Dorostenky do 57 kg
Adamová Karolína - TJ Svitavy
Nygrýnová Kateřina - SK ZLOBR Sedlčany
Dorostenky do 63 kg
Kudrfalcová Petra - Powerlifting Jihlava
Obršlíková Kristýna - TJ Sokol Rosice
Dorostenky do 72 kg
Rumanová Debora - Colbert club SSK Vítkovice
Vanišová Adriana - SK ZLOBR Sedlčany
Juniorky do 47 a 52 kg - sloučená
Antošová Ekaterina - SK ZLOBR Sedlčany
Barkóciová Nikol - TJ Sokol Lanžhot
Halasová Sára - SK Fitness Gym Olomouc
Juniorky do 57 a 63 kg - sloučená
Radová Michaela - TJ Spartak Chodov
Sluková Tereza - TJ AŠ Marvel Gym Mladá Boleslav
Juniorky do 72 a 84 kg - sloučená
Motlová Iveta - TJ Spartak Chodov
Šťastná Barbora - SK Zlobr Sedlčany
Ženy do 57 kg
Grafová Lucie - Powerlifting TJJM Chodov
Hejhalová Renáta - TJ TZ Prosport Rakovník
Ženy do 63 kg
Bobálová Barbora - Powerlifting TJJM Chodov
Gregorová Marta - TJ TZ Prosport Rakovník
Jurčíková Iveta - Powerlifting Jihlava
Strolená Lenka - TJ Spartak Chodov
Ženy do 72 kg
Drabálková Michaela - TJ Sokol Nymburk
Drobná Iva - SK OLYMP Fitness Nový Bor
Korecká Tereza - Powerlifting TJJM Chodov
Laciková Martina - SK ZLOBR Sedlčany
Novotná Markéta - Powerlifting Jihlava
Reifová Gabriela - TJ Spartak Chodov
Steinerová Petra - TJ Baník Meziboří
Ženy do 84 kg
Koutňáková Martina - TJ Sokol Pohořelice
Kůrková Miroslava - SK OLYMP Fitness Nový Bor
Lifková Miluše - Fitness Jiskra Bílina
Ženy nad 84 kg
Bitterová Zuzana - SK Ter Praha
Pokorná Petra - Fitness Jiska Bílina
Ženy M1 - sloučená
Andersová Radka - SK OLYMP Fitness Nový Bor
Krčmářová Alena - TJ Sokol Nymburk
Mlejnková Petra - XXtreme Arena Praha
Ženy M2 - sloučená
Košárová Simona - Colbert club SSK Vítkovice
Šlapanská Darja - Royal Arena Ivančice
Zoderová Václava - TJ Sokol Žižkov
Ženy M3 do 84 kg
Takáčová Hana - TJ Sokol Nymburk
Ženy M4 do 63 kg
Hyková Adina - TJ Spartak Chodov
Dorostenci do 66 kg
Kopal Lukáš - SKST Litvínov
Křepelka Daniel - TJ Svitavy
Dorostenci do 74 kg
Košťál David - SK Olymp Fitness Nový Bor
Kulka Pavel - TJ Kralupy
Nývlt Tomáš - TJ Kralupy
Pikeš Patrik - SKST Litvínov
Dorostenci do 83 kg
Janků Patrik - TJ Svitavy
Krušina Aleš - SK ZLOBR Sedlčany
Kymla Jiří - SK ZLOBR Sedlčany
Rada Karel - Fitness Staňkov
Rejholec Lukáš - SK ZLOBR Sedlčany
Dorostenci do 93 kg
Adámek Richard - Colbert club SSK Vítkovice
Kurečka Denis - Colbert club SSK Vítkovice
Němec Jaroslav - SK ZLOBR Sedlčany
Sahula Josef - TJ Sokol Nymburk
Telička Jakub - Colbert club SSK Vítkovice
Dorostenci do 105 a 120 kg - sloučená
Jelínek Ladislav - TJ Přeštice
Novák Tomáš - SK ZLOBR Sedlčany
Řeháček Petr - SK ZLOBR Sedlčany
Junioři do 74 kg
More Jan - Fitness Staňkov
Němec Tomáš - Colbert club SSK Vítkovice
Šedivý Dušan - Powerlifting TJJM Chodov
Junioři do 83 kg
Bóna Erik - TJ Sokol Vejprnice
Rajzl Robert - TJ Olympia Zlín
Štěpáník Milan - Sporting Apis Praha
Vosmík Martin - TJ Kralupy
Junioři do 93 kg
Gruszka Matěj - TJ Přeštice
Okrouhlý Vít - Sporting Apis Praha
Pecka Milan - Sokol Havlíčkův Brod
Špinka Dominik - TJ Sokol na Mělníce
Student Robin - TJ Kralupy
Junioři do 105 kg
Bartizal Ondřej - PWLVision Nutrition
Černota Pavel - Colbert club SSK Vítkovice
Gruzska Jan - TJ Přeštice
Přibyl Patrik - Powerlifting Jihlava
Umlauf Vít - Powerlifting TJJM Chodov
Vacek Pavel - SK ZLOBR Sedlčany
Junioři do 120 kg
Chovanec Tomáš - TJ Olympia Zlín
Klich Petr - TJ Kralupy
Krajdl Filip - TJ Přeštice
Mojžíš Tomáš - TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
|
Junioři do 66 kg a nad 120 kg - sloučená
Hušek Robin - PWL Vision Nutrition
Král Tomáš - SK ZLOBR Sedlčany
Muži do 74 kg
Čelůstka Vítězslav - TJ Olympia Zlín
