Reklama:

Mezinárodní silový trojboj dětských domovů 2015 - výsledky

Ronnie.cz > Powerlifting > Soutěže

[Text: Aleš Zwettler] V sobotu 28. listopadu se uskutečnil v posilovně Dětského domova Zašová již 7. ročník mezinárodního silového trojboje dětí z dětských domovů. Představily se děti z Polska a Moravy - Těšín, Kroměříž, Vizovice, Kelč, Nový Jičín a domácí Zašová. Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích mezi děvčaty a chlapci. První kategorie byla 15 - 18 let, druhá 18 let a starší. Celkem v trojboji soutěžilo 30 mladých děvčat a chlapců a výsledky byly přepočítávány podle Wilksova vzorce, který určuje pořadí závodníků bez rozdílu hmotnosti.

Trojboj začínal netradičně klasickými kliky děvčat a kliky na bradlech chlapců, kde předvedli výbornou výkonnost Katarzyna Cieslar z Těšína s 38 kliky a Adrian Gresl z Vizovic s 35 kliky na bradlech při tělesné hmotnosti 65,5 kg. Druhou, pro všechny společnou disciplínou byl legpress, kde dominovali hosté z Těšína - Katarzyna Cieslar se 140 kg a Arkadiusz Lipa s 240 kg. Poslední, třetí disciplínou byl všemi oblíbený bench-press, u děvčat byly nejsilnější opět Katarzyna Cieslar a dále Michaela Bandyová se 47,5 kg, u chlapců dominoval se 100 kg Patrik Poláček z Nového Jičína.

Výsledky jednotlivých kategorií

Absolutní vítězkou se stala Katarzyna Cieslar z polského Těšína s celkovým součtem 301,87 bodů, v chlapcích zvítězil Adrian Gresl z Vizovic s 264,68 body. Pozoruhodný je výsledek polské atletky Katarzyny, která dosáhla vůbec nejhodnotnějšího výsledku a nejlepší chlapce porazila o víc jak 30 bodů, děvčata skoro o 100 bodů. Největším "sympaťákem" se stal Patrik Poláček a "Miss 2015" se stala Lada Ištoková, oba dva z Nového Jičína.

Poděkování patří všem účastníkům mezinárodního silového trojboje a samozřejmě sponzorům a partnerům, bez kterých by se tato aktivita Dětského domova Zašová nemohla uskutečnit. Věřím, že nám zachovají přízeň a podpoří i další ročníky.


Sponzoři a partneři 7. ročníku mezinárodního silového trojboje:

Posad Steel, s. r. o., Penzion Blankyt, s. r. o., Ekotherma Trade, s. r. o., Diamant Unipool, s. r. o., GS Company, s. r. o., Sportisimo, Lahůdky Skalka, Pekárna Lešňanka, Uzeniny Vahala, CS Cabot, Mlékárny Valašské Meziříčí, Embex Valašské MeziříčíSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 117 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Kašpar o svých plánech v IFBB E...
deiw (12:23) • IFBB je mezinárodní, ale Američani mají své NPC soutěže, ze kterých se získávají karty...
magazínTomáš Kašpar o svých plánech v IFBB E...
havranek (07:53) • Když jsem začínal cvičit před 15ti lety, tak jsem myslel že Mr.Universe je prestižnější...
magazínTomáš Kašpar o svých plánech v IFBB E...
ygg (21:20) • Mannion má MrO .... a tím je to dané. A ještě dlouho bude. Prostě Amíci umí udělat ze s...
magazínTomáš Kašpar o svých plánech v IFBB E...
ygg (21:14) • A tak to jasné, že je těžší se tam pro Evropany prosadit. Je to jejich soutěž ... stejn...
magazínKai Greene: exhibice na Dubai Muscle...
KOSICE_KE (19:23) • Keby niet toho brucha (nemyslím pás, ale pandero)....tak 100x radšej on, než Ramy.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra