V sobotu 10. listopadu 2012 se ve Zbýšově u Brna odehrál již 4. ročník klání v silovém trojboji dorostenců a juniorů o Pohár starosty města. Zúčastnilo se ho 41 soutěžících z celé České republiky i Slovenska, kteří předvedli špičkové výkony. Svědčí o tom i fakt, že zde bylo překonáno 7 českých a dva slovenské rekordy. V 6 váhových kategoriích se představilo 16 dorostenců a stejný počet váhových kategorií mělo i 25 juniorů. Stejně jako v loňském roce, tak i letos si nejcennější trofej ze Zbýšova odvezl David Lupač z Jihlavy. Fotogalerii a reportáž přineseme v nejbližších dnech.
Výsledky jednotlivců (váhové kategorie)
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jakubová Alexandra |
1994 |
SPC Častá |
59,5 |
1,1221 |
90,0 |
55,0 |
130,0 |
275,0 |
308,5775 |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hýblerová Kateřina |
1991 |
Sokol Nymburk |
57,0 |
1,1604 |
115,0 |
60,5 |
102,5 |
278,0 |
322,5912 |
Dorostenci do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bohačik Erik |
1996 |
Zlatníky |
64,7 |
0,7983 |
145,0 |
80,0 |
167,5 |
392,5 |
313,3328 |
2. |
Žiško Marek |
1996 |
Zlatníky |
64,8 |
0,7973 |
130,0 |
90,0 |
100,0 |
320,0 |
255,1360 |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rajzl Robert |
1994 |
Olympia Zlín |
68,1 |
0,7656 |
170,0 |
125,0 |
180,0 |
475,0 |
363,6600 |
2. |
Košík Andrej |
1995 |
Zlatníky |
72,8 |
0,7278 |
150,0 |
105,0 |
170,0 |
425,0 |
309,3150 |
3. |
Dubský David |
1997 |
Sokol Vranovice |
67,5 |
0,7710 |
0,0 |
60,0 |
127,5 |
187,5 |
144,5625 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Setnický Erik |
1995 |
SPC Častá |
78,1 |
0,6933 |
220,0 |
137,5 |
205,0 |
562,5 |
389,9813 |
2. |
Kurka Dominik |
1994 |
Sokol Vranovice |
81,4 |
0,6754 |
150,0 |
120,0 |
200,0 |
470,0 |
317,4380 |
3. |
Murín Ladislav |
1994 |
Fitross Olomouc |
79,9 |
0,6832 |
160,0 |
92,5 |
180,0 |
432,5 |
295,4840 |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Zmeko Jakub |
1994 |
SPC Častá |
86,0 |
0,6540 |
225,0 |
125,0 |
257,5 |
607,5 |
397,3050 |
2. |
Svoboda Petr |
1995 |
Olympia Zlín |
90,3 |
0,6373 |
180,0 |
130,0 |
190,0 |
500,0 |
318,6500 |
3. |
Rutar Zdeněk |
1995 |
SK Zbýšov |
86,4 |
0,6524 |
145,0 |
80,0 |
215,0 |
440,0 |
287,0560 |
4. |
Šticaj Denis |
1996 |
Zlatníky |
85,9 |
0,6545 |
150,0 |
87,5 |
192,5 |
430,0 |
281,4350 |
Dorostenci do 120 kg (sloučená kategorie)
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Uher Pavel |
1994 |
Kuřim |
118,8 |
0,5763 |
295,0 |
175,0 |
280,0 |
750,0 |
432,2250 |
2. |
Turek Tomáš |
1994 |
Viktoria Bohumín |
96,6 |
0,6174 |
286,0 |
150,0 |
230,0 |
666,0 |
411,1884 |
3. |
Čech Michael |
1994 |
Sokol Vranovice |
104,8 |
0,5980 |
150,0 |
115,0 |
200,0 |
465,0 |
278,0700 |
