9 |
160,0 |
170,0 |
172,5 |
170,0 |
101,6300 |
4. |
Koželuh Lukáš |
1974 |
TJ Sokol Vršovice |
92,1 |
152,5 |
157,5 |
160,0 |
160,0 |
97,0700 |
5. |
Reiniš Josef |
1972 |
PWL Vision Nutrition |
101,5 |
150,0 |
130,0 |
160,0 |
160,0 |
96,8000 |
6. |
Komínek Antonín |
1973 |
TJ Svitavy |
100,5 |
122,5 |
127,5 |
130,0 |
127,5 |
77,4400 |
Muži M1 nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Šoukal Jaroslav |
1972 |
TJ Sokol Vejprnice |
167,5 |
220,0 |
230,0 |
- |
220,0 |
119,7700 |
2. |
Přibyl Marián |
1972 |
TJ TZ Prosport Rakovník |
151,4 |
200,0 |
147,5 |
120,0 |
210,0 |
116,0500 |
3. |
Pospíšil Oto |
1976 |
SK Olymp Fit. Nový Bor |
142,4 |
170,0 |
180,0 |
185,0 |
185,0 |
103,1200 |
4. |
Coufal Antonín |
1973 |
TJ Sokol Vejprnice |
140,4 |
180,0 |
180,0 |
185,0 |
180,0 |
100,5500 |
Muži M1 do 74 a 120 kg - sloučená
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Lahoda Petr |
1970 |
TJ Sokol Rosice |
117,1 |
180,0 |
187,5 |
187,5 |
180,0 |
104,0900 |
2. |
Rösler Marcel |
1976 |
PWL Vision Nutrition |
73,5 |
120,0 |
127,5 |
127,5 |
120,0 |
86,7400 |
3. |
Dolejš Martin |
1970 |
TJ Sokol Vejprnice |
72,7 |
105,0 |
112,5 |
120,0 |
112,5 |
81,9600 |
Muži M2 do 74 a 83 kg - sloučená
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Zámečník Petr |
1966 |
TJ Olympia Zlín |
81,8 |
120,0 |
125,0 |
127,5 |
127,5 |
85,8600 |
2. |
Plesar Pavel |
1960 |
TJ Spartak Rokyt. nad Jiz. |
70,7 |
100,0 |
105,0 |
110,0 |
110,0 |
81,8100 |
3. |
Novotný Miroslav |
1964 |
TJ Sokol Rosice |
71,3 |
95,0 |
105,0 |
110,0 |
110,0 |
81,2900 |
Muži M2 do 93 a 105 kg - sloučená
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Psota Jiří |
1962 |
Sporting Apis Praha |
103,9 |
155,0 |
162,5 |
165,0 |
162,5 |
97,4700 |
2. |
Hofbauer Milan |
1966 |
TJ Sokol Pohořelice |
100,8 |
145,0 |
155,0 |
162,5 |
155,0 |
94,0400 |
3. |
Táborský Jiří |
1963 |
Fitness Jiskra Bílina |
91,1 |
140,0 |
145,0 |
145,0 |
140,0 |
88,8300 |
Muži M2 do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Krčmář Jiří |
1962 |
Sokol Nymburk |
111,2 |
150,0 |
157,5 |
- |
157,5 |
92,3900 |
Muži M2 nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Lacika Jozef |
1961 |
SK Zlobr Sedlčany |
178,3 |
170,0 |
170,0 |
177,5 |
170,0 |
91,6300 |
2. |
Mrázek Milan |
1958 |
TJ Sokol Pohořelice |
134,7 |
130,0 |
145,0 |
150,0 |
150,0 |
84,3300 |
Muži M3 do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Kryazel Rémy |
1955 |
TJ Lokomotiva Krnov |
83,0 |
150,0 |
157,5 |
165,0 |
165,0 |
110,1400 |
2. |
Michalczyk František |
1954 |
Colbert club SSK Vítkovice |
80,9 |
110,0 |
115,0 |
120,0 |
120,0 |
81,3500 |
3. |
Thun Ladislav |
1956 |
Kult. a bodyfit. Lanškroun |
82,6 |
120,0 |
125,0 |
125,0 |
120,0 |
80,3300 |
4. |
Olič Karel |
1947 |
TJ Kralupy |
82,7 |
95,0 |
100,0 |
107,5 |
100,0 |
66,8900 |
Muži M3 do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Horník Jiří |
1948 |
PWL Horník Vejprnice |
96,3 |
140,0 |
145,0 |
- |
140,0 |
86,5600 |
- |
Čmugr Bohumil |
1956 |
Sokol Nymburk |
104,0 |
155,0 |
155,0 |
155,0 |
0,0 |
0,00 |
Muži M3 do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Duna Jozef |
1950 |
TJ Sokol Vejprnice |
111,6 |
150,0 |
150,0 |
162,5 |
150,0 |
87,9000 |
2. |
Zamazal Petr |
1956 |
SKST Litvínov |
105,4 |
105,0 |
112,5 |
120,0 |
112,5 |
67,1400 |
3. |
Krištofík Jiří |
1951 |
Colbert club SSK Vítkovice |
107,5 |
105,0 |
105,0 |
- |
105,0 |
62,2400 |
Muži M3 do 93 a nad 120 kg - sloučená
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Maršík Luboš |
1952 |
TJ Svitavy |
87,1 |
120,0 |
130,0 |
140,0 |
150,0 |
90,9300 |
2. |
Veselý Ivan |
1949 |
TJ Kralupy |
122,8 |
105,0 |
112,5 |
112,5 |
105,0 |
60,0600 |
Muži M4 - sloučená
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
bench-press pokusy |
max. |
body |
1. |
Soušek Antonín |
1946 |
SK Fitness Gym Olomouc |
80,3 |
105,0 |
115,0 |
120,0 |
115,0 |
78,3300 |
2. |
Kolář Alexandr |
1943 |
Powerlifting Raspberry |
102,1 |
100,0 |
110,0 |
120,0 |
120,0 |
72,4400 |
3. |
Kadaňka Zdeněk |
1942 |
TJ Sokol Rosice |
71,6 |
70,0 |
70,0 |
70,0 |
70,0 |
51,5700 |
Výsledky:
www.powerlifter.cz
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|