Jak jsme Vás již informovali prostřednictvím pozvánky, od neděle 21. do soboty 27. září probíhá v Plzni letošní ročník Mistrovství světa v silovém trojboji masters.
Jelikož se klání odehrává v České republice, nechybí zde ani početná skupina domácích trojbojařů a trojbojařek. Celkem se zde představí tři ženy a šestnáct mužů. Jejich seznam a kategorie, ve kterých budou bojovat o co nejlepší umístění, Vám nabízíme níže stejně jako harmonogram celé akce.
V tomto článku Vám jako obvykle budeme přinášet postupně doplňované výsledky.
Výsledky jsou průběžně doplňovány.
29. 09. 08:15 - doplněny kompletní výsledky, celkem 5x zlato, 2x stříbro a 2x bronz!
26. 09. 08:00 - doplněny čtvrteční výsledky, Pavel Malina bronzový!
25. 09. 08:00 - doplněny středeční výsledky, máme další zlato a bronz!
24. 09. 08:00 - doplněny úterní výsledky
23. 09. 07:00 - doplněny pondělní výsledky, Vojtěch Šárik stříbrný!
22. 09. 08:00 - doplněny první výsledky, Hana Takáčová zlatá!
Naši zástupci:
ŽENY MASTERS I | |
| |
Eva Bánovská | kat. do 57 kg |
1. místo | výkon 355,0 kg |
Jitka Mašková | kat. do 72 kg |
nenastoupila |
|
ŽENY MASTERS III |
| |
|
Hana Takáčová | kat. do 84 kg | 1. místo
| výkon 461,5 kg
|
MUŽI MASTERS I | | | |
Karel Ruso | kat. do 66 kg |
2. místo
|
výkon 582,5 kg |
Milan Greguš |
kat. do 93 kg | nedokončil |
|
Tomáš Tauer | kat. do 93 kg |
7. místo |
výkon 670,0 kg |
Jaromír Sršeň | kat. do 105 kg |
4. místo | výkon 822,5 kg |
Karel Řada | kat. do 105 kg |
nedokončil |
|
Jan Pinc |
kat. do 120 kg | 4. místo |
výkon 875,0 kg |
Jaroslav Šoukal | kat. nad 120 kg |
1. místo |
výkon 977,5 kg |
MUŽI MASTERS II | |
|
|
Pavel Malina | kat. do 66 kg |
3. místo |
výkon 445,0 kg |
Michal Sekot | kat. do 83 kg |
4. místo |
výkon 620,0 kg |
Petr Theuser | kat. do 105 kg |
1. místo |
výkon 822,5 kg |
Rostislav Cenjek | kat. do 105 kg |
8. místo |
výkon 685,0 kg |
Zoltán Kanát | kat. do 120 kg |
1. místo |
výkon 850,0 kg |
MUŽI MASTERS III | |
|
|
Josef Ptáček | kat. do 93 kg |
5. místo |
výkon 542,5 kg |
Štefan Zvada | kat. do 105 kg |
3. místo |
výkon 640,0 kg |
František Hromas | kat. do 105 kg |
9. místo |
výkon 370,0 kg |
MUŽI MASTERS IV | | |
|
Vojtěch Šárik | kat. do 120 kg | 2. místo
| výkon 450,0 kg
|
Časový harmonogram
datum |
začátek |
kategorie |
neděle |
21. 9. 2014 |
14:00 |
ženy M3, M4 do 47 kg - nad 84 kg |
pondělí |
22. 9. 2014 |
11:00 |
muži M4 do 59 kg - nad 120 kg |
úterý |
23. 9. 2014 |
11:00 |
muži M3 do 59 kg - do 83 kg |
|
|
15:00 |
ženy M2 do 47 kg - nad 84 kg |
středa |
24. 9. 2014 |
11:00 |
muži M3 do 93 kg - nad 120 kg |
|
|
16:00 |
ženy M1 do 47 kg - nad 84 kg |
čtvrtek |
25. 9. 2014 |
11:00 |
muži M2do 59 kg - do 74 kg |
|
|
15:00 |
muži M2 do 83 kg - do 93 kg |
pátek |
26. 9. 2014 |
10:00 |
muži M2 do 105 kg - nad 120 kg |
|
|
14:00 |
muži M1 do 59 kg - do 83 kg |
|
|
18:30 |
muži M1 do 93 kg - do 105 kg |
sobota |
27. 9. 2014 |
11:00 |
muži M1 do 120 kg - nad 120 kg |
Masters I
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Feraud Nathalie |
1967 |
Francie |
46,56 |
127,5 |
87,5 |