Junioři do 74 kg (sloučená kategorie)
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
More Jan |
1993 |
Powerlifting Klatovy |
64,0 |
0,8057 |
185,0 |
130,0 |
232,5 |
547,5 |
441,1208 |
2. |
Oulehla Josef |
1992 |
Fitross Olomouc |
73,1 |
0,7256 |
195,0 |
130,0 |
230,0 |
555,0 |
402,7080 |
3. |
Tomčák Lukáš |
1991 |
Lokomotiva Krnov |
73,1 |
0,7256 |
207,5 |
137,5 |
205,0 |
550,0 |
399,0800 |
4. |
Gyomber Ondřej |
1990 |
Zlobr Sedlčany |
72,6 |
0,7293 |
192,5 |
160,0 |
190,0 |
542,5 |
395,6453 |
5. |
Vážan Pavel |
1991 |
Sokol Pohořelice |
69,5 |
0,7535 |
202,5 |
130,0 |
172,5 |
505,0 |
380,5175 |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Galáš Jaroslav |
1990 |
SPC Častá |
83,0 |
0,6675 |
242,5 |
147,5 |
225,0 |
615,0 |
410,5125 |
2. |
Spilka Patrik |
1993 |
Zlobr Sedlčany |
78,7 |
0,6899 |
185,0 |
112,5 |
215,0 |
512,5 |
353,5738 |
3. |
Zahálka Martin |
1993 |
Xxtreme Nutrition Praha |
80,5 |
0,6800 |
160,0 |
125,0 |
200,0 |
485,0 |
329,8000 |
4. |
Hejl František |
1990 |
Litvínov |
81,1 |
0,6769 |
160,0 |
107,5 |
190,0 |
457,5 |
309,6818 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Prášek Jiří |
1989 |
Zlobr Sedlčany |
89,1 |
0,6417 |
257,5 |
220,0 |
245,0 |
722,5 |
463,6283 |
2. |
Kronovetr Tadeáš |
1993 |
KST Jihlava |
84,1 |
0,6624 |
275,0 |
165,0 |
255,0 |
695,0 |
460,3680 |
3. |
Antl Jakub |
1992 |
Colbert Vítkovice |
90,9 |
0,6352 |
230,0 |
165,0 |
242,5 |
637,5 |
404,9400 |
4. |
Strouhal Jan |
1993 |
Sokol Pohořelice |
86,8 |
0,6507 |
250,0 |
130,0 |
250,0 |
630,0 |
409,9410 |
5. |
Buchtík Petr |
1991 |
Lokomotiva Krnov |
86,0 |
0,6540 |
225,0 |
137,5 |
215,0 |
577,5 |
377,6850 |
6. |
Závodský Tomáš |
1991 |
Sokol Lanžhot |
88,5 |
0,6440 |
167,5 |
135,0 |
212,5 |
515,0 |
331,6600 |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sobotka Filip |
1993 |
KST Jihlava |
104,1 |
0,5994 |
330,0 |
200,0 |
300,0 |
830,0 |
497,5020 |
2. |
Novák Tomáš |
1990 |
Sporting Apis Praha |
101,5 |
0,6050 |
287,5 |
205,0 |
295,0 |
787,5 |
476,4375 |
3. |
Kozák Martin |
1990 |
Sokol Nymburk |
104,8 |
0,5980 |
300,0 |
180,0 |
295,5 |
775,5 |
463,7490 |
4. |
Přibyl Patrik |
1993 |
KST Jihlava |
104,0 |
0,5996 |
265,0 |
170,0 |
270,0 |
705,0 |
422,7180 |
5. |
Hájek Tomáš |
1989 |
SK Zbýšov |
93,4 |
0,6269 |
210,0 |
120,0 |
240,0 |
570,0 |
357,3330 |
6. |
Havránek Ondřej |
1989 |
Colbert Vítkovice |
102,7 |
0,6024 |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
0,0000 |
Junioři nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lupač David |
1991 |
KST Jihlava |
128,8 |
0,5665 |
375,0 |
220,0 |
315,0 |
910,0 |
515,5150 |
2. |
Sadovský Petr |
1992 |
Sokol Lanžhot |
124,8 |
0,5700 |
290,0 |
220,0 |
272,5 |
782,5 |
446,0250 |
3. |
Pilík Tomáš |
1990 |
Zlobr Sedlčany |
