V sobotu 8. února 2014 se sjedou do Zbýšova benčaři z celé Moravy, aby se utkali o tituly mistrů
Moravy v bench-pressu mužů a žen. Soutěž se tentokrát koná ve stylových prostorech, a to C & W Saloon No. 1 - Penzion Pamir (mapa zde).
Prezentace soutěžících bude zahájena v 10 hodin a o dvě hodiny později, tedy ve 12 hodin,
bude začínat vlastní soutěž.
Rádi Vás všechny přivítáme v příjemném prostředí country salonu, kde se jistě odehrají tuhé
souboje o medaile a postupy na mistrovství ČR.
Na 22. mistrovství se přihlásilo 36 soutěžících, z nichž je 5 žen. Celou startovní listinu najdete na konci tohoto článku, propozice si pak ve formátu pro Word můžete stáhnout pod tímto odkazem.
Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.
Mistrovství Moravy v bench-pressu mužů a žen 2014 - startovní listina
Ženy do 52 kg
Václava Zodererová - Sokol Žižkov
Nicol Barkociová - Sokol Lanžhot
Ženy do 57 kg
Daniela Poláková - Fitness Gym Olomouc
Marie Gregušová - TJ Lokomotiva Krnov
Ženy do 72 kg
Jitka Mašková - Sokol Lanžhot
Muži do 66 kg
Jan Mikš - Colbert club SSK Vítkovice
Muži do 74 kg
Libor Mikš - Colbert club SSK Vítkovice
Vítězslav Čelůstka - Olympia Zlín
Robert Rajzl - Olympia Zlín
Václav Lazma - Fitness Gym Olomouc
David Kiesewetter - Colbert club SSK Vítkovic
Jakub Žák - TJ Lokomotiva Krnov
Radek Giebl - Colbert club SSK Vítkovice
Muži do 83 kg
Lukáš Tkadlec - KST Kuřim
Lukáš Kovářík - TJ Olympia Zlín
|
Muži do 93 kg
Miloš Hýbl - KST Kuřim
Milan Greguš - TJ Lokomotiva Krnov
Václav Patočka - TJ Sokol Rosice
Jiří Kati - Colbert club SSK Vítkovice
Libor Vizent - Sokol Pohořelice
Muži do 105 kg
Zdeněk Vašíček - Velké Opatovice
Michal Mihály - KST Kuřim
Marek Pokorný - OST Zbýšov
Antonín Pavlovec - Colbert club Vítkovice
Jiří Schoř - Sokol Pohořelice
Khaled Ghazal - Sokol Pohořelice
Jan Binko - TJ Svitavy
Libor Zerzánek - TJ Svitavy
Muži do 120 kg
Petr Aberla - TJ Lokomotiva Krnov
Stanislav Macák - Fitness Gym Olomouc
Pavel Žák - Colbert club SSK Vítkovice
František Ambroz - Colbert club Vítkovice
Muži nad 120 kg
Milan Mrázek - Sokol Lanžhot
Martin Šumbera - Sokol Rosice
Petr Lahoda - Sokol Rosice
Pavel Fučík - Sokol Pohořelice
|