140,0 |
355,0 |
480,68 |
2. |
Schwengl-Forsthuber Ilka |
1965 |
Rakousko |
46,59 |
125,0 |
82,5 |
140,0 |
347,5 |
470,31 |
3. |
Barry Elisabeth |
1973 |
Jihoafrická republika |
46,49 |
112,5 |
47,5 |
127,5 |
287,5 |
389,70 |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Petroczki Magdolna |
1968 |
Maďarsko |
51,43 |
162,5 |
95,0 |
170,0 |
427,5 |
537,47 |
2. |
Gavornikova Monika |
1974 |
Slovensko |
51,74 |
155,0 |
100,0 |
145,0 |
400,0 |
500,59 |
3. |
Cutrona Tammy |
1966 |
USA |
51,49 |
110,0 |
75,0 |
122,5 |
307,5 |
386,27 |
4. |
Zabne Dobai Gabriella |
1974 |
Maďarsko |
49,33 |
60,0 |
60,0 |
82,5 |
202,5 |
262,80 |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bánovská Eva |
1971 |
Česká republika |
55,38 |
130,0 |
70,0 |
155,0 |
355,0 |
421,36 |
2. |
Le Blevenec Nina |
1972 |
Francie |
56,30 |
130,0 |
62,5 |
147,5 |
340,0 |
398,37 |
3. |
Barataud Sylvie |
1967 |
Francie |
56,25 |
97,5 |
52,5 |
130,0 |
280,0 |
328,30 |
- |
Buxbom Eva |
1969 |
Dánsko |
56,82 |
160,0 |
- |
180,0 |
- |
- |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sturm Lara |
1968 |
USA |
62,01 |
182,5 |
100,0 |
172,5 |
455,0 |
494,57 |
2. |
Rey Gaudreau Jennifer |
1971 |
USA |
62,74 |
172,5 |
105,0 |
170,0 |
447,5 |
482,10 |
3. |
Stavik Anita |
1965 |
Norsko |
61,63 |
167,5 |
65,0 |
167,5 |
400,0 |
436,83 |
4. |
Johansson Ulrika |
1972 |
Švédsko |
61,66 |
167,5 |
85,0 |
147,5 |
400,0 |
436,66 |
5. |
Dietmayer Petra |
1967 |
Německo |
61,18 |
92,5 |
72,5 |
127,5 |
292,5 |
321,24 |
Ženy do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bukina Elena |
1971 |
Rusko |
69,96 |
180,0 |
130,0 |
182,5 |
492,5 |
490,13 |
2. |
Hampel Sybille |
1967 |
Německo |
69,73 |
162,5 |
77,5 |
152,5 |
392,5 |
391,51 |
3. |
Ilves Virve |
1970 |
Finsko |
71,66 |
155,0 |
70,5 |
150,0 |
375,0 |
367,18 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sjardijn Carmen |
1969 |
Nizozemí |
74,13 |
180,0 |
115,0 |
170,0 |
465,0 |
445,31 |
2. |
Brand Michelle |
1973 |
Velká Británie |
82,47 |
165,0 |
110,0 |
152,5 |
427,5 |
384,81 |
3. |
Bohlen Sarah |
1969 |
USA |
78,72 |
160,0 |
85,0 |
160,0 |
405,0 |
373,96 |
- |
Strik Ielja |
1973 |
Nizozemí |
83,65 |
240,0 |
- |
210,0 |
- | - |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nokua Katariina |
1973 |
Finsko |
105,73 |
200,0 |
140,0 |
190,0 |
530,0 |
434,78 |
2. |
McRae MiMi |
1970 |
Kanada |
104,68 |
172,5 |
85,0 |
170,0 |
427,5 |
351,55 |
3. |
Denton Erin |
1973 |
Kanada |
94,08 |
150,0 |
122,5 |
137,5 |
420,0 |
356,73 |
Masters II
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ryman Price Kimberly |
1962 |
USA |
46,16 |
105,0 |
52,5 |
140,0 |
297,5 |
405,29 |
2. |
Takizawa Yoshie |
1957 |
Japonsko |
45,10 |
95,0 |
65,0 |
100,0 |
260,0 |
360,02 |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hunter Jennifer |
1958 |
Velká Británie |
51,78 |
100,0 |
75,0 |
152,5 |
327,5 |
409,62 |
2. |
Jallais Marie Therese |
1957 |
Francie |
49,82 |
80,0 |
57,5 |
100,0 |
237,5 |
305,92 |
3. |
Roche Martine |
1956 |
Francie |
51,87 |
80,0 |
25,0 |
85,0 |
190,0 |