121,9 |
0,5729 |
200,0 |
187,5 |
250,0 |
637,5 |
365,2238 |
Výsledky jednotlivců (Wilks)
Dorostenky
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jakubová Alexandra |
1994 |
SPC Častá |
59,5 |
1,1221 |
90,0 |
55,0 |
130,0 |
275,0 |
308,5775 |
Juniorky
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hýblerová Kateřina |
1991 |
Sokol Nymburk |
57,0 |
1,1604 |
115,0 |
60,5 |
102,5 |
278,0 |
322,5912 |
Dorostenci
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Uher Pavel |
1994 |
Kuřim |
118,8 |
0,5763 |
295,0 |
175,0 |
280,0 |
750,0 |
432,2250 |
2. |
Turek Tomáš |
1994 |
Viktoria Bohumín |
96,6 |
0,6174 |
286,0 |
150,0 |
230,0 |
666,0 |
411,1884 |
3. |
Zmeko Jakub |
1994 |
SPC Častá |
86,0 |
0,6540 |
225,0 |
125,0 |
257,5 |
607,5 |
397,3050 |
4. |
Setnický Erik |
1995 |
SPC Častá |
78,1 |
0,6933 |
220,0 |
137,5 |
205,0 |
562,5 |
389,9813 |
5. |
Rajzl Robert |
1994 |
Olympia Zlín |
68,1 |
0,7656 |
170,0 |
125,0 |
180,0 |
475,0 |
363,6600 |
6. |
Svoboda Petr |
1995 |
Olympia Zlín |
90,3 |
0,6373 |
180,0 |
130,0 |
190,0 |
500,0 |
318,6500 |
7. |
Kurka Dominik |
1994 |
Sokol Vranovice |
81,4 |
0,6754 |
150,0 |
120,0 |
200,0 |
470,0 |
317,4380 |
8. |
Bohačik Erik |
1996 |
Zlatníky |
64,7 |
0,7983 |
145,0 |
80,0 |
167,5 |
392,5 |
313,3328 |
9. |
Košík Andrej |
1995 |
Zlatníky |
72,8 |
0,7278 |
150,0 |
105,0 |
170,0 |
425,0 |
309,3150 |
10. |
Murín Ladislav |
1994 |
Fitross Olomouc |
79,9 |
0,6832 |
160,0 |
92,5 |
180,0 |
432,5 |
295,4840 |
11. |
Rutar Zdeněk |
1995 |
SK Zbýšov |
86,4 |
0,6524 |
145,0 |
80,0 |
215,0 |
440,0 |
287,0560 |
12. |
Šticaj Denis |
1996 |
Zlatníky |
85,9 |
0,6545 |
150,0 |
87,5 |
192,5 |
430,0 |
281,4350 |
13. |
Čech Michael |
1994 |
Sokol Vranovice |
104,8 |
0,5980 |
150,0 |
115,0 |
200,0 |
465,0 |
278,0700 |
14. |
Žiško Marek |
1996 |
Zlatníky |
64,8 |
0,7973 |
130,0 |
90,0 |
100,0 |
320,0 |
255,1360 |
15. |
Dubský David |
1997 |
Sokol Vranovice |
67,5 |
0,7710 |
0,0 |
60,0 |
127,5 |
187,5 |
144,5625 |
Junioři
p. |
jméno |
nar. |
oddíl |
váha |
koef. |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lupač David |
1991 |
KST Jihlava |
128,8 |
0,5665 |
375,0 |
220,0 |
315,0 |
910,0 |
515,5150 |
2. |
Sobotka Filip |
1993 |
KST Jihlava |
104,1 |
0,5994 |
330,0 |
200,0 |
300,0 |
830,0 |
497,5020 |
3. |
Novák Tomáš |
1990 |
Sporting Apis Praha |
101,5 |
0,6050 |
287,5 |
205,0 |
295,0 |
787,5 |
476,4375 |
4. |
Kozák Martin |
1990 |
Sokol Nymburk |
104,8 |
0,5980 |
300,0 |
180,0 |
295,5 |
775,5 |
463,7490 |
5. |
Prášek Jiří |
1989 |
Zlobr Sedlčany |
89,1 |
0,6417 |
257,5 |
220,0 |
245,0 |
722,5 |
463,6283 |
6. |
Kronovetr Tadeáš |
1993 |
KST Jihlava |
84,1 |
0,6624 |
275,0 |
165,0 |
255,0 |
695,0 |
460,3680 |
7. |
Sadovský Petr |
1992 |