Fíla Ladislav - SK ZLOBR Sedlčany
Lacko Tomáš - TJ Svitavy
Michalíček Michal - TJ Spartak Chodov
Moudr Vratislav - Powerlifting Jihlava
Muži do 83 kg
Ferianc Matěj - TJ AŠ Marvel Gym Mladá Boleslav
Gažko Petr - TJ TZ Prosport Rakovník
Herynek Josef - Kulturistika a bodyfit. Lanškroun
Hrubý Martin - SKST Litvínov
Chaloupka Jakub - Powerlifting TJJM Chodov
Kružík František - Powerlifting Jihlava
Rada Luboš - Fitness Staňkov
Slovák Zdeněk - SK OLYMP Fitness Nový Bor
Svačina Petr - XXtreme Arena Praha
Vosmík Michal - TJ Kralupy
Wolf Čestmír - Colbert club SSK Vítkovice
Muži do 93 kg
Job Ladislav - Colbert club SSK Vítkovice
Pasýřík Petr - SKST Litvínov
Rosenkranz Lukáš - SKST Litvínov
Sedláček Jakub - TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Tuháček Zdeněk - TJ Kralupy
Váňa Jakub - SK ZLOBR Sedlčany
Muži do 105 kg
Grygarčík Martin -Colbert club SSk Vítkovice
Marvan Frantíšek - Kulturistika a bodyfit. Lanškroun
Podzimek Richard - TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Prášek Jiří - SK ZLOBR Sedčlany
Muži do 120 kg
Brousek Václav - TJ Sokol Vejprnice
Demčák Pavol - TJ Sokol Nymburk
Hamaj Josef - SK OLYMP Fitness Nový Bor
Kaliba Miroslav - TJ Sokol Nymburk
Krejča Zbyněk - TJ Sokol Nymburk
Metelec Miroslav - Powerlifting TJJM Chodov
Muži nad 120 kg
Jirout Jaroslav - PWL Vision Nutrition
Špingl Milan - Powerlifting TJJM Chodov
Šumbera Martin - TJ Sokol Rosice
Švec Michal - PWL Vision Nutrition
Muži M1 do 83 kg
Košťál Aleš - SK OLYMP Fitness Nový Bor
Mařík Tomáš - TJ Autobrzdy Jablonec n. N.
Mučka Radek - Fitness Staňkov
Zajan Jan - Fitness Jiskra Bílina
Muži M1 do 93 kg
Čmerda Julius - SKST Litvínov
Klabal Jaroslav - TJ Olympia Zlín
Kopal Radim - SKST Litvínov
Madzura Miroslav - TJ Sokol Kutná Hora
Pustaj Radek - TJ Spartak Rokytnice n. J.
Sekerák Michal - FC Bílina
Tauer Tomáš - Fitness Staňkov
Muži M1 do 105 kg
Cipriján Zdeněk - FC Bílina
Ghazal Khaled - TJ Sokol Pohořelice
Komínek Antonín - TJ Svitavy
Ponocný Zdeněk - Fitness Jiskra Bílina
Rada Karel - Fitness Staňkov
Reiniš Josef - PWL Vision Nutrition
Muži M1 nad 120 kg
Coufal Antonín - TJ Sokol Vejprnice
Janák František - Fitness Jiskra Bílina
Pospíšil Oto - SK OLYMP Fitness Nový Bor
Přibyl Marián - TJ TZ Prosport Rakovník
Růžička Lubomír - SK Holba Hanušovice
Šoukal Jaroslav - TJ Sokol Vejprnice
Muži M1 do 74 a 120 kg - sloučená
Dolejš Martin - TJ Sokol Vejprnice
Lahoda Petr - TJ Sokol Rosice
Rösler Marcel - PWL Vision Nutrition
Muži M2 do 74 a 83 kg - sloučená
Novotný Miroslav - TJ Sokol Rosice
Plesar Pavel - TJ Spartak Rokytnice n. J.
Zámečník Petr - TJ Olympia Zlín
Muži M2 do 93 a 105 kg - sloučená
Hofbauer Milan - TJ Sokol Pohořelice
Psota Jiří - Sporting Apis Praha
Táborský Jiří - Fitness Jiskra Bílina
Muži M2 do 120 kg
Kanát Zoltán - TJ Olympia Zlín
Krčmář Jiří - TJ Sokol Nymburk
Muži nad 120 kg
Lacika Jozef - SK ZLOBR Sedlčany
Mrázek Milan - TJ Sokol Lanžhot
Muži M3 do 83 kg
Krayzel Rémy - TJ Lokomotiva Krnov
Michalczyk František - Colbert club SSK Vítkovice
Olič Karel - TJ Kralupy
Thun Ladislav - Kulturistika a bodyfit. Lanškroun
Muži M3 do 105 kg - sloučená
Čmugr Bohumil - TJ Sokol Nymburk
Horník Jiří, PhDr. - PWL Horník Vejprnice
Primus Václav -TJ Spartak Pelhřimov
Muži M3 do 120 kg - sloučená
Duna Jozef - TJ Sokol Vejprnice
Krištofík Jiří - Colbert club SSK Vítkovice
Zamazal Petr - SKST Litvínov
Muži M3 do 93 a nad 120 kg - sloučená
Maršík Luboš - TJ Svitavy
Veselý Ivan, PhDr. - TJ Kralupy
Muži M4 - sloučená
Kadaňka Zdeněk - TJ Sokol Rosice
Kolář Alexandr - Powerlifting Raspberry
Soušek Antonín - SK Fitness Gym Olomouc
|