237,32 |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kemper Antoinette |
1964 |
USA |
55,53 |
142,5 |
75,0 |
145,0 |
362,5 |
429,34 |
2. |
Allen Helen |
1961 |
Austrálie |
56,45 |
115,0 |
57,5 |
165,0 |
337,5 |
394,62 |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Liimatainen Riitta |
1963 |
Švédsko |
61,60 |
190,0 |
107,5 |
180,5 |
478,5 |
522,76 |
2. |
Calves Francoise |
1956 |
Francie |
60,21 |
125,0 |
67,5 |
135,0 |
327,5 |
364,13 |
3. |
Blondan Daisy |
1959 |
Francie |
61,64 |
117,5 |
75,0 |
135,0 |
327,5 |
357,61 |
4. |
Sobotka Monica |
1958 |
USA |
58,01 |
105,0 |
72,5 |
147,5 |
325,0 |
371,97 |
5. |
Daniel Caryn |
1963 |
USA |
62,16 |
122,5 |
70,0 |
127,5 |
320,0 |
347,18 |
6. |
Ip Wing-Yuk |
1961 |
Hong Kong |
59,71 |
100,0 |
77,5 |
110,0 |
287,5 |
321,72 |
Ženy do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Marts Donna |
1960 |
USA |
70,02 |
157,5 |
102,5 |
177,5 |
437,5 |
435,14 |
2. |
Staveim Gro-Berit |
1964 |
Norsko |
71,13 |
160,0 |
77,5 |
147,5 |
385,0 |
378,85 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Styrlund Laura |
1964 |
USA |
82,08 |
172,5 |
117,5 |
190,0 |
480,0 |
433,15 |
2. |
Blasbery Jacqueline |
1963 |
Velká Británie |
83,48 |
170,0 |
120,0 |
190,0 |
480,0 |
429,36 |
3. |
Steidle Susanne |
1964 |
Německo |
76,07 |
157,5 |
95,0 |
160,0 |
412,5 |
388,71 |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Maton Jean |
1963 |
Velká Británie |
85,18 |
170,0 |
112,5 |
180,0 |
462,5 |
409,63 |
Masters III
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Muldrock Patricia |
1954 |
Nový Zéland |
45,27 |
115,5 |
70,0 |
130,0 |
315,5 |
435,71 |
2. |
Cornwall Marina |
1954 |
Velká Británie |
45,34 |
77,5 |
45,0 |
120,0 |
245 |
337,99 |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Johnson Denise |
1947 |
USA |
51,72 |
55,0 |
32,5 |
85,0 |
172,5 |
304,51 |
2. |
Malicot Maryse |
1946 |
Francie |
51,72 |
55,0 |
32,5 |
85,0 |
172,5 |
215,94 |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Vaulakorpi Irmeli |
1954 |
Finsko |
55,99 |
102,5 |
67,5 |
110,0 |
280,0 |
329,49 |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hayashi Hisako |
1951 |
Japonsko |
60,69 |
130,0 |
85,0 |
150,0 |
365,5 |
403,89 |
2. |
Brady Carol |
1950 |
Kanada |
62,19 |
115,0 |
70,0 |
115,0 |
300,0 |
325,36 |
3. |
Madsen Lise |
1953 |
Dánsko |
61,89 |
62,5 |
40,0 |
142,5 |
245,0 |
266,69 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Takáčová Hana |
1954 |
Česká republika |
79,49 |
181,0 |
135,0 |
145,0 |
461,5 |
423,78 |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hollands Susan |
1951 |
Velká Británie |
85,55 |
175,0 |
85,0 |
165,0 |
425,0 |
375,63 |
Masters IV
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kumpuniemi Eila |
1942 |
Finsko |
49,43 |
87,5 |
55,0 |
120,0 |
263,0 |
340,79 |
Masters I
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rimpi Pentti |
1967 |
Finsko |
58,68 |
160,0 |
115,0 |
182,5 |
147,5 |
398,29 |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Noppers Lewis |
1970 |
Kanada |
65,70 |
230,0 |
150,0 |