Sokol Lanžhot |
124,8 |
0,5700 |
290,0 |
220,0 |
272,5 |
782,5 |
446,0250 |
8. |
More Jan |
1993 |
Powerlifting Klatovy |
64,0 |
0,8057 |
185,0 |
130,0 |
232,5 |
547,5 |
441,1208 |
9. |
Přibyl Patrik |
1993 |
KST Jihlava |
104,0 |
0,5996 |
265,0 |
170,0 |
270,0 |
705,0 |
422,7180 |
10. |
Galáš Jaroslav |
1990 |
SPC Častá |
83,0 |
0,6675 |
242,5 |
147,5 |
225,0 |
615,0 |
410,5125 |
11. |
Strouhal Jan |
1993 |
Sokol Pohořelice |
86,8 |
0,6507 |
250,0 |
130,0 |
250,0 |
630,0 |
409,9410 |
12. |
Antl Jakub |
1992 |
Colbert Vítkovice |
90,9 |
0,6352 |
230,0 |
165,0 |
242,5 |
637,5 |
404,9400 |
13. |
Oulehla Josef |
1992 |
Fitross Olomouc |
73,1 |
0,7256 |
195,0 |
130,0 |
230,0 |
555,0 |
402,7080 |
14. |
Tomčák Lukáš |
1991 |
Lokomotiva Krnov |
73,1 |
0,7256 |
207,5 |
137,5 |
205,0 |
550,0 |
399,0800 |
15. |
Gyomber Ondřej |
1990 |
Zlobr Sedlčany |
72,6 |
0,7293 |
192,5 |
160,0 |
190,0 |
542,5 |
395,6453 |
16. |
Vážan Pavel |
1991 |
Sokol Pohořelice |
69,5 |
0,7535 |
202,5 |
130,0 |
172,5 |
505,0 |
380,5175 |
17. |
Buchtík Petr |
1991 |
Lokomotiva Krnov |
86,0 |
0,6540 |
225,0 |
137,5 |
215,0 |
577,5 |
377,6850 |
18. |
Pilík Tomáš |
1990 |
Zlobr Sedlčany |
121,9 |
0,5729 |
200,0 |
187,5 |
250,0 |
637,5 |
365,2238 |
19. |
Hájek Tomáš |
1989 |
SK Zbýšov |
93,4 |
0,6269 |
210,0 |
120,0 |
240,0 |
570,0 |
357,3330 |
20. |
Spilka Patrik |
1993 |
Zlobr Sedlčany |
78,7 |
0,6899 |
185,0 |
112,5 |
215,0 |
512,5 |
353,5738 |
21. |
Závodský Tomáš |
1991 |
Sokol Lanžhot |
88,5 |
0,6440 |
167,5 |
135,0 |
212,5 |
515,0 |
331,6600 |
22. |
Zahálka Martin |
1993 |
Xxtreme Nutrition Praha |
80,5 |
0,6800 |
160,0 |
125,0 |
200,0 |
485,0 |
329,8000 |
23. |
Hejl František |
1990 |
Litvínov |
81,1 |
0,6769 |
160,0 |
107,5 |
190,0 |
457,5 |
309,6818 |
24. |
Havránek Ondřej |
1989 |
Colbert Vítkovice |
102,7 |
0,6024 |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
0,0000 |
Nové rekordy
jméno |
nar. |
oddíl |
kategorie |
disciplína |
Zmeko Jakub |
1994 |
SPC Častá |
dorostenci do 93 kg |
pozved 257,5 kg |
Turek Tomáš |
1994 |
Viktoria Bohumín |
dorostenci do 105 kg |
dřep 286,0 kg |
Uher Pavel |
1994 |
Kuřim |
dorostenci do 120 kg |
dřep 295,0 kg |
Uher Pavel |
1994 |
Kuřim |
dorostenci do 120 kg |
tlak 175,0 kg |
Uher Pavel |
1994 |
Kuřim |
dorostenci do 120 kg |
pozved 280,0 kg |
Uher Pavel |
1994 |
Kuřim |
dorostenci do 120 kg |
trojboj 750,0 kg |
More Jan |
1993 |
Powerlifting Klatovy |
junioři do 66 kg |
pozved 232,5 kg |
Hýblerová Kateřina |
1991 |
Sokol Nymburk |
juniorky do 57 kg |
tlak 60,5 kg |
Prášek Jiří |
1989 |
Zlobr Sedlčany |
junioři do 93 kg |
tlak 207,5 kg |
Sobotka Filip |
1993 |
KST Jihlava |
junioři do 105 kg |
pozved 300 kg |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|