235,0 |
615,0 |
484,68 |
2. |
Ruso Karel |
1965 |
Česká republika |
65,83 |
250,0 |
100,0 |
232,5 |
582,5 |
458,36 |
3. |
Telegin Jonas |
1965 |
Švédsko |
65,61 |
215,0 |
132,5 |
220,0 |
567,5 |
447,75 |
4. |
Schoennerstedt Frank |
1966 |
Německo |
65,02 |
190,0 |
92,5 |
210,0 |
492,5 |
391,53 |
5. |
Stadlhofer Ewald |
1970 |
Rakousko |
64,78 |
170,0 |
102,5 |
190,0 |
462,5 |
368,84 |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Richard Phillip |
1971 |
Velká Británie |
73,62 |
290,0 |
210,0 |
245,0 |
745,0 |
537,86 |
2. |
Siltala Sami |
1974 |
Finsko |
73,17 |
245,0 |
167,5 |
252,5 |
665,0 |
482,19 |
3. |
Muir Sean |
1970 |
Austrálie |
73,60 |
235,0 |
150,0 |
265,0 |
650,0 |
469,36 |
4. |
McGurk Bernard |
1968 |
Velká Británie |
73,35 |
220,0 |
147,5 |
275,0 |
642,5 |
465,07 |
5. |
Halbot Vincent |
1969 |
Francie |
73,50 |
220,0 |
187,5 |
220,0 |
627,5 |
453,55 |
6. |
Macri Michael |
1969 |
USA |
73,91 |
227,5 |
122,5 |
205,0 |
555,0 |
399,56 |
- |
Casenove Vincent |
1972 |
Francie |
72,26 |
232,5 |
147,5 |
- |
- |
- |
- |
Hamada Nobuyuki |
1969 |
Japonsko |
73,75 |
- |
210,0 |
240,0 |
- |
- |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sliz Pavol |
1973 |
Slovensko |
82,29 |
280,0 |
172,5 |
270,0 |
732,5 |
491,47 |
2. |
Kotzot Bernhard |
1968 |
Německo |
82,56 |
270,0 |
175,0 |
250,0 |
695,0 |
465,37 |
3. |
Joensuu Leif |
1970 |
Švédsko |
82,36 |
262,5 |
185,0 |
240,0 |
687,5 |
461,03 |
4. |
Bertin Fabrice |
1967 |
Francie |
82,38 |
240,0 |
195,0 |
215,0 |
650,0 |
435,82 |
5. |
Rocca Cyril |
1974 |
Francie |
82,69 |
230,0 |
142,5 |
240,0 |
612,5 |
409,73 |
- |
Tapia Luis |
1968 |
Portoriko |
81,96 |
- |
195,0 |
252,5 |
- |
- |
- |
Vikla Tomi |
1970 |
Finsko |
82,87 |
- |
220,0 |
240,0 |
- |
- |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gregersen Geir |
1970 |
Norsko |
92,59 |
300,0 |
205,0 |
265,0 |
770,0 |
484,73 |
2. |
Grohoski Pete |
1970 |
USA |
92,92 |
267,5 |
250,0 |
242,5 |
760,0 |
477,61 |
3. |
Hansen Kim Dahl |
1971 |
Dánsko |
92,54 |
275,0 |
177,5 |
287,5 |
740,0 |
465,96 |
4. |
Hakkarainen Petteri |
1967 |
Finsko |
92,42 |
255,0 |
190,0 |
260,0 |
705,0 |
444,17 |
5. |
Pires Daniel |
1971 |
Francie |
89,77 |
240,0 |
215,0 |
232,5 |
687,5 |
439,46 |
6. |
Bataa Battsengel |
1970 |
Mongolsko |
92,57 |
242,5 |
230,0 |
215,0 |
687,5 |
432,84 |
7. |
Tauer Tomáš |
1972 |
Česká republika |
91,77 |
240,0 |
190,0 |
240,0 |
670,0 |
423,58 |
8. |
Meurer Olaf |
1965 |
Německo |
90,35 |
200,0 |
187,5 |
240,0 |
632,5 |
402,99 |
- |
Greguš Milan |
1968 |
Česká republika |
92,65 |
280,0 |
- |
252,5 |
- |
- |
- |
Schnurr Mario |
1966 |
Německo |
92,72 |
- |
200,0 |
300,0 |
- |
- |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bak Sune |
1974 |
Dánsko |
104,61 |
307,5 |
252,5 |
297,5 |
857,5 |
513,11 |
2. |
Kennedy Brad |
1973 |
Kanada |
102,56 |
310,0 |
260,0 |
255,0 |
825,0 |
497,21 |
3. |
Persson Hakan |
1967 |
Švédsko |
104,24 |
305,0 |
210,0 |
310,0 |
825,0 |
494,27 |
4. |
Sršeň Jaromír |
1974 |
Česká republika |
97,13 |
315,0 |
222,5 |
285,0 |
822,5 |
506,66 |
5. |
Kalter Michael |
1972 |
Nizozemí |
104,62 |
305,0 |
192,5 |
307,5 |
805,0 |
481,67 |
6. |
Heinrich Reiner |
1971 |
Německo |
103,89 |
290,0 |
190,0 |
295,0 |
775,0 |
464,86 |
7. |
Wynn Mark |
1966 |
USA |
104,27 |
247,5 |
187,5 |
270,0 |
705,0 |
422,33 |
8. |
Krockover Alan |
1968 |
USA |
102,48 |
265,0 |
185,0 |
252,5 |
702,5 |
423,49 |
- |
Řada Karel |
1973 |
Česká republika |
103,85 |
- |
190,0 |
280,0 |
- |
- |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gholson Andre |
1971 |
USA |
119,39 |
357,5 |
267,5 |
295,0 |
920,0 |
529,56 |
2. |
Cazacu Sorin |
1973 |
Rumunsko |
118,84 |
375,0 |
270,0 |
272,5 |
917,5 |
528,71 |
3. |
Leberwurst Franz |
1969 |
Rakousko |
118,47 |
360,0 |
230,0 |
310,0 |
900,0 |
518,99 |
4. |
Pinc Jan |
1973 |
Česká republika |
119,14 |
340,0 |
265,0 |
270,0 |
875,0 |
503,87 |
5. |
Sjol Per Ove |
1971 |
Norsko |
118,40 |
330,0 |
225,0 |
302,5 |
857,5 |
494,60 |
6. |
Arndt Stephan |
1973 |
Německo |
114,02 |
325,0 |
225,0 |
270,0 |
820,0 |
477,55 |
7. |
Mattila Kaj |
1970 |
Finsko |
117,55 |
300,0 |
227,5 |
240,0 |
767,5 |
443,42 |
8. |
Wamsteeker Wim |
1969 |
Nizozemí |
119,17 |
290,0 |
202,5 |
252,5 |
745,0 |
428,99 |
9. |
Mullener Robert |
1974 |
USA |
119,27 |
225,0 |
175,0 |
230,0 |
630,0 |
362,70 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Šoukal Jaroslav |
1972 |
Česká republika |
160,76 |
350,0 |
325,0 |
285,0 |
977,5 |
535,51 |
2. |
Giseth Geir Arne |
1966 |
Norsko |
136,98 |
325,0 |
240,0 |
307,5 |
887,5 |
497,62 |
3. |
Sorig Morten |
1969 |
Dánsko |
141,36 |
347,5 |
265,0 |
270,0 |
882,5 |
492,43 |
4. |
Haasler Kay |
1971 |
Německo |
140,88 |
310,0 |
230,0 |
307,5 |
862,5 |
481,53 |
5. |
Alexopoulos Costa |
1974 |
Nový Zéland |
137,07 |
315,0 |
235,0 |
290,0 |
840,0 |
470,92 |
6. |
Patru Valentin |
1968 |
Belgie |
132,13 |
325,0 |
185,0 |
290,0 |
800,0 |
451,17 |
- |
Hocquard Richard |
1968 |
Francie |
125,82 |
- |
200,0 |
267,5 |
- |
- |
Masters II
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Roytvand Jan |
1963 |
Norsko |
65,32 |
225,0 |
137,5 |
222,5 |
585,0 |
463,30 |
2. |
Rodriguez Cruz |
1959 |
Portoriko |
65,80 |
222,5 |
157,5 |
190,0 |
570,0 |
448,70 |
3. |
Malina Pavel |
1960 |
Česká republika |
65,49 |
185,0 |
120,0 |
140,0 |
445,0 |
351,63 |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Page Gregory |
1963 |
USA |
73,74 |
262,5 |
170,0 |
262,5 |
695,0 |
501,17 |
2. |
Ruffault Michel |
1964 |
Francie |
72,42 |
240,0 |
140,0 |
257,5 |
637,5 |
465,73 |
3. |
Torgersen Viggo |
1964 |
Norsko |
73,93 |
220,0 |
165,0 |
242,5 |
627,5 |
451,66 |
4. |
Taniguchi Koichi |
1960 |
Japonsko |
72,65 |
220,0 |
165,0 |
230,0 |
615,0 |
448,27 |
5. |
Mayer Gerhard |
1962 |
Rakousko |
73,74 |
220,0 |
147,5 |
225,0 |
592,5 |
427,26 |
6. |
Ottolangui Allen |
1960 |
Velká Británie |
73,63 |
215,0 |
140,0 |
205,0 |
560,0 |
404,25 |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Yamaguchi Makoto |
1963 |
Japonsko |
81,96 |
265,0 |
165,0 |
245,0 |
675,0 |
454,00 |
2. |
Rasmussen Erik |
1962 |
Dánsko |
82,75 |
252,5 |
175,0 |
230,0 |
657,5 |
439,67 |
3. |
Ring Tomas |
1960 |
Švédsko |
82,80 |
235,0 |
195,0 |
200,0 |
630,0 |
421,15 |
4. |
Sekot Michal |
1961 |
Česká republika |
82,62 |
235,0 |
165,0 |
220,0 |
620,0 |
414,96 |
5. |
Huovinen Rami |
1964 |
Finsko |
82,63 |
242,5 |
142,5 |
235,0 |
620,0 |
414,93 |
6. |
Mingot Georges |
1964 |
Francie |
80,85 |
220,0 |
177,5 |
215,0 |
612,5 |
415,39 |
7. |
Cencich Thomas |
1960 |
USA |
82,64 |
210,0 |
192,5 |
205,0 |
607,5 |
406,53 |
8. |
Singh Karnail |
1957 |
Velká Británie |
80,45 |
220,0 |
145,0 |
220,0 |
585,0 |
397,97 |
9. |
Sahlgren Jan |
1960 |
Dánsko |
81,91 |
215,0 |
162,5 |
200,0 |
577,5 |
388,57 |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cummings Steve |
1962 |
Velká Británie |
92,68 |
280,0 |
190,0 |
277,5 |
747,5 |
470,37 |
2. |
Gerard Henry |
1964 |
USA |
91,99 |
285,0 |
200,0 |
260,0 |
745,0 |
470,48 |
3. |
Hagfors Harri |
1961 |
Finsko |
92,08 |
260,0 |
177,5 |
267,5 |
705,0 |
444,98 |
4. |
Hansicke Peer |
1961 |
Německo |
92,34 |
250,0 |
220,0 |
235,0 |
705,0 |
444,38 |
5. |
Hoglander Lars |
1964 |
Švédsko |
92,57 |
285,0 |
180,0 |
240,0 |
705,0 |
443,86 |
6. |
Branheim Ulf |
1962 |
Švédsko |
92,68 |
250,0 |
170,0 |
240,0 |
660,0 |
415,31 |
7. |
Jacob Klaus-Dieter |
1961 |
Německo |
91,87 |
260,0 |
190,0 |
200,0 |
650,0 |
410,72 |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Theuser Petr |
1961 |
Česká republika |
102,53 |
325,0 |
222,5 |
275,0 |
822,5 |
495,75 |
2. |
Pamplin Gary |
1957 |
USA |
104,13 |
317,5 |
242,5 |
262,5 |
822,5 |
492,95 |
3. |
Niskanen Jari |
1963 |
Finsko |
104,43 |
290,0 |
205,0 |
275,0 |
770,0 |
461,02 |
4. |
Dilbat Rolf |
1963 |
Německo |
100,56 |
252,5 |
253,0 |
262,5 |
768,0 |
466,34 |
5. |
Ostlund Jan |
1964 |
Švédsko |
104,48 |
265,0 |
210,0 |
255,0 |
730,0 |
437,00 |
6. |
Leroy Fabrice |
1963 |
Francie |
104,34 |
240,0 |
232,5 |
240,0 |
712,5 |
426,73 |
7. |
Priester Rik |
1955 |
Nizozemí |
104,59 |
267,5 |
177,5 |
252,5 |
712,5 |
426,37 |
8. |
Cejnek Rostislav |
1962 |
Česká republika |
102,67 |
225,0 |
230,0 |
230,0 |
685,0 |
412,68 |
9. |
Piret Serge |
1958 |
Belgie |
99,07 |
215,0 |
140,0 |
210,0 |
570,0 |
348,20 |
- |
Melzig Reinhard |
1955 |
Německo |
102,77 |
- |
x |
x |
- |
- |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kanát Zoltán |
1962 |
Česká republika |
112,74 |
320,0 |
240,0 |
290,0 |
850,0 |
496,58 |
2. |
Laitala Tapani |
1963 |
Finsko |
112,47 |
290,0 |
230,0 |
270,0 |
790,0 |
461,85 |
3. |
Callahan Brian |
1963 |
USA |
110,39 |
297,5 |
200,0 |
282,5 |
780,0 |
458,49 |
4. |
Hadrysiak Mariusz |
1961 |
Polsko |
111,77 |
225,0 |
286,5 |
230,0 |
741,5 |
434,26 |
5. |
Tsujimi Naoki |
1964 |
Japonsko |
116,15 |
285,0 |
232,5 |
220,0 |
737,5 |
427,41 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gaudreau Daniel |
1960 |
USA |
145,84 |
347,5 |
290,0 |
265,0 |
902,5 |
501,33 |
- |
Jager Michael |
1961 |
Německo |
132,19 |
- |
245,0 |
305,0 |
- |
- |
- |
Earle Randy |
1962 |
USA |
147,94 |
- |
- |
287,5 |
- |
- |
Masters III
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Moiseev Alexander |
1954 |
Bělorusko |
58,22 |
165,0 |
95,0 |
170,0 |
430,0 |
377,11 |
2. |
Lietzau Joachim |
1950 |
Německo |
58,58 |
105,0 |
132,5 |
142,5 |
380,0 |
331,35 |
3. |
Wong Kung Him |
1947 |
Hong Kong |
53,06 |
130,0 |
97,5 |
145,0 |
372,5 |
357,95 |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Gombar Milan |
1948 |
Slovensko |
59,40 |
200,0 |
115,0 |
215,0 |
530,0 |
456,22 |
2. |
Blard Patrick |
1954 |
Francie |
65,64 |
182,5 |
107,5 |
205,0 |
495,0 |
390,40 |
3. |
Jacobs Jeffrey |
1947 |
USA |
65,73 |
175,0 |
102,5 |
200,0 |
477,5 |
376,18 |
4. |
Kemppainen Markku |
1949 |
Finsko |
65,33 |
135,0 |
120,0 |
162,5 |
417,5 |
330,60 |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Yamasaki Robert |
1952 |
USA |
73,12 |
240,0 |
150,0 |
227,5 |
617,5 |
447,97 |
2. |
Echtner Horst |
1952 |
Německo |
72,50 |
200,0 |
127,5 |
227,5 |
555,0 |
405,15 |
3. |
Remy Roger |
1953 |
Belgie |
73,71 |
215,0 |
105,0 |
230,0 |
550,0 |
396,73 |
4. |
Couturier Claude |
1952 |
Francie |
73,55 |
205,0 |
132,5 |
202,5 |
540,0 |
390,12 |
5. |
Macrow Stanley |
1949 |
Velká Británie |
70,31 |
180,0 |
125,0 |
185,0 |
490,0 |
365,94 |
6. |
Maiste Heino |
1949 |
Estonsko |
72,89 |
110,0 |
107,5 |
205,0 |
422,5 |
307,22 |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Fabri Janos |
1945 |
Maďarsko |
80,57 |
222,5 |
135,0 |
270,0 |
627,5 |
426,48 |
2. |
Delaney Ron |
1951 |
Kanada |
81,40 |
222,5 |
132,5 |
252,5 |
607,5 |
410,30 |
3. |
Hundertmark Dieter |
1954 |
Německo |
82,28 |
210,0 |
162,5 |
232,5 |
605,0 |
405,95 |
4. |
Clayton William |
1953 |
USA |
81,85 |
185,0 |
135,0 |
200,0 |
520,0 |
350,03 |
5. |
Dudziak Michel |
1948 |
Francie |
82,47 |
180,0 |
65,0 |
235,0 |
480,0 |
321,62 |
6. |
Rizza Joe |
1949 |
USA |
76,96 |
185,0 |
70,0 |
172,5 |
427,5 |
299,30 |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jane Kevin |
1951 |
Velká Británie |
92,58 |
272,5 |
167,5 |
285,0 |
725,0 |
456,43 |
2. |
Koprnicky Miroslav |
1951 |
Kanada |
92,35 |
207,5 |
157,5 |
230,0 |
595,0 |
375,02 |
3. |
Waidmann Gustav |
1953 |
Německo |
90,05 |
230,0 |
130,0 |
220,0 |
580,0 |
370,15 |
4. |
Juntunen Antero |
1954 |
Finsko |
85,69 |
210,0 |
110,0 |
232,5 |
552,5 |
362,07 |
5. |
Ptáček Josef |
1953 |
Česká republika |
92,74 |
195,0 |
167,5 |
180,0 |
542,5 |
341,25 |
6. |
Ellender Michael |
1945 |
Velká Británie |
89,32 |
165,0 |
135,0 |
230,0 |
530,0 |
339,68 |
7. |
Bartolet Duane |
1953 |
USA |
86,86 |
205,0 |
112,0 |
207,5 |
525,0 |
341,49 |
8. |
Mattila Kari |
1945 |
Švédsko |
90,13 |
180,0 |
100,0 |
200,0 |
480,0 |
306,19 |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Stenberg Rolf |
1953 |
Norsko |
103,10 |
262,5 |
185,0 |
275,5 |
723,0 |
434,88 |
2. |
Lillegard Leif |
1950 |
Norsko |
101,48 |
250,0 |
190,0 |
250,0 |
690,0 |
417,49 |
3. |
Zvada Štefan |
1953 |
Česká republika |
103,35 |
232,5 |
165,0 |
242,5 |
640,0 |
384,64 |
4. |
Weidemeier Wolfgang |
1954 |
Německo |
95,20 |
242,5 |
142,5 |
245,0 |
630,0 |
391,48 |
5. |
Neumaier Alfred |
1953 |
Rakousko |
102,00 |
185,0 |
190,0 |
230,0 |
605,0 |
365,35 |
6. |
Dulling James |
1949 |
Velká Británie |
102,57 |
190,0 |
155,0 |
235,0 |
580,0 |
349,54 |
7. |
Belmas Jean Paul |
1949 |
Francie |
100,95 |
230,0 |
110,0 |
230,0 |
570,0 |
345,59 |
8. |
Nichols Michael |
1945 |
USA |
102,55 |
152,5 |
117,5 |
200,0 |
470,0 |
283,26 |
9. |
Hromas František |
1947 |
Česká republika |
101,40 |
115,0 |
120,0 |
135,0 |
370,0 |
223,96 |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Wolders Ab |
1951 |
Nizozemí |
115,53 |
280,5 |
190,0 |
270,0 |
740,5 |
429,76 |
2. |
Wainwright Curtis |
1954 |
USA |
118,42 |
265,0 |
182,5 |
250,0 |
697,5 |
402,29 |
3. |
Matynyan Lavrenty |
1952 |
Rusko |
117,73 |
260,0 |
182,5 |
252,5 |
695,0 |
401,41 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Andersson Goran |
1953 |
Švédsko |
130,35 |
280,0 |
235,5 |
220,0 |
735,5 |
415,81 |
2. |
Crawford Robert |
1951 |
USA |
142,75 |
195,0 |
200,0 |
210,0 |
605,0 |
337,10 |
3. |
Kyllonen Toivo |
1952 |
Finsko |
121,05 |
242,5 |
130,0 |
225,0 |
597,5 |
342,81 |
4. |
Paul Harald |
1954 |
Německo |
123,25 |
217,5 |
162,5 |
202,5 |
590,0 |
337,21 |
Masters IV
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nivault Marcel |
1933 |
Francie |
58,25 |
135,0 |
47,5 |
171,0 |
353,5 |
309,87 |
2. |
Werner Ludwig |
1938 |
Německo |
58,56 |
117,5 |
80,0 |
140,0 |
335,0 |
292,20 |
3. |
Pok Kim-Won |
1940 |
Hong Kong |
52,00 |
117,5 |
75,0 |
132,5 |
325,0 |
318,92 |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Osawa Mitsuru |
1941 |
Japonsko |
73,32 |
185,0 |
112,5 |
185,0 |
482,5 |
349,35 |
2. |
Hausler Wilfried |
1942 |
Německo |
73,18 |
150,0 |
95,0 |
160,0 |
405,0 |
293,64 |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Schoetz Rainer |
1943 |
Německo |
81,65 |
205,0 |
140,0 |
210,0 |
555,0 |
374,15 |
2. |
Zhuravlev Mikhail |
1943 |
Rusko |
79,73 |
200,0 |
122,5 |
215,0 |
537,5 |
367,73 |
3. |
Parkes Ernie |
1942 |
Velká Británie |
80,87 |
175,0 |
110,0 |
227,5 |
512,5 |
347,51 |
4. |
Goodwin Daniel |
1932 |
USA |
76,82 |
77,5 |
75,0 |
140,0 |
292,5 |
205,03 |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rice William |
1944 |
USA |
91,55 |
200,0 |
97,5 |
245,0 |
542,5 |
343,37 |
2. |
Puhakka Tapani |
1944 |
Finsko |
89,04 |
120,0 |
122,5 |
185,0 |
427,5 |
274,42 |
3. |
O'Keefe Tom |
1935 |
USA |
89,49 |
155,0 |
100,0 |
172,5 |
427,5 |
273,70 |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Laurits Mihkel |
1944 |
Estonsko |
97,12 |
185,0 |
132,5 |
215,0 |
532,5 |
328,04 |
2. |
Lopes Claudir |
1940 |
Brazílie |
96,08 |
180,0 |
157,5 |
190,0 |
502,5 |
310,97 |
3. |
Feldmann Klaus |
1936 |
Německo |
95,12 |
100,0 |
110,0 |
150,0 |
360,0 |
223,79 |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Helmich William |
1942 |
USA |
109,54 |
155,0 |
150,0 |
215,0 |
517,5 |
304,94 |
2. |
Šárik Vojtěch |
1943 |
Česká republika |
106,12 |
150,0 |
120,0 |
180,0 |
450,0 |
267,91 |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sandelin Raimo |
1940 |
Finsko |
120,5 |
100,0 |
95,0 |
175,0 |
370,0 |
212,52 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|